Domantas Šimkus

Moderatorius: Respublik

Tobex
Pranešimai: 8485
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Domantas Šimkus

2021 Sau 17 20:40

2020/2021 Kfar Sabos „Hapoel" (Izraelis) Ligat ha'Al -

Domantas Šimkus
1996 01 10
Saugas

Tobex
Pranešimai: 8485
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Domantas Šimkus

2021 Sau 17 20:41

D. ŠIMKUS KARJERĄ TĘS IZRAELYJE
https://fkzalgiris.lt/d-simkus-karjera-tes-izraelyje/

Tris sezonus Vilniaus „Žalgiriui“ atstovavęs Lietuvos rinktinės saugas Domantas Šimkus karjerą tęs Izraelyje.

Praėjusiame sezone D. Šimkus A lygoje sužaidė visas 20 rungtynių ir ženkliai prisidėjo prie komandos iškovoto čempionų titulo.

Visgi po sezono futbolininko sutartis su „Žalgiriu“ baigėsi ir jis pasirinko galimybę tęsti karjerą užsienyje.

24 metų saugas šiandien sudarė sutartį su Izraelio klubu Kfar Sabos „Hapoel“.

„Noriu padėkoti visai „Žalgirio“ šeimai – vadovams, treneriams, žaidėjams, medicinos personalui ir administracijai už tuos metus klube, o ypač aistruoliams iš „Pietų IV“ už didžiulį palaikymą. Linkiu kitą sezoną komandai laimėti visus trofėjus Lietuvoje ir „patriukšmauti“ Europoje“, – kalbėjo D. Šimkus.

Iš Šiaulių kilęs D. Šimkus „Žalgiryje“ žaidė nuo 2018 metų, su ekipa taip pat iškovojo LFF taurę ir Supertaurę.

FK „Žalgiris“ dėkoja saugui už kovingumą ir profesionalumą, indėlį į pasiektas pergales, linki sėkmės ir progreso tolimesnėje karjeroje.

Respublik
Pranešimai: 3546
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Domantas Šimkus

2021 Sau 23 00:49

D. Šimkus: „Šiuo metu yra tinkamas laikas save išbandyti užsienyje“
http://saff.lt/index.php?pg=naujienos&nid=1716

Dėl susidariusios situacijos šalyje ir visame pasaulyje praėję metai buvo kiek kitokie visiems bei daugumai jie nebuvo patys geriausi, tačiau šiauliečiui Domantui Šimkui - priešingai. 2020 metų sezonas pastarajam buvo kol kas geriausias karjeroje.

24-erių saugas pirmą kartą į viršų kėlė Lietuvos čempionato nugalėtojų taurę ir tapo svarbia Lietuvos rinktines dalimi, o dabar pradės naują karjeros etapą - šiaulietis rungtyniaus Izraelyje, kur sukirto rankomis su Kfar Sabos „Hapoel" klubu.

Puikus Domanto Šimkaus žaidimas praėjusiame sezone neliko nepastebėtas. Jis pripažintas 2020 metų Šiaulių apskrities futbolininku, o dabar yra nominuotas ir dvejose Lietuvos futbolo apdovanojimų rinkimų nominacijose. Šiaulietis yra tarp kandidatų tapti geriausiu 2020 m. Lietuvos futbolininku bei geriausiu Lietuvos A lygos futbolininku.

Apie praėjusį sezoną, laikotarpį sostinėje, naują karjeros etapą bei įvertinimą D. Šimkus mintimis pasidalino su saff.lt

Nors daugumai 2020 metai buvo ne patys geriausi, tačiau tau, kaip futbolininkui, jie buvo įsimintini - Vilniaus „Žalgiryje" buvai svarbi figūra aikštės viduryje, pirmą kartą iškovojai Lietuvos čempiono vardą bei tapai svarbiu Lietuvos rinktinės futbolininku. Kuo praėję metai išsiskyrė tau asmeniškai?
Asmeniškai man praėjęs sezonas buvo kol kas geriausias karjeroje. Nuo pat sezono pradžios jaučiau, kad pasitikėjimas savo jėgomis išaugo, jaučiausi užtikrintai ir tai leido pasiekti gerų rezultatų tiek su Vilniaus „Žalgiriu", tiek - Lietuvos rinktine, tiek asmeniškai.

