mafia7
Pranešimai: 6913
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: FA Šiauliai

2019 Lap 22 23:37

Pirmadienį Futbolygoje išvysite straipsnį apie 2015 metų FC Šiauliai sezoną. Tame sezone gyvai susitikdavau ir bendraudavau su "didžiuoju ponu". Aš papasakosiu kaip viskas vyko viduje, sužinosite tikrai įdomių dalykų, kurie nėra malonūs. Tai bus labai skandalingas straipsnis. Tais metais vyko tyrimas dėl parduotų rungtynių ir tiesiog saugodamas save aš šį žmogų pavadinau "didžiuoju ponu".

Tobex
Pranešimai: 7186
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FA Šiauliai

2019 Gru 07 13:31

FA „Šiauliai“ auklėtinis Dovydas Jansonas savaitę praleido Lenkijoje, kur dalyvavo MKS „Miedz Legnica“ klubo peržiūroje. Praėjusį sezoną šis klubas varžėsi stipriausioje Lenkijos lygoje - „Ekstraklasa“, o šį sezoną rungtyniauja antroje pagal pajėgumą lygoje. Dovydas su šios ekipos marškinėliais spėjo sužaisti dvejas draugiškas rungtynes, tiesa jis rungtyniavo komandoje, kurios pagrindą sudarė B ekipos žaidėjai.

Tobex
Pranešimai: 7186
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FA Šiauliai

2020 Sau 08 11:39

FA „Šiauliai“ pradėjo pasiruošimą artėjančiam sezonui
http://www.siauliufa.lt/lt/naujienos/6/article/1337/
2020-01-08


Sausio 6 dieną, FA „Šiauliai" ekipa susirinko į pirmąją treniruotę bei pradėjo ruoštis artėjančiam 2020 metų sezonui.

Šiame sezone FA „Šiauliai" planuoja dalyvauti LFF I lygoje bei turėti dublerinę ekipą LFF II lygoje. Pirmajai ekipai ir toliau vadovaus treneriai Renatas Vestartas ir Tadas Šalkauskas, o su FA „Šiauliai B" ekipa dirbs Marius Gurskis ir Aurimas Mančas, o šios komandos pagrindą sudarys praėjusį sezoną Elitinės jaunių U-17 lygos vicečempionais tapę 2003 metais gimę vaikinai.

Pirmoje treniruotėje dalyvavo net 36 žaidėjai, o po treniruotės komandos treneris Renatas Vestartas teigė, kad šansą pirmoje komandoje žaisti turi visi žaidėjai: „Po atostogų susirinkome į pirmąją treniruotę, kurioje dalyvavo ir daug jaunimo. Norime visiems vaikinams suteikti šansą konkuruoti su praėjusį sezoną užsirekomendavusiais žaidėjais, o šį sezoną planuojame dalyvauti ir LFF II lygoje, todėl kiekvienas žaidėjas mums svarbus. Dabar dvi savaites treniruosimės nedideliu intensyvumu, bet jau turime suplanavę ir dvejas draugiškas rungtynes."

Sausio 18 dieną suplanuotos rungtynės su Gargždų „Banga", o sausio 25 dieną - su Telšių „Džiugu".

Tobex
Pranešimai: 7186
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FA Šiauliai

2020 Sau 18 18:10

FA „Šiauliai“ sužaidė pirmąsias draugiškas rungtynes prieš 2020 metų sezoną. ⚽
▪️Šiandien šiauliečiai išvykoje susitiko su A lygai besiruošiančia Gargždų „Banga“ bei turėjo pripažinti šeimininkų pranašumą 3:1 (1:0).
▪️Antrajame kėlinyje Šiaulių ekipos treneriai atliko 11 keitimų, o startinėje sudėtyje pasirodė šie žaidėjai: E. Jurgelis, V. Viktoravičius, R. Lekiatas, U. Selvenis, L. Glodenis, K. Kavaliukas, S. Amirzian, Kr. Mantinis, D. Jansonas, D. Dovydaitis, D. Kubilinskas.
▪️ Vienintelį įvartį Šiaulių komandai, po Jono Kovalskio rezultatyvaus perdavimo, pelnė Gabijus Micevičius! 💛🖤 #fasiauliai

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 10630
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FA Šiauliai

2020 Sau 25 20:09

Pasiruošimo cikle iškovota pirmoji pergalė! 💛🖤
▪️FA „Šiauliai“ išvykoje nugalėjo praėjusių metų LFF I lygos čempionus FC „Džiugas“ futbolininkus!
▪️Šiauliečiai rungtynėse pirmavo net 4️⃣:0️⃣, bet šeimininkai rezultatą sugebėjo sušvelninti iki minimalios šiauliečių persvaros.
▪️ Du įvarčius Šiaulių komandos gretose pelnė Donatas Konikas, po vieną pridėjo Justas Petravičius ir Sergej Amirzian!
▪️Verta pažymėti, kad net tris rezultatyvius perdavimus šiose rungtynėse atliko Deividas Dovydaitis!
▪️Startinė FA „Šiauliai“ sudėtis: E. Jurgelis, S. Jurgilas, U. Selvenis, Kr. Mantinis, D. Jansonas, R. Lekiatas, D. Konikas, D. Kubilinskas, J. Petravičius, S. Amirzian, D. Dovydaitis.
▪️Po keitimo aikštėje pasirodė: G. Vasylius, D. Puodžiūnas, J. Kovalskis, E. Karasiovas, M. Pikčiūnas, M. Gasiūnas.

Taip pat po šių rungtynių tarpusavyje susitiko ir B ekipos - ten pergalę šventė Telšių „Džiugas B“ rezultatu 2️⃣:1️⃣. Vienintelį įvartį FA „Šiauliai B“ ekipai pelnė Jurgis Jankauskas.

Grįžti į