karys
Pranešimai: 7290
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: DFK Dainava

2020 Lie 17 00:49

o jis galėjo iki 20 d.oficialiai pereit?
lff įstatuose parašyta, kad 13 transferų langas atsidarė.
Kad tikrai nuo 20, taip ir A Lygos ratai išdėlioti. Gal kažkas sumaklino savaites... Galim kirsti lažybų ar žais Kalu su Panevėžiu jeigu panorėsit.

O dėl Stočkūno tai galima užklausti, bet spėčiau jeigu Riteriai paleido jį, tai su Dainava galėjo mėgėjišką kontraktą pasirašyti, tokius galima užregistruoti iš karto, nelaukiant langų. Po 0-7 ir pralaimėjimų Panevėžiui permainų vis tiek reikia, o jis nebuvo esminis žaidėjas, nematau jokios tragedijos čia.
tu įstatus skaityk, o ne mistinius ratus dėliok :)
191 Žaidėjų registravimo LFF A lygos čempionato varžyboms periodai: sausio 2 d. – kovo 7 d. (imtinai);
antrasis periodas: liepos 13 d. – rugpjūčio 12 d. (imtinai). Dėl Covid-19 leidžiamas papildomas periodas
gegužės 23-30 d. (imtinai).
192 Žaidėjų registravimo LFF I lygos pirmenybių varžyboms periodai: vasario 2 d. – kovo 23 d. (imtinai);
antrasis periodas liepos 13 d. – rugpjūčio 12 d. (imtinai). Dėl Covid-19 leidžiamas papildomas periodas
gegužės 23-30 d. (imtinai).
Apie Vilniaus “Žalgirį” ir futbolą apskritai… http://offside.blogas.lt" onclick="window.open(this.href);return false;

Kalinauskas
Pranešimai: 2273
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: DFK Dainava

2020 Lie 17 09:18

Bet FIFA nurodžiusi kad langas atsidaro 20-ą dieną ir todėl Žalgiris negali Kaludjerovičiaus registruoti

karys
Pranešimai: 7290
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: DFK Dainava

2020 Lie 17 09:29

Bet FIFA nurodžiusi kad langas atsidaro 20-ą dieną ir todėl Žalgiris negali Kaludjerovičiaus registruoti
Jeigu čia rimtai, tai LFF naujas aukštumas pasiekė, nesugebėdama savo pačių informacijos teisingai FIFA pateikti, šiaip pirmą kartą girdžiu, kad kažkokie skirtingi langai lietuviams ir užsieniečiams galiotų.
Apie Vilniaus “Žalgirį” ir futbolą apskritai… http://offside.blogas.lt" onclick="window.open(this.href);return false;

Respublik
Pranešimai: 3315
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: DFK Dainava

2020 Rgp 05 21:23

Dovanos, sirgalių ovacijos ir vakaras su bičiuliais – Karčemarskas Alytuje oficialiai atsisveikino su didžiuoju futbolu
https://www.lrt.lt/naujienos/sportas/10 ... ju-futbolu

Anbo
Pranešimai: 8226
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: DFK Dainava

2020 Rgp 09 20:09

įdomi nuotrauka :)

Paveikslėlis

Rapolas255
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: 2018 Spa 22 21:52
Palaikoma komanda: Polonia Varšuva
Miestas: Varšuva

Re: DFK Dainava

2020 Rgp 24 12:38

Dainavos vyr. treneris nebebus lenkas Łukasz Hass. Jis jau ilgą laiką nebuvo Lietuvoje, klubas kaip oficialią priežastį paminėjo „covid-19“ pandemiją

Tobex
Pranešimai: 8189
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: DFK Dainava

2020 Rgp 25 18:15

KOMANDOS VAIRĄ PERĖMĖ FUTBOLO SPECIALISTAS IŠ ITALIJOS
http://dfkdainava.com/2020/08/24/komand ... -italijos/

DFK „Dainavos“ vairą praėjusią savaitę perėmė 31-erių futbolo specialistas iš Italijos Fabio Mazzone, pakeitęs akademijos trenerius Povilą Baliukonį ir Nerijų Bartkevičių.

„Prieš metus buvome nusižiūrėję šį trenerį, taip išėjo, kad jis buvo šiuo metu laisvas. Tai labai kvalifikuotas treneris“, – sakė vienas klubo vadovų Rimas Kantaravičius.

