matvaju
Pranešimai: 1703
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 10:26

Belfasto FC "Crusaders" - Ekranas

2014 Bir 24 21:50

UEFA Europos lygos burtai lėmė FC "Crusaders"
http://www.fkekranas.lt/naujienos/uefa- ... -crusaders" onclick="window.open(this.href);return false;

Birželio 23 dieną paaiškėjo Panevėžio „Ekrano“ varžovai UEFA Europos lygos pirmajame kvalifikaciniame etape. Burtai lėmė Šiaurės Airijos klubą, Belfasto FC "Crusaders".

Būsimasis "Ekrano" varžovas įsikūręs Belfasto mieste ir savo istoriją pradėjo dar 1898-aisiais metais. Balandžio pabaigoje pasibaigusiame 12 komandų Šiaurės Airijos čempionate "kryžiuočiai" užėmė trečiąją vietą.
Klubo spalvos: raudona ir juoda. Komandą sudaro praktiškai vien vietiniai futbolininkai. "Crusaders" rungtyniauja Belfasto "Seaview" stadione, talpinančiame daugiau nei 3 tūkstančius žiūrovų.
Per 13 dalyvavimo Europos turnyruose metų, ši Šiaurės Airijos ekipa nei karto nėra įveikusi bent vieno atrankos etapo, o pastaruosius du metus burtai Europos Lygos atrankoje juos buvo suvedę su "Rosenborg".
Iš viso Europos turnyruose "Crusaders" yra sužaidę 26 rungtynes ir patyrė net 21 pralaimėjimą bei 4 kartus sužaidė lygiosiomis. Vienintelę pergalę airiai iškovojo 1996-aisiais metais, kuomet Belfaste 2:1 įveikė Vilniaus "Žalgirį".
Pirmosios rungtynės vyks liepos 3 dieną Belfaste. Atsakomoji dvikova vyks po savaitės Panevėžyje. Šios dvikovos nugalėtojas susikaus su suomių VPS "Vaasa" arba švedų IF "Brommapojkarna".
FKE varžovais taip pat galėjo tapti šie klubai: Dundalk FC (Airija), Stjarnan (Islandija), Tartu FC Santos (Estija), ÍF Fuglafjørdur (Farerų salos), FK Daugava Rīga (Latvija)
Paskutinį kartą redagavo 1 matvaju. Iš viso redaguota 2014 kartus.

matvaju
Pranešimai: 1703
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 10:26

Re: Belfasto FC "Crusaders" - Ekranas

2014 Bir 24 21:50

V.Dambrauskas: "Pradėsime rinkti informaciją apie varžovus"
http://www.fkekranas.lt/naujienos/v-dam ... e-varzovus" onclick="window.open(this.href);return false;

Šį pirmadienį, birželio 23 dieną, paaiškėjo Panevėžio „Ekrano“ varžovai UEFA Europos lygos pirmajame kvalifikaciniame etape. Burtai lėmė Šiaurės Airijos klubą, Belfasto FC „Crusaders“.

Prmosios rungtynės vyks liepos 3 dieną Belfaste. Atsakomoji dvikova vyks po savaitės Lietuvoje.
„Pradėsime rinkti informaciją ir domėtis varžovais. Žinau, kad komanda savo čempionate užėmė trečiąją vietą. Nemanau, kad bus lengva. Jeigu kaip komanda būsime vieningi, jeigu pasiruošime, viskas įmanoma“, - tik ištraukus burtus kalbėjo komandos vyriausiasis treneris Valdas Dambrauskas.
2014/2015 metų Europos lygos atrankos burtų traukimo ceremonija vyko Šveicarijoje, Niono mieste. Pirmajame etape varžysis net 78 klubai, kurie pagal reitingą buvo padalyti į „skirstytus“ ir „neskirstytus“. Penkis metus iš eilės Čempionų lygos atrankoje į „skirstytųjų“ gretas pakliūdavęs „Ekranas“ buvo stipresniųjų būryje ir Europos lygos kvalifikacijoje. Panevėžiečiai pagal sukauptą koeficientą tarp 39 ekipų užėmė aukštą 4-ąją vietą.
Potencialių „Ekrano“ varžovų ratas dar labiau susiaurėjo prieš pat burtų traukimo ceremoniją, kuomet komandos buvo suskirstytos į 7 grupes po 10-12 komandų.
„Ekrano“ varžovais taip pat galėjo tapti FC „Dundalk“ (Airija), „Stjarnan“ (Islandija), Tartu FC „Santos“ (Estija), „ÍF Fuglafjørdur“ (Farerų salos), Rygos „Daugava“ (Latvija).
Klaipėdos „Atlantas“ susitiks su FC „Differdange 03”, Gargždų „Banga“ žais su Airijos klubu „Sligo Rovers“.

