Miestas: Kaunas

Arvydas Novikovas

2010 Rgp 01 11:45

2019/2020 Legia Warszawa (Lenkija) Ekstraklasa -
2018/2019 Jagiellonia Bialystok (Lenkija) Ekstraklasa - 31 rungtynės, 8 įvarčiai;
2016/2017 Jagiellonia Bialystok (Lenkija) Ekstraklasa - 15 rungtynių, 3 įvarčiai;
2016/2017 Bochum (Vokietija) 2 Bundesliga - 5 rungtynės;
2015/2016 Bochum (Vokietija) 2 Bundesliga - 15 rungtynių, 1 raudona kortelė;
2014/2015 Ezgebirge Aue (Vokietija) 2 Bundesliga - 21 rungtynės, 2 įvarčiai;
2013/2014 Ezgebirge Aue (Vokietija) 2 Bundesliga - 20 rungtynių, 3 įvarčiai, 1 raudona kortelė;

"Hearts" strategas patenkintas A.Novikovu
Edinburgo „Hearts“ klubo vyriausiasis treneris Jimis Jefferiesas pareiškė, jog yra patenkintas jaunojo Arvydo Novikovo pasirodymu priešsezoninėse rungtynėse bei tikisi, jog lietuvis šiemet komandoje vaidins žymiai svarbesnį vaidmenį.
Ketvirtadienį vykusiame mače su „Gillingham“ (2:1) A.Novikas patyrė nesunkią traumą, todėl vakar vykusias draugiškas rungtynes su „Millwall“ (3:2) pradėjo ant atsarginio suolo. Be to, ekipos strategas norėjo išbandyti kol kas labai sėkmingai rungtyniaujantį kitą jauną krašto saugą Davidą Templetoną.
A.Novikovas pastarąjį futbolininką pakeitė 83-ąją minutę.
„Arvydas šiame tarpsezonyje jau keletą kartų blykstelėjo įspūdingu žaidimu, o ketvirtadienį sukūrė puikų įvartį“, - džiaugėsi „Hearts“ strategas.
„Jis dar yra labai jaunas futbolininkas, tačiau jau įrodė, jog yra vertas mūsų pasitikėjimo. Esu įsitikinęs, kad šiemet jis yra pasirengęs kaip lygus su lygiais kovoti su A.Driveriu ir D.Templetonu dėl vietos aikštės kairiajame krašte“, - teigė J.Jefferiesas, užsiminęs, kad iki šiol pagrindinėje sudėtyje rungtyniavusio ispano Suso Santanos laukia rimta konkurencinė kova.

slasher

Re: Arvydas Novikovas

2010 Rgp 24 23:56

Taures rungtynes
Hearts 4 - 0 Elgin
59min. imuse Novikovas (3:0)

2010 rugpjūčios 25 d., trečiadienis\

Antradienį Škotijos futbolo lygos taurės antrajame etape Edinburgo „Hearts“ ekipa rungtyniavo su trečiojo diviziono „Elgin City“ ekipa ir įveikė ją rezultatu 4:0 (2:0). Didesnių problemų šiame susitikime neturėję „Hearts“ futbolininkai rungtyniavo ne stipriausios sudėties, tačiau jau po pirmojo kėlinio pirmavo 2:0. Antrajame kėlinyje, trečią komandos įvartį, 59 minutę, pelnė visą mačą rungtyniavęs lietuvis Arvydas Novikovas. Kitas „Hearts“ ekipos lietuvis, Marius Žaliūkas, rungtynėms registruotas nebuvo.

komodo varanavičius
Pranešimai: 323
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 21:36
Palaikoma komanda: VFMD Žalgiris

2010 Rgp 25 08:42

Novikovas išrinktas geriausiu mačo žaidėju.

2010 Gru 12 13:29

Jo, įvartis gražus. Ir svarbiausia - pirmas už klubą (ne dublerių sudėtyje).

slasher

2010 Gru 12 13:43

Ir svarbiausia - pirmas už klubą (ne dublerių sudėtyje).

Oficialu: Novikovas išnuomotas "St Johnstone" klubui

Edinburgo "Hearts" paskelbė, jog klubui priklausantis Arvydas Novikovas yra skolinamas "St Johnstone" komandai, kur galės gauti daugiau žaidybinio laiko.
Gražų įvartį šį sezoną įmušęs lietuvis dabar būtų susidūręs su dar didesne konkurencija, nes į rikiuotę "Hearts" gretose grįžo Andrew Driveris ir Suso.

efutbolas.lt

bronius

2011 Vas 02 00:54

A.Novikovas debiutavo “St.Johnstone” komandoje
2011.02.02, 00:15 | Komentarų: 0

Edinburgo “Hearts” lietuvį pirmadienį paskolino “St.Johnstone” klubui, o jau antradienį jis žaidė pirmąjį mačą. Rungtynėse su “Hamilton Academical” saugas žaidė pirmąjį kėlinį ir po pertraukos buvo pakeistas. “St.Johnstone” įveikė varžovus 2:0.

“St.Johnstone” – “Hamilton Academical” 2:0 (1:0)
Įvarčiai: 1:0 – Steve’as May (4’), 2:0 – Steve’as May (46’)

bronius

2011 Rgp 14 13:29

„Hearts“ gretose pasižymėjo A.Novikovas
http://www.halftime.lt" onclick="window.open(this.href);return false; ir http://sportas.delfi.lt/abroad/hearts-g ... d=48552251" onclick="window.open(this.href);return false;
2011 rugpjūčio mėn. 14 d. 00:51

Škotijos aukščiausiame divizione prasidėjusios ketvirtojo turo kovos sėkmingai susiklostė lietuviškajam Edinburgo „Hearts“ klubui. Dviejų lietuvių Mariaus Žaliūko ir Arvydo Novikovo vedama „širdžių“ ekipa namuose rezultatu 3-0 sutriuškino „Aberdeen“ komandą ir iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone. Šios rungtynės puikiai susiklostė Lietuvos atstovui Novikovui. 20-metis futbolininkas šiame mače pelnė pirmąjį „Hearts“ įvartį ir svariai prisidėjo prie savo komandos pergalės.
Marius Žaliūkas žaidė visas rungtynes, o Arvydas Novikovas iki 46 minutės.

Škotijoje – A.Novikovo įvartis

Šeštadienį buvo žaidžiamos aukščiausiojo Škotijos futbolo diviziono rungtynės.

Po dviejų iš eilės nesėkmių pergalę iškovojo Edinburgo “Hearts”. Verslininko iš Lietuvos Vladimiro Romanovo valdoma ekipa svečiuose 3:0 sutriuškino “Dundee United”. Nugalėtojų gretose visas 90 minučių aikštėje praleido Marius Žaliūkas ir Arvydas Novikovas. Pastarasis dar pirmajame kėlinyje įmušė antrąjį rungtynių įvartį.

...

2012 Spa 29 10:36

Škotijoje įmušė A.Novikovas

Dviejų lietuvių atstovaujamas Edinburgo “Hearts” išplėšė lygiąsias dvikovoje su “Ross County”. Škotijos sostinės klubas į priekį išsiveržė pirmojo kėlinio pabaigoje, kai po Mariaus Žaliūko perdavimo įmušė Arvydas Novikovas.
Po pertraukos svečiai “Hearts” vartininką nuginklavo du kartus, bet paskutinėmis dvikovos minutėmis rezultatą išlygino Johnas Suttonas.
Trylika taškų surinkusi “Hearts” ekipa šiuo metu užima septintąją turnyro lentelės vietą.