...

Anykščių futbolas:

2013 Spa 17 11:31

Paveikslėlis ANYKŠČIAI
Anykščių miesto stadione žaidžia FSK Anykščiai futbolo klubas.
http://lt.wikipedia.org/wiki/Anyk%C5%A1%C4%8Diai" onclick="window.open(this.href);return false;

Paveikslėlis FSK ANYKŠČIAI

FSK ANYKŠČIAI
KLUBAS: Futbolo Sporto Klubas Anykščiai
BUVEINĖS ADRESAS: J.Biliūno 23, Anykščiai pašto indeksas 29111
VADOVAS: Valdemaras Burauskas
TEL: 8 698 85382
EL. PAŠTAS: [email protected]
WEB: http://www.fskanyksciai.lt" onclick="window.open(this.href);return false;
STADIONAS: J.Biliūno 81, Anykščiai
TRENIRUOČIŲ GRAFIKAI:
TRENERIS: Juozas Šiaučiulis
http://www.uafa.lt/lt/fsk_anyksciai" onclick="window.open(this.href);return false;

KLUBO OFICIALUS SAITAS: http://www.fskanyksciai.lt/" onclick="window.open(this.href);return false;

...

Re: Anykščių futbolas:

2013 Spa 17 11:43

ISTORIJA
http://lt.wikipedia.org/wiki/FSK_Anyk%C5%A1%C4%8Diai" onclick="window.open(this.href);return false;

Pirmą kartą rašytiniuose šaltiniuose apie futbolą Anykščiuose užsiminta 1931 m., kai draugiškas rungtynes žaidė Anykščių ir Utenos futbolo rinktinės. Pokario metais vienos iš pirmųjų futbolo rungtynių įvyko 1950 m. rugpjūčio 31 d. tarp Anykščių gimnazijos ir klubo „Skaitykla“ komandų.

1954 m. buvo sudaryta Anykščių „Žalgirio“ futbolo vienuolikė (kiek vėliau pavadinimas bus keičiamas į „Spartaką“, „Nemuną“, „Puntuką“, „Vairą“, „Melioratorių“, „Anykštą“ ir kt.). Vienu metu Anykščiuose buvo net dvi komandos; „Anykščių vynas“ ir „Autotransportas“. Nepaisant sunkių pokario metų, sovietinės okupacijos, miesto stadionas „lūždavo“ nuo šios sporto šakos gerbėjų. Futbolo entuziasto R. Augustino iniciatyva XX a. 7-ajame dešimtmetyje suburta ir moterų futbolo komanda. 8-ajame dešimtmetyje į Anykščius atvykus V.Burauskui, susidomėjimas futbolu smarkiai išaugo. Anykštėnų komandos yra dalyvavusios „Nemuno“ draugijos finaliniuose etapuose ir ne kartą yra tapusios jų prizininkais. Tais laikais futbolu daugiausia rūpinosi tuometinis Anykščių „Nemuno“ draugijos pirmininkas K. Burneikis.

Futbolo entuziastų dėka 1996 m. buvo įkurtas dabartinis futbolo sporto klubas Anykščiai. Be tuometinės rajono valdžios ir IĮ „Tauras“ direktoriaus Kęstučio Pakelčio pagalbos sunku būtų įsivaizduoti futbolo atgimimą šiame krašte. Rezultatų ilgai laukti nereikėjo. Jau 1998 m. anykštėnai iškovojo pirmąją vietą II lygos „Rytų“ zonoje ir iškopė į LFF I lygą, kur žaidė iki 2000 m. rudens. 2006 m. klubas vėl laimėjo II lygą ir I lygoje žaidė 2007 ir 2008 m., tačiau po to iškart iškrito ne į II lygą, bet į III lygą, kur žaidžia ir dabar. 2010 m. komanda laimėjo III lygos Utenos zonos pirmenybes, tačiau į II lygą nepateko.

...

