futbolinis
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 15:01
Palaikoma komanda: Lietuvos rinktinė

Re: Įvairios bazės

2010 Bal 14 11:58

Nežinau prie kurios čia temos tiktų, bet radau straipsnį apie Anykščių stadioną, tai pridėsiu nuorodą - http://nyksciai.lt/index.php?option=com ... 5&Itemid=1
Tušti buteliai nuo alaus, kalnai šiukšlių, sulaužytas inventorius - tokį vaizdą vakar išvydome apsilankę centriniame Anykščių miesto futbolo stadione.

Kartu su jaunaisiais futbolo aistruoliais treneris Juozas Šiaučiulis vakar čiupo šiukšlių maišus, grėblius ir jau po kelių valandėlių situacija kiek pasikeitė, tačiau...

Panašu, kad jau po kelių dienų čia ir vėl gali pasitikti betvarkė. Nors futbolo stadioną juosia tvora, tai ne kliūtis čia vakarais susirinkti paaugliams, kuriems, deja, futbolas rūpi mažiausiai.

Anot trenerio J.Šiaučiulio, vandalai jau išlaužė per 50 tribūnų sėdynių, už kurias prieš kelerius metus iš mokesčių mokėtojų kišenės sumokėta įspūdinga suma - 80 000 litų.

Ne tik brangiai kainuojančios tribūnos kenčia nuo niekadėjų rankų - vienoje aikštės pusėje sulaužyti vartai, išdaužyti suoliukai, kitas futbolo aikštės inventorius.

Ir nors tokia betvarkė šiame futbolo stadione tęsiasi jau ne vienerius metus, niekas iki šiol - nei Anykščių kūno kultūros ir sporto centras, nei rajono valdžia, kurios gretose, beje, yra buvęs sportininkas, iki šiol taip ir nesiėmė jokių žingsnių, kad nebūtų išspardytos paskutinės tūkstantinės investicijos...
Paveikslėlis

Paveikslėlis

mafia7
Pranešimai: 7304
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Įvairios bazės

2010 Bal 14 15:55

O toje nuotraukoje vartai ar kas ? :lol: :lol: :lol:

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11743
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Įvairios bazės

2010 Bal 14 16:05

Nejuokinga. Labai liūdna.

mafia7
Pranešimai: 7304
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Įvairios bazės

2010 Bal 14 16:33

Aš nesakau, kad juokinga tiesiog juokas pro ašaras :lol: :cry:

...

Anykščių stadionas

2014 Spa 01 14:37

Anykščių miesto stadionas

Anykščių miesto stadionas (sutr. Anykščių stadionas) – įvairios paskirties stadionas su futbolo aikšte Anykščiuose, J.Biliūno 81.

Stadiono tribūnose yra 300 vietų žiūrovams. Čia namų rungtynes žaidžia futbolo sporto klubas FSK Anykščiai. Dažnai pasiruošimo ateinantiems sezonams ciklo metu Anykščiuose treniruojasi tokios komandos kaip Vilniaus Žalgiris, FC Vilnius, FK Ekranas Panevėžys, FBK Kaunas, FK Šiauliai.

link: http://lt.wikipedia.org/wiki/Anyk%C5%A1 ... _stadionas" onclick="window.open(this.href);return false;

...

Re: Anykščių stadionas

2014 Spa 01 14:44

įspūdingi apšvietimo stulpai :)

Paveikslėlis

...

Re: Anykščių stadionas

2014 Spa 01 14:50

Biliūno g. 81 , Anykščėė

Paveikslėlis


Respublik
Pranešimai: 8423
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Anykščių stadionas

2021 Bal 05 23:34

Čia senas straipsnis
Anykščiuose iškilmingai atidarytas atnaujintas centrinis miesto stadionas
https://www.akksc.lt/pagr-naujienos/any ... onas-foto/
Jun 18, 2018

Birželio 16 dieną Anykščiuose iškilmingai atidarytas atnaujintas centrinis miesto stadionas.

Futbolo šventėje sveikinimo žodžius sakė rajono meras Kęstutis Tubis, Seimo narys Sergejus Jovaiša, AKKSC direktorius Žilvinas Ovsiukas, o Utenos apskrities futbolo federacijos prezidentas Dainius Širvys perdavė LFF vadovo Tomo Danilevičiaus linkėjimus bei apdovanojo jaunuosius talentus sportine avalyne.

Pirmąjį simbolinį smūgį į vartus atlikęs S.Jovaiša teigė, jog futbolas šalyje turi geras galimybes aplenkti kitas sporto šakas, jei tik jo vystymui bus skiriamas reikiamas dėmesys.

Nuo šiol Anykščių centriniame stadione, kuriame įrengta 500 sėdimų vietų, bus žaidžiamos svarbesnės futbolo rungtynės, čia treniruosis ir perspektyviausi rajono žaidėjai.

Paveikslėlis


Anykščių futbolo istorijos įdomybės
https://www.akksc.lt/pagr-naujienos/any ... -idomybes/

Anykščių KKSC pateikia įdomius faktus, kaip mūsų rajone vystėsi populiarios sporto šakos.

– jei Lietuvoje futbolu buvo susidomėta XX a. pradžioje, tai mūsų krašte ši sporto šaka buvo kultivuojama nuo trečiojo amžiaus dešimtmečio. Anykščiuose gyvavo net keturios futbolo komandos: gaisrininkų, miestelio žydų jaunimo ekipa „Makabi“, šaulių organizacijos vienuolikė, pasivadinusi „Vorutos“ vardu, ir JSO.

