Respublik
Pranešimai: 3315
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FA Šiauliai

2020 Bir 05 13:11

Kauniečių ambicijos, bręstantys šiauliečiai ir laukimas Kėdainiuose
https://pirmalyga.lt/kaunieciu-ambicijo ... dainiuose/

FA „Šiauliai” treneris Renatas Vestartas:

Tikslai
„Konkretūs uždaviniai yra ne komandai, o visai akademijai – auginti jaunus žaidėjus, ruošti profesionaliam futbolui. Pirma lyga turi būti laiptelis, nes tai pusiau profesionali lyga. Nemanau, kad vieta lentelėje yra svarbesnė nei būsima karjera.

Ar sieksime patekti į A lygą? Kiekvieno sportininko tikslas laimėti, bet prognozėmis negaliu užsiimti. Tą vietą gali nusipirkti – dešimt milijonų eurų ir laimėjai. Bet mes norime žaisti su savo ugdytiniais ir pasirodyti kuo geriau.“

Potencialūs lyderiai
„Komandos branduolys išliko, sudėtis pernelyg nepasikeitė, lyderiai subrendo. Komandos lyderiai bręsta, liko mums svarbūs žaidėjai Darius Jankauskas, Simonas Jurgilas, Dominykas Kubilinskas, daug įvarčių pernai įmušę Justas Petravičius ir Vaidas Viktoravičius.“

Ryškiausi naujokai
„Pasikvietėme pora patyrusių žaidėjų – visiems gerai žinomas saugas Rokas Gedminas, taip pat prisijungė Marius Baziulis. Turėsime daugiau patirties. Tuo pačiu pasipildėme 2003 metų gimimo vaikinais, jiems bandysime suteikti daugiau šansų.“

Didžiausi praradimai
„Praradome Donatą Koniką, jo trauma komplikavosi, reikia ilgesnio gydymo ir tyrimų, jaučia skausmus. Taip pat išleidome į “Sūduvą” Modestą Vainikaitį.“

Respublik
Pranešimai: 3315
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FA Šiauliai

2020 Bir 26 01:04

Po mentorystės, futbolo trenerių verslo nepalaužė net karantinas
https://www.vz.lt/versli-lietuva/2020/0 ... karantinas

Individualių futbolo treniruočių treneriai, Darius Jankauskas ir Ernestas Pilypas, dar prieš paskelbiant ekstremalią situaciją Lietuvoje baigė mentorystės programą, kurios metu kartu su patyrusiu verslininku, jų mentoriumi, sustiprino savo verslą taip, kad jo nepalaužė net karantinas. Aiški strategija, išgrynintas konkurencinis pranašumas, išlaisvintas šiauliečių trenerių kūrybiškumas padėjo išlaikyti lojalius klientus net ir itin sudėtingomis sąlygomis.

Dariau, papasakokite apie savo individualių futbolo treniruočių „Futbolo PRO“ verslą. Kuo tai skiriasi nuo įprastų futbolo treniruočių?

Kartu su kolega Ernestu vedame individualias futbolo treniruotes vaikams ir profesionalams. Mūsų tikslas – identifikuoti futbolininkų silpnąsias puses ir jas patobulinti asmeninėse treniruotėse. Taip sukuriame palankią terpę spartesniam tobulėjimui. Padedame darželinukams žengti pirmuosius žingsnius futbole, patys jauniausi mūsų treniruočių dalyviai – ketverių, šešerių metų berniukai.

Visai netikėtai atradome ir naują veiklos kryptį – futbolo tematika pradėjome rengti gimtadienius. Vieno berniuko mamai paprašius suorganizuoti gimimo dienos šventę futbolo aikštelėje, ji buvo tokia sėkminga, kad sulaukėme daug skambučių su prašymu surengti daugiau šventinių treniruočių. Taip tai ir liko viena iš mūsų paslaugų.

Be to, noriu pasidžiaugti, kad esame sulaukę pripažinimo ne tik iš mūsų klientų, bet ir iš futbolo profesionalų. Tarp futbolo sezonų su mumis treniravosi Lietuvos nacionalinės rinktinės žaidėjai – Mantas Kuklys ir Domantas Šimkus, įvairaus amžiaus jaunimo rinktinių žaidėjas Sigitas Olberkis.

Atrodo, kad jums vystyti verslą sekėsi puikiai. O kodėl visgi prireikė mentorystės?

