karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2021 metai

2020 Gru 18 16:35

Kažkaip tie "strateginiai partneriai" šį sezoną buvo paturėti. Lyg norėjo savo komandos U-17 elitinėje lygoje, tačiau buvo pasiųsti viena kryptim, todėl ir žaidė U-19 pirmoje lygoje. Ir neturi savo komandų ne tik U-17, bet ir U-16, ir U-15 elitinėse lygose.
tuo keisčiau, kad kai kuriose rinktinėse visišką pagrindą sudaro, aš tai pvz., niekada gyvenime niekur nebuvau matęs, kad visi trys vartininkai būtų iš vienos akademijos :)

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2021 metai

2020 Gru 18 16:36

ar tik nebuvo taip, kad tie Be1 atsidūrė lyg ir opozicijoje kai vasarą vyko visas šušaras dėl futbolo mokyklų/akademijų? ir juos jei gerai pamenu skundė kitos futbolo mokyklos. dabar gi pas mus taip - jei esi Gudaičio asociacijoje (gerb. A.Pukelio įtakos zona) ir iš visų jėgų kartu pūti dūdą - esi "prie imperatoriaus", o jeigu ne - vargas tau :)

renatas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2019 Vas 09 00:04
Palaikoma komanda: Vilniaus Žalgiris

Re: 2021 metai

2021 Sau 21 22:33

https://lff.lt/news/11696/lff-i-lygos-l ... 7-komandu/

LFF I LYGOS LICENCIJŲ SIEKS 17 KOMANDŲ
Gruodžio 15 d. baigėsi prašymų teikimas dėl dalyvavimo 2021 m. LFF I lygos licencijavimo procese.

Buvo gauta 17 prašymų suteikti LFF I lygos licenciją. Paraiškas pateikė 11 klubų ir 6 A lygos klubų dublerinės komandos.

LFF licencijavimo komiteto posėdis dėl LFF I lygos licencijų išdavimo yra planuojamas 2021 m. vasario 18 d.

Prašymus dalyvauti licencijavimo procese pateikė šie klubai ir komandos:

- Vilniaus BFA;

- Mažeikių „Atmosfera“;

- Klaipėdos „Neptūnas“;

- „Panevėžio Ekranas“;

- Kretingos „Minija“;

- Garliavos „Garliava“;

- Plungės „Babrungas“;

- Kazlų Rūdos „Šilas“;

- „Vilniaus Vytis“;

- Kauno „Be1“;

- Klaipėdos „Atlantas“;

- Vilniaus „Riteriai“ B;

- Panevėžio „Panevėžys“ B;

- Vilniaus „Žalgiris“ B;

- Gargždų „Banga“ B;

- Marijampolės „Sūduva“ B;

- „Kauno Žalgiris“ B.
Pagal praėjusių metų rezultatus iš 1 lygos turėtų kristi Riteriai B (paskutinė vieta).
Mano pasiūlymas, I lygą padalinti į dvi lygas po 12 komandų.

I lyga Promotion (tarkim tokiu pavadinimu) žaistų Dainava, Šiauliai, Vytis, Atmosfera, Minija, BFA Panevėžys B, Žalgiris B, K. Žalgiris B, Banga B (aš nepalaikau Gargždų bet jie užėmė 1 vietą, o Riteriai B iškrenta), Neptūnas (2 vt. vakarų zonoje, pirmas po B komandos), Šilas (1 vt. Pietų zonoje).

I Lyga Classic (ar kaip nors panašiai kaip Estijoj) Riteriai B (iškrito), Žalgiris C, Sveikata, Ekranas, Sūduva B, Dainava B (pirmo šešeto komandos Pietų zonoje), Šiauliai B, Atlantas, Šilutė, Babrungas, Džiugas B, Viltis.

II Lyga, tie, kas liko (16 komandų) Tauras, Saned, Vidzgiris, Klaipėdos FM, Panerys, Utenis, Radviliškis, Nevėžis B, BFA B, Neptūnas B, Ateitis, Garliava, Be1, Hegelmann B, Jonava B, Ateitis

šiaip
Pranešimai: 3827
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: 2021 metai

2021 Sau 22 09:37

Pagal praėjusių metų rezultatus iš 1 lygos turėtų kristi Riteriai B (paskutinė vieta).
Mano pasiūlymas, I lygą padalinti į dvi lygas po 12 komandų.

I lyga Promotion (tarkim tokiu pavadinimu) žaistų Dainava, Šiauliai, Vytis, Atmosfera, Minija, BFA Panevėžys B, Žalgiris B, K. Žalgiris B, Banga B (aš nepalaikau Gargždų bet jie užėmė 1 vietą, o Riteriai B iškrenta), Neptūnas (2 vt. vakarų zonoje, pirmas po B komandos), Šilas (1 vt. Pietų zonoje).

