bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 10889
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

2019-2020 metų tarpsezonio transferai

2019 Lap 29 18:55

Vilniaus „Žalgiris“

išėjo:
Georgas Freidgeimas (Vilniaus „Vytis“)
Rolandas Baravykas (Famagustos „Nea Salamis“, Kipras)
Andrei Cordoș
Armantas Vitkauskas („Kauno Žalgiris“)
Pau Morer
Venelin Filipov (Sofijos „Slavia“, Bulgarija)
Marko Tomič (Pavlodaro „Irtyš“, Kazachstanas)
Tomislav Kiš (paskolintas Songnamo „Seongnam“, P.Korėja)
Victor Perez (Kolkatos „Quess East Bengal Football Club“, Indija)
Víctor Manuel Basadre Orozco (vyr. treneris)
Deivydas Česnauskis (sporto direktorius)

atėjo:
Víctor Manuel Basadre Orozco (vyr. treneris)
Mantas Kuklys (Taldykorgano „Žetysu“, Kazachstanas)
Richlord Ennin (pasiskolintas iš Jūrmalos „Spartaks“, Latvija)
Aliaksej Baga (vyr. treneris) (Borisovo „Bate“, Baltarusija)
Valerij Tarasenka (treneris) (Borisovo „Bate“, Baltarusija)
Nemanja Ljubisavljevič (Velika Goricos „Hrvatski Nogometni Klub Gorica“, Kroatija)
Marko Karamarko (Koprivnicos „Slaven Belupo“, Kroatija)
Motiejus Burba
Ivan Tatomirović (Zaprešičiaus „Nogometni klub Inter“, Kroatija)
David N'gog (Budapešto „Honvéd“, Vengrija)
Francis Kyeremeh (Tel Avivo „Hapoel“, Izraelis)


Panevėžio „Panevėžys“

išėjo:
Rafael Pompeo Rodrigues Ledesma
Mantas Gintalas (vartininkų treneris) („Kauno Žalgiris“)
Mantas Fridrikas (Kauno „Hegelmann Litauen“)
Pavel Kruk
Andrej Čiofu
Aleksandr Jerkin
Rokas Stanulevičius (Telšių „Džiugas“)
Sidy Sagna (Suručenio „Sfântul Gheorghe“, Moldova)
Jonas Skinderis (Rygos „RFS“, Latvija)
Patrik Bordon (Kedirio „Persatuan Sepak Bola“, Indonezija)
Sigitas Urbys

atėjo:
Justinas Januševskis (Vilniaus „Riteriai“)
Marius Suvaizdis (vartininkų treneris)
Edenilson Bergonsi (Fjudžio „Associazione Sportiva Dilettantistica Atletico Terme Fiuggi“, Italija)
Rafael Floro (Oljauno „Sporting Clube Olhanense“, Portugalija)
Bruno Fandinho Franzo (Toledo „Toledo Futebol“, Brazilija)
Ignas Kružikas (Vilniaus „Vilnius“)
Hugo Figueiredo Pereira („Palmas“, Brazilija)
Matheus Bissi da Silva (Muharako „Al-Muharraq Sports Club“, Bahreinas)
Jorge Elias dos Santos
Kotaro Amemiya (Mardu „Maardu Linnameeskond“, Estija)


„Kauno Žalgiris“

išėjo:
Mindaugas Čepas (vyr. treneris) (Vilniaus „Riteriai“)
Rokas Krušnauskas (Jerevano „Noah“, Armėnija)
Deivydas Matulevičius (Belfasto „Glentoran“, Š.Airija)
Daniel Romanovskij (Donecko „Olimpik“, Ukraina)
Tomas Mikuckis
Arūnas Klimavičius (baigė profesionalo karjerą)
Ignas Dedura (Kauno „Hegelmann Litauen“)
Matas Dedura (Kauno „Hegelmann Litauen“)
Dominykas Galkevičius (baigė profesionalo karjerą)