Re: Anykščių futbolas:

2013 Gru 27 16:06

2013-12-09 - Senjorų turnyras Molėtuose

Anykščių senjorai antrus metus iš eilės dalyvauja UAFA organizuojamuose UAFA senjorų salės futbolo turnyruose. Kaip ir pernai, šiais metais senjorų pirmenybės prasidėjo gruodžio 7 d. nuo turnyro Molėtuose. Šiais metais skirtumas yra tas, kad vietoje 8 komandų dalyvauja 12. Komandos suskirstytos į du pogrupius po 6 komandas. Mūsų pogrupyje žaidė Visagino „Interas“, Visagino „Senjorai“, Rokiškis, Utena, Ukmergė.
Turnyro pradžia buvo daug žadanti, pirmose rungtynėse anykštėnai susitiko su praeitų metų čempionais Visagino „Interas“ komanda. Po atkaklios kovo pergalę rezultatu 2:1 šventė Anykščių senjorai, antrose rungtynėse mūsiškiai 2:0 įveikė Visagino senjorus, trečiosiose, 4:1 rokiškėnų komandą. Tuo pergalių serija ir baigėsi. Gal nuovargis pradėjo jaustis, gal atsipalaidavimas. Ketvirtose rungtynėse su ukmergiškiais, nors turėdami daugiau progų, tačiau neišnaudoję, turėjo rezultatu 3:1 pripažinti Ukmergės senjorų pranašumą. Penktose rungtynėse anykštėnai susitiko su „tradiciniais“ priešininkais iš Utenos, pergalės atveju anykštėnai galėjo būti pirmi šiame pogrupyje, tačiau po atkaklios kovos, pergalę 2:1 šventė uteniškiai. Nežiūrint pralaimėjimo anykštėnai pogrupyje surinkę 9 taškus kartu su Visagino „Interas“ užėmė antrą vietą, dėka pergalės prieš visaginiečius. Sekančiame turnyre anykštėnai kartu su uteniškiais, visaginiečiais žais su B pogrupio 4-6 vietas užėmusiomis komandomis.
Anykščių komandos sudėtis: Mindaugas Vilūnas, Alvaidas Vilūnas, Raimondas Vilūnas, Gintaras Šilaika Juozas Šiaučiulis, Rimvydas Vaitkus, Danielius Vaitkus, Saulius Pesliakas, Genadijus Rynkovičius, Valerijai Lechovič.

...

Re: Anykščių futbolas:

2013 Gru 27 16:27

2013-11-10 - Anykščių „ Algrida“ stipriausia Utenos apskrityje

Lapkričio 9 d. rekonstruotame Utenos „ Utenio“ stadione vyko apskrities rajonų čempionų turnyras.

Anykščiams atstovavo rajono futbolo pirmenybių nugalėtojai „ Algridos“ futbolininkai.

Į turnyrą atvyko tik septyni komandos nariai: Alvaidas, Raimondas ir Mindaugas Vilūnai, Darius Stumbrys, Gintaras Šilaika , Renatas Puikis ir Rytis Prušinskas, kiti komandos nariai dėl įvairių priežasčių negalėjo.
Ištraukus burtus paaiškėjo, kad pogrupyje teks žaisti su Zarasų ir Molėtų komandomis. Pirmosiose varžybose lygiosiomis 1:1 sužaidė su Zarasų komanda. Antros varžybos su Molėtu futbolininkais - komandai reikia laimėti 3 : 0, nes Zarasiškiai juos nugalėjo 2 : 0. Po pirmo kėlinio rezultatas 1 : 0, antrajame kėlinyje Algridos futbolininkai paspaudžia molėtiškius ir pasiekia dar du įvarčius, tad pergalė 3 : 0 ir anykštėnai finale kur susitiko su Utenos DSC komanda.

Šį jauna komanda ir pradžių stengėsi perimti kamuolio kontrolę . Įpusėjus pirmajam kėliniui puikus Ryčio baudos smūgis išvedė mūsiškius į priekį. Pirmas kėlinys taip ir baigėsi. Antrajame kamuolį daugiau kontroliavo Algridos žaidėjai. Ir vėl Ryčio atliko puikų smūgį, tačiau jį atremia vartininkas, bet čia prie atšokusio kamuolio atsirado Renatas ir galva muša įvartį. Pergalė 2 : 0. Ir Anykščių rajono atstovai „Algrida“ - stipriausi Utenos apskrityje.

...

