...

Re: A lygos komandų dubleriai

2012 Rgp 14 11:13

Paveikslėlis
Po trijų rungtynių tylos "Šiaulių - 2" pergalė dublerių pimenybėse.

Šį sekmadienį, Rugpjūčio 12 d., Šiauliuose, Gytarių dirbtinės dangos aikštėje įvyko XXIII Lietuvos dublerių pirmenybių turas. Namie rungtyniavę "Šiauliai - 2" priėmė svečius iš Tauragės - "Tauro" dublerių komandą. Įtemptose rungtynėse tik antrojo kėlinio viduryje (71 min.) "Šiauliams - 2" po Rolando Baravyko įvarčio pavyko persverti rezultatą savo naudai bei švęsti pergalę 1-0.

Paskutinį kartą "Šiauliai - 2" pergalės skonį ragavo mače su Klaipėdos "Atlanto" pamaina, kuomet laimėjo net 5-0. Deja, po to sekė net trijų pralaimėjimų ruožas prieš visas pirmojo trejeto komandas. Po įtempto ir nervingo mačo su Tauragės "Tauro" antraja komanda pagaliau pavyko grįžti į pergalių kelią ir įsirtašyti tris taškus į savo sąskaitą.

Po šios pergalės "Šiauliai - 2" su 32 taškais pasivijo penktoje vietoje žengenčius Vilniaus "Žalgirio" dublerius ir dabar su sostinės komanda dalinasi 5-6 vietas.
_____________________________
http://www.fcsiauliai.lt/kiti/klubo_naujienos/rec_13099

...

Re: A lygos komandų dubleriai

2012 Rgp 14 11:16

Paveikslėlis
Dubleriai pralaimėjo Pakruojyje

Šeštadienį "Bangos" dubleriai neatsilaikė prieš "Kruojos" rezervinę ekipą.

Iš protokolo. Kruoja-2 – Banga-2 3:1 (2:0)
Teisėjas: M.Jackus (Šiauliai), 30 žiūrovų.
Įvarčiai: 17 min. ir 90+3 min. V.Trakys, 32 min. R.Diakiv (Kruoja); 81 min. R.Bogužas (Banga).
Įspėjimai: 49 min. A.Veikutis, 64 min. M.Filatov, 83 min. R.Šumnauskas (Kruoja); 16 min. G.Giorgadzė (Banga).
Banga-2 sudėtis: R.Bogužas, Sig.Urbys, M.Bitinas, G.Giorgadze (65' M.Stirbys), R.Borusas, S.Urbys, A.Bitinas (58' G.Petkevičius), A.Butkus, R.Masiuk (80' D.Pačkauskas), A.Marcinkevičius, G.Nikabadze (46' R.Uselis).

"Šiose aukšto lygio rungtynėse teko pripažinti pajėgesnio varžovo pranašumą. Pirmame kėlinyje niekaip nesugebėjome atrasti savo žaidimą, be to komanda žaidė tarsi mažumoje - iš žaidimo visiškai iškrito G.Nikabadze. Po keitimų pasirodę žaidėjai įnešė gyvumo, komanda perėmė iniciatyvą, o paskutines dvidešimt minučių dominavo aikštėje. Po puikaus vartininko R.Bogužo baudos smūgio rezultatą sušvelninome, ėjome va bank lyginti rezultatą. Per teisėjo pridėtą laiką R.Bogužas baudos smūgiu dar kartą grasino varžovo vartams, tačiau "Kruojos" vartų sargas ne tik atrėmė šį smūgį, bet ir pradėjo greitą kontrataką, kuri baigėsi V.Trakio įvarčiu" - po rungtynių kalbėjo dublerių vyr.treneris V.Liutikas.
____________________________________
http://www.fkbanga.lt/index.php/naujien ... -dubleriai

...

