...

CEZIS -> rezultatai ir turnyrinės lentelės

2014 Bal 01 14:21

Dėl laiku neįgyvendintų licencijavimo reikalavimų Panevėžio „Baltija" ir „Palanga" pirmenybes su trijų, o Vilniaus „Polonija" - su šešių taškų deficitu.

...

Re: CEZIS -> rezultatai ir turnyrinės lentelės

2014 Bal 10 12:08

Turėtų būti dabar tik 13 dalyvių.

12-13 vietas užima: FK BALTIJA ir FK PALANGA dalinasi paskutines pozicijas dar neprasidėjus pirmenybėms. Turi po minus tris taškus.

...

Re: CEZIS -> rezultatai ir turnyrinės lentelės

2014 Bal 11 18:41

LFF I lygos starto linijoje - trylika komandų
http://www.lff.lt/lt/article/lff_i_lygo ... ka_komandu" onclick="window.open(this.href);return false;

Penktadienį Panevėžyje startuoja 2014 metų LFF I lygos pirmenybės. Iki 13-os komandų prasiplėtusioje lygoje šių metų sezone kovos vyks dešimtyje miestų, o žiūrovai gali tikėtis nenuspėjamų ir atkaklių dvikovų bei išvysti ne vieną buvusį Lietuvos rinktinės futbolininką.

Pirmojo turo rungtynės bus sužaistos šį savaitgalį, o pirmenybių finišas numatytas spalio 26 d. Varžybų pirmoje dalyje komandos sužais du ratus tarpusavyje (namuose ir išvykoje). Vėliau lyga bus išskirta į dvi dalis ir komandos kovos dėl 1-8 bei 9-13 vietų.

I lygos rungtynes antrą sezoną iš eilės bus galima pamatyti ir internetu - tiesiogines rungtynių kiekviename ture bent iš vieno stadiono numato parodyti „Futbolo.TV". Pirmoji šio sezono transliacija - sekmadienį 15:30 iš „Žalgiriečio" ir „Utenio" dvikovos.

Senbuviai aukščiausių tikslų nekelia

Šių metų sezone išaiškės naujas I lygos nugalėtojas - "Klaipėdos granitas" (ir bronzos medalininkai "Trakai") persikėlė į "SMScredit.lt A lygą". Praėjusį sezoną į pirmąjį septynetą taip pat pateko Kėdainių "Nevėžis", Kazlų Rūdos "Šilas", Kauno "Spyris", Jonavos "Lietava" bei Radviliškio "Lokomotyvas".

Pernai "Nevėžiui" pritrūko vos 5 taškų iki pirmenybių aukso. Šiemet klubas kelia gana kuklius tikslus. „Mes planuojame gana vidutinį biudžėtą, tad ir galimybės - vidutinės" - laikraščiui „Kėdainių mugė" teigė klubo vadovas Saulius Skibiniauskas.

Kėdainių ekipa neteko dviejų lyderių - pastarųjų poros sezonų lygos rezultatyviausias žaidėjas Aivaras Lyberis, saugai Aretas Gėgžna ir Giga Melikišvili, persikėlė į „Lietavą". Į priešingą pusę - į Kėdainiuos iš Jonavos - perėjo veteranas saugas Marius Bezykornovas. „Nevėžis" į savo paraišką sezonui taip pat įtraukė saugus Arminą Lukoševičių (iš „Ventspils-2") ir Modestą Atmanavičių (iš „Dainavos").

***

Praeito sezono staigmena tapusio "Šilo" treneris Saulius Vikertas klubo svetainėje atsargiai vertino klubo galimybes vėl patekti į ketvertuką: "Komandai niekada nebūna keliami žemesni tikslai nei praėjusiame sezone. Visi žinome, kad I lyga yra tikrai stipri, mūsų siekis - rungtyniauti tarp aštuonių stipriausių komandų".

