Respublik
Pranešimai: 4324
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Ateitis CUP

2017 Sau 02 22:09

D.Gudaitis: “Deriname detales dėl “Real” ir “Chelsea” dalyvavimo “Ateitis CUP” turnyre”
http://www.futbolas.lt/lt/naujiena/dgud ... rnyrerdquo" onclick="window.open(this.href);return false;

Prieš keletą savaičių baigėsi didžiausias Baltijos šalyse tarptautinis vaikų futbolo turnyras, kuriame šiemet per septynis savaitgalius sudalyvavo daugiau nei 3000 dalyvių. Tarp jų, ir “Liverpool” bei Turino “Juventus” klubų akademijos, kurios davė didžiausią impulsą turnyro augimui.

“Tos septynios savaitės organizatoriams prabėga gerokai greičiau nei dalyviams ar žiūrovams. Darbo netrūko, tačiau nuo to malonumas tik didesnis. Šiemet “Ateitis CUP” turnyre dalyvavo komandos iš penkiolikos šalių. Iš viso daugiau nei 200 komandų. Mums tai didelis pasiekimas”, - pasakojo pagrindinis turnyro organizatorius Dainius Gudaitis.

Galite sudėti šio turnyro akcentus?

Kai mes prieš šešerius metus pradėjome šį turnyrą, dalyvaudavo tik Lietuvos ir Baltarusijos komandos. Šiandien mes galime pasigirti tuo, kad atvyksta “Liverpool”, “Atalanta”, “Juventus”, Kijevo “Dinamo”. Tie garsūs vardai ne tik atvyksta, tačiau ir grįžta. Man atrodo, tai yra tikrasis turnyro įvertinimas.

Labiau sunku įeiti į Skandinavijos rinką, tačiau šiemet jų komandų skaičius buvo kaip niekada didelis.

Gal nuskambės nekukliai, tačiau “Ateitis CUP” tampa ženklu, o laimėti turnyrą yra lygis. Šiemet nei viena iš keturių Turino “Juventus grupių nesugebėjo iškovoti taurės, o “Liverpool” taurę savo akademijos trylikmečiams auklėtiniams įteikė “Anfieldo” stadione per pagrindinės komandos rungtynių pertrauką. 54 tūkstančiai žmonių matė, kaip vaikams įteikiama taurė, pranešėjas paskelbė Lietuvos vardą, laužyta kalba ištarė “Ateitis CUP” (šypsosi).. Mums tai reiškia labai daug.

Ar galima tikėtis TOP klubų augimo turnyre?

Tai yra sunkus, nenutrūkstamas darbas. Norint pasikviesti TOP klubą, privalai įrodyti, kad organizacija yra paties aukščiausio lygio. Tiesa, atvykus “Atalantai”, “Juventus” akademiją buvo pasikviesti daug lengviau. Pasikvietus “Juventus”, atsirišo “Liverpool” rankos.

Dabar mums bus dar lengviau, nes ne vienas klubas pats nori dalyvauti “Ateitis CUP” turnyre. Rimtai. Prieš kelias savaites sulaukiau “Chelsea” atstovo skambučio. Dabar deriname jų atvykimo detales. Taip pat tariamės su Madrido “Real” akademija.

Didelę dalį 2017 metų turnyro komandų mes jau dabar galime įvardinti.

Grįžti į