Pastaruoju metu jis dirbo futbolo konsultacijų bendrovėje „Mellemmand“, taip pat bendradarbiavo su Lietuvos futbolo federacija šalies trenerių rengime.

Anksčiau F. Mazzone ėjo plėtros vadovo pareigas Kaune esančioje futbolo akademijoje „Be 1“, dirbo trenerio asistentu Kipro aukščiausios lygos „EN Paralimniou“ komandoje, taip pat – Londono „Queens Park Rangers“ akademijos treneriu.

Sekmadienį naujasis treneris vadovavo komandai Pirmos lygos rungtynėse su Telšių „Džiugu“, jam talkino ir iki šiol vyr. trenerio pareigas ėjęs akademijos treneris Povilas Baliukonis bei Nerijus Bartkevičius.

„Prasidėjo vaikų čempionatai, tad pagrindinei komandai laiko jiems nebeliko. Buvome sutarę, kad jie vadovaus komandai, kol tai netrukdys pagrindiniam jų darbui“, – teigė R. Kantaravičius.

Artimiausias DFK „Dainavos“ mačas – trečiadienį Alytuje su Panevėžio dublerių ekipa. Rungtynių pradžia – 19 valandą.

Respublik
Pranešimai: 3315
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: DFK Dainava

2020 Spa 06 19:42

E. Stočkūnas: Apie paskutinį ciklą jaunimo rinktinėje, „Dainavą“ ir susidomėjimą iš Indijos
https://lff.lt/news/11446/e-stockunas-a ... s-indijos/

Spalio 5 dieną Lietuvos jaunimo iki 21 metų rinktinė susirinko į pirmąją treniruočių stovyklą. Jaunimo rinktinės saugas Ernestas Stočkūnas džiaugėsi geru rinktinės nusiteikimu: „Nuotaikos geros, esame vieni kitų pasiilgę ir atvažiuojame į rinktinę kovoti tik dėl pergalių“, – teigė Alytaus „Dainavos“ futbolininkas.

Apie permainingą sezoną

Šį sezoną alytiškis pradėjo sostinės „Riterių“ komandoje. Epizodiškai A lygoje rungtyniavęs saugas buvo labiau pastebimas Pirmoje lygoje žaidžiančioje „Riterių“ dublerių komandoje, kuriai atstovaudamas pasižymėjo 4 kartus.

„Sezoną pradėjau „Riterių“ komandoje, vėliau persikėliau į „Dainavą“. Alytaus komandoje turiu kitokį vaidmenį – daugiau laiko praleidžiu varžovų aikštės pusėje, tuo tarpu „Riteriuose“ mano pagrindinė užduotis buvo gynyba. Dabar mano tikslas mušti kuo daugiau įvarčių ir padėti komandai laimėti“, – pasakojo E. Stočkūnas.

„Dzūkų tankai“ – dvyliktasis „Dainavos“ žaidėjas

Kalbėdamas apie „Dainavos“ išskirtinumą, E. Stočkūnas pabrėžė stiprų sirgalių užnugarį. Saugas teigė, jog nepaisant rezultato, sirgaliai visada palaikys ir linkės tik geriausio. „Nesvarbu, žaidžiame namuose ar išvykoje – „Dzūkų tankai“ yra mūsų dvyliktas žaidėjas, jų visada būna daug ir jie girdimi aikštėje.

Sirgaliai mums suteikia dar didesnę motyvaciją žaisti, stengtis ir laimėti rungtynes. Po rungtynių jie ateina, pasikalba su mumis. Žinoma, ne visada jie pasako ir gražių žodžių, bet manau, kad kartais tai mums naudinga – tada po rungtynių pagalvoji, kad žaidi ne tik dėl savęs, dėl komandos, bet ir dėl tų žmonių, kurie ateina tavęs palaikyti“, – pabrėžė jaunimo rinktinės saugas.

Susidomėjimas iš Indijos

Šių metų gegužę žiniasklaidoje pasirodė informacija, jog Ernestas Stočkūnas yra arti persikėlimo į Indijos klubą „Kerala Blasters“. Pats žaidėjas kalbėdamas apie šį gandą šypsojosi bei teigė, jog į tokią situaciją pateko pirmą kartą.