Tarpsezonyje „Šilas" buvo viena stabiliausių ekipų - komandoje liko visas praėjusio sezono branduolys. Jį šiemet papildys du patyrę vilkai - saugas Andrius Urbšys (iš „Atlanto") ir gynėjas Tadas Papečkys (iš „Lietavos") bei iš kaimyninės Marijampolės „Sūduvos" atvykęs jaunas puolėjas Tadas Lekeckas.

***

"Spyris" žiemą jau matavosi aukščiausios lygos marškinėlius, tačiau negavęs remėjų garantijų apsigalvojo ir nusistatė misiją pagerinti pernykštį pasiekimą I lygoje. "Šiemet sieksime pakilti laipteliu aukštyn ir tikimės 3-4 vietos" - „Laikinajai sostinei" teigė klubo vyriausiasis treneris Laimis Bičkauskas.

ekipos gretas sustiprino iš „Dainavos" grįžęs puolėjas Lukas Sendžikas ir dar vienas puolėjas, Ispanijoje „Hercules" ekipoje pastaraisiais metais žaidęs Linas Bružas. Rezultatyviausią praėjusio sezono „Spyrio" snaiperį Roką Krušnauską persiviliojo Klaipėdos „Atlantas".

***

Po nesėkmingų praėjusių metų, kai liko šešta, "Lietava" sieks susigrąžinti buvusias aukštumas. Anot klubo svetainės, komanda su tokia sudėtimi ir draugiškų reungtynių rezultatais gali pakovoti ir dėl prizinės vietos.

Vilčių jonaviečiams suteikia trijų žaidėjų pastiprinimas iš „Nevėžio". Kiti ekipos naujokai - trenerių štabe Vytautui Stanevičiui talkinsiantis Rolandas Čepkauskas ir saugo pozicijoje žaisiantis pastarojo sūnus Saulius.

***

Vienas iš labiausiai progresuojančių I lygos dalyvių "Lokomotyvas" sieks sėkmingai finišuoti. "Šiais metais norisi žengti aukštyn ir patekti į šešetuką. Tiesa, dar neprasidėjus sezonui susidūrėme su problemomis dėl stadiono" - "Respublikai" yra sakęs klubo vadovas Marijus Rimas.

Dėl Radviliškio stadiono renovacijos „Lokomotyvas" nebegalės remtis savo aistruolių parama ir namų rungtynes šį sezoną planuoja žaisti Panevėžio futbolo akademijos stadione.

Būtent iš Panevėžio, „Baltijos" komandos, „Lokomotyvą" papildė gynėjas Donatas Paulauskas. Kiti naujokai - patyrę vilniečiai, saugai Andrius Miliškevičius ir Andžejus Falčikas (iš „Polonijos"). Su komanda atsisveikino gynėjas Tomas Statkevičius ir saugas Raimondas Vilėniškis, sunkią traumą gydosi puolėjas Paulius Sakalis.

Naujokai - itin ambicingi

Lygoje bus keturi naujokai - Vilniaus "MRU", Kauno "Stumbras", Utenos "Utenis" ir Tauragės "Tauras". Bent trys iš jų neslepia savo ambicijų pakovoti dėl aukščiausių vietų.

MRU komanda debiutiniam sezonui I lygoje surinko komandą iš jaunų žaidėjų ir veteranų. „Esame jauna ir ambicinga komanda, savo sudėtyje turinti pakankamai patirties. Vienas iš trenerių uždavinių yra suderinti turimą jaunatvišką maksimalizmą ir ilgametę patirtį. Neabejoju, kad esama MRU sudėtis leidžia siekti vietos stipriausiųjų trejete" - komandos pristatyme teigė sporto direktorius Gediminas Paberžis.

Iš G.Paberžio trenerio vairą perėmė Egidijus Juška ir jam talkinsiantis Tadas Gražiūnas. Nauji strategai ir rėmėjai į komandą prisiviliojo Lietuvos rinktinėje kadaise žaidusius veteranus gynėją Nerijų Radžių ir Mindaugą Grigalevičių, taip pat elitiniame divizione daugelį sezonų rungtyniavusius gynėją Artūras Sobolį, Ruslanas Kliukoitį, saugus Tomas Miklinevičių, Gajų Kulbį, puolėjas Nikolajų Misiuką.

