Makenzis
Pranešimai: 6149
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Akmenės futbolas

2017 Kov 24 16:22

Bendruomenės futbolo klubas
FK " AKMENĖS CEMENTAS" https://www.facebook.com/notes/fk-akmen ... 2774447059" onclick="window.open(this.href);return false;
·2017 M. KOVO 24 D.

Vakar, Naujojoje Akmenėje, lankėsi Lietuvos futbolo federacijos atstovas – Laurynas Zibolis. Kalbėjome apie futbolo perspektyvas mūsų rajone. LFF atstovas supažindino su federacijos viziją, pristatė geros praktikos gaires bendruomenės futbolo klubams, kurie veikia remiantis vieša ir privačia partneryste. Aptarėme kokia kryptimi galėtų ir turėtų eiti mūsų futbolo bendruomenė. Šiuo metu ruošiame pristatymą rajono savivaldybei, viso rajono bendruomenėms. Džiugu, kad idėją palaiko rajono meras, Vitalijus Mitrofanovas. Labai džiaugiamės, kad naujasis sporto centro vadovas, Mantas Mačius, deda dideles pastangas, kad mieste kuo greičiau atsirastų dirbtinės dangos stadionas. Tik bendru darbu galime pasiekti gerų rezultatų.

Makenzis
Pranešimai: 6149
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Akmenės futbolas

2017 Bal 14 13:56

Artūras Rutkevičius, buvęs "Ekrano", "Panevėžio" bombardyrius žais už "Akmenę"? :shock: Skambus transferis. 8-) Pernai AR gydėsi traumas, kiek žinau, tai į peržiūras kvietėsi Pirmos lygos komanda, bet, atrodo, su "cementininkais" susitarė.

Makenzis
Pranešimai: 6149
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Akmenės futbolas

2017 Geg 04 12:19

FK Akmenės Cementas
1 val. · FB

Čempionato startas jau šį šeštadienį

Ta proga norime pasidalinti, kaip pasikeitė komanda, paspėlioti galimą sezono scenarijų.

Lyginant su praėjusių metų startu, komandoje nebežaidžia aštuoni žaidėjai. Penki iš jų dažnai pasirodydavo startinėje sudėtyje. Komanda pasipildė keturiais žaidėjais. Jau ankščiau pristatytu Artūru Rutkevičiumi (Pasvalys) ir dar neskelbtu naujoku, Mindaugu Sabu (Joniškis). Į komandą po pertraukos grįžo akmeniečiai: Tautvydas Drublionis ir Dominykas Štutas. Komandos pagrindą sudaro Akmenės rajono futbolininkai, du futbolininkai iš Mažeikių ir vienas iš Žagarės. Džiugu yra tai, kad visas akmeniečių branduolys liko komandoje. Didžiausią susirūpinimą kelia trumpas atsarginių suolelis ir komandos susižaidimas. Pirmą kartą visa komanda susirinko vos praėjusią savaitę, LFF taurės rungtynėse, Biržuose.