I Lyga Classic (ar kaip nors panašiai kaip Estijoj) Riteriai B (iškrito), Žalgiris C, Sveikata, Ekranas, Sūduva B, Dainava B (pirmo šešeto komandos Pietų zonoje), Šiauliai B, Atlantas, Šilutė, Babrungas, Džiugas B, Viltis.

II Lyga, tie, kas liko (16 komandų) Tauras, Saned, Vidzgiris, Klaipėdos FM, Panerys, Utenis, Radviliškis, Nevėžis B, BFA B, Neptūnas B, Ateitis, Garliava, Be1, Hegelmann B, Jonava B, Ateitis
Ir ką mums dabar daryti su visom tom tavo fantazijom? :)

cikonio
Pranešimai: 114
Užsiregistravo: 2020 Vas 23 13:28

Re: 2021 metai

2021 Sau 22 14:37

Ir ką mums dabar daryti su visom tom tavo fantazijom?
Kaip ir su visų kitų: nepatinka - neskaityt! :mrgreen:

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2021 metai

2021 Sau 22 15:04

Fantazuot galim ką norim, bet sprendimai jau priimti ir bus daroma kaip nuspręsta. Man dabar įdomu kaip bus su III lygos organizavimu, nes tam lygmeny kažkokia neaiški situacija.

Ko labai nenorėčiau - kad Pirma ir Antra lygos taptų dublerių pirmenybėm. Tikiuosi su šituo dalyku LFF susitvarkys ir protingai paskirstys.

P.S. kas man visada atrodė keista - kodėl Lietuvoje antras divizionas vadinasi Pirma lyga. Suprantu kad istoriškai taip susiklostė, bet man visuomet kažkaip nelogiškai atrodydavo. Na bet čia ne esmė, tik šiaip prisiminiau :)

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2021 metai

2021 Sau 22 15:17

Fantazuot galim ką norim, bet sprendimai jau priimti ir bus daroma kaip nuspręsta. Man dabar įdomu kaip bus su III lygos organizavimu, nes tam lygmeny kažkokia neaiški situacija.

Ko labai nenorėčiau - kad Pirma ir Antra lygos taptų dublerių pirmenybėm. Tikiuosi su šituo dalyku LFF susitvarkys ir protingai paskirstys.

P.S. kas man visada atrodė keista - kodėl Lietuvos antras divizijonas vadinasi Pirma lyga. Suprantu kad istoriškai taip susiklostė, bet man visuomet kažkaip nelogiškai atrodydavo. Na bet čia ne esmė, tik šiaip prisiminiau :)
na tai daug kur ir trečias vadinasi I lyga (pvz., pas britus) , pas ukrainiečius, olandus ar serbus kaip pas mus, kitas variantas turbūt B lyga būtų vadinti, kaip pas italus...

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2021 metai

2021 Sau 22 15:29

taip, čia labai įvairiai skirtingose šalyse, tikra makalynė. Pas vokiečius ir prancūzus gal aiškiausiai padaryta - ten antras divizionas ir yra įvardijamas kaip antras. Pas ispanus irgi panašiai, tik pas juos dar yra antra Segunda (III divizionas).
Italų variantas irgi geras, nuoseklus - viskas aišku.

Respublik
Pranešimai: 8537
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: 2021 metai

2021 Sau 22 15:48

Fantazuot galim ką norim, bet sprendimai jau priimti ir bus daroma kaip nuspręsta. Man dabar įdomu kaip bus su III lygos organizavimu, nes tam lygmeny kažkokia neaiški situacija.
O kas konkrečiai neaišku su III Lygos organizavimu? Žaidžia mėgėjai, kurie susimoka už startinį ir teisėjavimą. Skirtumas tarp II ir III Lygos yra vienas ir esminis, kartu apsprendžiantis ir kilimą - II turi licencijuotis. III turėdavai nebent dalinai jeigu nori varžytis LFF Taurėje. Nu dar III Lygoje draudžiama registruoti profesionalius kontraktus turinčius žaidėjus, nepamenu tik ar galioja tokia taisyklė II Lygoje.

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2021 metai

2021 Sau 22 15:52

taip, čia labai įvairiai skirtingose šalyse, tikra makalynė. Pas vokiečius ir prancūzus gal aiškiausiai padaryta - ten antras divizionas ir yra įvardijamas kaip antras. Pas ispanus irgi panašiai, tik pas juos dar yra antra Segunda (III divizionas).
Italų variantas irgi geras, nuoseklus - viskas aišku.
Tai logika yra tokia, kad kai patys klubai nuspręsdavo kurti lyga, kaip pas britus ir pasivadindavo kažkaip, tada sekantis po brūkšnio likdavo pirma lyga...kiti gal pakopijavo ar padarė grynai dėl pavadinimo/marketingo ale superlyga ar panašiai...kai kuriose šalyse tas niekada neįvyko, todėl ir liko seria a ar bundeslyga...

