Deimantai laikas grįžti į Lietuvą. Jei gerai pasirodys lai bando vėl, nes nuo ritmo visiškai nusimušes

2020 Rgp 25 09:53

ko jam į tą Lietuvą grįžti? jis Lietuvoje net nėra žaidęs.

Tobex

2020 Rgp 26 12:12

naujasis klubas Aguilas FC. Rungtyniauja Ispanijos lygoje (spėčiau kad ketvirtoje)

karys
Pranešimai: 7080
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

2020 Rgp 26 12:30

Jap terceroje, na ne kažką, nebent kad prie jūros kurortas :)
Apie Vilniaus “Žalgirį” ir futbolą apskritai… http://offside.blogas.lt" onclick="window.open(this.href);return false;

Tobex

2020 Rgp 26 12:37

gal smagiau nei Škotijos antrame divizione, apatinėse komandose.

dar ten jų puslapyje yra mini naujieną, kad savininkas nusiteikęs augint klubą ir padaryt per 3-5metus profesionaliu

Respublik

2020 Spa 19 00:21

D.Petravičius naująjį sezoną Ispanijoje pradėjo įmušdamas du įvarčius

Naująjį savo karjeros etapą Ispanijoje pradėjęs Deimantas Petravičius jį pradėjo nuostabiai. Krašto puolėjas įmušė du įvarčius ir padėjo „Aguilas“ ekipa 3:1 nugalėti „Plus Ultra“ ekipą.

D.Petravičius žaidė visas 90 minučių,o jo komanda savo įvarčius įmušė dar pirmajame kėlinyje. Pirmąjį įvartį „Aguilas“ ekipa pelnė dar 6 rungtynių minutę. 24 minutę D.Petravičius realizavo paskirtą baudinį, o 32 minutę lietuvis puikiu smūgiu pelnė trečiąjį įvartį.

Taigi, lietuvio dėka „Aguilas“ ekipa pergalingai pradėjo sezoną ketvirtoje Ispanijos lygoje ir po šios pergalės bent jau laikinai pakilo į pirmą vietą.