bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 10964
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

22-tas turas

2010 Rgp 18 11:48

Ar šiandien A lygoje bus staigmenų?
2010.08.18, 09:58
http://penalty.lt/ar-siandien-a-lygoje-bus-staigmenu/

Šiandien Lietuvos futbolo A lygos čempionate įvyks ketverios 22-ojo turo rungtynės.

17 val. Kaune žais „Atletas“ – Vilniaus „Žalgiris“, 18 val. Pakruojyje „Kruoja“ susitiks su Tauragės „Tauru“, o Mažeikiuose „Mažeikiai“ kovos su „Šiauliais“. 19 val. Marijampolėje vietos „Sūduva“ priims „Klaipėdą“.

Valdas KASPERAVIČIUS

Pergalės džiaugsmo vis dar nepatyręs „Atletas“ pastaruoju metu vis pralaimėdavo vieno įvarčio skirtumu – 0:1 Panevėžio „Ekranui“, 0:1 „Klaipėdai“, 1:2 „Mažeikiams“, o praėjusiame ture pagaliau pelnė tašką rungtynėse su „Kruoja“ (1:1). „Žalgiris“ per pastaruosius du turus vienodu rezultatu 1:1 sužaidė su „Kruoja“ ir „Banga“. Praradę keturis taškus, vilniečiai prarado ir nedidelę galimybę tęsti kovą dėl aukso medalių. Dabar jiems liko šansai varžytis dėl kitokios spalvos medalių. Tad Igorio Pankratjevo auklėtiniai, norintys jais pasidabinti, prarasti taškų su tokiomis ekipomis kaip „Atletas“ paprasčiausiai neturi teisės.

“Žalgirio” gynėjas Tomas Sirevičius dėl rankos traumos šiandien žaisti negalės, tačiau mano, kad jo komandos draugai iškovos tris taškus. „Šios dienos varžovas „Atletas“ nėra pati stipriausia komanda, tačiau nurašyti jos negalime. Kauniečiai jau įrodė, kad moka žaisti su geromis komandomis. Nepaisant to, neturime teisės į Vilnių grįžti be pergalės“, – klubo interneto svetainei zalgiris-vilnius.lt sakė T.Sirevičius.

„Kruoja“ A lygoje nepralaimi jau keturis turus iš eilės. Per tą laiką Pakruojo futbolininkai iškovojo dvi pergales ir du kartus sužaidė lygiosiomis. Liepos mėnesį komanda sustiprėjo, tačiau jos varžovas „Tauras“ – dar labiau. Per pastaruosius du turus tauragiškiai pelnė šešis taškus – 3:2 įveikė „Klaipėdą“ ir 3:1 „Mažeikius“. Net pats „Tauro“ strategas Gedeminas Jarmalavičius prisipažino, kad jam pasidarė lengviau dirbti, kai ekipą papildė keli labai patyrę futbolininkai. Tad Pakruojyje galima tikėtis atkaklios ir įdomios kovos.

Į Mažeikius atvyks pagaliau pergalės skonį prisiminę „Šiaulių“ futbolininkai. Praėjusiame ture jie, vadovaujami naujojo stratego Valdo Ivanausko, svečiuose 2:0 parklupdė „Klaipėdą“. Didelė tikimybė, kad ir iš „Mažeikių“ šiauliečiai grįš su trimis taškais, nes mažeikiškiai taškus renka gerokai sunkiau už „Šiaulių“ ekipą.

„Sūduva“ savo aikštėje surengs egzaminą „Klaipėdai“. Marijampoliečiai turės ne tik savo aikštės pranašumą. Jų žaidėjai kur kas labiau patyrę ir popieriuje klaipėdiečiai prieš varžovus atrodo tarsi studentai prieš dėstytoją. Pirmajame rate tai visiškai įrodė ir rezultatas – „Klaipėda“ savo aikštėje Suvalkijos klubui pralaimėjo net 1:6. Būtų nesuprantama, jei „Sūduva“ namie neiškovotų pergalės.

Grįžti į