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2021 metai

2021 Sau 22 15:57

Man nelabai aišku kiek yra III lygos regioninių padalinių. Lietuvosfutbolas.lt nurodomi 4, bet lyg ir VRFS aukščiausias lygis atitinka III lygą? Be to kiek matau kai kuriose "zonose" labai mažai komandų, pvz. Alytaus - vos 5, keliose kitose - po 6. Na gal situacija pagerės kai nukris kažkiek komandų iš II lygos.
Paskutinį kartą redagavo 1 Anbo. Iš viso redaguota 2021 kartus.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2021 metai

2021 Sau 22 16:04

Tai logika yra tokia, kad kai patys klubai nuspręsdavo kurti lyga, kaip pas britus ir pasivadindavo kažkaip, tada sekantis po brūkšnio likdavo pirma lyga...kiti gal pakopijavo ar padarė grynai dėl pavadinimo/marketingo ale superlyga ar panašiai...kai kuriose šalyse tas niekada neįvyko, todėl ir liko seria a ar bundeslyga...
tai vat man ir įdomu kodėl antrą divizioną pavadindavo pirma lyga. Kokia čia buvo mintis. Nes logiškai pirmas ir yra pirmas - t.y. aukščiausias. O čia gaunasi, kad pirmas yra... antras :)

Respublik
Pranešimai: 8537
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: 2021 metai

2021 Sau 22 16:04

Man nelabai aišku kiek yra III lygos regioninių padalinių. Lietuvosfutbolas.lt nurodomi 4, bet lyg ir VRFS aukščiausias lygis atitinka III lygą? Be to kiek matau kai kuriose "zonose" labai mažai komandų, pvz. Alytaus - vos 5, keliose kitose - po 6. Na gal situacija pagerės kai nukris kažkiek komandų iš II lygos.
Regionų 10, bet ne visi vykdo varžybas. Kai kurie (Panevėžys-Utena, Kaunas-Marijampolė) organizuodavo bendrus čempionatus, bet čia pirmiausia yra klausimas kiek norinčių susimokėti susirenka tais metais. FK Rokiškio temoje interviu tas procesas labai gerai aprašytas. Ten sakykim Klaipėdoje kai visi žaidžia tame pačiame stadione...

Broniau, gal po to galėtum sukurti kažkokią bendrą temą apie organizavimą Žemesnių Lygų skiltyje, kad čia nesimėtytų šitoje temoje kiek prirašysime.
Paskutinį kartą redagavo 1 Respublik. Iš viso redaguota 2021 kartus.

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2021 metai

2021 Sau 22 16:06

Tai logika yra tokia, kad kai patys klubai nuspręsdavo kurti lyga, kaip pas britus ir pasivadindavo kažkaip, tada sekantis po brūkšnio likdavo pirma lyga...kiti gal pakopijavo ar padarė grynai dėl pavadinimo/marketingo ale superlyga ar panašiai...kai kuriose šalyse tas niekada neįvyko, todėl ir liko seria a ar bundeslyga...
tai vat man ir įdomu kodėl antrą divizioną pavadindavo pirma lyga. Kokia čia buvo mintis. Nes logiškai pirmas ir yra pirmas - t.y. aukščiausias. O čia gaunasi, kad pirmas yra... antras :)
tai bent taip ir liko aukščiausias divizionas, kurį organizuoja federacija yra "pirma lyga"

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2021 metai

2021 Sau 22 16:12

Regionų 10, bet ne visi vykdo varžybas. Kai kurie (Panevėžys-Utena, Kaunas-Marijampolė) organizuodavo bendrus čempionatus, bet čia pirmiausia yra klausimas kiek norinčių susimokėti susirenka tais metais. FK Rokiškio temoje interviu tas procesas labai gerai aprašytas. Ten sakykim Klaipėdoje kai visi žaidžia tame pačiame stadione...
Šitą aš žinau - kad teoriškai turėtų (galėtų) kiekvienos apskrities futbolo federacija organizuoti, ir kad kai kurios apsijungia ar išvis nevykdo varžybų. Tiesą sakant tų regioninių futbolo federacijų skaičius žiūrint į dabartinę situaciją yra per didelis, jų turėtų būti mažiau. Pvz. žiūrint iš futbolo pusės Tauragės apskrities futbolo federacija yra nonsensas - ten gi komandų beveik nėra. Panašiai ir su UAFF. Na bet yra kaip yra, suprantama kad turėti savus žmones konferencijoj ir VK yra privalumas :)
Paskutinį kartą redagavo 1 Anbo. Iš viso redaguota 2021 kartus.

Grįžti į