atėjo:
Rokas Garastas (vyr. treneris)
Armantas Vitkauskas (Vilniaus „Žalgiris“)
Nerijus Mačiulis (treneris)
Mantas Gintalas (vartininkų treneris) (Panevėžio „Panevėžys“)
Gratas Sirgėdas (Marijampolės „Sūduva“)
Emmanuel David (pasiskolintas iš Kopenhagos „Fremad Amager“, Danija)
Steven Thicot (Šarlotės „Independence“, JAV)
Domantas Putrius
Simonas Paulius
Dominykas Galkevičius (treneris)
Ernestas Mockus (Vilniaus „Vytis“)
Matas Popiera (Vilniaus „Vytis“)
Lukas Odincovas (Kauno „Hegelmann Litauen“)


Vilniaus „Riteriai“

išėjo:
Justinas Januševskis (Panevėžio „Panevėžys“)
Albert Rybak (vyr. treneris)
Terem Moffi (Kortreiko „Koninklijke Voetbalclub Kortrijk“, Belgija)
Povilas Malinauskas (Krasniko „Stal“, Lenkija)
Gabrielius Domkus (Kėdainių „Nevėžis“)
Edvinas Baniulis (Radzyn Podlaski „Orlęta Radzyń Podlaski“, Lenkija)
Elvinas Ališauskas (Vilniaus BFA)
Tomas Čepulis

atėjo:
Mindaugas Čepas (vyr. treneris) („Kauno Žalgiris“)
Mindaugas Malinauskas (vartininkų treneris)
Michael Thuíque Dias Santos (San Paulo „Nacional Atlético Clube“, Brazilija)
David Frimpong Amoah
Gytis Paulauskas (Vilniaus „Vytis“)
Geraldas Širvinskas (Vilniaus „Žalgiris B“)
Godwin Bright Osuoha (išsinuomotas iš Kortraiko „Kortrijk“, Belgija)


Marijampolės „Sūduva“

atėjo:
Heimo Pfeifenberger (vyr. treneris)
Arnas Paura (Jonavos „Jonava“)
Ernestas Burdzilauskas (Panevėžio FA)
Saulius Vikertas (Vilniaus „Vilnius“)
Thomas Salamon (Horno „Sportverein Horn“, Austrija)
Hamdi Nagguez (Gizos „Zamalek“, Egiptas)
Daniel Offenbacher (Sibiu „Hermannstadt“, Rumunija)
Modestas Vainikaitis (Šiaulių „FA Šiauliai“)

išėjo:
Vladimir Čeburin (vyr. treneris)
Robertas Vėževičius (Gargždų „Banga“)
Paulius Golubickas (Velika Goricos „Hrvatski Nogometni Klub Gorica“, Kroatija)
Gratas Sirgėdas („Kauno Žalgiris“)
Michael Blauensteiner (Vienos „Young Violets“, Austrija)
Ovidijus Verbickas (Tarazo „Taraz“, Kazachstanas)
Karlo Bručić (Minsko „Dinamo“, Baltarusija)


Gargždų „Banga“

atėjo:
Ignas Driomovas (Ėgersundo „Egersund“, Norvegija)
Robertas Vėževičius (Marijampolės „Sūduva“)
Simonas Rakauskas (Telšių „Džiugas“)
Julius Kasparavičius (Narvos „Jalgpalliklubi Narva Trans“, Estija)
Oleksandr Aksionov (Kramatorsko "Avanhard", Ukraina)
Gustas Gumbaravičius (Kretingos „Minija“)
Shogo Yoshikawa (Ulan Batoro „Thermal Power Plant No.4 Erchim“, Mongolija)
Yurii Pavlyk (Kremenčiugo „Kremin“, Ukraina)
Mantas Bertašius

išėjo:
Valdas Pocevičius (Mažeikių „Atmosfera“)
Kazimieras Gnedojus
Deividas Lukošius
Jonas Bičkus
Neilas Urba (Kretingos „Minija“)
Algimantas Bačanskis (Mažeikių „Atmosfera“)


