Ekranas vs FH

Moderatorius: Respublik

matvaju
Pranešimai: 1703
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 10:26

Ekranas vs FH

2013 Bir 24 14:12

"Ekrano" Čempionų lygoje laukia kelionė į Islandiją
http://www.lff.lt/lt/article/ekrano_cem ... _islandija" onclick="window.open(this.href);return false;
Panevėžio "Ekranas" 2013/14 UEFA Čempionų lygos II-ajame atrankos etape susitiks su Islandijos čempionu FH. Tai paaiškėjo pirmadienį UEFA būstinėje ištraukus pirmuosius naujo Čempionų lygos sezono burtus.

Burtų traukime pastarųjų penkerių metų Lietuvos čempionas „Ekranas" dėl aukštesnio koeficientų pateko tarp skirstytų komandų.

Pagal geografinį skirstymą Lietuvos atstovai atsidūrė 2-oje grupėje su Šiaurės regiono ekipomis - panevėžiečių varžovais galėjo tapti kaimyninės Latvijos ir Estijos arba britų salų - Velso, Airijos ir Šiaurės Airijos - atstovai.

Tačiau burtai „Ekranui" lėmė rungtynes su šešiskart Islandijos čempione FH ekipa (visas pavadinimas - Fimleikafélag Hafnarfjarðar).

„Manau, kad burtai nepasisekė iš tos pusės, kad laukia labai tolima kelionė, - LFF.lt sakė vienas „Ekrano" trenerių Valdas Dambrauskas - Varžovų lygį vertinti anksti, dar reikia rinktis informaciją. Tačiau Čempionų lygoje su visais varžovais nėra lengva."

Pasak jo, iš Islandijos atstovų galima tikėtis panašių rungtynių, kaip praėjusiais metais su „Shamrock Rovers" (Airija) ekipa. „Islandų propaguojamas žaidimas panašus į britišką. Jie turėtų akcentuoti fizinę kovą, tolimus aukštus perdavimus. Nemanau, kad šiuo atžvilgiu bus didelių siurprizų."

Pirmąsias rungtynes liepos 16 arba 17 d. "Ekranas" turėtų žaisti namuose, o antrąsias 23/24 d. - išvykoje.
V.Dambrausko teigimu, tai gali būti varžovų pranašumu, tačiau nedideliu: „Svarbu į šią dvikovą žiūrėti kaip į dvejas rungtynes, kurias turi sužaisti kuo geriau. Manau, kad daug kas priklausys nuo smulkmenų. Svarbu, kad būtume geriausioje sportinėje formoje, kad sudėtis būtų optimali - be traumuotų žaidėjų."

Su Islandijos atstovais Lietuvos klubai nežaidė jau seniai. 1997 m. FBK „Kaunas" UEFA Intertoto taurės turnyre svečiuose 3:2 nugalėjo „Leiftur" ekipą. 1998 m. tuometinėje UEFA taurėje Vilniaus „Žalgiris" svečiuose 2:3 pralaimėjo prieš „IA Akranes", bet namuose nugalėjo 1:0.
Paskutinį kartą redagavo 1 matvaju. Iš viso redaguota 2013 kartus.

Tobex
Pranešimai: 10843
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Ekranas vs FH

2013 Bir 24 14:19

Ekraniečiai apie burtus: "Laukia ilga ir egzotiška kelionė"
http://www.fkekranas.lt/naujienos/ekran ... ka-kelione" onclick="window.open(this.href);return false;
2013 birželio 24d.

Panevėžio "Ekranas" 2013/14 UEFA Čempionų lygos II-ajame atrankos etape susitiks su Islandijos čempionu FH. Tai paaiškėjo pirmadienį UEFA būstinėje ištraukus pirmuosius naujo Čempionų lygos sezono burtus.

Burtų traukime pastarųjų penkerių metų Lietuvos čempionas „Ekranas" dėl aukštesnio koeficientų pateko tarp skirstytų komandų. Pagal geografinį skirstymą Lietuvos atstovai atsidūrė 2-oje grupėje su Šiaurės regiono ekipomis - panevėžiečių varžovais galėjo tapti kaimyninės Latvijos ir Estijos arba britų salų - Velso, Airijos ir Šiaurės Airijos - atstovai.

Daugiausiai kartų UEFA turnyruose rungtyniavęs „Ekrano“ senbuvis Giedrius Tomkevičius su fkekranas.lt pasidalino pirmaisiais įspūdžiais sužinojus varžovus.

„Pirma mintis buvo ta, kad laukia labai ilga kelionė. Nenorėjau, kad ištrauktume islandus ir airius, bet burtai yra burtai. O šiaip varžovai pajėgūs. Žinau, kad jie savo šalies čempionai, bet teks pasistengti juos įveikti. Teko būti Farerų salose. Manau, kad panašus klimatas bus ir Islandijoje“ – mintimis dalijosi G. Tomkevičius.