...

Re: Belfasto FC "Crusaders" - Ekranas

2014 Bir 25 10:22

V.Dambrauskas: "Pradėsime rinkti informaciją apie varžovus"
pinigus geriau kelionei rink, kad būtų už ką nuvažiuoti į tą Olsterį.. :mrgreen:

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11514
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Belfasto FC "Crusaders" - Ekranas

2014 Lie 01 22:17

Strategas apie varžovus: „Daug fizinės kovos, mažai kūrybos“
2014 liepos 01 d.
http://www.fkekranas.lt/naujienos/nauji ... ai-kurybos" onclick="window.open(this.href);return false;

Jau šį ketvirtadienį Panevėžio „Ekranas“ pradės kovas UEFA Europos lygos turnyre, Šiaurės Airijos sostinėje Belfaste mėlynai raudoni susitiks su FC „Crusaders“ komanda, kuri praėjusiame šalies čempionate užėmė trečiąją vietą. Ekraniečiai trečiadienį po vidurdienio vietos laiku pasieks Belfastą, pailsės kelias valandas po kelionės ir vakare surengs lengvą treniruotę „Seaview“ stadione. Jame ketvirtadienį 21.45 val. Lietuvos laiku vyks Europos lygos pirmojo atrankos etapo kova tarp vietos „Crusaders“ ir „Ekrano“. Prieš kelionę į Šiaurės Airiją mintimis apie būsimą varžovą ir rungtynes pasidalino „Ekrano“ vyriausiasis treneris Valdas Dambrauskas.

- Treneri, ką pavyko sužinoti apie „Crusaders“ komandą?
- Šiaurės Airijoje nevyksta čempionatas, varžovai visai neseniai žaidė draugiškas rungtynes. Iš praėjusio čempionato turime daugumos rungtynių įrašus, juos analizavome kartu su žaidėjais.
Šiaurės Airijos komandą sudaro beveik ta pati sudėtis kaip ir pernai, vienas kitas futbolininkas, kuris pasikeitė. Bendrą vaizdą susidarėme, žinome, kokį futbolą žaidžia „Crusaders“, kokį stilių propaguoja, kokie geriausi žaidėjai.

- Tad kokį įspūdį paliko būsimi varžovai? Kokie pavojingiausi jų žaidėjai? Kokios stipriosios Belfasto ekipos pusės?
- Jų žaidimas grįstas vien fizine jėga. Apie kūrybingumą, išradingumą nėra kalbos, vien kova, aukšti perdavimai. Žaidėjų fiziniai duomenys tam tinka: komandos branduolį sudaro aukšti, tvirti futbolininkai. Lengva nebus.

- Ar „Crusaders“ turi lyderių, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį?
- Taip, ypač du atakuojantys futbolininkai. Tai centro puolėjas Jordanas Owensas ir kitas atakuojantis futbolininkas Paulas Heatley. Jie yra tikrai neblogo lygio žaidėjai, ragavę aukštesnio lygio futbolo. P. Heatley draugiškose rungtynėse su Velso „Airbus UK“ komanda, kurios baigėsi 3:3, įmušė du įvarčius. Jo žaidimą ypatingai akcentuojame, nes tai techniškiausias, kūrybingiausias, geriausias „Crusaders“ žaidėjas. J. Owensą būtų galima palyginti su A lygoje rungtyniaujančiu Ričardu Beniušiu. Tai tokio pat sudėjimo, labai panašaus žaidimo stiliaus futbolininkas.

