Ernestas Šetkus

Moderatorius: Respublik

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 10957
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: įvairūs

2013 Sau 28 13:11

E.Šetkus paliko Bulgarijos klubą
2013.01.28, 11:28
http://penalty.lt/e-setkus-paliko-bulgarijos-kluba/" onclick="window.open(this.href);return false;

Lietuvos rinktinės vartininkas Ernestas Šetkus nebeatstovaus Bulgarijos klubui Plovdivo “Botev”. 27 metų vartininkas į Plovdivą persikėlė praėjusią vasarą, o prieš tai dvejus metus žaidė Kipre, Nikozijos “Olympiakos” ekipoje. Po pirmojo rato Bulgarijos čempionate 5-ąją vietą užimantis “Botev” klubas šiuo metu stovyklauja Kipre. Į stovyklą Plovdivo ekipa išvyko jau be lietuvio. E.Šetkus 2011-aisiais debiutavo ir Lietuvos nacionalinėje rinktinėje. Per dvejus metus joje sužaidė 6 rungtynes, praleido 11 įvarčių.

gdrs
Pranešimai: 771
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 11:26

Re: įvairūs

2013 Vas 12 22:05

Ernestas Setkus, kuris siuo metu treniruojasi su Tauru, 17d isvyks i perziura BATE klube.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 10957
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: įvairūs

2013 Vas 16 18:17

E.Šetkų Borisovo BATE išbandys Ispanijoje
http://www.futbolo.tv/naujienos/1322-es ... ispanijoje" onclick="window.open(this.href);return false;
Paulius Jakelis, Futbolo.TV

Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės vartininkas Ernestas Šetkus šiandien turėjo išvykti į Turkiją bei dalyvauti pajėgiausio Baltarusijos klubo BATE peržiūroje. Vis tik dėl įtempto pasiruošimo Europos lygos rungtynėms su Stambulo „Fenerbahce“ kaimyninės šalies klubas peržiūrą atidėjo. Vasario 14 dieną BATE namuose su vienu pajėgiausių Turkijos klubų sužaidė nulinėmis lygiosiomis bei išsaugojo gerus šansus prasibrauti į UEFA Europos lygos aštuntfinalį. Būtent sėkmingas pasirodymas ir pakoregavo BATE planus išbandyti mūsų vartininką. Turkijoje BATE treneriai nusprendė nesukelti įtampos dabartiniam vartininkui, tad mūsų E.Šetkus prie BATE prisijungs stovykloje Ispanijoje, kuri vyks po atsakomosios dvikovos Stambule.

...

Re: įvairūs

2013 Kov 26 11:23

E.Šetkus vilkės „Gomel“ marškinėlius
2013-03-24
http://futbolo.tv/straipsniai/2013-meta ... rskin-lius" onclick="window.open(this.href);return false;

Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės vartininkas Ernestas Šetkus, Futbolo.TV duomenimis, pagaliau rado naują klubą. Juo tapo Baltarusijos futbolo čempionate rungtyniaujanti „Gomel“ ekipa. Su ja sutartis pasirašyta iki liepos pirmos dienos.

Vartininkas iš Lietuvos prieš tai buvo siejamas su Baltarusijos BATE ekipa, o vėliau gerai pasirodė Škotijos „Kilmarnock“ peržiūroje, tačiau sutartis vis tik nebuvo pasirašyta. Kurį laiką E.Šetkus formą palaikė treniruodamasis su „Tauro“ komanda.

Pastarąją savaitę E.Šetkus praleido Lietuvos rinktinės stovykloje ir buvo registruotas rungtynėms su Slovakija, kurios baigėsi taikiai 1:1.