Šiuo metu esi viena iš svarbiausių Lietuvos nacionalinės rinktinės dalių. Ką tau reiškia ginti savo tėvynės spalvas?
Ginti savo šalies spalvas - kiekvieno sportininko siekiamybė bei man tai yra didelė garbė ir atsakomybė. Kiekvieną kartą gavęs iškvietimą labai apsidžiaugiu, o atvykęs į rinktinę visada stengiuosi atiduoti visą save aikštėje.

Pastaruosius tris sezonus praleidai Vilniaus „Žalgiryje". Kaip įvertintum visą šį laikotarpį?
Visą praleistą laiką sostinėje vertinu labai teigiamai. Žinoma, per šį laikotarpį buvo visko, bet čia subrendau kaip žaidėjas bei esu laimingas, kad su Vilniaus „Žalgiriu" pavyko iškovoti visus įmanomus trofėjus Lietuvoje. Pasinaudodamas proga, už puikų laiką norėčiau dar kartą padėkoti visam Vilniaus „Žalgirio" klubui bei jo sirgaliams.

Po 2020 metų sezono tavo kontraktas su Vilniaus „Žalgiriu" baigėsi ir nusprendei kelti sparnus į užsienį. Ar turėjai daug pasiūlymų iš kitų klubų?
Manau, kad šiuo metu yra tinkamas laikas save išbandyti užsienyje. Po sėkmingo sezono tikrai sulaukiau nemažai dėmesio bei pasiūlymų iš užsienio komandų - pasirinkau Izraelio klubą, todėl dabar sunkiai dirbsiu ir stengsiuosi kuo geriau pasirodyti naujajame klube.

Šiuo metu jau esi Izraelyje. Ar jau spėjai susipažinti su naujaisiais komandos draugais?
Taip, jau esu atvykęs į Izraelį, tačiau dėl susidariusios COVID-19 situacijos visame pasaulyje - esu saviizoliacijoje. Greitu laiku jau galėsiu pradėti pilnavertiškai treniruotis bei prisijungti prie naujųjų ekipos draugų, su kuriais gyvai susipažinti ir galėsiu.

Šiaulių apskrities futbolo federacija paskutinę 2020 metų dieną paskelbė, kad tapai Šiaulių apskrities metų futbolininku. Kaip jauteisi tai sužinojęs?
Tik išvydęs - labai nustebau. Esu dėkingas visai Šiaulių futbolo bendruomenei už tokį įvertinimą bei palaikymą. Malonu, kai gimtajame krašte futbolo žmonės seka mano pasirodymus, pastebi visas pastangas ir jas įvertina.

Lietuvos futbolo 2020 metų apdovanojimų rinkimuose esi nominuotas tapti tiek geriausiu visos šalies futbolininku, tiek Lietuvos A lygos futbolininku. Ar kada tikėjaisi būti tarp geriausių Lietuvos futbolininkų?
Visų pirma - esu labai laimingas, kad esu tokiose nominacijose, ankščiau apie tai tik pasvajodavau. Sunkus darbas treniruotėse ir tikėjimas savimi padėjo, kad tai taptų realybe bei man tai suteiks dar daugiau motyvacijos tobulėti.

Tobex
Pranešimai: 8485
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Domantas Šimkus

2021 Sau 24 21:21

po keitimo debiutavo.
Komanda laimėjo.

karys
Pranešimai: 7449
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Domantas Šimkus

2021 Sau 26 13:09

Fun fact tas priešininkų komandos žaidėjęs, gavęs raudoną yra ne jas kitas, o senas pažįstamas Mateja Ljujic :)
Apie Vilniaus “Žalgirį” ir futbolą apskritai… http://offside.blogas.lt" onclick="window.open(this.href);return false;

Grįžti į