I TURAS. 05.06. Čempionato startas prasidės Gargžduose, kur FK Akmenės Cementas futbolininkai pergalės skonio dar nėra patyrę. Tikėtis teigiamo rezultato bus labai sunku, bet sezono starte nutinka visko. + Pirmos čempionato rungtynės. – Dirbtinė danga. Arimuose žaisti mūsų komandai sekasi daug geriau. Favoritais laikomi "Gargždų Pramogos-SC".
II TURAS. 05.13. Namų rungtynės su Plungės "Babrungas". Jauna ir ambicinga komanda, įkandusi tiek pernai metų čempionate, tiek šių metų pasiruošimo cikle. Plungės komanda neteko kelių lyderių, bet jaunatviško optimizmo ir energingo trenerio mišinys veikia puikiai ir komandą veda į priekį. Pernai metais užimta ketvirtoji vieta tikrai įkvėps jaunimą siekti dar aukštesnių rezultatų. Vis dėlto, namų sienos FK "Akmenės Cementas" turi padėti. Favoritai - FK „Akmenės Cementas“.
III TURAS. 05.20. Išvyka į Biržus. Kelionė pas varžovą, kuris galvos tik apie revanšą ir norą reabilituotis prieš savo žiūrovus. Faktas toks, kad tarpusavio rungtynės niekada nesibaigia sausu rezultatu. Biržų "Širvėna" bus rungtynių favoritai, bet šiame susitikime reiktų dėti lygybės ženklą. Rungtynių baigtį gali nulemti smulkios detalės.
IV TURAS – PRALEIDŽIA
TAURĖS RUNGTYNĖS
V TURAS. 06.10. Namų rungtynės su Šiaulių futbolo akademija. Prieš sezoną komandos jau buvo susitikusios. FA nepaliko jokių vilčių ir sutriuškino FK „Akmenės Cementas“ komandą 10:1. Ar atsipalaidavimas pakiš koją svečiams pamatysime rungtynėse Naujojoje Akmenėje. Rungtynių favoritai išlieka svečiai.
VI TURAS. išvyka į Kretingą. Apie FK "Minija" komandą mažai ką galime pasakyti. Žinome tik tiek, kad LFF taurės rungtynėse, penkto turo varžovai pralaimėjo Mažeikių "Atmosfera" komandai. Bet tai nieko nesako, nes naujai susibūrusi komanda tikrai turės laiko susižaisti. Laukia sunki kova išvykoje, bet norint išsilaikyti aukščiau lentelės vidurio, išvykoje pergalės reikės. Realiausia, kad tai gali atsitikti būtent Kretingoje.
VII TURAS. 06.24. Namų rungtynės su FK "Atlantas B". Nežinome ar šio turo rungtynes išpranašautų garsiausi Lietuvos būrėjai, bet aišku tik tiek, kad niekas neaišku. Kas atvažiuos į rungtynes spręsis likus kelioms dienoms iki rungtynių. Pernai metais "Atlantas B" komanda į rungtynes neatvyko. Gali būti, kad uostamiesčio komandos žaidėjai birželio gale labiau galvos apie šiltą pajūrio smėlį, o mes galime tik pažadėti, kad atiduosime visas jėgas siekiant pergalės.
VIII TURAS. 07.01. Mažeikių "Atmosfera", turbūt geriausiai pažįstama komanda. Dvejos draugiškos rungtynės varžovai pasidalino po pergalę. Varžovų komanda sudaryta iš jaunimo, kuris nestokoja energijos ir užsidegimo. Mažeikių mieste futbolas gyvas, ambicijos didelės, bet FK „Akmenės Cementas“ ne ta komanda kuri lengvai atiduoda taškus. Šeimininkai sieks pergalės, bet šioje kovoje dedam lygybės ženklą.
IX TURAS. 07.08. Kaip desertas paskutiniam turui paliktas varžovas, su kuriuo žaidžiant aistros verda visas 90 min. Patyrusi komanda, kuri prieš sezoną nukraujavo, bet į patyrusių žaidėjų vietą atėjo jauni futbolininkai. Išlaikius šaltą protą, šeimininkai turėtų pasiekti pergalę.

Po pirmojo rato FK „Akmenės Cementas“ komanda turėtų rikiuotis viršutinėje lentelės dalyje. Šiaip metais komandų pajėgumas labai panašus, todėl laukia įdomus ir permainingas čempionatas. Gero starto, susitiksime stadione.

Makenzis
Pranešimai: 6149
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Akmenės futbolas

2017 Geg 04 12:27

Pataisyta į:
IX TURAS. 07.08. Namuose su Šiaulių "Juventa 99".

Makenzis
Pranešimai: 6149
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Akmenės futbolas

2017 Geg 15 11:50

AC gynybos grandyje Karolis Gricius. :) Prieš porą metų žaidė už Mažeikių Atmosferą. Žinantis savo vietą aikštėje, jaučia, kur kamuolys nukris, kaip ramiai susitvarkyti su kamuoliu, užtikrintai žaidžia. 8-)

GS3
Pranešimai: 2518
Užsiregistravo: 2014 Sau 16 18:58

Re: Akmenės futbolas

2018 Rgs 15 23:24

http://lietuvosfutbolas.lt/zaidejai/arm ... antos-370/" onclick="window.open(this.href);return false;

Mandinho atsirado Akmeneje ir juda su komanda III-ioje lygoje.