Paulius Jakelis, Futbolo.TV

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 10957
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: įvairūs

2013 Lie 12 14:09

E.Šetkus neįsitvirtino Danijoje
2013.07.12, 11:26
http://penalty.lt/e-setkus-neisitvirtino-danijoje/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartininkas iš Lietuvos Ernestas Šetkus dalyvavo Danijos “Viborg” peržiūroje, tačiau šiame klube neliko. Lietuvis “Viborg” atstovavo lygiosiomis 2:2 pasibaigusiose draugiškose rungtynėse su “Aarhus”. Pastaruoju metu E.Šetkus gynė “Gomel” iš Baltarusijos spalvas, tačiau pasibaigus kontraktui nusprendė ieškoti laimės kitur

matvaju
Pranešimai: 1693
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 10:26

Re: įvairūs

2013 Lie 23 15:05

Ernestas Šetkus rungtyniaus Kipre
http://www.kurjeris.lt/Aktualijos/Sport ... iaus-Kipre" onclick="window.open(this.href);return false;
Paveikslėlis
Vartininkas Ernestas Šetkus iš Baltarusijos keliasi rungtyniauti į Kiprą. Praėjusią savaitę tauragiškis metams sukirto rankomis su aukščiausiosios šalies lygos vidutinioke, dar 1948 metais įkurta Larnakos „Nea Salamina“ ekipa.

Ne pirmi metai legionieriaus duoną kremtantis vaikinas yra ir anksčiau rungtyniavęs Kipre. Dvejus metus Ernestas praleido Nikosijos „Olympiakos“ gretose.

– Prieš grįždamas į Kiprą šiek tiek dvejojau. Šalies ekonomika išgyvena ne pačius geriausius laikus. Bet atvykęs į Larnaką įsitikinau, jog situacija geresnė nei įsivaizdavau. Komandos organizacija esu patenkintas. Šiek tiek pavėluotai, bet viską, ką žada, įgyvendina. Ekipa turi savo treniruočių centrą, kuriame – treniruoklių salė, trys aikštės, baseinas, pirtis. „Nea Salamina“ klubui priklauso ir nuosavas, tik futbolui žaisti skirtas jaukus stadionas, kuriame telpa. 5000 žiūrovų. Kipre tik kelios komandos gali tuo pasigirti, – klubo infrastruktūra pasidžiaugė tauragiškis.

Pasak Ernesto, komandoje rungtyniaus nemažai legionierių. Kipre kitaip ir nebūna. Didžiuojasi klubas, anot jo, ir savo fanais.

– Pietų šalyse egzistuoja tradicija rinktis sirgaliams į pirmąją ekipos sezono treniruotę. Mūsiškėje dalyvavo 800 stebėtojų. Kai rungtyniavau Bulgarijoje, pirmojo užsiėmimo metu į tribūnas sugužėjo 4000-5000 žiūrovų, – teigia Ernestas.

Tauragiškis sakė į Kiprą atvykęs rungtyniauti ir būti pagrindinis „Nea Salamina“ vartininkas.

– Visada reikia stengtis, sunkiai dirbti treniruotėse. Kiti ekipos vartininkai – vietiniai. Su jais gerai sutariu. Tarp mūsų – sveika konkurencija, – apie konkurentus klube užsiminė tauragiškis.

Kipro aukščiausiosios lygos sezonas prasidės rugsėjo 1 dieną, tad apie ekipai keliamus tikslus Ernestas teigia iš vadovybės dar nieko negirdėjęs.

– Turėtume pretenduoti į aštuonetuką, – pats savo komandai užduotį iškėlė tauragiškis.

...

Re: įvairūs

2013 Lie 23 16:41

Išskirtinis interviu su į Kiprą grįžusiu E.Šetkumi: „Buvo sunku išsiskirti su „Gomel“, tačiau Kipras man arčiau širdies“
2013-07-23 http://www.futbolo.tv/straipsniai/2013- ... au-sirdies" onclick="window.open(this.href);return false;

Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės vartininas Ernestas Šetkus pavasarį sukirto rankomis su puikiai šiame sezone rungtyniaujančiu „Gomel“ klubu, tačiau pasibaigus sutarčiai nusprendė grįžti į sau puikiai pažįstamą Kiprą. Naujoji lietuvio karjeros stotelė – Kipro aukščiausios lygos klubas „Nea Salamis Famagusta“.

Išskirtiniame interviu Futbolo.TV vartininkas atvirai papasakojo apie naująjį klubą, gyvenimo sąlygas, didelį kontrastą skirtinguose Baltarusijos miestuose, norą sulaukti dar vieno šanso Lietuvos rinktinėje ir gyvenimą už aikštės ribų.