Telšių „Džiugas“

išėjo:
Simonas Rakauskas (Gargždų „Banga“)
Deividas Šiuša (Kretingos „Minija“)
Renatas Kapustinas
Jozef Kuqi
Giordano Muller Piffero
Marius Papšys (Mažeikių „Atmosfera“)
Erikas Vainoras
Valeri Kuridze

atėjo:
Martynas Vasiliauskas (Kėdainių „Nevėžis“)
Yudai Koike (Kupiškio „Kupiškis“)
Jozef Kuqi (Varaždino „Nogometni klub Varaždin“, Kroatija)
Rokas Stanulevičius (Panevėžio „Panevėžys“)
Giordano Muller Piffero (Kajanio AC „Kajaani“, Suomija)
Marius Paukštė (Palangos „Palanga“)
Ryu Sakurai (Cukubos „Joyful Honda“, Japonija)


Kauno „Hegelmann Litauen“

atėjo:
Artūras Ramoška (vyr. treneris)
Tadas Vilkevičius (treneris)
Nemanja Bjelan (Ojono „Sociedad Deportiva Oyonesa“, Ispanija)
Giedrius Klevinskas (sporto direktorius)
Aurimas Raginis (Bremneso „Bremnes Idrettslag“, Norvegija)
Klaudijus Upstas (Palangos „Palanga“)
Rokas Rasimavičius (Vilniaus „Vytis“)
Mantas Fridrikas (Panevėžio „Panevėžys“)
Ignas Dedura („Kauno Žalgiris“)
Matas Dedura („Kauno Žalgiris“)
Lukas Pangonis (Jonavos „Jonava“)
Rimvydas Lipnevičius (Kėdainių „Nevėžis“)
Vilius Armanavičius (Klaipėdos „Atlantas“)
Jonas Supronas (Kėdainių „Nevėžis“)

išėjo:
Vytautas Masaitis (vyr. treneris)
Lukas Odincovas („Kauno Žalgiris“)
Tadas Giraitis
Ignas Maleckas
Nojus Nainys
Matas Rutkauskas
Dominykas Stundžia
Rytas Babickas
Ronaldas Grižas
Demiyat Slambekov


Jonavos „Jonava“

išėjo:
Arnas Paura (Marijampolės „Sūduva“)
Lukas Pangonis (Kauno „Hegelmann Litauen“)
Arnas Paškevičius (Vilniaus „Vytis“)
Robertas Ratkevičius

atėjo:
Martynas Matuzas
Marius Činikas (Klaipėdos „Atlantas“)
Tadas Eliošius (Palangos „Palanga“)
Marius Ganusauskas (Stykisholmiro „Snaefell“, Islandija)
Almantas Vansevičius (Stykisholmiro „Snaefell“, Islandija)
Lukas Čepkauskas
Benas Spietinis (Kazlų Rūdos „Šilas“)


Vilniaus „Vilnius“

išėjo:
Saulius Vikertas (Marijampolės „Sūduva“)
Ignas Kružikas (Panevėžio „Panevėžys“)
Aldas Korsakas (Vilniaus „Vytis“)
Artūr Dolžnikov (Vilniaus „Vytis“)
Mantas Adomėnas (Vilniaus „Vytis“)
Andrius Kondratovič (Vilniaus „Vytis“)
Radoslav Ruseckij (Vilniaus „Vytis“)