„Sulaukiau didelio susidomėjimo socialiniuose tinkluose, gavau daug žinučių iš Indijos „Kerala Blasters“ klubo sirgalių. Pats pradėjau sekti tą klubą Instagram platformoje, nes ten dirba buvęs „Riterių“ treneris. Tiesiog domėjausi ta komanda, o vietiniai galbūt suprato, kad aš jau atvykstu į klubą – sirgaliai rašė man, klausė, ar vis dėlto atvyksiu, sukūrė apie mane net vaizdo įrašą Youtube, buvo toks nemažas susidomėjimas iš tikrųjų. Man pačiam ta situacija buvo išties įdomi, nes joje atsidūriau pirmą kartą“, – kalbėjo E. Stočkūnas.

Graikai ir čekai – įveikiami

Spalio 8 dieną Lietuvos jaunimo rinktinė Marijampolėje susitiks su Graikijos rinktine, o spalio 13 dieną – su čekais. Reziumuodamas rinktinės pasirodymą šiame atrankos cikle žaidėjas teigė, jog norėtųsi turėti daugiau taškų.

„Pats ciklas nepasakyčiau, kad yra blogas. Norėtųsi surinkti daugiau taškų, bet likusiose rungtynėse mes ir bandysime tai padaryti. Kalbant apie Graikiją – jų rinktinė dabar yra labiausiai pasikeitusi, paskutinėse rungtynėse prieš kroatus žaidė labai daug jaunų žaidėjų, todėl tikiu, kad galime iš jų atimti taškus. Kitas varžovas – čekai. Čekija yra fiziškai stipri rinktinė, su jais reiks kovoti, bet vėlgi, viskas įmanoma

Man pačiam šis ciklas jaunimo rinktinėje – paskutinis. Tikiu, kad žaidėjai, kuriems tai bus vienos paskutiniųjų rungtynių, stengsis ir atiduos visas jėgas likusiose kovose bei sieks išeiti aukšta nata“, – entuziazmo neslėpė futbolininkas.


Respublik
Pranešimai: 3315
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: DFK Dainava

2020 Lap 01 18:16

Dainaviečiams nepavyko pergalingai užbaigti sezono
http://dfkdainava.com/2020/11/01/dainav ... ti-sezono/

Alytaus „Dainavos“ futbolininkams nepavyko pergalingai užbaigti 2020 metų sezono. Dainaviečiai šeštadienį Telšiuose 0:1 nusileido „Džiugo“ vienuolikei.

Vienintelis rungtynių įvartis į alytiškių vartus krito 73 minutę, kuomet sėkmingai pasižymėjo šeimininkų kapitonas Davydas Arlauskis.

Pirmos lygos turnyre dainaviečiai per 20 rungtynių iškovojo 10 pergalių, 2 kartus sužaidė lygiąsias bei patyrė 8 nesėkmes. Surinkę 32 taškus alytiškiai finišavo šeštoje turnyro lentelės vietoje.

Komandos rezultatyviausiu žaidėju su 9 įvarčiais tapo alytiškis Ernestas Stočkūnas.

Dėkojame visiems sirgaliams, žiūrovams bei rėmėjams už stiprų palaikymą šiame nelengvame sezone!

DFK „Dainava“: A. Bražinskas, L. Genevičius (46′ L. Kochanauskas), O. Lukošiūnas, M. Vasiliauskas, I. Baranauskas, A. Marčiukaitis, G. Zabita, L. Savastas, T. Vitukynas, E. Stočkūnas (63′ G. Coscodan), R. Banevičius.
Atsarginiai: M. Matijoška, R. Dusevičius, M. Radžiukynas, O. Vyšniauskas, M. Golekas, E. Prakapas.

Respublik
Pranešimai: 3315
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: DFK Dainava

2020 Lap 25 20:47

Paskutiniame irgi yra apie I Lygą, pratęsė sutartį su treneriu kitiems metams.

Jul 14, 2020
DFK „Dainava“ apie puikų I lygos startą, LFF tarės kovas ir talentų vystymo programą
https://www.youtube.com/watch?v=vWQgLCJDXsc


Oct 30, 2020
DFK "Dainava" - paskutinė kova dėl kelialapio į A lygą
https://www.youtube.com/watch?v=ovzfVdwOCU0


Nov 20, 2020
DFK "Dainava" kovos Optibet Futsal A lygoje
https://www.youtube.com/watch?v=FSMTY_HJhUY

Grįžti į