Re: A lygos komandų dubleriai

2012 Rgp 14 11:19

Paveikslėlis
Lyderių mūšį laimėjo „Kruoja-2“

Šeštadienį A lygos dublerių pirmenybių XXIII turo rungtynėse Pakruojyje čempionato lyderė vietos „Kruoja-2“ 3:1 (2:0) nugalėjo vieną persekiotojų Gargždų „Bangą-2“. Du įvarčius pelnė Valdas Trakys, vieną – Rostyslavas Diakivas.

„Kruoja-2“ netruko pasižymėti – pirmasis įvartis krito 17-ąją minutę, kai įmušė V. Trakys (1:0).

32-ąją minutę rezultatą padvigubino R. Diakivas (2:0).

81-ąją minutę intrigą buvo atgaivinęs „Bangos-2“ futbolininkas Rokas Borusas (2:1).

Gargždiškių entuziazmą galutinai atšaldė 93-ąją minutę paskutinįjį įvartį pelnęs V. Trakys (3:1).

Paveikslėlis
„Kruoja-2“ du įvarčius pelnė Valdas Trakys (fkkruoja.lt nuotr.).
__________________________________________________________
http://www.fkkruoja.lt/naujienos-kruoja ... o-kruoja-2

...

Re: A lygos komandų dubleriai

2012 Rgp 14 11:21

Dubleriai: Trakys... dar trūksta kokioje komandoje tik Vaclovo Jurkaus, tada tikrai bus dublerių čempionatas. :mrgreen:

...

Re: A lygos komandų dubleriai

2012 Rgp 20 10:40

ŠIAULIAI-2 16 - 0 REO-2

Triuškinanti "Šiaulių" dublerių pergalė net 16-0 prieš Vilniaus "REO" pamainą.
Net šešis įvarčius rungtynėse pelnė Dovydas Medžiaušis.

...

Re: A lygos komandų dubleriai

2012 Rgp 20 10:56

Paveikslėlis
„Sūduva-2“ įveikė svečius iš Gargždų
http://www.fksuduva.lt/index.php/naujie ... is-gargzdu" onclick="window.open(this.href);return false;

„General Financing A lygos“ dublerių čempionato XXIV turo rungtynėse Marijampolės „Sūduvos“ antroji sudėtis savo aikštėje palaužė Gargždų „Bangos“ dublerius. Marijampoliečių pergalę lėmė du vėlyvi Arno Kulikausko bei Marko Kardoko smūgiai.

Marijampolės „Arvi“ futbolo arena, 40 žiūrovų
Marijampolės „Sūduva-2“ 2 – 0 Gargždų „Banga-2“
83‘ [ 1 – 0 ] Arnas Kulikauskas
90+2‘ [ 2 – 0 ] Markas Kardokas

66‘ Rokas Borusas pašalintas iš aikštės

„Sūduva-2“: D.Bartkus ( 46‘ M.Matuzas ), V.Lasevičius, D.Isoda, D.Tumosa, V.Bagdanavičius, A.Kulikauskas, P.Kiselevskis ( 82‘ M.Kardokas ), A.Kliučinykas ( 62‘ A.Miravinskas ), A.Urbšys ( 46‘ G.Matulevičius ), A.Breivė ( 77‘ E.Maižvila ), A.Bielkauskas.

„Banga-2“: R.Bogužas, Sig.Urbys, M.Bitinas, S.Kovsovas, M.Stirbys, R.Borusas, R.Masiuk, A.Butkus ( 90‘ G.Petkevičius ), Sim.Urbys, A.Marcinkevičius ( 60‘ R.Uselis; 73‘ S.Alsys ), G.Nikabadze ( A.Bitinas ).

Pirmoji rungtynių tarp „Sūduvos“ ir „Bangos“ dublerių komandų dalis buvo panaši į vakarykštį pagrindinių sudėčių susitikimą – daug kontaktinio futbolo ir mažai progų įmušti.

Antrajame kėlinyje abi ekipos sukūrė daugiau pavojingų epizodų prie varžovų vartų.