***

Tikras futbolo renesansas įvyko Utenoje. Vietos "Utenis" šiemet išsiskirs patyrusių žaidėjų desantu ir infrastruktūra - nauju stadionu, treniruočių aikštėmis. Komandos vyriausiasis treneris Mindaugas Čepas džiaugėsi surinkta sudėtimi, tačiau neskubėjo žadėti, kad naujai suburta ekipa iš karto skins pergales. "Mes savęs nelaikome favoritais. Yra ir „Spyris", ir „Stumbras", ir „Nevėžis", ir dar daug komandų, kurios labiau vertos būti laikomos favoritėmis" - pakalbintas interviu klubo svetainei sake treneris.

Nepaisant to, futbolo specialistai „Utenį" regi tarp potencialių prizininkų. Utenos komandai atstovaus ilgamečiai Panevėžio „Ekrano" snaiperiai Egidijus Varnas, Vitaliijus Kavaliauskas, saugas Žilvinas Banys (iš „Bangos"), iš Uzbekistano grįžęs vartininkas Pavelas Leusas, kelis sezonus A lygoje žaidęs Linas Savastas, būrys perspektyvių žaidėjų iš sostinės.

***

"Stumbro" klubas, kuris taip pat svajoja sugražinti Laikinąją sostinę į elitinį Lietuvos futbolo žemėlapį. Komandos trenerio Gerchardo Kvedaro asistentas Gintaras Krasauskas klubo (http://www.fcstumbras.lt/treneris-g-kra ... -ruoms,n43" onclick="window.open(this.href);return false;) svetainėje teigei, jog keliamas tikslas kovoti dėl medalių. "Mes komandoje sakome, kad būtų gerai prizinė vieta, bet tai pirmas sezonas. Tačiau koks kareivis eina į karą, jeigu nenori jo laimėti?"

Neabejotinu „Stumbro" lyderiu taps puolėjas Artūras Rimkevičius, kuris dar prieš dvejus metus mušė rezultatyvumo rekordus A lygoje. Komandos pagrindą sudaro gimę 17-20 metų kauniečiai, juos papildys Kauno apskrityje daug metų žaidžiantys Mantas Gintalas, Giedrius Klevinskas, Mindaugas Daunoravičius.

***

Iš aukščiausiosios lygos iškritęs "Tauras" išgyvena permainų laikotarpį, tad šios komandos branduolį sudarys vietos žaidėjai. Klubas lygoje išsiskirs svetimšaliu treneriu - Ivanu Tabanovu iš Moldovos.

Ekipos gretose liko beveik visi tauragiškiai, kurie praėjusį sezoną atstovavo „Taurui" - tarp jų ir gynėjas Mantas Lėkis. Po pertraukos komandai atstovaus Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinės gynėjas Lukas Artimavičius, saugas Marius Kižys, puolėjas Simonas Babilius. Sparnų iš Tauragės dar nepakėlė ir vienas perspektyviausių šalies vartininkų Edvinas Gertmonas.

Antrasis ešelonas remsis vietos žaidėjais

Praėjusį sezoną I lygos lentelės apačioje buksavo "Žalgirietis" (pernai žaidė „Žalgirio-3" vardu), „Šilutė", Panevėžio "Baltija", "Palanga". Pastarosios dvi komandos šiemet neišvengė administracinių nesklandumų - dėl laiku neįgyvendintų licencijavimo reikalavimų joms teks sezoną pradėti su trijų taškų nuobauda.


„Baltijos" klubui teko garbė atidaryti I lygos sezoną rungtynėse su Kauno „Spyriu". Komanda praėjusį sezoną aplenkė tik „Palangą". Šiemet ekipos veidas ir toliau išliks panevėžietiškas.

Prie „Baltijos" vairo stojo praeityje garsus „Ekrano" žaidėjas bei treneris Albertas Klimavičius. Po aštuonių metų pertraukos į tėvynę „Baltija" sugrąžino buvusį Lietuvos rinktinės puolėjas Artūras Fomenko. Panevėžyje vėl žais ir buvęs ilgametis „Ekrano" saugas Mindaugas Gardzijauskas.

