12. Termalica Bruk-Bet Nieciecza 5 6 4-5

2015 Rgp 19 11:40

Dwa gole to za mało
2015-08-17, dodał: Biuro prasowe TS Podeskidzie S.A Dwa gole to za mało

Po szalonym meczu trzy punkty z Bielska-Białej wywożą "Portowcy".

Pierwsza połowa spotkania przebiegła pod dyktatem gości ze Szczecina. To oni cały czas kontrolowali grę, konstruowali akcje, świetnie grali w defensywie i… strzelali bramki. Podopieczni Czesława Michniewicza skrzętnie realizowali nakreślony w szatni plan i wykorzystywali prawie wszystkie stu procentowe sytuacje.

„Portowcy” prowadzenie objęli szybko, bo już po 17 minutach. Akcję swojej drużyny strzałem głową zamknął Jarosław Fojut i goście mogli cieszyć się z bramki. Bielszczanie w ofensywie argumentów mieli mało, a wobec świetnie dysponowanych Fojuta i Czerwińskiego, ani Robert Demjan, ani Mateusz Szczepaniak nie mogli znaleźć sposobu aby ich zaskoczyć. Do pozytywów zaliczyć można jedynie strzał Szczepaniaka z 10 minuty, który nie znalazł jednak drogi do bramki. Na 2-0 szczecinianie trafili dokładnie po pół godzinie gry, kiedy błąd Emilijusa Zubasa, który podał do Rafała Murawskiego i środkowy pomocnik „Dumy Pomorza” pięknym strzałem z dystansu podwyższył prowadzenie.

W przerwie Japończyka Kohei Kato zastąpił Lukas Janić, który doskonale wprowadził się do gry. Dobrze na murawie zaaklimatyzował się również wpuszczony jeszcze przed przerwą Chmiel (zastąpił Fabiana Hiszpańskiego), który świetny fragment przewagi Podbeskidzia, skwitował bramką. W cztery minuty (od 51 do 55), podopieczni trenera Dariusza Kubickiego zdołali odrobić straty z pierwszej połowy. Drugą bramkę dla gospodarzy strzelił Mateusz Szczepaniak, doskonale kończąc dośrodkowanie słane w pole karne przez Adama Deję. Górale mieli jeszcze kilka sytuacji, ale nie udało im się objąć prowadzenia. Czego nie zrobili gospodarze, udało się przyjezdnym, którzy już po 5 minutach od bramki Szczepaniaka, strzelili gola, dającego zwycięstwo. Zamieszanie w polu karnym wykorzystał Patryk Małecki i zapewnił swojemu zespołowi trzy punkty.

Po 5 spotkaniach ekstraklasy, piłkarze spod Klimczoka zajmują 15 miejsce w tabeli. Najwyższy czas, by podnieść się z kolan i zacząć odrabiać straty. Najbliższą okazją do zdobycia pierwszych trzech punktów w nowym sezonie, będzie mecz w ramach szóstej kolejki, w którym na stadionie miejskim we Wrocławiu, nasi piłkarze zagrają ze Śląskiem.

TS Podbeskidzie - Pogoń Szczecin 2:3 (0:2)

Bramki: 51' Chmiel, 55' Szczepaniak - 17' Fojut, 30' Murawski, 60' Małecki

Kartki: 11' Fojut, 90+3' Kudła

TS Podbeskidzie: Zubas - Adu, Kolcak, Nowak, Jaroch (71' Jonkisz) - Deja, Kato (45' Janić) - Hiszpański (37' Chmiel), Szczepaniak, Kowalski - Demjan (k)

Pogoń Szczecin: Kudła - Nunes, Czerwiński, Fojut, Frączczak - Matras (76' Rudol), Murawski (k) - Małecki (80' Przybecki), Akahoshi, Lewandowski (58' Danielak) - Zwoliński

Matas
Pranešimai: 2635
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28
Palaikoma komanda: VMFD Žalgiris

2016 Lie 14 21:53

Zubas treniruojasi su Rotherhamu iš Championshipo.