- Ar iš tų draugiškų rungtynių galima daryti kažkokias didesnes išvadas? Matėte turbūt tik mačo santrauką?
- Tai pirmosios rungtynės, daug noro, futbolininkai kaunasi dėl kiekvieno metro, galbūt dėl to nebuvo ramumo, taktinio žaidimo. Pirmosios rungtynės visada tokios: visi pasiilgę futbolo, žaidėjai demonstruoja daug noro, bet mažai kokybės. Tas draugiškas mačas – ne išimtis. Verta atkreipti dėmesį, kad komanda pelno įvarčius. Nėra taip, kad keliaujame ramūs ir atsipalaidavę.

- „Ekrano“ didžiulis privalumas tai, kad ekipa įpusėjo nacionalinį čempionatą, futbolininkai yra susižaidę, žino, ko tikėtis iš komandos draugų.
- Neabejoju, kad jų treneriai tą numato, kad „Ekranas“ čempionate sužaidė du ratus, o futbolininkai yra geroje sportinėje formoje, pagavę ritmą. Tai didelis pranašumas.

- Koks rezultatas tenkintų Belfaste?
- Visiškai būčiau patenkintas tik pergale. Lygiosios abejoms komandoms palieka daug šansų, be to, žiūrint kaip tu tas lygiąsias pasieki. Jei tu žaidi daug geriau ir tau nepasiseka laimėti, tada tu turi psichologinį pranašumą, bet jeigu tu išvargsti tas lygiąsias, varžovai jaus pakilimą, kad nieko baisaus, išvykoje galime irgi sėkmingai sužaisti. Man, kaip treneriui, vienintelis rezultatas, kuris tenkintų – pergalė. Bet, dar kartą pasikartosiu, viskas priklauso nuo pačio žaidimo. Labiausiai norime koncentruotis į procesą, žaisti gerai, įgyvendinti tas užduotis, kurias skirsime žaidėjams: palaikyti kamuolį, gerai gintis, greitas perėjimas į puolimą arba gynybą. Jeigu visą tai įgyvendinsime, turėsime palankų rezultatą.

- Nežais Donatas Petrauskas, Uchenna Umeh, tai dideli nuostoliai?
- Tai vieni pagrindinių mūsų žaidėjų. Kiekvieno futbolininko praradimas yra svarbus. Mūsų jauna komanda, be to, negalime pasigirti ilgu atsarginių suoleliu. Ypač Donato netektis yra skaudi, tai komandos kapitonas, vyriausias žaidėjas. Uchenna taip pat vienas vyresnių mūsų futbolininkų, nors jam 22 metai. Norėtųsi turėti abu šiuos futbolininkus, tačiau nieko nepadarysi. Dabar liekame su Luku Kochanausku, kuriam – 24 metai, Ryčiui Pilotui, Tomui Dapkui – po 22 metus, tai mūsų „veteranai“. O „Crusaders“ ekipoje yra futbolininkų, kuriems 35-36 metai, kai kurie žaidę Šiaurės Airijos rinktinėje. Iš varžovų pusės žiūrint, jų pranašumas – patirtis, nes mūsų ekipoje 8-9 futbolininkams bus debiutas Europos lygoje. Jie gali žvelgti kitaip, kad mūsų pusėje yra jaunystė, geras fizinis pasiruošimas, greitis, noras, drąsa. Visur galima įžvelgti pliusų ir minusų.D. Petrauskas gydosi nedidelę traumą, patirtą per paskutines A lygos rungtynes su „Kruoja“, Uchenna Umeh keliauti negali dėl problemų su viza. Abu futbolininkai bus pasiruošę padėti ekipai atsakomajame mače. Į Šiaurės Airiją keliaus šie futbolininkai: vartininkai – Kornelijus Timofejevas, Lukas Žukauskas, gynėjai – Martynas Duda, Edvinas Girdvainis, Aleksandar Šušnjar, Aivaras Meškinis, Sigitas Urbys, Rytis Pilotas, Džiugas Petrauskas, saugai – Edgaras Baranauskas, Rokas Stanulevičius, Dovydas Norvilas, Tomas Salamanavičius, Tomas Dapkus, Simas Urbys, puolėjai – Elivelto Ribeiro Dantas, Lukas Kochanauskas, Edvardas Tamulevičius. Su komanda keliauja ir trenerių štabas: vyriausiasis treneris Valdas Dambrauskas, treneris Marius Skinderis, fizinio rengimo specialistas Leonardo da Silva Iparraguirre.