54 susitikimo minutę į baudos aikštelę įsiveržė Povilas Kiselevskis, jis iš geros padėties smūgiavo į vartus, bet svečių ekipą išgelbėjo patikimai sužaidęs Rimantas Bogužas.

60 minutę kilo gaisras prie „Sūduvos“ vartų. Vienas iš jaunųjų „Bangos“ futbolininkų turėjo galimybę smūgiuoti į Martyno Matuzo paliktus vartus, bet jo bandymą blokavo Vytautas Lasevičius.

Po penkių minučių dar vieną galimybę atakuoti vartus turėjo P.Kiselevskis, bet šįkart „Sūduva-2“ saugas neužtikrintai pataikė į kamuolį ir proga liko neišnaudota.

81 mačo minutę „Bangos-2“ futbolininkas Sigitas Urbys atliko gražų tolimą smūgį, kuriuo sudrebino Marijampolės ekipos skersinį.

Persverti rezultatą savo naudai marijampoliečiams pavyko iki rungtynių pabaigos likus žaisti mažiau nei dešimt minučių. Arnas Kulikauskas gavo perdavimą baudos aikštelėje ir stipriu smūgiu į viršutinį vartų kampą nepaliko vilčių R.Bogužui.

Antrąjį „Sūduvos“ dublerių įvartį pelnė ir tašką šiose rungtynėse padėjo 14 – metis Markas Kardokas. Jaunasis sūduvietis laimėjo dvikovą aikštės viduryje, išbėgo vienas prieš svečių vartininką ir užtikrintai pasiuntė kamuolį į tinklą.

Taigi „Sūduva-2“ iškovojo svarbią, kuri leis marijampoliečiams įsitvirtinti trečioje turnyrinės lentelės vietoje ir atitrūkti nuo „Bangos“ jaunimo šešiais taškais.

...

Re: A lygos komandų dubleriai

2012 Rgp 20 11:06

Paveikslėlis
Dubleriai nusileido "Sūduvai-2"
http://www.fkbanga.lt/index.php/naujien ... -dubleriai" onclick="window.open(this.href);return false;

Šeštadienį „Bangos“ jaunimas paskutinėmis minutėmis nusileido „Sūduvos“ dubleriams.

Iš protokolo. Sūduva-2 – Banga-2 2:0 (0:0).
Teisėjas: V.Kazlauskas (Kaunas), 100 žiūrovų.
Įvarčiai: 83 min. A.Kulikauskas, 90+2 min. M.Kardokas („Sūduva").
Įspėjimai: 14 min. A.Kulikauskas, 17 min. A.Breivė, 55 min. D.Isoda („Sūduva"); 24 min. S.Urbys, 56 min. A.Marcinkevičius, 61 min. G.Nikabadzė, 66 min. R.Borusas („Banga").
Pašalinimai: 66 min. R.Borusas („Banga").
Banga-2 sudėtis: R.Bogužas, M.Stirbys, M.Bitinas, S.Kovšovas, Sig.Urbys, S.Urbys, R.Masiuk, A.Butkus, R.Borusas, A.Marcinkevičius (60' R.Uselis (75' S.Alsys)), G.Nikabadze (85' A.Bitinas).

„Gaila, kad pademonstravę kokybišką futbolą tutėjome pripažinti varžovo pranašumą. Pirmame kėlinyje neleidome varžovams sukurti net pusprogės prie mūsų vartų. Patys turėjome dvi idealias progas: iš pradžių A.Marcinkevičius, išėjęs vienas prieš vartininką, nesugebėjo jo pergudrauti, o vėliau G.Nikabadze iš patogios padėties smūgiavo virš vartų. Antrame kėlinyje už bereikalingas kalbas su teisėju buvo išvarytas R.Borusas, bet ir žaidžiant mažumoje niekuo nenusileidome varžovams. Antram kėliniui besibaigiant S.Urbys galingu smūgiu sudrebino vartų konstrukciją, bet jau kitoje atakoje mums teko traukti kamuolį iš savo vartų. Per teisėjo pridėtą laiką praleidome dar vieną įvartį“ – apmaudo po rungtynių neslėpė dublerių vyr.treneris V.Liutikas.