***

„Žalgirietis" yra vienas iš labiausiai pasikeitusių pirmenybių dalyvių, kurio gretas papildė daug profesionalią karjerą pradedančių jaunuolių. „Tikimės, kad mūsų komandos pasiekimai naujajame sezone bus geresni nei praėjusiame. Pernai užėmėme 8-ąją vietą, todėl šiemet norėtume pakilti aukščiau" - oficialiai klubo svetainei teigė komandos treneris Ivanas Švabovičius.

Dukterinę „Žalgirio" ekipą daugiausiai sudarys 17-18 metų futbolininkai. Vyriausi žaidėjai - į pagrindinę „Žalgirio" sudėtį pretenduojantys vartininkas Lukas Lidakevičius ir saugas Tomas Misiūnas. Naujokai - puolėjai Karolis Strolys (iš „Sūduvos") ir užsienyje parungtyniavęs Darius Kazubovičius.

***

Atjaunėjęs „Šilutės" klubas šį sezoną kelia minimalius tikslus. „I lygos pirmenybėse stengsimės pasirodyti geriau nei pernai" - laikraščiui „Pamarys" teigė komandos treneris Svajūnas Česnulis. Visgi varžovai turėtų įvertinti šilutiškių kovinę dvasią. „Aš saviškiams visada sakau: galime nusileisti didesniems klubams biudžetu, meistriškumu, bet ne noru laimėti, ne komandos vienybe, atsidavimu, drausme. Šilutė - vienas kumštis!" - sakė patyręs Šilutės specialistas.

Šilutiškių gretas papildė keli pernai su „Klaipėdos granitu" pirmenybes laimėję žaidėjai, Latvijoje žaidęs puolėjas Deividas Lukošius. Į komandos paraišką įtrauktas įvairiuose šalies klubuose rungtyniavęs puolėjas Gvidas Juška, kuris pernai futbolo „duoną" krimto Norvegijoje.

***

„Palanga" pernykštį sezoną baigė paskutinėje vietoje ir šiemet taip pat priskiriama prie autsaiderių. Komandos žaidžiantysis treneris, armėnų kilmės Marselis Balasanovas remsis beveik vien vietos futbolininkais. Lyderių vaidmuo „Palangoje" atiteks naujokams - tauragiškiui saugui Lukui Bielskiui ir iš „Atlanto" pasiskolintam puolėjui Karoliui Laukžemiui.

...

1 Turas

2014 Bal 12 10:26

1 turas

BALTIJA 1 : 1 SPYRIS
2014 04 11

***

FC STUMBRAS (Kaunas) 2 : 1 NEVEŽIS (Kėdainiai)
2014 04 12

MRU (Vilnius) 0 : 1 Tauras (Tauragė)
2014 04 12

Lokomotyvas (Radviliškis) 0 : 1 Šilutė (Šilutė)
2014 04 12

***

Palanga (Palanga) 0 : 4 Šilas (Kazlų Rūda)
2014 04 13

Žalgirietis (Vilnius) 2 : 1 Utenis (Utena)
2014 04 13

...

Re: CEZIS -> rezultatai ir turnyrinės lentelės

2014 Bal 14 11:02

1. ŠILAS 1 1 0 0 4:0 3
2-3. FC STUMBRAS ir ŽALGIRIETIS 1 1 0 0 2:1 3
4-5. ŠILUTĖ ir TAURAS 1 1 0 0 1:0 3
6. SPYRIS 1 0 1 0 1:1 1
7. LIETAVA - dar nežaidė - 0
8-9. MRU ir LOKOMOTYVAS 1 0 0 1 0:1 0
10-11. UTENIS ir NEVĖŽIS 1 0 0 1 1:2 0
12. BALTIJA 1 0 1 0 1:1 -2*
13. PALANGA 1 0 0 1 0:4 -3*

...

