Nenori žaisti antrame divizione, bet patiko žaisti stipriame vietiniame lygyje Izraelyje.

jei ištikro turėjo galimybę išvykti į Sheriff žiemą, tai dabar jau matyti, kad pasirinkimas buvo prastas.
Sherifas jau garantuotai kažkur grupių etape europoje žais.

2021 Rgp 15 22:36

R.Baravykas Rumunijos lygoje, o D.Šimkus Azerbaidžane debiutavo pergalingai

Azerbaidžano lygoje debiutavo Domantas Šimkus. Lietuvio debiutas buvo pergalingas, nes jo atstovaujamas „Sabail“ klubas išvykoje 1:0 nugalėjo Baku „Sabah” klubą, o D.Šimkus žaidė visas 90 minučių.

Aukščiausioje Rumunijos lygoje antrąją sezono pergalę iškovojo Arado UTA klubas, turintis du lietuvius. UTA namuose 1:0 palaužė Krajovos „Universitatea” klubą. Šįkart nugalėtojų gretose ant atsarginių suolo liko saugas Modestas Vorobjovas, bet Rumunijos čempionate debiutavo Rolandas Baravykas. Prieš tai krašto gynėjas nuolat buvo paliekamas ant suolo, o šiame mače buvo įtrauktas į startinę sudėtį ir žaidė visas rungtynes. Lietuvis 49 minutę gavo geltoną kortelę. Pergalingą įvartį UTA klubui 70 minutę pelnė Liviu Antalis. Po šios pergalės Arado klubas su 8 taškais pakilo į šeštą lygos vietą.

Lenkijos Pirmoje lygoje šįvakar debiutavo Titas Milašius. Lietuvis pirmą kartą buvo registruotas „Podbeskidzie” klubo rungtynėse ir aikštėje pasirodė 65 rungtynių minutę. Visgi, T.Milašiaus ekipa su Katovicų GKS sužaidė lygiosiomis 2:2, o išlyginamąjį įvartį „Podbeskidzie“ praleido jau per pridėtą rungtynių laiką.

Kroatijos aukščiausioje lygoje trimis taškais džiaugėsi Mindaugas Nikoličius. Sporto direktoriumi Splito „Hajduk“ klube dirbantis lietuvis iš šono stebėjo, kaip jo ekipa 2:0 nugalėjo Koprivnicos „Slaven Belupo“ klubą.

Izraelio „Toto“ taurės turnyre Džiugas Bartkus praleido du įvarčius, bet vis tiek laimėjo. Jo atstovaujama Kirjat Šmonos „Hapoel Ironi“ ekipa 3:2 palaužė „Sakhnin” ekipą. Dž.Bartkus įvarčius praleido 19 ir 45+3 minutėmis, bet lietuvio komanda per paskutines penkias rungtynių minutes įmušė net tris įvarčius iš eilės ir iškovojo įspūdingą pergalę. Dž.Bartkus šiame mače atrėmė dar du varžovų smūgius, o jo ekipai tai buvo pirmoji pergalė „Toto“ taurėje.

2021 Rgp 17 21:05

pateko į turo rinktinę

Karingas Mafijozas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2019 Lie 10 00:49

2021 Rgs 29 00:07

Sherifas CL po 2 turu 6 taskus turi, laimejo pries Reala ir Shaktiora. Pires tai Crvena Zvezda ir Zagrebo Dinamo ismeye. Tai velnias zino kaip ten su Simkum butu.

2022 Vas 02 19:14

Azerbaidžano taurėje nesėkmingas rungtynes sužaidė „Sabail“ klubas, kurio startinėje sudėtyje žaidė Domantas Šimkus. Pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes „Sabail“ klubas išvykoje 0:4 pralaimėjo „Zira“ klubui. Pirmąjį įvartį „Sabail“ praleido per pridėtą rungtynių laiką, o antrajame kėlinyje galutinai palūžo.

Pranešimai: 11744

2022 Vas 02 20:44

Iš tokio aprašo gaunasi, kad pirma sužaidė visas rungtynes, o po to dar antrą kėlinį. Rašytojai.

2022 Vas 08 17:27

D. Šimkus – apie laiką „Žalgiryje“, persikėlimą į Azerbaidžaną ir „Šiaulių“ triumfą Pirmoje lygoje

Lietuvos rinktinės futbolininkas Domantas Šimkus praėjusių metų pradžioje po ilgo etapo Lietuvoje paliko mūsų šalį ir vėl išvyko į užsienį. Visų pirma – į Izraelį, o vėliau – ir į Azerbaidžaną.

Po 2020-ųjų sezono saugas paliko Lietuvą su Vilniaus „Žalgirio“ ekipa pirmą kartą karjeroje tapęs Lietuvoje čempionu.

„Buvo labai geras laikas Žalgiryje, laimėjome čempionatą, bet jaučiau, kad atėjo laikas kelti sparnus, išbandyti save kitame čempionate. Buvo variantų ir nusprendžiau vykti į Izraelį. Pakalbėjau su ten žaidusiais lietuviais, jie sakė, kad tai – konkurencingas čempionatas.