...

Re: A lygos komandų dubleriai

2012 Rgp 20 11:12

Paveikslėlis
"Šiauliai - 2" net 16-0 pažemino "REO" dublerius.
http://www.fcsiauliai.lt/kiti/klubo_naujienos/rec_13104" onclick="window.open(this.href);return false;

Šiandien, Rugpjūčio 19 d. Šiauliuose, Gytarių dirbtinės dangos aikštelėjė įvyko XXIV Lietuvos dublerių čempionato turas. "Šiauliai - 2" pasitiko sostinės ekipos "REO" dublerius. Rungtynių intriga išsisklaidė gana greitai, nes jau penkioliktą rungtynių minutę rezultatas buvo 4-0 "Šiaulių - 2" naudai ir vienintelis klausimas tribūnose buvo kiek dar "Šiauliai - 2" įmuš. Įmušė 16.

Po rungtynių savo trisdešimt septintąjį gimtadienį švenčiantis "Šiaulių - 2" vyr. treneris Tomas Kančelskis kalbėjo nedaug: "Labai mažai naudos. Turbūt būtų buvę daugiau naudos jei būtume darę treniruotę. Smagu, kad pavyko tiek primušti, vienintelė nauda tai ko gero emocinis pakilimas po tokios triuškinančios pergalės. Pasigerino žaidėjai savo įvarčių statistiką."

Net šešis įvarčius rungtynėse pelnė Dovydas Medžiaušis.

...

Re: A lygos komandų dubleriai

2012 Rgp 21 11:14

Paveikslėlis
EKRANAS 5 - 1 DAINAVA

Jaunimas sutriuškino Alytaus “Dainavos” dublerius

Panevėžio „Ekrano“ jaunimo ekipa dublerių pirmenybėse 5:1 (1:1) nepaliko vilčių Alytaus „Dainavos“ rezervinei komandai ir toliau kvėpuoja į nugarą pirmaujantiems "Kruojos" dubleriams.
http://www.fketv.lt/rungtynes/dubleriai ... -dublerius
_______________________________________________
fketv.lt

...

Re: A lygos komandų dubleriai

2012 Rgp 21 11:19

Paveikslėlis
Dublerių dvikovoje nugalėtojas nepaaiškėjo
http://www.zalgiris-vilnius.lt/naujieno ... kejo_.html" onclick="window.open(this.href);return false;


"General Financing A lygos" dublerių čempionato XXIV ture Tauragės “Tauro-2” ir VMFD “Žalgiris-2” futbolininkai rungtynes baigė lygiosiomis 1:1

Pirmadienį Tauragėje vykusioje kovingoje akistatoje pagrindiniai įvykiai prasidėjo antrajame kėlinyje.

Iš pradžių VIlniaus miesto futbolo draugijos "Žalgiris" rezervinės ekipos nariui Martinui Morozui buvo parodyta raudona kortelė.

Kiekybine persvara greitai pasinaudoję aikštės šeimininkai netrukus įmušė įvartį ir išsiveržė į priekį, tačiau neilgam.

Savo žaidimą sustygavę mažumoje likę svečiai taip pat atsakė tiksliu smūgiu, kurio autoriumi tapo Arminas Vaskela.

Žalgiriečiai šiame susitikime turėjo ne vieną progą išplėšti pergalę, bet pavojingų atakų paversti įvarčiais nepavyko.

"Varžovai rungtyniavo neblogai, bet daugiau progų pasižymėti turėjome mes. Potencialiai galėjome įmušti bent jau keturis įvarčius, gaila, kad susikurtos progos taip ir nebuvo realizuotos. Iki pergalės trūko labai nedaug. Sėkmė taip pat nenusišypsojo", - sakė VMFD "Žalgiris" rezervinės komandos treneris Dimitrijus Kartašovas. - "Šiame susitikime didelis krūvis teko mūsų pagrindiniams žaidėjams, bet jie savo darbą atliko gerai. Nors rezultatas galėjo būti ir palankesnis, esu patenkintas tuo, ką darėme aikštėje. Kontroliavome rungtynes nepaisant to, kad visą antrąjį kėlinį žaidėme dešimtyje."