Re: CEZIS -> rezultatai ir turnyrinės lentelės

2014 Bal 22 18:08

II (2) Turas

MRU (Vilnius) - Utenis (Utena) 1:0

Tauras (Tauragė) - Stumbras (Kaunas) 0:3

Nevėžis (Kėdainiai) - Palanga (Palanga) 5:1

Lietava (Jonava) - Šilutė (Šilutė) 0:0

Baltija (Panevėžys) - Šilas (Kazlų Rūda) 0:4

Žalgirietis (Vilnius) - Lokomotyvas (Radviliškis) 2:3

...

Re: CEZIS -> rezultatai ir turnyrinės lentelės

2014 Bal 28 11:35

III (3) turas

Tauras (Tauragė) - Palanga (Palanga) 1:2 (0:0)

MRU (Vilnius) - Stumbras (Kaunas) 0:1 (0:1)

Lokomotyvas (Radviliškis) - Utenis (Utena) 0:2 (0:1)

Šilutė (Šilutė) - Spyris (Kaunas) 0:2 (0:0)

Žalgirietis (Vilnius) - Lietava (Jonava) 3:2 (0:0)

Baltija (Panevėžys) - Nevėžis (Kėdainiai) 0:5 (0:0)


***

TAURAS 1 : 2 PALANGA
Tauragėje – dvi raudonos kortelės ir „Palangos“ pergalė


http://futbolo.tv/rungtynes/1312/tauras-palanga" onclick="window.open(this.href);return false;


***

ŽALGIRIETIS 3 : 2 LIETAVA
Rezultatyviose rungtynėse „Žalgirietis“ palaužė „Lietavą“


http://futbolo.tv/rungtynes/1316/zalgirietis-lietava" onclick="window.open(this.href);return false;


***

1. FC STUMBRAS 3 3 0 0 6:1 9
2. NEVĖŽIS 3 2 0 1 11:3 6
3. ŠILAS 2 2 0 0 8-0 6
4. ŽALGIRIETIS 3 2 0 1 7-6 6
5. SPYRIS 2 1 1 0 3-1 4
6. ŠILUTĖ 3 1 1 1 1-2 4
7. UTENIS 3 1 0 2 3-3 3
8. MRU 3 1 0 2 1-2 3
9. LOKOMOTYVAS 3 1 0 2 3-5 3
10. TAURAS 3 1 0 2 2-5 3
11. LIETAVA 2 0 1 1 2-3 1
12. PALANGA 3 1 0 2 3-10 0*
13. BALTIJA 3 0 1 2 1-10 -2*

...

Re: CEZIS -> rezultatai ir turnyrinės lentelės

2014 Geg 02 14:15

SPYRIS 3 : 1 ŽALGIRIETIS
2014 05 01
KAUNAS
IV (4) turas


Įvarčiai


Santrauka


Komentarai


Rungtynės

...

Re: CEZIS -> rezultatai ir turnyrinės lentelės

2014 Geg 05 12:48

IV (4) turas

Spyris (Kaunas) - Žalgirietis (Vilnius) 3:1 (2:0)

Stumbras (Kaunas) - Utenis (Utena) 1:0 (1:0)

Tauras (Tauragė) - Baltija (Panevėžys) 2:1 (2:1)

Lokomotyvas (Radviliškis) - Lietava (Jonava) 0:1 (0:1)

Šilas (Kazlų Rūda) - Šilutė (Šilutė) 3:2 (1:0)

Palanga (Palanga) - MRU (Vilnius) 1:1 (1:1)

...

turnyrinės lentelės

2014 Geg 05 12:58

1. F.C. Stumbras 4 4 0 0 7:1 12
2. Šilas 3 3 0 0 11: 2 9
3. Spyris 3 2 1 0 6:2 7
4. Nevėžis 3 2 0 1 11:3 6
5. Žalgirietis 4 2 0 2 8:9 6
6. Tauras 4 2 0 2 4:6 6
7. Lietava 3 1 1 1 3:3 4
8. MRU 4 1 1 2 2:3 4
9. Šilutė 4 1 1 2 3:5 4
10. Utenis 4 1 0 3 3:4 3
11. Lokomotyvas 4 1 0 3 3:6 3
12. Palanga 4 1 1 2 4:11 1
13. Baltija 4 0 1 3 2:12 -2

...