Nuvažiavus viskas buvo gerai, lygis buvo labai aukštas, geros gyvenimo sąlygos. Mūsų komandai buvo keltas uždavinys išlikti lygoje, bet sezono pabaigoje atsirado traumų, buvo vienas, kitas pralaimėjimas. Sezono pabaigoje ir pats gavau traumą, neišlikome lygoje, o vadovai nusprendė atsisakyti tų „vedančių“ komandos užsieniečių“, – apie šiek tiek apkartusią patirtį svečioje šalyje pasakojo žaidėjas.

Pasibaigus sezonui žaidėjas, kaip atskleidė, neturėjo daug pasiūlymų, tačiau vienas iš jų buvo klubo, kuris šiaulietį viliojo ir dar anksčiau. Tai buvo ganėtinai jaunas, Azerbaidžano čempionate besivaržantis „Sabail“ klubas.

„Po etapo Izraelyje buvau laisvas, kadangi sezono pabaigoje gavau traumą, nebuvo daug pasiūlymų. Bet Azerbaidžano klubas mane pasikviesti norėjo jau seniau. Komanda man pasiūlė geras sąlygas, matė vienu iš lyderių, tai mane sužavėjo ir pasirašiau kontraktą metams ir bandau įrodinėti savo vertę. Klubas Azerbaidžane yra gerbiamas, jam nėra daug laiko, prieš porą metų jie dar žaidė Europos lygoje, ten žaidė ir Michaelas Essienas, viskas su komanda yra gerai. Kaunamės, yra tikslai iškovoti vietą Europos lygoje. Kai vietinių žaidėjų yra daugiau, gal yra šiek tiek sunkiau, bet jie šilti žmonės, padeda, tad man adaptuojantis nebuvo didelių problemų“, – akcentavo futbolininkas.

Visgi, nepaisant sunkumų, metų pabaigoje futbolininkas išvydo ir smagų reiškinį – jo gimtojo miesto ekipa „Šiauliai“ triumfavo Pirmoje lygoje ir dabar sportiniu principu iškovojo galimybę grįžti į aukščiausią šalies divizioną, kur miestas savo komandos neturėjo nuo 2015-ųjų.

„Turiu labai šiltus ryšius su Šiaulių komanda, vadovais, treneriais. Palaikome ryšius, labai džiaugiuosi, kad jie laimėjo Pirmą lygą, džiugu, kad jie žais A lygoje. Turėjo labai gerą čempionatą, visi laimingi, patenkinti. Labai džiaugiuosi ir niekada negali žinoti – gal kažkada teks grįžti į Šiaulius“, – su šypsena pokalbį užbaigė žaidėjas.

2022 Vas 13 18:54

Šimkaus klubas bendru rezultatu 1:7 iškrito iš taurės, lygoje ir toliau paskutiniai... Šiandien nebuvo registruotas, turbūt ilsinamas, po antradienio įvarčio, sugadinusio Bagai debiutą lygoje.
Antradienį savo pirmąjį įvartį Azerbaidžano „Premier“ lygoje pelnė lietuvis Domantas Šimkus, o jo atstovaujamas „Sabail“ klubas sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Sumqayit“ klubu.

Lietuvos rinktinės saugas puikiu, tolimu smūgiu pasižymėjo 17 minutę ir išvedė savo komandą į priekį. Tiesa, antrajame kėlinyje jo komanda įsimušė į savus vartus ir rungtynės galiausiai pasibaigė lygiosiomis.

Po lygiųjų „Sabail“ klubas su 11 taškų lieka paskutinėje, aštuntoje lygos vietoje.

2022 Geg 23 09:58

liko paskutiniai, iškrito iš lygos. Reikės naujos komandos.

2022 Geg 31 00:46

D.Šimkus atsisveikino su savo klubu Azerbaidžane

Azerbaidžano „Sabail“ klubas pranešė, kad jų komandoje neliks vidurio saugo Domanto Šimkaus.

26-erių metų lietuvio sutartis su „Sabail“ klubu pasibaigė galioti, ji nebus pratęsta, todėl klubas jau atsisveikino su saugu ir palinkėjo jam sėkmės tolimesnėje karjeroje.

D.Šimkus „Sabail“ gretose žaidė nuo 2021 metų liepos mėnesio. Lietuvos futbolininkas šiame sezone sužaidė 24 lygos rungtynes, pelnė vieną įvartį ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

2022 Rgp 22 17:29

Šimkus pasirašė su Žalgirio skriaudike Mura, ką aš žinau ar čia labai stipriau už tą pačią a lyga...

D.Šimkus karjerą tęs Slovėnijoje

26-erių metų kandidatas į Lietuvos rinktinę Domantas Šimkus karjerą tęs Slovėnijos „Mura“ klube. Prieš savaitę į naująją karjeros stotelę išvykęs saugas su klubu parašais partvirtino tarpusavio bendradarbiavimą.

Legionieriaus karjerą D.Šimkus pradėjo 2021 metų sausį, kai išvyko į Izraelio Kfar Sabos „Hapoel“ klubą. Vos po pusmečio iš Izraelio futbolininkas patraukė į Azerbaidžaną.

Lietuvos nacionalinėje rinktinėje D.Šimkus yra sužaidęs 24 rungtynes. Tiesa, buvęs strategas Valdas Ivanauskas per savo treniravimo etapą saugo į nacionalinę komandą nekvietė.

2022 Rgp 22 17:50