Kėdainių „Nevėžis“

išėjo:
Martynas Vasiliauskas (Telšių „Džiugas“)
Rimvydas Lipnevičius (Kauno „Hegelmann Litauen“)
Martynas Matijoška (Alytaus „Dainava“)
Jonas Supronas (Kauno „Hegelmann Litauen“)
Ernestas Mickevičius
Niko Toklikišvili
Arnoldas Trakšelis

atėjo:
Karolis Rukuiža (Kėdainių „Kėdainiai“)
Lukas Berednikovas (Kėdainių „Kėdainiai“)
Gabrielius Domkus (Vilniaus „Riteriai“)
Maksim Jevstignejev (Jerevano „Jerevan“, Armėnija)
Serhii Melashenko (Krivoj Rogo „Hirnyk“, Ukraina)
Yusuke Takai
Daichi Ishihara
Sergej Kopylov (Kaliningrado „Baltika“, Rusija)
Sultan Kabdrakhimov (Atyrau „Atyrau“, Kazachstanas)


Alytaus „Dainava“

išėjo:
Kim Rønningstad (vyr. treneris)
Emanuelis Puzakinas (Vilniaus BFA)
Renatas Banevičius (išnuomotas Marijampolės „Sūduvai“)
Vakaris Kalėda (išnuomotas Marijampolės „Sūduvai“)
Andrius Kazakevičius (Vilniaus „Vytis“)
José Luis Balanta
Vicente Mena Cuesta
Daiki Jahana

atėjo:
Łukasz Hass (vyr. treneris)
Domas Ivanauskas (Kybartų „Sveikata“)
Martynas Matijoška (Kėdainių „Nevėžis“)
Lukas Kochanauskas
Titas Vitukynas (Klaipėdos „Atlantas“)
Matas Radžiukynas (Vilniaus „Riteriai“)
Titas Buzas (Lisabonos „Belenenses U17“, Portugalija)
Ruslan Kisil (Kaliningrado „Baltika“, Rusija)
Arijus Bražinskas
Povilas Kalimavičius
Orestas Vyšniauskas
Rytis Dusevičius
Lorenzo Qerimi


Palangos „Palanga“

išėjo:
Klaudijus Upstas (Kauno „Hegelmann Litauen“)
Marius Paukštė (Telšių „Džiugas“)
Andrej Jakovlev (Nisporenio „Speranca“, Moldova)
Sergej Mošnikov (Paidės „Paide Linnameeskond“, Estija)
Tadas Eliošius (Jonavos „Jonava“)


Kretingos „Minija“

išėjo:
Gustas Gumbaravičius (Gargždų „Banga“)
Ernestas Grudys (Klaipėdos „Neptūnas“)
Donatas Surblys (Klaipėdos „Neptūnas“)
Paulius Juška (Klaipėdos „Neptūnas“)
Ruben Yebga
Aurimas Skurdelis (Klaipėdos „Neptūnas“)
Donatas Navikas (Klaipėdos „Neptūnas“)
Seidou Coulibaly
Edgaras Drąsutis

atėjo:
Neilas Urba (Gargždų „Banga“)
Kazimieras Mažionis
Eimantas Brezgys (Plungės „Babrungas“)
Deividas Šiuša (Telšių „Džiugas“)
Sibusiso Magwaza
Laurynas Bauža (Palangos „Palanga B“)
Dominykas Jakočiūnas (Palangos „Palanga B“)
Marijus Liolys (Palangos „Palanga B“)
Erikas Jonauskis (Palangos „Palanga B“)


Vilniaus „Vytis“

išėjo:
Rokas Rasimavičius (Kauno „Hegelmann Litauen“)
Arnold Baulin (Vilniaus BFA)
Augustas Aldonis (Vilniaus BFA)
Artur Skuratovič (Vilniaus BFA)
Eimantas Lotužys (Vilniaus BFA)
Tchayi Tchamba Cyrille (paskolintas Vilniaus „Riteriams“)
Otari Kvernadzė
Gytis Paulauskas (Vilniaus „Riteriai“)
Ernestas Mockus („Kauno Žalgiris“)
Matas Popiera („Kauno Žalgiris“)
Arminas Čivilis
Aidas Batvinskas
Vladislav Sotnikov
Vadim Ivaško
Jevgenij Moroz
Tomas Misiūnas