Žalgiriečiai po šio susitikimo ir toliau išlieka šeštoje, o "Tauras" aštuntoje turnyrinės lentelės vietoje.

VMFD "Žalgiris-2": Marius Rapalis, Jaunius Juozaitis, Martinas Morozas (raudona kortelė), Gvidonas Narmontas, Robertas Striaupis, Povilas Krasnovskis, Tomas Malinauskas, Arminas Vaskela, Denis Romanov (Erlandas Juška), Simonas Mizera (Aurimas Stasiulionis), Augustinas Maniušis.

...

Re: A lygos komandų dubleriai

2012 Rgp 21 11:27

Paveikslėlis
Pakruojiečiai išliejo pyktį
http://www.fkkruoja.lt/naujienos-kruoja ... iejo-pykti" onclick="window.open(this.href);return false;

Sekmadienį A lygos XXIV turo rungtynėse Pakruojyje „Kruoja-2“ 6:0 (1:0) sutriuškino Klaipėdos „Atlantą-2“. Po du įvarčius pelnė Rostyslavas Diakivas ir Linas Savastas, po vieną – Irmantas Zelmikas bei Benas Kriukas.

Pakruojiečiai pirmajame kėlinyje buvo priversti tenkintis vienu įvarčiu – 32-ąją minutę įmušė I. Zelmikas (1:0).

Tikslūs smūgiai pasipylė po pertraukos. 54-ąją minutę pasižymėjo R. Diakivas (2:0). 59-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė L. Savastas (3:0). Jis 74-ąją minutę įmušė dar kartą (4:0). 83-ąją minutę pasižymėjo ir B. Kriukas (5:0). 92-ąją minutėmis antrąjį savo įvartį pridėjo ir R. Diakivas (6:0).

...

Re: A lygos komandų dubleriai

2012 Rgp 21 15:26

Dublerių akistata sulaukė žiūrovų dėmesio
http://www.zalgiris-vilnius.lt/naujieno ... mesio.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Pirmadienį dublerių čempionato rungtynes Tauragėje tarp “Tauro-2” ir VMFD “Žalgiris-2” komandų stebėjo triženklis žiūrovų skaičius

“General Financing A lygos” dublerių pirmenybių XXIV ture žiūrovus labiausiai domino susitikimas tarp Tauragės “Tauro” ir Vilniaus miesto futbolo draugijos “Žalgiris” rezervinės ekipos.

Rungtynės Tauragėje po atkaklios dvikovos baigėsi lygiosiomis 1:1. Jas stebėjo 150 žiūrovų.

Triženklis žiūrovų skaičius (100) taip pat susirinko ir Marijampolėje, kur susitiko vietos “Sūduva-2” ir Gargždų “Banga”. Susitikimą rezultatu 2:0 laimėjo marijampoliečiai.

...

Re: A lygos komandų dubleriai

2012 Rgp 21 15:31

Lietuvos futbolo federacijos “General Financing A lygos” dublerių čempionato XXIV turo statistika


2012 08 18

119. Sūduva (Marijampolė) - Banga (Gargždai) 2:0 (0:0)
Teisėjas: V.Kazlauskas (Kaunas), 100 žiūrovų
Įvarčiai: 83 min. A.Kulikauskas, 90+2 min. M.Kardokas („Sūduva")
Įspėjimai: 14 min. A.Kulikauskas, 17 min. A.Breivė, 55 min. D.Isoda („Sūduva"); 24 min. S.Urbys, 56 min. A.Marcinkevičius, 61 min. G.Nikabadzė, 66 min. R.Borusas („Banga")
Pašalinimai: 66 min. R.Borusas („Banga")