E.Zubas per brangus "Jagiellonia" klubui

Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės vartininkas Emilijus Zubas netrykšta noru rungtyniauti antroje pagal pajėgumą Lenkijos lygoje, tad jau kurį laiką ieško naujos komandos ir yra pasiruošęs palikti Bielsko-Bialos "Podbeskidzie" ekipą.

Kurį laiką futbolininkas buvo siejamas su Anglijos "Champsionship" lygoje rungtyniaujančiu "Rotherham" klubu, o pastaruoju metu 26-erių metų vartų sargas buvo atsidūręs vienos iš "Ekstraklasa" lyderės Balstogės "Jagiellonia" ekipos akiratyje. Šioje ekipoje taip pat rungtyniauja ir Fedoras Černychas.

Deja, tačiau šiuo metu antrą vietą Lenkijos pirmenybėse užimančiam Balstogės klubui lietuvis pasirodė per brangus, tą portalui futbolas.lt patvirtino pats futbolininkas, kuris taip pat pridūrė, kad jo ateitis paaiškės artimiausiu metu.

Anbo
Pranešimai: 6865
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

2016 Rgp 16 14:20

Oficialu: E.Zubas rungtyniaus Tel Avive

Vakar pasirodę pranešimai apie Emilijaus Zubo ateitį ir persikėlimą į Izraelį tapo realybe – vartininkas iš Lietuvos oficialiai tapo Tel Avivo „Bnei Yehuda“ klubo nariu. Perėjimo detalės kol kas nėra atskleidžiamos, tačiau spėjama, kad praėjusiais metais aštuntą vietą Izraelio stipriausioje lygoje užėmusi Tel Avivo ekipa Bielsko-Bialos „Podbeskidzie“ klubui sumokėjo jų reikalautą išpirką.

Debiutuoti naujoje komandoje Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės vartininkas gali jau šį šeštadienį – Izraelio pirmenybių atidarymo rungtynėse „Bney Yehuda“ namuose susigrums su Sachnino „Ihoud Bnei“ klubu.

Respublik

2017 Vas 18 22:19

E.Zubas buvo išvytas iš aikštės

Nesėkmę Izraelio pirmenybėse patyrė du lietuvius savo gretose turintis Tel Avivo "Bnei Yehuda" klubas, namuose rezultatu 0:2 nusileidęs Rananos "Hapoel" ekipai.

Komandos vartus gynęs Emilijus Zubas užsidirbo dvi geltonas korteles ir buvo išvarytas iš aikštės. Pirmają gavo 64-ają rungtynių minutę, o antrą - 75-ają.

Matas

2017 Bir 01 18:55

Zubo nori Anderlechtas

Tobex

2017 Bir 01 19:50

Liverpoolis norėjo, dabar Anderlechtas, o žaidžiai beveik Alygos lygio komandose.

Matas

2017 Bir 01 22:53

Bent jau pagal Izraelio spaudą, tai net pasiūlymas yra.

Kampuotas
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

2017 Bir 01 23:40

Beveik ? Jei Izraelio klubas ( dar ir taures laimetojas ) tau beveik A lygos lygio klubas, tai ka as zinau :) Arba labai isaukstini A lyga, arba labai sumenkini Izraelio lyga. Nors greiciausiai ir viena ir kita darai vienu metu, nes tik tada toki palyginima gali sugalvoti :)

Tobex

2017 Bir 02 08:07

būtent. Zubas žaidė užsienyje tik Ekstraklasos autsaideriuose ir Izraelio autsaideriuose.
Šiauliai yra prapisę taurę po pendelių Žalgiriui, o į medalius tą sezoną ar kada kitą kartą rimtai nepretendavo. Neveltui taurė laikoma šansu silpnoms komandoms.