Respublik
Pranešimai: 2703
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Akmenės futbolas

2019 Vas 01 11:55

Akmenės Cementas
Labai džiaugiamės pranešdami, kad po metų pertraukos į komandą grįžo - Mindaugas Sabas! Gerų metų ir kietų dvikovų futbolo aikštelėje!
Iš Saned'o
Pasveikinkite naują FKAC šeimos narį! Mūsų gretas papildė Lukas Drasutis! Sveikas atvykęs, gero startą ir sėkmingo sezono!
Iš Saned'o
Marius Ligeika ir Raimondas Poviliūnas - dar du futbolininkai papildė FK Akmenės Cementas komandą. Marius Ligeika, paskutinius kelis metus buvo vienas Biržų “Širvėna” lyderių, 2017 metais rezultatyviausias 2 lygos žaidėjas. Ne vienus metus žaidęs I LFF lygoje. Raimondas Poviliūnas praėjusį sezoną atstovavo Radviliškio komandai, su kuria tapo Šiaulių apskrities pirmenybių nugalėtojų. Sveiki atvykę į komandą!
Dar vienas naujokas! Į komanda grįžta Rytis Statkus. Praėjusį sezoną jis žaidė Elitėje jaunių U-19 ir I U-19 Jaunių lygose. Didžiausios sėkmės siekiant savo tikslo! Gero sezono!
Geros naujienos fkac fanams. Komandoje lieka akmeniškis Dalius Barakauskis, o su juo į komandą grįžta ir brolis, Šarūnas Barakauskis! Sėkmingo starto ir gero sezono!
Iš Akmenės SC
Džiugi naujiena. Į komandą po kelių metų pertraukos grįžta Airidas Jocas. Praėjusį sezoną Airidas atstovavo FA “Šiauliai” komandą.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 10901
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Akmenės futbolas

2019 Vas 22 14:48

Iš fcb:
(Valdas)
Bendruomeniškumas - Politika

Klausantis politikų debatų, ne kartą girdėjau frazes apie bendrą darbą ir bendruomenės stiprinimą. Ta proga, norėčiau pasidalinti vieną situaciją, kuri priverčia susimąstyti apie dalinamus pažadus ir požiūrį į bendruomenės narius.
Esu vienas iš VšĮ “Akmenės futbolas “steigėju. Organizacija rūpinasi Akmenės rajono reprezentacinės futbolo komandos veikla. Dalyvaujame LFF 2 lygos pirmenybėse. Ruošiamtis čempionatui gavome iš organizatorių laišką, kuriame klausia ar mes dalyvausime čempionate. Laiške pamačiau, kad dalyvauti pirmenybėse ketina dar viena rajono komanda - FK Akmenė. Tai komanda kurios vadovas yra mūsų rajono vadovas.
Žmogus, kuris nuolat kalba apie futbolą ir norą jį populiarinti. Bet dabar ne apie tai.
Prieš metus įkūrėme VšĮ “Akmenės futbolas”. deĮkūrėme, nes pavargome trypti savivaldybės trečio aukšto duris su prašymais dėl vienų ar kitų komandai svarbių dalykų. Atsimušinėjant į sieną nebuvo smagu, bet išgirdome vadovo pasiūlymą patiems sukurti komandą ir įgyvendinti savo norus. Tą mes ir padarėme. Susikūrus organizaciją sulaukėme daug priekaištų dėl bendruomenės kiršinimo. Nenorėdami priešintis su kita puse pasiūlėme bendradarbiavimo sutartį. Parengėme kopijas ir iškeliavome į susitikimą. Jis buvo bevaisis, nes buvome apkaltinti politikavimu. Rezultatas toks, kad ilgamečiai futbolininkai išreiškė norą pokyčiams ir pasirinko mūsų komandą. Kita pusė( FK “Akmenė” )surinko naują kolektyvą ir startavo apskrities pirmenybėse. Supratome, kad mūsų iniciatyva tikrai pasiteisino, nes Akmenės rajone atsirado net dvi futbolo komandos. Tais pačiais metais FK Akmenė grįžo į LFF futsal A lygą. Džiugu dvigubai, nes eilę metų apie tai buvo kalbėta, bet likdavo tik kalbomis. Viskas gražu, futbolas rajone atsigauna. Bet yra vienas BET.