mafia7
Pranešimai: 7226
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Belfasto FC "Crusaders" - Ekranas

2014 Lie 03 22:38

Kažin ar tai nebus Ekranui pradžia į pabaigą, nebėra pinigų, nebėra ko įrodyti, yra tik skolos, labai gaila, kad tai vyksta.Crusaiders laimės prieš merdinti klubą, nematau čia jokio džiaugsmo

mafia7
Pranešimai: 7226
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Belfasto FC "Crusaders" - Ekranas

2014 Lie 03 23:02

Ekranas dar vieną prasileido, greičiausiai net prieš Granitą silpnesnę komandą.Rezultatas 3:0 Crusaiders naudai.

mafia7
Pranešimai: 7226
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Belfasto FC "Crusaders" - Ekranas

2014 Lie 03 23:06

Košmaras tęsiasi, logiškai mąstant kiti likę geri žaidėjai po šių rungtynių arba po kito mačo paliks Ekraną, nebėra ką jame veikti...

Rieshutas
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 2012 Kov 26 14:28
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Belfasto FC "Crusaders" - Ekranas

2014 Lie 05 07:00

Crusaders 3-1 FK Ekranas 3/7/14 http://www.youtube.com/watch?v=t-hoMcCK5wk" onclick="window.open(this.href);return false;

Marens
Pranešimai: 388
Užsiregistravo: 2012 Vas 06 14:54
Palaikoma komanda: Lietuva
Miestas: Šiauliai

Re: Belfasto FC "Crusaders" - Ekranas

2014 Lie 05 13:18

Ta Crusaiders tokio sudino lygio komanda,dar reikia sugebejimu tris prasileist,,manau Ekranas turi dar sansu

šiaip
Pranešimai: 3777
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: Belfasto FC "Crusaders" - Ekranas

2014 Lie 05 14:27

Ta Crusaiders tokio sudino lygio komanda,dar reikia sugebejimu tris prasileist,,manau Ekranas turi dar sansu
Bet Ekrano gynyba buvo tokia kiaura, kad dar reikia džiaugtis, jog tik tris nuo tos komandos prasileido.

Marens
Pranešimai: 388
Užsiregistravo: 2012 Vas 06 14:54
Palaikoma komanda: Lietuva
Miestas: Šiauliai

Re: Belfasto FC "Crusaders" - Ekranas

2014 Lie 05 17:54

Ta Crusaiders tokio sudino lygio komanda,dar reikia sugebejimu tris prasileist,,manau Ekranas turi dar sansu
Bet Ekrano gynyba buvo tokia kiaura, kad dar reikia džiaugtis, jog tik tris nuo tos komandos prasileido.
Tikrai pritariu,ne kiek jie imuse kiek Ekranas padare jiems progu :D

...

Re: Belfasto FC "Crusaders" - Ekranas

2014 Lie 09 16:06

rytoj "kryžiokai" dubasins FKE :D bus smagu :mrgreen:

Tobex
Pranešimai: 10179
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Belfasto FC "Crusaders" - Ekranas

2014 Lie 10 19:20

Ekranas kol kas atrodo panašiai kaip Banga prieš savaitę. Baisokai

mafia7
Pranešimai: 7226
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Belfasto FC "Crusaders" - Ekranas

2014 Lie 10 19:28

Ar žinojai, kad ši komanda (Crusaders) neturi profesionalios komandos statuso ? Ar tu įsivaizduoji, kaip tai baisu ?

Tobex
Pranešimai: 10179
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Belfasto FC "Crusaders" - Ekranas

2014 Lie 10 20:00

žinojau.

antrą kėlinį sužaidė dar gėdingiau. Atsakė ekranas visiems, kodėl tiek metų rėmėsi veteranais ir neleido jaunimui žaisti.

Grįžti į