- Ernestai, tik ką pasirašei sutartį su Kipro aukščiausios lygos „Nea Salamis Famagusta“ klubu. Kodėl nusprendei grįžti į šią šalį? - Futbolo.TV žurnalistas Paulius Jakelis pasiteiravo futbolininko.

- Buvo keletas pasiūlymų, bet Kipro komandą pasirinkau dėl kelių priežasčių - klubas ieškojo pagrindinio vartininko, gerai pažįstama šalis ir čempionatas, kuriama gerai sekėsi rungtyniauti

- Du sezonus atstovavai Nikosijos „Olympiakos“ klubui, papasakok, kuo skiriasi ši ekipa ir tavo naujasis klubas?

- Abu klubai pajėgumu panašūs, tai čempionato vidutiniokai. Kol kas eilę metų sunku kažkam įsiterpti tarp pirmaujančių komandų, tačiau infrastruktūra kur kas geresnė mano naujo klubo. Ši ekipa turi nuosavą, jaukų, tik futbolui skirtą stadioną, taip pat, Kipro standartais, gerą treniruočių bazę, kurią ją sudaro trys futbolo aikštės, treniruoklių salė, baseinas ir pirtis. Taip pat sirgalių skaičius yra ženkliai didesnis nei “Olympiakos”.

- Kokios sudarytos gyvenimo sąlygos ir kuo apskritai tave taip sužavėjo Kipras?

- Kadangi Kipre praleidau dvejus metus, atvykęs labai greitai įsikūriau, buto paieškos neužtruko nei dviejų dienų. Man netgi pasisekė, nes po treniruotės galėsiu atsigaivinti kieme esančiame baseine. Klubas apmoka buto nuomą, duoda automobilį, tik dabar vėl reikes persiorentuoti į eismą kairiąja kelio puse. Kipras vilioja tikrai neblogu futbolo lygiu, puikios kokybės aikštėmis, aukštu pragyvenimo lygiu ir, beabejo, puikiu oru beveik ištisus metus.

- Pusę sezono praleidai Baltarusijos „Gomel“ ekipoje, kuri žaidžia puikų sezoną ir žengia trečioja turnyro lentelės vietoje. Kaip įvertintum šį laiką?

- Su “Gomel” ekipa pasirašiau kontraktą trims mėnesiams, iki liepos 1d. Deja, jau antros treniruotės metu patyriau traumą, kuri sujaukė visus planus. Plyšo galinis kojos raumuo ir iškritau beveik dviems mėnesiams iš rikiuotės. Po traumos dar teko pakovoti dėl vietos startinėje sudėtyje, kitas komandos vartininkas demonstravo puikią formą. Gegužės mėnesio pabaigoje spėjau sužaisti dvi čempionato rungtynes.

- Daugelis futbolininkų, pažaidusių vakarų Europos klubuose ir Baltarusijoje, dažnai sako, jog šioje šalyje futbolo lygis – labai neblogas, tačiau infrastruktūra ir kiti dalykai stipriai atsilieka nuo Europos ir kartais netgi dvelkia sovietų laikais. Kaip pats galėtum tai pakomentuoti?

- Pilnai su tuo sutikčiau, bet pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad pati šalis gerokai atsilieka nuo Europos, galbūt išskyrus Minską. Visuose kituose miestuose dar jaučiasi sovietų laikai, ypač žmonių kultūra. Kas liečia futbolą, tai Baltarusijos čempionato lygis tikrai neblogas, pernykščiai BATE komandos rezultatai Europos taurėse tai atspindi. Daugumos miestų savivaldybės remia futbolą, investuoja į infrastruktūrą, bet pamačiau keletą tokių stadionų, kad Lietuva dar turi prieš ką pasipuikuoti. „Gomel” ekipos stadionas pastatytas 2006 metais, skirtas tik futbolui ir šiuo metu yra geriausias šalyje. Tiesa, greitai teks užleisti šią poziciją. Rekonstruojamas „Dinamo“ stadionas, BATE taip pat statosi naują stadioną. Minsko „Dinamo”, Borisovo BATE, Soligorsko “Shakhter” - šios komandos daug investuoja į infrastruktūrą, turi nuosavas sportines bazes, nuo jų šiek tiek atsilieka Gomelio miesto ekipa.

- Kiek žinau, klubas norėjo ir toliau tave matyti savi gretose bei pratęsti kontraktą. Kodėl nusprendei pakeisti komandą, kuo netenkino „Gomel“?