Dvi komandos LFF 2 lygoje iš Akmenės rajono. Kiti miestai kraipo galvomis ir klausia iš kur tiek futbolininkų kai rajonas neturi nei vienos jaunimo komandos.
Futbolininkai čia nėra svarbūs. Niekada nebuvo. Svarbu išlaikyti įtaką.
Džiugu, kad futbolininkai išreiškė pasitikėjimą ir lieka komandoje. Bet liūdna, kad nėra ieškoma kompromisų ir susitarimų. Apskritai nekalbama ir vengiama diskusijų.
Mano klausimas visai futbolo bendruomenei. Ar reikia Akmenės rajonui dviejų komandų LFF 2 lygoje?
Klausiu, nes finansiniai ištekliai nėra milžiniški. Turbūt abi komandos prašė pinigų iš savivaldybės paskelbtų sporto rėmimo programų. Priminsiu. FK Akmenė bendradarbiauja su Sporto centru. FK Akmenės vadovas yra rajono vadovas. Situacija tokia, kad FK “Akmenė “ komandai dirba SC personalas. Išlaidos gerokai sumažėja. Viskas kaip ir suprantama, bendradarbiavimo sutartis, bet SC pinigus skiria savivaldybė, kurios vadovas yra ir klubo vadovas. Ši situacija nesuprantama ne vienam Lietuvos futbolo bendruomenės nariui. Nesuprantama ir mums. Bet gal mes kažko nesuprantame , todėl norėtumėm išgirsti bendruomenės nuomonę.
Kodėl šį klausimą keliame prieš rinkimus? Mes apie tai kalbėjome dar praėjusiais metais, bet nebuvome išgirsti. Kalbėjome net sezono eigoje, kvietėme į viešą diskusiją apie Akmenės rajono futbolo ateitį. Bet reakcijos jokios. Užkulisiuose vieni apie kitus galime išgirsti labai daug, bet mūsų tikslas atvirumas ir viešumas. Daug girdime apie bendrą darbą, bet to nejaučiame.
Norime atviros diskusijos. Nes mums rūpi mūsų bendruomenės nariai.
Norim ne tik futbolininkų, rėmėjų, bet ir politikų palaikymo.
Tie kas nieko nežino apie komandą, kviečiu apsilankyti ir pamėgti mūsų puslapį.

FK Akmenės Cementas

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 10901
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Akmenės futbolas

2020 Kov 11 15:16

FKAC administracija tyliai užveria rūbinės duris. Šis sezonas baigiasi neprasidėjęs.
Ačiū futbolininkams , sirgaliams, rėmėjams. Visiems, kurie buvo su komanda džiaugsmingame ir kartu sunkiame kelyje.
Priežastys. Žaidėjų trūkumas. Išsiskyrus keliams su "Juventa-99", praradome didelę dalį žaidėjų. Šiaulių desantas grįžo namo. Vietiniame fronte "nepriaugo", dalį išguldė traumos.
Priežastis nr. DU. Matant LFF licencijavimo kriterijus suprantam, kad norėdami matyti futbolo augimą, atsakomybę už tai kas vyksta Lietuvos futbole turime prisiimti kiekvienas iš mūsų. Įstaiga šiai diena nėra pajėgi įgyvendinti licencijavimo kriterijų, jie mums per aukšti. Neįgyvendinama licencijavimo dalis - "Jaunimo ugdymo programa". Mes neturime jaunimo grupių kurios dalyvautų LFF organizuojamose varžybose. Neturime jaunimo ugdymo programos.
Palaikome šį federacijos siekį nes suprantame, kad stiprus ir stabilus klubas be jaunimo ugdymo neįmanomas.

Tai tiek ponai ir ponios, vartai tušti, galite mušti.

Grįžti į