atėjo:
Aldas Korsakas (Vilniaus „Vilnius“)
Georgas Freidgeimas (Vilniaus „Žalgiris“)
Arnas Paškevičius (Jonavos „Jonava“)
Tomas Ražanauskas (treneris)
Andrius Kazakevičius (Alytaus „Dainava“)
Artūr Dolžnikov (Vilniaus „Vilnius“)
Mantas Adomėnas (Vilniaus „Vilnius“)
Andrius Kondratovič (Vilniaus „Vilnius“)
Radoslav Ruseckij (Vilniaus „Vilnius“)
Patrick William Ntamack
Kody Maude (Konistono „Coniston“, Australija)
Merveil Leandry Lowe Tatou
Rigobert Song Bahanag (Kupiškio „Kupiškis“)
Joshua Ojelabi (Dublino „St Patrick's Athletic U19“, Airija)
Ibrahima Sory Soumah


Šiaulių „FA Šiauliai“

atėjo:
Marius Baziulis (Radviliškio „Radviliškis“)
Rokas Gedminas

išėjo:
Modestas Vainikaitis (Marijampolės „Sūduva“)
Donatas Konikas


Radviliškio „Radviliškis“

išėjo:
Marius Baziulis (Šiaulių „FA Šiauliai“)

atėjo:
Tadas Markevičius
Edgaras Stankevičius (Kupiškio „Kupiškis“)
Donatas Šėgžda
Simonas Gailiūnas
Aurimas Žirgulis (Kupiškio „Kupiškis“)


Klaipėdos „Atlantas“

išėjo:
Vilius Armanavičius (Kauno „Hegelmann Litauen“)
Lukas Paukštė (Bremneso „Bremnes Idrettslag“, Norvegija)
Marius Činikas (Jonavos „Jonava“)
Titas Vitukynas (Alytaus „Dainava“)
Klimas Gusočenko (Ekeneso „Ekenäs Idrottsförening“, Suomija)


Mažeikių „Atmosfera“

atėjo:
Valdas Pocevičius (Gargždų „Banga“)
Algimantas Bačanskis (Gargždų „Banga“)
Marius Papšys (Telšių „Džiugas“)
Edvinas Jasaitis (Akmenės „Cementas“)
Rytis Leliūga

išėjo:
Edas Jankauskas (Vilniaus „Žalgiris B“)
Tomas Mišejevas


Vilniaus BFA

atėjo:
Elvinas Ališauskas (Vilniaus „Riteriai“)
Arnoldas Baulinas (Vilniaus „Vytis“)
Augustas Aldonis (Vilniaus „Vytis“)
Emanuelis Puzakinas (Alytaus „Dainava“)
Artur Skuratovič (Vilniaus „Vytis“)
Eimantas Lotužys (Vilniaus „Vytis“)
Ernestas Mockus (išsinuomotas iš „Kauno Žalgirio“)


Kybartų „Sveikata“

išėjo:
Domas Ivanauskas (Alytaus „Dainava“)


Kupiškio „Kupiškis“

išėjo:
Edgaras Stankevičius (Radviliškio „Radviliškis“)
Aurimas Žirgulis (Radviliškio „Radviliškis“)
Rigobert Song Bahanag (Vilniaus „Vytis“)


Akmenės „Cementas“

išėjo:
Edvinas Jasaitis (Mažeikių „Atmosfera“)
Lukas Drąsutis (Šiaulių „Juventa-99“)


Plungės „Babrungas“

išėjo:
Eimantas Brezgys (Kretingos „Minija“)


Kėdainių „Kėdainiai“

išėjo:
Karolis Rukuiža (Kėdainių „Nevėžis“)
Lukas Berednikovas (Kėdainių „Nevėžis“)