Re: Anykščių futbolas:

2014 Kov 18 18:50

Paveikslėlis

***

Futboliukas Troškūnuose
2014-03-07

Ketvirtadienį , kovo 6 dieną Troškūnų K.Inčiūros mokyklos sporto salėje vyko pradinių klasių „Futboliuko“ turnyras. Šiame turnyre panoro dalyvauti septynios mergaičių ir aštuonios berniukų komandos. Komandos buvo paskirstytos į du pogrupius. Mergaičių grupėje, A pogrupyje pirmą vietą iškovojo „ Čempionės“, antrą „ Kengūros‘, o B pogrupyje pirma buvo „Zuikučių“ komanda, antra „Nenugalimos“ . Dėl trečios vietos žaidė „ Kengūros‘ ir „ Nenugalimos“. Varžybos pasibaigė lygiosiomis 0 : 0 , tad teko mušti baudinius , tikslesnės buvo „ Kengūros“ , kurios ir iškovojo trečią vietą . Komandoje žaidė V.Bartulytė, A. Kurtaitė, E. Eismantaitė. Dėl pirmosios vietos kovojo „ Čempionių“ ir „ Zuikučių“ komandos. Geriau sekėsi „ Zuikučių“ komandos žaidėjoms I.Gudonytei, E.Kaulakytei ir K.Kostiai, kurios laimėjo 2 : 0 ir buvo apdovanotos taure ir medaliais. Medaliais buvo apdovanotos ir antros vietos žaidėjos G.Jonaitytė, E. Kaminskaitė ir G. Skruzdytė.

Berniukų tarpe kovos vyko labai atkakliai, nugalėtojams išaiškinti prireikė net baudinių. Dėl trečios vietos susitiko „Troškūnų Žalgiris“ ir „ Ledo ereliai“.Varžybas po baudinių serijos laimėjo „Troškūnų Žalgirio“ žaidėjai D.Jankauskas, T.Kusta, M.Slučka.
Pirmos vietos laimėtojai buvo išaiškinti irgi po baudinių mušimo . Antrą vietą laimėjo „ Interno“ komandos žaidėjai R.Belovas, Ž.Jakubaitis, R.Jočys. Nugalėtojais tapo 3 klasės žaidėjai A.Stanislavas, I.Medinis, L.Smetona.

Geriausi žaidėjai : I.Gudonytė, A.Anikštytė, V.Bartulytė, A.Stanislavas, T.Kusta , T. Morkūnas buvo apdovanoti prizais – sportiniais marškinėliais. Visi turnyro dalyviai po varžybų buvo pavaišinti saldumynais ir gaiviaisiais gėrimais.

Norėčiau padėkoti už paramą LFF masinio futbolo vadybininkui V.Rasteniui ir Troškūnų K.Inčiūros mokyklos pradinių klasių mokytojoms ir kūno kultūros mokytojui A.Krikščiūnui.

Futbolo treneris Juozas Šiaučiulis

...

Re: Anykščių futbolas:

2014 Kov 18 18:54

Anykščių futbolo sporto klubo bendruomenė kovo 11d. aikštelėje šventę šventė
http://www.uafa.lt/lt/article/anyksciu_ ... nte_svente" onclick="window.open(this.href);return false;
2014-03-12

Anykščių futbolo sporto klubo bendruomenė kovo 11 d. rinkosi į A.Baranausko mokyklos dirbtinės dangos futbolo aikštelėje rengiamą futbolo turnyrą, skirtą Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai pažymėti. Prie mūsų klubo bendruomenės prisijungė Troškūnų futbolininkai.
Turnyre dalyvavo keturios komandos: veteranų, jaunimo, pagrindinė FSK Anykščių komanda ir Troškūnų futbolininkai. Žaidėme dviejų ratų sistema, kiekviena komanda turėjo susitikti po du kartus. Pirmajame rate geriausiai sekėsi jaunimo komandai , kuri laimėjo visas trejas rungtynes, o svarbiausia – buvo nugalėtos pagrindinė ir veteranų komandos vienodu rezultatu 2:1.
Antrajame rate geriausiai sekėsi veteranų komandai, kuri laimėjo visas rungtynes. Turnyre trims komandoms surinkus po 12 taškų , nugalėtojais tapo pagrindinės komandos žaidėjai, kurių buvo geriausias įmuštų ir praleistų įvarčių santykis + 9, antri veteranai +4 , treti jaunimo atstovai +2. Troškūniečiams šį kartą nepavyko iškovoti pergalių , bet jie neliūdėjo, nes puikiai praleido laiką žaisdami futbolą. O mes tuo pačiu jiems dėkojame, kad prisijungė prie mūsų.

