Respublik
Pranešimai: 2747
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Dzūkų Tankai

2020 Geg 22 22:29

Dzūkų Tankų #Legendos.
https://www.facebook.com/dzukutankai/po ... 9801915032

Ištikimiausieji „Dainavos“ gerbėjai puikiai prisimena klubo atgimimo sezoną 2011-aisiais. O prie to bene labiausiai prisidėjo trys legendiniai veteranai, pakloję ženklius pamatus Alytaus futbolui ir „Dainavoje“ užbaigę profesionalų karjeras. Sunku išskirti vieną, nes kiekvienas iš jų vertas atskiros padėkos ir rankos paspaudimo.

Eimantas PODERIS #73. Nors Eimantas „Dainavoje“ sužaidė tik dalį atgimimo sezono, jį drąsiai galime vadinti viena iš klubo legendų. Jo karjeros sąskaitoje – 108 įmuštų įvarčių A lygoje bei 5 įvarčiai – Lietuvos futbolo rinktinėje, kurioje sužaidė 22 rungtynes.

Solidumu, ramybe ir pasitikėjimu spindėjęs futbolininkas į Alytų persikėlė 2009 metais, kai atstovavo „Vidzgirio“ ekipai. Susijungus dviems klubams, saugo ir puolėjo pozicijoje žaidęs tuomet 37 metų amžiaus buvęs futbolininkas atgimimo sezone pasižymėjo 3 įvarčiais. Visų alytiškių pagarbą pelnytai užsitarnavęs veteranas profesionalo karjerą baigė antroje sezono pusėje, tačiau ilgam išliko visų atmintyje.

Virginijus MIKNEVIČIUS #13. Tikru miesto patriotu galintis vadintis saugas „Alyčio“ komandos marškinėlius vilkėjo nuo pat 2005 metų, o „Dainavos“ klubo garbę gynė dar ir 1998-2002 metų sezonuose. Neveltui, atgimimo sezone Virginijui Miknevičiui buvo patikėtos komandos kapitono pareigos.

Buvęs „Dainavos“ kapitonas visada jausdavo atsakomybę žaidžiant prieš savus sirgalius, niekada neleisdavo komandos draugams atsipalaiduoti ir palikti aikštės nepadėkojus mums. Miknė iki šiol nepraleidžia progos apsilankyti Alytaus stadione bei nuolat seka mūsų veiklą.

Saulius LAIBINIS #4. Arba tiesiog Laibinis. Tas pats asmuo, kuris treniruotėse su džinsais atbėgdavo antras. Alytiškio sprintus prisimins kiekvienas, matęs bent vienas jo rungtynes. Karjerą „Dainavoje“ puolėjas pradėjo dar 1997 metais, o šiek tiek išmėginęs save svetur, į „Alytį“ sugrįžo 2005 metais ir čia užsibuvo iki pabaigos. Tuomet 38 metų amžiaus buvęs veteranas aikštėje maudydavo ne tik savo tiesioginius oponentus, bet ir duodavo nemažai pamokų jaunesniems komandos draugams. Paskutiniame profesionalo sezone 2011-aisiais Saulius varžovus nuskausmino 5 įvarčiais.

Saulius turėjo bene šilčiausią ryšį su Dzūkų Tankų tribūna, po kiekvienų rungtynių prieidavo pasidalinti šviežiausiomis emocijomis bei atsidėkodavo už sukurtą palaikymą. Tas išliko iki šiol, puolėjas atstovauja „Dainavos“ senjorų komandai, o tėvo pėdomis sekęs Sauliaus sūnus iki pat dabar yra aktyvus Dzūkų Tankų tribūnos narys.

Pagarba legendiniam Alytaus futbolo trio už atiduotas jėgas! AČIŪ!

Respublik
Pranešimai: 2747
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Dzūkų Tankai

2020 Geg 27 02:48

Dzūkų Tankų #Legendos.
https://www.facebook.com/dzukutankai/po ... 3047690374

Nors atgimimo sezoną Alytaus „Dainava“ medalių neiškovojo, tačiau ir toji 7-oji vieta galutinėje A lygos turnyro lentelėje reiškė labai daug. O tuometė komandos atmosfera ir kovotojų dvasia būtų puikus pavyzdys ir šiai kartai. Praėjusią savaitę pasidalinę pirmuoju legendinių veteranų trejetu – negalime nepasidalinti ir kitais trimis Alytaus futbolo mohikanais, kurių jūs tikrai nepamiršote.

Giedrius ŠTREIMIKIS #99. Išskirtinio šarmo vartų sargas – gyva Alytaus legenda iki pat dabar. Nevengdavęs pademonstruoti net sau pačiam nematytų driblingo sugebėjimų vartų sargas yra įstrigęs turbūt kiekvienam Alytaus miesto stadiono lankytojui, mačiusiam bent vienas Štrikio rungtynes. Neretai priversdavęs papildomai sunerimti, šis alytiškis niekada neišgaruos iš Dzūkų Tankų galvų.

Atgimimo sezone vartininkas įvedė tik jam priklaususią tradiciją – alytiškis niekad nepamiršdavo po pergalingų rungtynių pamojuoti mūsų sektoriui kampinio vėliavėle. O apie Štrikio piruetus 2011-ųjų sezono uždarymo vakarėlyje papasakosime kitą kartą...