Vilniaus „Žalgiris B“

atėjo:
Edas Jankauskas (Mažeikių „Atmofera“)

išėjo:
Nojus Budraitis
Geraldas Širvinkas (Vilniaus „Riteriai“)


Kazlų Rūdos „Šilas“

išėjo:
Benas Spietinis (Jonavos „Jonava“)


Klaipėdos „Neptūnas“

atėjo:
Ernestas Grudys (Kretingos „Minija“)
Vadim Trefilov
Donatas Navikas (žaidžiantis vyr. treneris) (Kretingos „Minija“)
Aurimas Skurdelis (žaidžiantis treneris) (Kretingos „Minija“)
Arminas Elkimavičius
Aleksandr Fiodorov
Emilijus Golikovas
Aurimas Jurgelevičius
Jonas Latakas
Evaldas Misiūnas
Mark Šin
Gleb Son
Lev Son
Tautvydas Špiegis
Marius Stonkus
Erikas Vainoras
Paulius Juška (Kretingos „Minija“)
Vladislav Kučerov
Andrius Pakalniškis
Donatas Surblys (Kretingos „Minija“)
Martynas Velyvis
Denis Matihin
Igor Kyrlan
Mindaugas Jusis


Panevėžio „Aukštaitija“/„Ekranas“

atėjo:
Darius Maciulevičius (vyr. treneris)


Šiaulių „Juventa-99“

atėjo:
Lukas Drąsutis (Akmenės „Cementas“)
Deivydas Lunskis

Tobex
Pranešimai: 7536
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: 2019-2020 metų tarpsezonio transferai

2020 Sau 20 16:03

https://alyga.lt/naujiena/a-lygos-klubu ... detys/6443
A lygos klubų tarpsezonio sudėtys

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 10889
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: 2019-2020 metų tarpsezonio transferai

2020 Sau 20 17:39

Panevėžys
išvyko:
Rokas Stanulevičius
Hm, idomiai. O tai čia ne Rokas Stanulevičius?

https://www.facebook.com/fkpanevezys/ph ... =3&theater

Makenzis
Pranešimai: 6149
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: 2019-2020 metų tarpsezonio transferai

2020 Sau 20 18:23

Panevėžys
išvyko:
Rokas Stanulevičius
Hm, idomiai. O tai čia ne Rokas Stanulevičius?

https://www.facebook.com/fkpanevezys/ph ... =3&theater
Čia Rokas. O sąrašas iš viso ne į temą. Kažkokios senienos. :P Juk visi tą žino. 8-)
O naujienos iš tokios operos,i lyg Kalinauskas su babyte Jadzwiga būtų surašę. :D
Gnedojų galima iš Bangos braukti ir pan. O rašo, tam, kad rašinėtų.

Niekur nerašo, kaip ten apeliacinis praėjo. :) Buvo skandalų, muštynių ir grasinimų. :D Apie tai nutylima. :P

Kalinauskas
Pranešimai: 2108
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: 2019-2020 metų tarpsezonio transferai

2020 Sau 20 18:24

Panevėžys
išvyko:
Rokas Stanulevičius
Hm, idomiai. O tai čia ne Rokas Stanulevičius?

https://www.facebook.com/fkpanevezys/ph ... =3&theater
Čia Rokas. O sąrašas iš viso ne į temą. Kažkokios senienos. :P Juk visi tą žino. 8-)
tipo, jeigu naujienos, tai lyg Kalinauskas su babyte Jadzwiga būtų surašę. :D Gnedojų galima iš Bangos braukti ir pan. rašo, tam, kad rašinėtų.

Niekur nerašo, kaip ten apeliacinis praėjo. :) Buvo skandalų, muštynių ir grasinimų. :D Apie tai nutylima. :P
Ką pasakei Gayenzi?

Makenzis
Pranešimai: 6149
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: 2019-2020 metų tarpsezonio transferai

2020 Sau 20 18:26

Ką pasakei Gayenzi?
Aik tu pas Jadzwigą. :D

Grįžti į