Futbolo treneris Juozas Šiaučiulis

...

Re: Anykščių futbolas:

2014 Spa 01 13:24

Aukštaitijos pirmenybių lentelė
R P L Pr + - Sk Tš
1 Rėkliai 12 7 5 0 46 13 33 26
2 FK Rokiškis 12 7 4 1 43 18 25 25
3 fsk Anykščiai 12 7 3 2 33 12 21 24
4 fk Kagrė 12 6 3 3 33 20 13 21
5 FK ORFA 12 5 1 6 21 31 -10 16
6 fc Narjanta 12 3 3 6 13 41 -28 12
7 AZUOLAS 12 2 1 9 25 46 -21 7
8 SC Baltic 12 1 0 11 19 52 -33 3


Aukštaitijoje pagal galiongumą FSK ANYKŠČIAI labai galingi.. blin, I-oje lygoje tokio galingumo klubo labai trūksta..

galėtų kitais metais UTENIS eiti į A lygą, o jų dublerianiais būtų anykštėnai.. :idea:

...

Re: Anykščių futbolas:

2014 Spa 01 13:33

SK RĖKLIAI 1 - 1 FSK ANYKŠČIAI

Neįveikėm, bet ir nepasidavėm
2014/09/08 http://www.fskanyksciai.lt/?p=1413" onclick="window.open(this.href);return false;

Sekmadienio popietę, apsilankėme Panevėžyje, kur laukė Aukštaitijos pirmenybių X turo kova su vietos SK „Rėkliai“ komanda.

Išvykome be dviejų potencialių žaidėjų: Mariaus ir Merūno, kurie dėl geltonų kortelių turėjo praleisti šį turą, tačiau su gausybe kitų, galinčių puikiai sustiprinti žaidimą aikštėje. Kaip visad ryžtingai nusiteikę kovoti bei laimėti. Varžybas pradėjome mes, tačiau varžovai nuo pat pirmos sekundės neleido išsiveržti į priekį. Gal dėl priešininkų, kurie pateisino savo komandos pavadinimą, mūsiškių žaidimas atrodė tvarkingesnis, tikslesnis bei ramesnis nei visad: mažiau komentarų, bei nesusikalbėjimo aikštėje. Žinoma, pasitaikė ir netikslių perdavimų, bei dažno kamuolio išspyrimo iš aikštės. Tačiau 22 minutę, taiklus Kasparo Šimkaus smūgis į priešininkų vartus, išvedė mūsų komandą į priekį. Priešininkai taip pat rezgė atakas, bet mūsų gynėjai bei vartininkas žaidė puikiai. Nors, pirmajam kėliniui artėjant į pabaigą, tas „puikus žaidimas“ vos nesibaigė išlyginamuoju įvarčiu. Gelminas gindamasis, priešininkui iš po kojų bandė išmušti kamuolį iš aikštės, o Aurimas sugavo jį rankomis, tad teisėjas nusprendė skirti baudos smūgį, keli metrai iki vartų. Šį kartą pasisekė ir kamuolys buvo išmuštas tolyn link aikštės vidurio.

Antrąjį kėlinį tiek mes tiek panevėžiečiai pradėjome atkakliai ir nė vieni nemanėme nusileisti. Varžovai labiau spaudėsi aikštės viduryje, tad bandėme dažniau sužaisti kraštais, bet atakų užbaigti vis nesisekė. Bandėme spausti juos arčiau jų vartų, tačiau mūsų vartininkas turbūt darbo turėjo daugiau. Iki varžybų pabaigos likus apie 10 min, priešininkų žaidėjas paleido tolima smūgį ir kamuolys atsidūrė mūsų tinkle. Rezultatas 1:1. Iki varžybų pabaigą skelbiančio teisėjo švilpuko rezultatas nepasikeitė. Tad vėl lygiosios išvykoje, vėl vienas taškas ir nuo pirmoje vietoje žengiančios Rokiškio FK atsiliekame 4 taškais.

Pirmenybėse dar laukia 4 kovos, sekančios dvi išvykose Panevėžyje ir dar dvi su senais varžovais Kupiškio ir Rokiškio futbolininkais namuose.
Paskutinį kartą redagavo 1 .... Iš viso redaguota 2014 kartus.