„Ekrano“ strategas Valdas Dambrauskas taip pat pritarė G. Tomkevičiaus nuomonei, kad laukia ilga ir varginanti kelionė, o dabar seks intensyvus darbas ruošiantis pirmajai akistatai.

„Na ką, egzotika. Ilga kelionė. Žinoma, kad norėjosi kur nors arčiau nuvažiuoti. Oro sąlygos ten bus kaip vėlyvą rudenį arba ankstyvą pavasarį, bet nemanau, kad tai turės įtakos. Dabar laukia ilgas ir nuoseklus darbas renkant informaciją apie komandą. Reikės analizuoti jų žaidimą, darysime peržiūras. Ar šie burtai mums sėkmingi, galėsiu pasakyti tik po abiejų rungtynių“ – kalbėjo V.Dambrauskas ir patikino, kad išsamiau apie varžovus bus galima kalbėti tik įsigilinus į jų komandos pajėgumą ir žaidimo braižą.

Pasak trenerio, iš Islandijos atstovų galima tikėtis panašių rungtynių, kaip praėjusiais metais su „Shamrock Rovers" (Airija) ekipa. „Islandų propaguojamas žaidimas panašus į britišką. Jie turėtų akcentuoti fizinę kovą, tolimus aukštus perdavimus. Nemanau, kad šiuo atžvilgiu bus didelių siurprizų."

Pirmąsias rungtynes liepos 16 arba 17 d. "Ekranas" turėtų žaisti namuose, o antrąsias 23/24 d. - išvykoje. V.Dambrausko teigimu, tai gali būti varžovų pranašumu, tačiau nedideliu: „Svarbu į šią dvikovą žiūrėti kaip į dvejas rungtynes, kurias turi sužaisti kuo geriau. Manau, kad daug kas priklausys nuo smulkmenų. Svarbu, kad būtume geriausioje sportinėje formoje, kad sudėtis būtų optimali - be traumuotų žaidėjų."

Tiesa, kol kas nėra žinoma, ar galės "Ekranas" namų rungtynes žaisti Panevėžyje. Tai paaiškės artimiausiu metu.

...

Re: Ekranas vs FH

2013 Bir 26 11:51

Tiesa, kol kas nėra žinoma, ar galės "Ekranas" namų rungtynes žaisti Panevėžyje. Tai paaiškės artimiausiu metu.
Oficialu. FKE su islandais rungtyniaus "Aukštaitijos" stadione!

The Miz

Re: Ekranas vs FH

2013 Lie 12 09:34

Paaiškėjo rungtynių su islandais teisėjai, taip pat jau galima internete įsigyti bilietus, o taip pat sužinosite, ką gausite, jei į rungtynes ateisite su FKE šaliku ar kita atributika :)
Paskirti teisėjai FKE rungtynėms su islandais
2013 liepos 11d.

Arbitrų brigada iš Norvegijos paskirta liepos 16-ąją dieną "Aukštaitijos" stadione įvyksiančioms UEFA Čempionų lygos antrojo atrankos etapo pirmosiom rungtynėms, kuriose Panevėžio "Ekranas" susikaus su Islandijos čempionais FH Hafnarfjördur.

Rungtynėms vadovaus 40-metis arbitras Dag Vidar Hafsas, kuris nuo 2008-ųjų teisėjauja elitinėje Norvegijos lygoje, o antradienio rungtynės jo karjeroje bus pirmosios UEFA Čempionų lygoje. Iki tol D.Vidar Hafsas buvo pagrindiniu teisėju dvejose Europos lygos atrankos rungtynėse.

Teisėjui talkins jo tautiečiai Svenerik MidthjellHis, Svein Inge Wiken ir Tor Hansen.

Arbitrų brigados darbą vertins bulgaras Kostadin Gerginov. Šių rungtynių delegatas - João Morais iš Portugalijos.

Bilietus į Čempionų lygos atrankos rungtynes jau galite įsigyti internete - BILIETAI.LT portale. Bilietas į centrinę B tribūną kainuos 30 litų, į A ir C sektorius - 20 litų. Taip pat išlieka nedidelė tikimybė, jog bus suteiktas leidimas prekiauti bilietais ir kitose tribūnose, tačiau galutinis UEFA sprendimas paaiškės tik pirmadienį. Stadiono kasose bilietus bus galima įsigyti nuo antradienio ryto.