- Taip, po sėkmingo mano pasirodymo „Gomel” siūlė pratęsti sutartį iki sezono pabaigos. Buvo nelengva priimti sprendimą ir ieškoti laimės kitur. Komanda užima trečiąją vietą čempionate, „Gomel“ tvyrojo puiki atmosfera, įsitvirtinau startinėje sudėtyje, tačiau nesijaučiau patenkintas gyvenimo sąlygomis, norėjosi žaisti Europoje.

- Kurios rungtynės Baltarusijoje per šį pusmetį tau labiausiai įsiminė, o kurias pavadintum sau sėkmingiausiomis?

- Labiausiai įsiminė rungtynės svečiuose prieš BATE komandą. Nors aš jose nerungtyniavau, bet mano komanda jau per teisėjo pridėtą laiką pelnė pergalingą įvartį. Asmeniškai abejas savo sužaistas varžybas vertinčiau teigiamai, sulaukiau trenerių ir bendraklubių pagyrų.

- Kokių tikslų siekia „Nea Salamis Famagusta“ klubas, koks bus tavo vaidmuo komandoje?

- Kolkas apie tikslus niekas komandoje nekalbėjo, bet, manau, turėtume pretenduoti į pirmą šešetą, o kaip seksis - parodys tik laikas. „Nea Salamis” klubo treneriai mane mato kaip pagrindinį komandos vartininką, aišku, reikia sunkiai dirbti per treniruotes, atsipalaiduoti negalima, bet jaučiasi pasitikėjimas iš trenerių pusės. Tikiuosi, pavyks išvengti traumų ir puikiai pasirodyti artėjančiame sezone.

- Kaip vertini savo dabartinę sportinę formą?

- Dabartinė forma dar nėra ideali, bet tai tik savaitės ar dviejų klausimas. Esu labai patenkintas, kad „Nea Salamis” komandoje labai greitai suradome bendrą kalbą su vartininkų treneriu. Jis reiklus, puikiai veda treniruotes, o tai labai svarbu, norint pasiekti idealią formą.

- Artėja Lietuvos rinktinės draugiškos rungtynės su Liuksemburgu, tikiesi kvietimo į nacionalinę komandą?

- Po nesėkmingų rinktinės varžybų su Albanijos komanda, labai norėčiau, kad būtų suteiktas šansas įrodyti, kad esu vertas ginti Lietuvos garbę. Tam būčiau pasiruošęs visu šimtu procentų. Viską nuspręs rinktinės treneriai. Noras yra labai didelis, žodžiais tai sunku apsakyti.

Paulius Jakelis, Futbolo.TV

...

Ernestas Šetkus

2013 Lap 11 17:24

2020/2021 Hapoel Tel Aviv Fc (Izraelis) Ligat Ha'Al -
2019/2020 Hapoel Be'er Sheva (Izraelis) Ligat Ha'Al - 21 rungtynės;
2018/2019 Hapoel Haifa (Izraelis) Ligat Ha'Al - 30 rungtynių, 6 sausi vartai;
2017/2018 Hapoel Haifa (Izraelis) Ligat Ha'Al - 32 rungtynės;
2016/2017 ADO Den Haag (Olandija) Eredivisie - 22 rungtynės;
2015/2016 Sivasspor (Turkija) Super liga - 32 rungtynės;
2014/2015 Kerkyra (Graikija) Super league - 22 rungtynės;
2013/2014 Nea Salamis (Kipras) 1. division - 31 rungtynės, 1 raudona kortelė;
2013 Gomel (Baltarusija) Vysheyshaya Liga - 2 rungtynės;
2012/2013 Botev Plovdiv (Bulgarija) Parva Liga -11 rungtynės;
2011/2012 Olympiakos (Kipras) 1. division - 22 rungtynės;
2010/2011 Olympiakos (Kipras) 1. division - 18 rungtynės;

Ernestas Šetkus
1985 05 23
Vartininkas

______________________________________________________________________________
ŠETKUS iš FK NEA SALAMIS

Šeštadienį Kipre įvyko intriguojančios rungtynės.