2012 08 19

116. Šiauliai (Šiauliai) - REO (Vilnius) 16:0 (7:0)
Teisėjas: E.Kriaučiūnas (Marijampolė), 50 žiūrovų
Įvarčiai: 1 min. ir 16 min. R.Gedminas, 10 min., 37 min., 48 min., 57 min., 68 min. ir 82 min. D.Medžiaušis, 12 min., 62 min. ir 90 min. L.Sendžikas, 28 min. T.Birškys, 34 min. ir 85 min. K.Kaušas, 74 min. ir 84 min. R.Baravykas („Šiauliai")
Įspėjimai: nėra

120. Kruoja (Pakruojis) - Atlantas (Klaipėda) 6:0 (1:0)
Teisėjas: A.Gutovskis (Vilnius), 55 žiūrovai
Įvarčiai: 32 min. I.Zelmikas, 54 min. ir 90+2 min. R.Diakiv, 59 min. ir 74 min. L.Savastas, 83 min. D.Kriukas („Kruoja")
Įspėjimai: 44 min. N.Mačiulis, 46 min. A.Skroblas („Kruoja"); 88 min. L.Palačas („Atlantas")

2012 08 20

117. Tauras (Tauragė) - Žalgiris (Vilnius) 1:1 (0:0)
Teisėjas: A.Mazalas (Klaipėda), 150 žiūrovų
Įvarčiai: 60 min. (iš 11m.) S.Babilius („Tauras"); 63 min. A.Vaskela („Žalgiris")
Įspėjimai: 15 min. E.Auryla, 78 min. L.Martišauskis, 90 min. R.Zubrickas („Tauras"); 90 min. A.Vaskela („Žalgiris")
Pašalinimai: 60 min. M.Moroz („Žalgiris")

118. Ekranas (Panevėžys) - Dainava (Alytus) 5:1 (1:1)
Teisėjas: I.Kovalenko (Jonava), 40 žiūrovų
Įvarčiai: 21 min. ir 45 min. E.Tamulevičius, 46 min. ir 82 min. R.Stanulevičius, 58 min. L.Narbutas („Ekranas"); 31 min. E.Chvesko („Dainava")
Įspėjimai: 34 min. E.Bratkauskas („Ekranas"); 52 min. A.Botyrius, 57 min. T.Kančys („Dainava")

slasher
Pranešimai: 5333
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: A lygos komandų dubleriai

2012 Rgp 21 15:38

Pirmadienį dublerių čempionato rungtynes Tauragėje tarp “Tauro-2” ir VMFD “Žalgiris-2” komandų stebėjo triženklis žiūrovų skaičius
Triženklis žiūrovų skaičius - tai čia tarp 100 ir 999. Gal taip ir patogiau skaičiuoti. Per daug nesismulkinant ir atrodo gan solidžiai. Turbūt visas tas triženklis skaičius žiūrovų sugužėjo Žalgirio dublerių pažiūrėti ...

...

Re: A lygos komandų dubleriai

2012 Rgp 21 15:43

Pirmadienį dublerių čempionato rungtynes Tauragėje tarp “Tauro-2” ir VMFD “Žalgiris-2” komandų stebėjo triženklis žiūrovų skaičius
Triženklis žiūrovų skaičius - tai čia tarp 100 ir 999. Gal taip ir patogiau skaičiuoti. Per daug nesismulkinant ir atrodo gan solidžiai. Turbūt visas tas triženklis skaičius žiūrovų sugužėjo Žalgirio dublerių pažiūrėti ...

Mes tai statistikos vergai, o Tauragėje įprasta skaičiuoti "agulniai". Užmetė akį ir nustatė, kad triženklis skaičius. 8-)

Man atrodo visiems atsibodo į Scanu koncertus vaikščioti, todėl pradėjo eiti į dublerių pasirodymus... ir mokėti nereikia. :lol:

Grįžti į