Rungtynių dieną prekyboje pasirodys ir stilingas FKE žurnalas, skirtas Lietuvos ir Islandijos čempionų susitikimui. 16 puslapių leidinio kaina - vos 1 litas, o sirgaliai, kurie į rungtynes ateis pasipuošę "Ekrano" atributika, galės ji gauti nemokamai!

The Miz

Re: Ekranas vs FH

2013 Lie 12 09:43

Liepos 16 dieną UEFA Čempionų lyga vėl sugrįžta į Panevėžį!


The Miz

Re: Ekranas vs FH

2013 Lie 15 15:26

Dėmesio! Rytoj žiūrovai bus įleidžiami tik į A, B ir C tribūnas.
Bilietų kainos - 20 ir 30 litų. Juos bus galima įsigyti stadione jau antradienį nuo 10 valandos ryto, tad raginame neatidėlioti bilietų pirkimo paskutinėms minutėms!

...

Re: Ekranas vs FH

2013 Lie 16 10:37

UEFA Čempionų lygos atrankoje „Ekranas“ stoja į mūšį su islandais
2013-07-15

LINK: http://www.futbolo.tv/reportazai/2013-m ... -islandais" onclick="window.open(this.href);return false;

...

Re: Ekranas vs FH

2013 Lie 16 10:44

Champions League - 2013-07-16 20:00

Ekranas - : - Hafnarfjordur
FKE fb žinovai spėlioja rezultatus ir tikisi, kad nebus namie 0-10. Ot, koks pasitikėjimas čempionais. :mrgreen:

mafia7
Pranešimai: 7289
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Ekranas vs FH

2013 Lie 16 10:48

Mes bobausiai, mes laimėsim

...

Re: Ekranas vs FH

2013 Lie 16 10:59

Už kiek mažiau nei 24 valandų į kovą Čempionų lygoje stos Panevėžio "Ekranas", kuris pirmąsias rungtynes rytoj 20:00 žais namuose su Islandijos čempionais.

Ką manot apie lietuvių galimybes?
LINK: http://www.fketv.lt/reportazai-ir-inter ... -islandais" onclick="window.open(this.href);return false;
Didingiausias metų futbolo įvykis ir vėl grįžta į Panevėžį!

Liepos 16-ąją "Aukštaitijos" stadione Lietuvos čempionai susikaus su kovingaisiais vikingais iš Islandijos.

Tu privalai būti stadione!
Jau įsivaizduoju tuos vikingus su ragais ant šalmų. Kažin, ar futbolą galima žaisti su raguotais šalmais??? :roll:

...

Re: Ekranas vs FH

2013 Lie 16 13:22

Paveikslėlis

FH Hafnarfjörður

wiki: http://lt.wikipedia.org/wiki/FH_Hafnarfj%C3%B6r%C3%B0ur" onclick="window.open(this.href);return false;

oficialus: http://www.fh.is/Fotbolti/Frettasafn/" onclick="window.open(this.href);return false;

kažkokia paukščių kalba ten.. :mrgreen:

Habnarfjorduro FH – Islandijos futbolo klubas iš Habnarfjordure.

...

Re: Ekranas vs FH

2013 Lie 16 13:35

FH rezultatai iš ankstesnių metų:

Paveikslėlis

...

Re: Ekranas vs FH

2013 Lie 16 13:40

Футбольные клубы: ФХ Хабнарфьордюр (Исландия) - FH Hafnarfjordur/Fimleikafélag Hafnarfjarðar
http://fotball-foto.ucoz.ru/blog/futbol ... 11-12-13-5" onclick="window.open(this.href);return false;

ФХ Хабнарфьордюр (Хабнарфьордюр, Исландия)
FH Hafnarfjordur/Fimleikafélag Hafnarfjarðar

*В некоторых источниках этот клуб называется "Хафнарфьордюр" (не правильный вариант).

* Ха́бнарфьордюр, или ФХ (исл. Fimleikafélag Hafnarfjarðar, FH) — исландский футбольный клуб из города Хабнарфьордюр. Самый успешный клуб Исландии 2000-х годов.

Основан 20 октября 1929 года. В 2006 году «Хабнарфьордюр» в третий раз подряд стал чемпионом страны, в 2007 году финишировал вторым, пропустив вперёд клуб «Валюр»; в 2008 году вернул себе звание чемпиона, в 2009 году стал пятикратным чемпионом Исландии.

Marens
Pranešimai: 388
Užsiregistravo: 2012 Vas 06 14:54
Palaikoma komanda: Lietuva
Miestas: Šiauliai

Re: Ekranas vs FH

2013 Lie 16 19:36

O Ekrana per tv rodys?

matvaju
Pranešimai: 1703
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 10:26

Re: Ekranas vs FH

2013 Lie 16 19:37

Ne

Grįžti į