Puslapis 14

Edgaras Jankauskas

Parašytas: 2016 Sau 14 16:30
asau
E. Jankauskas: "Nesvarbu su kuo mes žaisime, rinktinė bus ruošiama pergalei"
http://www.lff.lt/lt/article/e_jankausk ... a_pergalei

Re: Edgaras Jankauskas

Parašytas: 2016 Sau 14 17:35
Respublik
Kažkoks LFF'inis interviu...

Visos komandos išskyrus Maltą objektyviai yra stipresnės už mus, jaunimas turi perspektyvų, nes U21 nugalėjo Airiją...

Aišku pats interviu parodo, kad turi žymiai daugiau motyvacijos už daugumą LFF paskirtų trenerių, bet kažkodėl persiduoda ta aplinkos įtaka...

Re: Edgaras Jankauskas

Parašytas: 2016 Sau 15 17:34
asau
Edgaras Jankauskas pasiuntė žinutę Lietuvos futbolininkams
http://sportas.lrytas.lt/futbolas/edgar ... inkams.htm

Re: Edgaras Jankauskas

Parašytas: 2016 Vas 12 16:37
CEZIS
E.Jankauskas: Mano akiratyje - 40 futbolininkų
http://www.futbolas.lt/lt/naujiena/ejan ... tbolininku" onclick="window.open(this.href);return false;

Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės treneris Edgaras Jankauskas trečiadienį dalyvavo radijo stoties "Radiocentras" laidoje "Po ketvirtos".

Laidos klausytojams E.Jankauskas papasakojo, kad tapus rinktinės vedliu, didžiąją savo laiko dalį skiria futbolininkų žaidimo analizei.

"Savo dienotvarkėje daug laiko skiriu pasiruošimui būsimosioms rungtynėms. Man labiau patiktų visus futbolininkus kasdien turėti aikštėje, tačiau tenka sekti jų pasirodymą kitaip. Šiais laikais statistiniai rodikliai suteikia daug informacijos, tačiau kur kas naudingiau būtų gyvai pamatyti, kaip žaidėjas jaučiasi rungtynių pradžioje ir pabaigoje, ką jo kūno kalba sako po klaidos ar praleisto įvarčio. Sirgaliams atrodo: ką čia ruoštis, kai per 4 mėnesius tenka 2 rungtynės. Bet tai yra tikrai didelis darbas", - tvirtino treneris.

Jis atskleidė, kad yra sudaręs itin platų kandidatų į rinktinę sąrašą.

"Šiuo metu stebiu 40 futbolininkų. Rinktinėje tikrai išvysime naujų veidų. Bus suteikta galimybė ir tiems, kurių komandoje nematėme, ar matėme labai seniai, - sakė E. Jankauskas. - Ši rinktinė gali žaisti geriau, nei praėjusiame atrankos cikle."

Taip pat buvo prisimintas ir nesėkmingas vartininko Giedriaus Arlauskio debiutas Ispanijos lygoje.

"Akivaizdu, kad paskutinės jo rungtynės nebuvo geriausios. Jis suklydo, bet klystame visi. O blogiausia, kad Giedrius patyrė traumą ir teks ilgokai gydytis. Sugrįžimas po tokių traumų visada būna sunkus", - teigė rinktinės strategas.

Klausiamas apie futbolininkų santykius su žiniasklaida ir sirgaliais, E.Jankauskas turėjo tvirtą nuomonę: "Bendravimas su medija yra sportininkų gyvenimo dalis ir visi turi būti pasiruošę priimti kritiką. Per savo karjerą man teko patirti ir daug žiauresnės kritikos, kuri balansavo ant patyčių ribos. Kadangi esame profesionalai, turime priimti šio žaidimo taisykles. Žinoma, iš žiniasklaidos pusės taip pat norėtųsi tolerancijos ir sveikos kritikos. Visgi aš nemanau, kad pastaruoju metu tarpusavio bendravime įvyko kažkas baisaus. Žinoma, šiuos dalykus mes aptarsime ir santykiai su visuomene nebus blogi."

Nebuvo pamiršta ir aprangos kodo tema. Daugeliui užkliuvo tai, kad ankstesnis rinktinės treneris Igoris Pankratjevas per visas rungtynes dėvėdavo sportinius treningus.