...

Re: Anykščių futbolas:

2014 Spa 01 13:35

FK ORFA 1 - 2 FSK ANYKŠČIAI

Revanšas tokiu pačiu rezultatu
2014/09/16 http://www.fskanyksciai.lt/?p=1515" onclick="window.open(this.href);return false;

Praėjusį šeštadienį, išvykoje susitikome su Panevėžio FK Orfa komanda. Pirmajame rate su šia komanda patyrėme pirmąjį pralaimėjimą pirmenybėse. Šį kartą, pergalė reikalinga buvo ne tik dėl taškų lentelėje, tačiau ir dėl noro įrodyti, jog mes nesame silpnesni. Paskutinės dvejos varžybos per daug pasitikėjimo nesuteikė, tad reikėjo pasikliauti tik noru laimėti ir savo komandos draugais.

Nuo pat rungtynių pradžios, stengėmės varžovus paspausti ir išsiveržti į priekį. Palyginus ilgai laukti nereikėjo, 11 min. mūsų komandai įvartį pelnė Kasparas Šimkus. Varžovai pernelyg nepasimetė ir bandė rezultatą lyginti, tačiau mūsų sėkmei nieko konkretaus padaryti jiems vis nesisekė. 30 min. vėl pasinaudojęs proga, Kasparas rezultatą padvigubino. Bet matyt trumpam atsipalaidavome, nes maždaug po minutės, priešininkai rezultatą sušvelnino. Per likusį pirmojo kėlinio laiką bei visą antrąjį, rezultatas nepasikeitė nors komandos kovojo iki galo. Tad išvykoje pergalė rezultatu 1:2.

Ateinantį savaitgalį turėsime pirmenybėse pertrauką, o jau po to, laukia paskutinė šio sezono išvyka, taip pat į Panevėžį, kur mūsų lauks kova su FK Ąžuolas.

...

Re: Anykščių futbolas:

2014 Spa 01 13:47

2014/09/27
ĄŽUOLAS 1 - 3 ANYKŠČIAI


Futbolas pavėjui laimėtas
2014/09/28 http://www.fskanyksciai.lt/?p=1537" onclick="window.open(this.href);return false;

Oras šeštadienį buvo pasakiškas, jei ne tas stiprus vėjukas. Pirmojo kėlinio pradžioje supratome, kad žaidžiant prieš stiprų vėją ir jaunus, greitus ąžuoliukus svarbiausia bus neprasileisti kuo daugiau įvarčių ir laukti antrosios žaidimo pusės. Kiekviena klaida aikštės viduryje ir puolime kainuodavo žaibišką kontrataką iš šeimininkų pusės. Nors pirmi realų šansą pelnyti įvartį turėjome mes (Marius iš toli pataikė į virpstą), beveik visas kitas pavojingas progas sukūrė panevėžiečiai. Vienoje iš šeimininkų atakų blykstelėjo vietinis Steven’as Gerard’as, soliniu savo reidu paguldęs ant žemės Aurimą ir nepalikęs vilčių į pagalbą atskubėjusiam Gelminui. Savo padėtį galėjome dar labiau susikomplikuoti, kai Sauliukas neleistinai nutraukė greitą Ąžuolo ataką. Mūsų džiaugsmui teisėjas parodė tik geltoną kortelę. Ginčytinas sprendimas, tačiau teisėjui buvo geriau matyti.

Per pertrauką treneris paprašė greito įvarčio ir protingiau išnaudoti į nugarą pučiantį gausų vėją. Išlyginamojo įvarčio ilgai laukti nereikėjo. Gavęs perdavimą baudos aikštelėje, Marius nusprendė nesmūgiuoti, o perduoti kamuolį komandos draugui. Šį kartą komandos draugu panoro tapti panevėžiečių gynėjas, kuris visų ir paties nuostabai, pasiuntė kamuolį į savus vartus. Supratome, kad reikia didinti apsukas ir toliau spausti varžovus. Klubo prezidentas taip paspaudė, jog triokštelėjo koja. Ši netektis dar labiau mobilizavo komandą ir per likusį rungtynių laiką viską apsprendė du Mariaus įvarčiai. Pirmasis buvo įmuštas po individualaus prasiveržimo į baudos aikštelę. Kaire koja pasiųstas kamuolys pataikė į tolimą nuo vartininko vartų pusę. Antrąjį terminatorius pelnė galva po puikaus perdavimo iš dešiniojo krašto. Taigi itin svarbios varžybos laimėtos žaidžiant pavėjui, įmušus daugiau nei varžovai.