– pajėgiausia šio laikotarpio komanda buvo gaisrininkų ekipa, kuri 1937 m. sezone sužaidė 16 rungtynių, iš kurių pusę laimėjo. Pajėgus klubas varžėsi su Anykščių JSO, Zarasų ir Rokiškio „Hopoel“ komandomis, o pastarąją anykštėnai sutriuškino rezultatu 4:0.

– pirmoji tik futbolui skirta aikštė Anykščiuose atsirado jau po Antrojo pasaulinio karo, o iki tol futbolo entuziastai įsirengdavo laikinas aikštes šilelio teritorijoje, prie Šventosios upės ar Janydžių gyvenvietėje ant Siekano kalno.

– paruošus aikštę Janydžiuose (tai dabartinis miesto stadionas), futbolas dar labiau pradėjo populiarėti anykštėnų tarpe. Pirmosios oficialios pokario rungtynės įvyko 1950 m., kai jėgas išbandė Anykščių gimnazijos ir miesto-klubo skaityklos komandos.

– 1951 m. Anykščių miesto LSD „Žalgiris“ jaunių futbolo komanda Vilniaus srities pirmenybėse iškovojo 1-ąją vietą. Tais pačiais metais buvo surengtos ir pirmosios Anykščių rajono futbolo pirmenybės, kuriose dalyvavo 3 komandos, o abi varžoves įveikė miesto gimnazijos futbolininkai.

– 7-tajame dešimtmetyje Anykščiuose veterinarijos ligoninės vyr. gydytojo Ramučio Augustino pastangomis buvo suburta ir moterų futbolo komanda.

– 1996 m. buvo įkurta iki šiol gyvuojanti FK „Anykščiai“ vyrų futbolo ekipa.

– 1998 m. anykštėnai iškovojo pirmąją vietą II lygos „Rytų“ zonoje ir iškopė į LFF I lygą, kur žaidė iki 2000 m. rudens. 2006 m. klubas vėl laimėjo II lygą ir I lygoje žaidė 2007 ir 2008 metais.

– 2004 m. mūsų mieste buvo surengtos ir išskirtinės rungtynės. Liepos 30 dieną, per Anykščiuose vykstantį Pasaulio anykštėnų suvažiavimą, buvo surengtas paros trukmės mačas. Tokios rungtynės Lietuvoje vyko pirmą kartą, o jų sumanytoju tapo imtynių klubo „Ąžuolas“ vadovas Arvydas Krikščiūnas. Unikaliame susitikime, kuriame varžėsi Anykščių futbolininkai su Lietuvos graikų-romėnų imtynių rinktinės nariais, buvo žaidžiama be pertraukų 24 valandas. Rungtynėse iš viso buvo įmušti 222 įvarčiai ir rezultatu 126:96 pergalę šventė aikštės šeimininkai. Mačas pareikalavo daug ištvermės ne tik iš žaidėjų – savo darbą pasikeisdami atliko net penki teisėjai.

Parengta pagal P.Kūgio knygą „Anykščių krašto sporto istorija“

Respublik
Pranešimai: 8423
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Anykščių stadionas

2022 Rgs 28 02:44

Šventojoje prie Anykščių rankomis gaudęs kuojas, A.Kaušpėdas tiki vaikystės miestelio atgimimu
https://www.zmones.lt/naujiena/sventojo ... jBRjEy9Bxq

Ypač įsimintinas ir visam kraštui reikšmingas buvo „Anties“ koncertas, surengtas 1988 metų liepos 15 dieną miesto stadione. Jo metu pirmą kartą Anykščiuose viešai suplevėsavo Trispalvės, o po koncerto prie Puntuko akmens pirmąkart paminėtos Stepono Dariaus ir Stasio Girėno skrydžio per Atlantą metinės.

„Tada pirmą kartą giedojome tautišką giesmę. Anykščiuose tas įvykis buvo oho, – sako A. Kaušpėdas.

Anykščiai architektui – tipiškas pavyzdys, kas vyko su regioniniais mieteliais. Jei prieš 20 metų Anykščiuose gyveno apie 12 tūkst. žmonių, dabar gerokai mažiau – apie 8 tūkst. Kaip ir kiti miesteliai, Anykščiai išgyveno nykimą, tačiau, architekto nuomone, atsispyrė nuo dugno ir kyla.

Respublik
Pranešimai: 8423
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Anykščių stadionas

2022 Spa 10 22:25

Pratęstas bendradarbiavimas su Vokietijos futbolo fondu
https://www.anyksta.lt/pratestas-bendra ... olo-fondu/

Penktadienį į Anykščius užsuko garbus svečias – jau daugelį metų Lietuvos futbolą remiančio fondo vadovas Hartmutas Beyeris, skelbia Anykščių kūno kultūros ir sporto centras.

Svečią iš Vokietijos sutiko Anykščių KKSC direktorius Arvydas Krikščiūnas ir pavaduotoja Jolanta Česlikauskienė, kurie pasidžiaugė pratęstu bendradarbiavimu ir atsirandančiomis naujomis galimybėmis plėtoti šią sporto šaką.

Pavyzdžiui, fondas finansiškai prisidėjo prie miesto centrinio stadiono linijų dažymo įrangos, vartų, aprangų žaidėjams, kamuolių įsigijimo.

H. Beyeris papasakojo apie futbolo naujoves savo gimtinėje ir smarkiai populiarėjančias 5×5 varžybas, kurių metu mokyklose stengiamasi įtraukti kuo daugiau jaunųjų žaidėjų. 2013 metais įkurto fondo pagrindinis dėmesys yra skiriamas masiniam ir vaikų futbolui. Prie fondo veiklos prisideda garsios asmenybės iš sporto, verslo ir teisinės pagalbos sričių.

Grįžti į