"Nemažai trenerių renkasi tokią aprangą, tas pats Jurgenas Kloppas dažnai su treningu būna, - sakė E.Jankauskas. - Tai yra kiekvieno trenerio reikalas. Kiek man teko būti vyriausiuoju treneriu, visuomet dėvėjau kostiumą. Manau, tai tinkamesnė apranga nei treningas."

E.Jankauskas Lietuvos rinktinės trenerio pareigose debiutuos kovos 23 dieną per rungtynes svečiuose su Rumunija.

Re: Edgaras Jankauskas

Parašytas: 2016 Vas 12 17:16
mafia7
Jankauskui reikėtu prabandyti ir jauną, Domantą Šimkų, dėl vartininkų toks klaustukas, būtų smagu Karče su Šetkumi išvysti, bėja Šetkus, šiuo metu labai gerą formą pagavęs yra. Spalvis turbūt bus, jei nebus traumuotas, dėl Matulevičiaus nežinau, gal Šerną pakvies, dėl Mariaus Stankevičiaus irgi neaišku, kaip jis ten žaidžia už klubą, būtų naudingas aišku (tikiuosi to). Priėjom tą problemą, kai buvo sakoma, kad geriausi žaidėjai sako, tad galime dabar drąsiai pasakyti, žaidėjai paseno, vidutinio amžiaus žaidėjai kažkur malasi, tik vienas - kitas šį tą rodo, apie jaunimą galima pasakyti tą patį. Sunkus etapas Edgarui laukia, bet šiokių tokių vilties kibirkštėlių yra

Re: Edgaras Jankauskas

Parašytas: 2016 Vas 12 17:24
karys
Priėjom tą problemą, kai buvo sakoma, kad geriausi žaidėjai sako, tad galime dabar drąsiai pasakyti,

daug sako visi...

Re: Edgaras Jankauskas

Parašytas: 2016 Vas 12 17:29
mafia7
Taip ir nepabaigiau minties :D tik tiek, kad visi sako ir sakė ir sakys, bet pats nepasakiau nieko :lol:

Re: Edgaras Jankauskas

Parašytas: 2016 Vas 12 17:35
mafia7
Nebėra kur žiūrėti, šiais metais pasiekti šimtuko pradžia - BŪTINA

Re: Edgaras Jankauskas

Parašytas: 2016 Vas 12 17:40
bronius
Nebėra kur žiūrėti, šiais metais pasiekti šimtuko pradžia - BŪTINA
- Tai yra - būti pirmoje reitingo lentelės vietoje? Kad ir kaip gerbiu Jankauską, bet manau jam tai nepavyks.

Re: Edgaras Jankauskas

Parašytas: 2016 Vas 12 17:42
mafia7
Privalo pavykti, bent minimu per 10 vietų pakilti reitinge

Re: Edgaras Jankauskas

Parašytas: 2016 Vas 12 17:44
bronius
Tai gal pabaigą, ne pradžią? Ar turi omeny antrą šimtuką?

Re: Edgaras Jankauskas

Parašytas: 2016 Vas 12 17:48
mafia7
Tai, kad mes ir taip jau visiškoje šiknoje esame. Kažkur turi būti tas ribinis taškas, nuo šios vietos ir reikia pradėti, o ne laukti, kol pasieksim 200 - kaškelintą vietą

Re: Edgaras Jankauskas

Parašytas: 2016 Vas 12 17:50
bronius
mafia, aš tau kaip matematikas matematikui porinu: šimtuko pradžia yra 1 vieta, 2 vieta, 3 vieta ir kažkiek žemyn. Šimtuko pabaiga yra maždaug 90-100 vietos. Antro šimtuko pradžia yra maždaug 101-110 vietos. Ir t.t.

Re: Edgaras Jankauskas

Parašytas: 2016 Vas 12 17:56
mafia7
Aš sergu šiuo metu, gripas užpuolė ir mintys ne taip dėliojasi, kaip turėtu, būtent ir turėjau omenyje antro šimtuko pradžią

Re: Edgaras Jankauskas

Parašytas: 2016 Vas 12 17:57
bronius
Ok. Linkiu pasveikti.