Ričardas PADEGIMAS #3. Štrikio bendraamžis didžiąją dalį futbolininko karjeros taip pat paskyrė Alytaus futbolui. Dzūkijos sostinėje Ričardas žaisti pradėjo nuo pat 1994 metų. Be konkurencijos būdavęs vienas pagrindinių Alytaus „Alyčio“ ir „Dainavos“ gynėjų varydavo į neviltį visus varžovų puolėjus. Negana to, Rička mokėdavo nepastebimai atsidurti ir puolime, taip Alytaus sirgalius nustebinęs ne vienu įvarčiu.

Profesionalas išliko tikru pavyzdžiu ir dabarties futbolininkams bei legendinį tandemą su anksčiau minėtomis „Dainavos“ žvaigždėmis sudaręs Padė amžiams išliko alytiškių atmintyse.

Martynas BIRŽINIS #17. Be abejonės, jaunatviškiausias trijulės ir tų metų „Dainavos“ futbolininkas augo ir subrendo tik Alytaus futbolo sistemoje. Karjerą „Dainavoje“ saugas pradėjo vos 16 metų ir klubo garbę gynė net 12 sezonų. Atkaklus, emocingas ir užsispyręs alytiškis niekada nenusileisdavo priešininkams ir tuo užkariavo „Dainavos“ sirgalių simpatijas.

Patarimų ir pastabų Dzūkų Tankams niekada nestokojęs futbolininkas pastebima asmenybe Alytuje išliko iki šiol. Šiandien pedagogo ir futbolo trenerio darbą Alytuje dirbantis Beržas augina naująją kartą, kuri vieną dieną gins ir Alytaus „Dainavos“ klubo spalvas.

Sebas
Pranešimai: 424
Užsiregistravo: 2013 Kov 26 13:16
Palaikoma komanda: Dainava

Re: Dzūkų Tankai

2020 Bir 08 10:29

2020-06-06. Alytus

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Į pergalingas sezono atidarymo rungtynes susirinko ir pirmąją bei labai įsimintiną sezono pergalę išvydo virš 100 Dzūkų Tankų bei dvi dešimtys B Tribūnos atstovų. Padėka jiems!

Aktyvus pasiruošimas šiam savaitgaliui prasidėjo prieš daugiau nei savaitę. Nors pirminė choreo mintis buvo visai kita, šių dienų aktualijos pakoregavo mūsų planus.

Rungtynių pradžioje iškelta daugiau nei 150 kvadratinių metrų užėmusi choreo - rekordinis pasiekimas ne tik DT, bet ir visai Lietuvos futbolo fanscenai. Choreografijos iškėlimas, pareikalavęs ne vienos valandos galvosūkių bei raudonai mėlynų dūmų užsklanda buvo išpildyta 100 procentų. Verta paminėti, jog būtent tokios choreo išpildymo galimybės lėmė DT sprendimą ilgesniam laikui apsistoti šiame sektoriuje.

Pirmajame kėlinyje aikštėje dominavę raudonai mėlyni antroje rungtynių pusėje sulaukė kiek rimtesnio mažeikiškių pasipriešinimo. Džiaugiamės, jog vedami Dzūkų Tankų dainaviečiai surado jėgų antrą kartą persverti rungtynių rezultatą - pergalingą įvartį pačioje rungtynių pabaigoje pelnė Lukas, praeityje ne kartą buvęs DT sektoriuje!

Labai tikimės, jog antrame rate turėsime galimybę apsilankyti svečių mieste, į kurį sulaukėme kvietimo iš Alytuje kiek nepritapusio Valieros!
Ačiū susirinkusiems, ačiū komandai - laukia įdomus sezonas! Šios rungtynės visiems buvusiems įsimins dar labai ilgai!

Sebas
Pranešimai: 424
Užsiregistravo: 2013 Kov 26 13:16
Palaikoma komanda: Dainava

Re: Dzūkų Tankai

2020 Bir 09 14:52

Dzūkų Tankai kviečia prisidėti prie Dainavos palaikymo!

Paveikslėlis

Praėjusį savaitgalį sukurtas palaikymas atkreipė daugelio dėmesį. Ne paslaptis, jog tai pareikalavo ne tik žmogiškųjų išteklių, bet ir finansinių resursų. Būtent tai ir lemia tokių įvykių retenybę Lietuvos futbolo fanscenoje.

Kaskart sulaukiame klausimų iš žmonių, gyvenančių užsienyje ar dėl kitų priežasčių negalinčių prisijungti prie DT, kaip būtų galima prisidėti prie Dainavos palaikymo kūrimo.

Specialiai tam buvo sukurtas profilis Patreon platformoje, skirtas visiems, norintiems bent tokiu būdu prisidėti prie Alytaus Dainavai kuriamo palaikymo. Visi surinkti pinigai bus naudojami vizualaus palaikymo kokybės gerinimui.

Tapti DT patronu galite čia: https://www.patreon.com/dzukutankai

Na, o šiame video įraše pamatysite tai, kaip vyko pasiruošimas praėjusioms rungtynės (choreo gamyba) bei vizualinis išpildymas stadione:
https://www.facebook.com/dzukutankai/vi ... 4407508886

Grįžti į