Re: CEZIS -> rezultatai ir turnyrinės lentelės

2014 Geg 05 13:08

ŠILAS 3 : 2 ŠILUTĖ

„Šilas“ tikrame trileryje išplėšė pergalę prieš „Šilutę“

http://futbolo.tv/rungtynes/1323/silas-silut" onclick="window.open(this.href);return false;


Įvarčiai


santrauka


komentarai


rungtynes

...

Re: CEZIS -> rezultatai ir turnyrinės lentelės

2014 Geg 12 11:38

V (5) turas:

Šilutės „Šilutė“ – Kėdainių „Nevėžis“ 2:3 (1:1)
Radviliškio „Lokomotyvas“ – Kauno „Spyris“ 0:2 (0:1)
Kauno „Stumbras“ – Palangos „Palanga“ 4:1 (0:1)
Jonavos „Lietava“ – Utenos „Utenis“ 0:1 (0:0)
Vilniaus MRU – Panevėžio „Baltija“ 5:0 (3:0)


Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/naujiena/sportas/fu ... z31UMa51ta" onclick="window.open(this.href);return false;

...

Re: CEZIS -> rezultatai ir turnyrinės lentelės

2014 Geg 12 11:41

LFF I lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kauno „Stumbras“ 5 5 0 0 11:2 15
2. Kauno „Spyris“ 4 3 1 0 8:2 10
3. Kėdainių „Nevėžis“ 4 3 0 1 14:5 9
4. Kazlų Rūdos „Šilas“ 3 3 0 0 11:2 9
5. Vilniaus MRU 5 2 1 2 7:3 7
6. Utenos „Utenis“ 5 2 0 3 4:4 6
7. Vilniaus „Žalgirietis“ 4 2 0 2 8:9 6
8. Tauragės „Tauras“ 4 2 0 2 4:6 6
9. Jonavos „Lietava“ 4 1 1 2 3:4 4
10.Šilutės „Šilutė“ 5 1 1 2 5:8 4
11.Radviliškio „Lokomotyvas“ 5 1 0 3 3:8 3
12.Palangos „Palanga“ 5 1 1 3 5:15 1
13.Panevėžio „Baltija“ 5 0 1 4 2:17 -2


Panevėžio „Baltijai“ ir „Palangai“ skirtos 3 taškų nuobaudos dėl laiku neįgyvendintų licencijavimo reikalavimų.

...

Re: CEZIS -> rezultatai ir turnyrinės lentelės

2014 Geg 12 13:09

ŠILUTĖ 2 : 3 NEVĖŽIS
2014-05-10
Link: http://futbolo.tv/rungtynes/1324/silut-nev-zis" onclick="window.open(this.href);return false;

MRU 5 : 0 BALTIJA
2014-05-11
LINK: http://futbolo.tv/rungtynes/1327/mru-baltija" onclick="window.open(this.href);return false;

...

Re: CEZIS -> rezultatai ir turnyrinės lentelės

2014 Geg 17 10:59

VI (6) turas

Tauras (Tauragė) - Šilutė (Šilutė) 3:0 (1:0)
Įvarčiai: 14 min. S. Babilius, 60 ir 90+3 min. L. Trakšelis (Tauras)

***

„Stumbras“ rungtynių pabaigoje palaužė „Baltiją“

http://www.futbolo.tv/rungtynes/1331/baltija-stumbras" onclick="window.open(this.href);return false;


Baltija (Panevėžys) 1 - 3 F.C. Stumbras (Kaunas)
[0-1] 25` Audrius Račkus
[1-1] 51` Vytautas Markevičius
[1-2] 85` Martynas Zaleckis
[1-3] 89` Klaudijus Upstas


***

Nevėžis (Kėdainiai) 2 - 1 Žalgirietis (Vilnius)
[1-0] 17` Modestas Atmanavičius
[2-0] 62` Nerijus Kestenis
[2-1] 82` Artur Skurutovič

Grįžti į