Tauragiškio Ernesto Šetkaus komanda Nea Salamis namuose susitiko su Aris L. Nors Ernestas pirmasis praleido įvartį 49 min., lygiosios buvo greitai atstatytos. Nea Salamis rezultatą išlygino 55 min. Džiaugsmas truko neilgai. Po trijų minučių už antrąją geltoną kortelę iš aikštės buvo išvarytas vienas iš šeimininkų žaidėjų. Tačiau likę dešimtyje Nea Salamis ne tik atsilaikė, bet rungtynėms baigiantis netgi sugebėjo išplėšti pergalę. 90 min. Ernesto komanda įvartį pelnė nuo 11 metrų žymos. Sveikiname tauragiškį su aistrų kupina pergale!...

Re: Ernestas Šetkus

2014 Sau 14 11:43

Ledesma išplėšė komandai pergalę ir suerzino Ernestą Šetkų
https://www.youtube.com/watch?v=nlBaqUcbCPY#t=12" onclick="window.open(this.href);return false;


matvaju
Pranešimai: 1693
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 10:26

Re: įvairūs

2014 Kov 31 21:09

Štai ką tauragiškis Ernestas Šetkus nuveikė Kipre. 2013/2014 metų sezonas Nea Salamina komandoje buvo geras. Tai pripažino ir vartininką mėgstantys fanai.


Matas
Pranešimai: 2775
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28
Palaikoma komanda: VMFD Žalgiris

Re: Ernestas Šetkus

2014 Lie 02 12:34

Šetkum domisi Kielcų Korona.

...

Re: Ernestas Šetkus

2014 Lie 14 12:47

Ernestas Šetkus pasirašė sutartį su graikų Superlygos naujoku "Kerkyra".

Paveikslėlis

matvaju
Pranešimai: 1693
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 10:26

Re: Ernestas Šetkus

2014 Lie 15 19:58

Tauragiškis rungtyniaus Graikijos aukščiausioje futbolo lygoje
http://www.kurjeris.lt/Taurages-krastas ... olo-lygoje" onclick="window.open(this.href);return false;

Praėjusį futbolo sezoną Kipro „Nea Salamina“ klube praleidęs bei puikių atsiliepimų sulaukęs Ernestas Šetkus keliasi į Graikijos aukščiausiąją lygą. Karjeros laipteliu aukščiau žengęs vartininkas nuo šiol atstovaus Korfu salos „Kerkyros“ ekipai.
„Kerkyra“ – Superlygos, kurioje kovoja 18 komandų, naujokė. Pernai žemesnėje lygoje ši vienuolikė užėmė antrąją vietą.

– Be manęs klube ir du vartininkai graikai. Tačiau turėčiau būti pagrindinis vartų sargas. Bent jau taip sutarta. Yra ir daugiau legionierių. Vis dar vyksta naujų futbolininkų paieška – ketinama stiprinti komandą, – pakalbintas apie savo padėtį Graikijos klube, kalbėjo Ernestas. – Esu patenkintas šiuo nauju karjeros posūkiu. Graikijoje tikiuosi aukštesnio lygio žaidimo.

Pirmosios varžybos numatytos rugpjūčio 23 dieną. Debiutinį sezoną aukščiausioje lygoje „Kerkyra“ pradės namuose, beveik 3200 sirgalių talpinančiame, 1961 m. pastatytame stadione.

– Šiuo metu su komanda stovyklaujame viename Graikijos žiemos kurortų. Vyksta intensyvus pasiruošimas. Šeštadienį turėtume pasitikrinti jėgas pirmosiose kontrolinėse rungtynėse, – teigė tauragiškis.

Futbolininko karjerą 2005 m. Ernestas pradėjo Vilniaus „Žalgiryje“. Sezoną rungtyniavo ir gimtajame Tauragės „Tauro“ klube. 2010 m. tauragiškis pradėjo krimsti legionieriaus duoną – išvyko į Kiprą, kur dvejus metus atstovavo Nikosijos „Olympiakos“ klubui. 2012–2013 m. jis praleido Bulgarijos Plovdivo „Batev“ klube, o po to persikėlė į Baltarusijos „Gomel“. Praėjusiais metais Ernestas sugrįžo į Kiprą, kur gynė Larnakos „Nea Salamina“ klubo spalvas.

Grįžti į