bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

25-tas turas

2010 Rgs 12 13:36

Pasaulio krepšinio čempionatas A lygai – ne konkurentas?
2010.09.12, 12:46
Valdas KASPERAVIČIUS
http://penalty.lt/pasaulio-krepsinio-ce ... nkurentas/" onclick="window.open(this.href);return false;

Šiandien Lietuvos futbolo A lygos čempionate įvyks ketverios 25-ojo turo rungtynės. Ar tie, kurie domisi futbolu, abejingi Lietuvos krepšinio rinktinei? Matyt, yra taip galvojančių, nes tik vienas mačas prasidės 16 valandą, o kitos rungtynės vyks tada, kai mūsų krepšininkai pasaulio čempionate Turkijoje su serbais kovos dėl bronzos medalių. Kaitalioti rungtynių laiką nėra gerai, bet yra atvejų, kai tai padaryti būtina. Šiandien ir yra toks, išskirtinis atvejis. Tikriausiai tai gerai iliustruos žiūrovų skaičius stadionuose.

16 val. žais tik Tauragės „Tauras“ ir Gargždų „Banga“. Dėl Tauragės stadiono rekonstrukcijos rungtynės vyks Klaipėdoje. Pirmajame rate tauragiškiai įveikė „Bangą“ 2:0, o antrajame pergalę rezultatu 2:1 šventė Gargždų futbolininkai. „Vyrai gerai nusiteikę, tikimės teigiamo rezultato. Suprantu, kad to paties tikisi ir „Banga“, todėl laukia nelengvos rungtynės“, – prieš mačą kalbėjo „Tauro“ strategas Gedeminas Jarmalavičius.

18 val. „Šiauliai“ egzaminuos vis dar pergalės džiaugsmo nepatyrusį Kauno „Atletą“. Šiauliečiams pirmieji du mačai su čempionato autsaideriais nebuvo lengvi – išvykoje „Šiauliai“ laimėjo tik 2:1, o savo aikštėje sužaidė lygiosiomis 1:1. Šiandien „Šiauliams“ dėl traumų tikriausiai negalės padėti saugai Mantas Kuklys ir Igoris Kozlovas. „Laukia nelengvos rungtynės. Manau, mes turėsime iniciatyvą ir bandysime realizuoti tas progas, kurias pavyks sukurti. „Atleto“ jokiu būdu „nenurašome“, kad iškovotų pergalę su juo teko paplušėti ne vienai komandai“, – klubo interneto svetainei teigė „Šiaulių“ vyriausiasis treneris Valdas Ivanauskas.

18 val. 10 min. Marijampolėje prasidės dvikova tarp A lygoje pirmaujančios „Sūduvos“ ir Pakruojo „Kruojos“. Suvalkijos atstovai dar nėra patyrę pralaimėjimo kartėlio, o „Kruojos“ komanda be pralaimėjimų žengia jau septynis turus. Ankstesnius abu mačus laimėjo marijampoliečiai – 2:1 ir 2:0. „Kruojai“ dėl gautų geltonų kortelių negalės padėti saugas Mindaugas Gardzijauskas, „Sūduvai“ tikriausiai neatstovaus sirguliuojantis saugas Karolis Chvedukas. „ Norisi padėti savo komandai. Juo labiau norisi rungtyniauti su buvusia ekipa, įrodyti, ko esi vertas. Tačiau nieko nepadarysi, negali numatyti, kada būsi „apdovanotas“ kortele. Manau, „Sūduvos“ futbolininkai turi mūsų bijoti, nes jiems, kovojantiems dėl pirmosios vietos, labai svarbus kiekvienas taškas. Žinoma, mums taip pat norisi laimėti, nes apetitas kyla bevalgant. Tačiau svečiuose su lyderiu pelnyti ir vieną tašką būtų neblogai“, – teigė M.Gardzijauskas. „Tikrai nesitikime lengvų rungtynių, nes su „Kruoja“ žaisti niekada nebuvo lengva nei namuose, nei svečiuose. Vasaros viduryje varžovai dar labiau sustiprėjo, komandą papildė ne vienas žaidėjas. Tačiau tikiuosi, kad mūsų futbolininkai rungtyniaus sėkmingai ir iškovos pergalę. Aš pats abejoju, ar žaisiu, nes sirguliuoju. Grįžus po kelionių su Lietuvos U-21 rinktine pakilo temperatūra, ji vis dar laikosi“, – pasakojo K.Chvedukas.

19 val. Panevėžio „Ekranas“ priims „Klaipėdą“. Būtų keista, jei šalies čempionai nesugebėtų iškovoti trijų taškų. Pirmajame rate jie uostamiesčio komandą įveikė 4:1, antrajame – kur kas sunkiau, tik 2:1. „Nors klaipėdiečiai yra turnyro lentelės dugne, tačiau mes turime eiti į aikštę susikoncentravę šimtu procentu nuo pat rungtynių pradžios. Namuose žaisti yra geriau. Panevėžio žiūrovai stadione sukuria gerą atmosferą, todėl jiems atsidėkodami kiekvienose rungtynėse stengiamės padovanoti pergalę ir gerų emocijų. Sekmadienį sieksime sugrįžti į pergalių kelią ir nudžiuginti mūsų gerbėjus. Būtų smagu miesto gimtadienį švenčiantiems panevėžiečiams padovanoti pergalę“, – klubo interneto svetainei sakė rezultatyviausias „Ekrano“ komandos žaidėjas Vitas Rimkus.

Grįžti į