Liko du paskutiniai turai. Abi rungtynes žaisime namuose su Kupiškio ir Rokiškio komandomis.

...

Re: Anykščių futbolas:

2014 Spa 01 13:54

Sužaistų rungtynių rezultatai

Data Šeimininkai Svečiai Rezultatas
2014/09/27 AZUOLAS fsk ANYKŠČIAI 1 - 3
2014/09/13 FK ORFA vs. FSK ANYKŠČIAI 1 - 2
2014/09/07 Rėkliai fsk Anykščiai 1 - 1
2014/08/31 fk Kagrė fskAnykščiai 1 - 1
2014/08/23 fsk Anykščiai SC Baltic 3 - 1
2014/06/21 FK Rokiškis fsk Anykščiai 2 - 1
2014/06/14 fc Narjanta fsk Anykščiai 0 - 6
2014/06/08 fsk Anykščiai AZUOLAS 3 - 1
2014/05/25 fsk Anykščiai FK ORFA 1 - 2
2014/05/18 fsk Anykščiai Rėkliai 2 - 2
2014/05/11 fsk aAnykščiai fk Kagrė 5 - 0
2014/05/01 SC Baltic fsk Anykščiai 0 - 5

...

Re: Anykščių futbolas:

2014 Spa 01 13:56

Aukštatijos pirmenybių tvarkaraštis 2014m.
Data Šeimininkai Svečiai Laikas
2014/10/04 fsk Anykščiai fc Narjanta 12:00
2014/10/11 fsk Anykščiai FK Rokiškis 12:00

- Liko namie kupiškėnus ir rokiškėnus apšaudyti.. :roll:

...

Re: Anykščių futbolas:

2014 Spa 01 14:17

Aukstaitijos futbolo pirmenybes 2014 (VIII turas)

FSK Anyksciai 3 - 1 SC Baltic (Panevezys)
Ivarciai: Marius (2), Kasparas (1)


link: https://www.youtube.com/watch?v=hUfUWnmMW-Y" onclick="window.open(this.href);return false;

...

Re: Anykščių futbolas:

2014 Spa 09 13:04

FSK ANYKŠČIAI 2 - 0 FC NARJANTA
2014/10/04
ANYKŠČIAI
AUKŠTAITIJOS PIRMENYBĖS

[1-0] M.Valančiūnas 27'
[2-0] M.Juodelis 29'


1 FK Rokiškis 13 8 4 1 47 19 28 28
2 Rėkliai 13 7 6 0 47 14 33 27
3 fsk Anykščiai 13 8 3 2 35 12 23 27

...

Re: Anykščių futbolas:

2014 Spa 09 13:07

Vaikų turnyras Daugpilyje
2014/10/04

Rugsėjo 19 – 21 d. Anykščių KKSC futbolininkai gimę 2004m. – 2005m. kartu su treneriais Mariumi Valančiūnu ir Renatu Puikiu dalyvavo Latvijoje, Daugpilio mieste vykusiame turnyre. Varžėsi po dvi komandas iš Latvijos, Baltarusijos ir Lietuvos. Be mūsų Lietuvai atstovavo Zarasai su kuriais pirmas varžybas žaidėme ir nugalėjome. Likusias 4 varžybas pralaimėjome. Bet džiugu, kad buvo parodytas charakteris ir noras kovoti, bei supratimas, kad reikia dar daug dirbti. Antrą turnyro dieną aplankėme Daugpilio mini zoologijos sodą, bei vykome i ekskursiją kur mus supažindino su didžiule Daugpilio tvirtove. Ne tik didžiulė, o turbūt vienintelė tokio tipo tvirtovė visoje Rytų Europoje be didesnių nuostolių sulaukusi šių laikų. Nors ir nepavyko parsivežti medalių, bet vaikai įgavo daugiau patirties,ir smagiai praleidome laiką. Norime padėkoti už kelionę Anykščių rajono savivaldybei ir Anykščių FSK.

Grįžti į