Aš priklausau nuostabiai bendruomenei, kuri yra susibūrusi VšĮ „Versli Lietuva“ įkurtame bendradarbystės centre „Spiečius“, Šiauliuose. Jau pabaigę „Verslios Lietuvos“ mentorystės programą nariai paskatino ir mane joje sudalyvauti. Net nedvejodamas priėmiau sprendimą pabandyti, kadangi verslas man buvo nauja sąvoka iš teorinės ir praktinės pusės. Žinoma, taip pat mane paskatino noras tobulėti ir žinių stoka.

Programoje dalyvavome kartu su kolega Ernestu. Mūsų mentoriumi tapo Gediminas Tamošaitis, UAB „Metal Production“ vadovas. Jau nuo pirmųjų susitikimų atradome bendrą kalbą, kartais užsikalbėdavome ilgiau nei buvome planavę. Man didelį įspūdį paliko tai, kad savo įtemptoje dienoje Gediminas visada atrasdavo laiko ir mums.

Jam esame dėkingi už kantrybę klausantis mūsų chaotiškų minčių ir idėjų, neįkainojamus patarimus bei provokacijas, kurios priversdavo sustoti, nusiraminti ir viską permąstyti iš naujo, už rūpestį, nuoširdų norą padėti, už tą žvilgsnį iš šalies, kuris mums buvo labai reikalingas.

Ką jums davė mentorystė?

Pirmiausia, sužinojom, kaip reikia tinkamai valdyti ir auginti savo verslą, kokių klaidų būtų galima išvengti atlikus tam tikrus žingsnius. Karu su mentoriumi nustatėme verslo stiprybes, sukūrėme verslo planą, bendromis jėgomis sugalvojome naujų idėjų verslo plėtrai. Atsirado konkretūs metų, mėnesio, savaitės tikslai. Gediminas davė impulsą ir paskatino imtis naujų procesų, kurie, tikimės, greitu metu atneš didesnių pokyčių mūsų versle.

Pasirašėme bendradarbiavimo sutartį su merginų futbolo klubu „Gintra“, tad iki karantino ir po jo merginos iš pagrindinės mokyklos komandos bei gimnazistės tobulins savo įgūdžius du kartus per savaitę kartu su mumis.

Prie mūsų prisijungė ilgametis draugas Vilius, kuris padeda spręsti visus vadybinius klausimus. Jam pavyko užmegzti derybas su vienu didžiausiu sporto prekių ženklų Lenkijoje – „4F“, tad tikimės su jais bendradarbiauti. Taip pat pradėjome kurti savo produktą, orientuotą į jaunųjų futbolininkų technikos tobulinimą, jį pristatysime visai netrukus.

Žinodami savo aiškų kelią, suvokę, kad galime daug daugiau, lengviau įveikėme ir karantiną. Suprasdami, kad reikia išlaikyti savo klientus, greit perorientavome veiklas ir treniruotes vedėme internetu. Sušvelnėjus karantino sąlygoms jas vedame lauke, taip pat jau vyksta ir individualios treniruotės. Klientų srautai nepasikeitė, per mentorystę pradėti projektai išliko, o mūsų verslas tik dar labiau sustiprėjo, nes žinome, kad galime greitai prisitaikyti prie kintančių sąlygų ir klientams pasiūlyti tokias paslaugas, kurios skatina jų lojalumą, norą sugrįžti.

Mentorystė – neįkainojama patirtis jauniems verslams, galimybė mokytis iš geriausiųjų, tai – nuostabios pamokos, kurios gali išgelbėti nuo kritinių ir dažnai pasitaikančių klaidų. Manau, kad mentorystės programa yra puikus, sutrumpintas kelias į sėkmę, kuriuo belieka tik pasinaudoti.

Tobex
Pranešimai: 8224
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FA Šiauliai

2020 Lie 02 11:17

Vilniaus Žalgiris atvyks, tikiuosi pavyks nueiti pažiūrėti.

prieš porą sezonų kai sūduva buvo atvažiavus, tai įdomu buvo žiūrėti koks fizinis skirtumas buvo tarp A lygos čempionų ir II lygos vidutiniokų.

Tobex
Pranešimai: 8224
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FA Šiauliai

2020 Lie 30 11:52

Šiaulių futbolo viltis įžiebia ir dvyniai iš Pasvalio
https://pirmalyga.lt/siauliu-futbolo-vi ... -pasvalio/


Respublik
Pranešimai: 3315
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FA Šiauliai

2020 Lap 01 18:19

Šiandien finišavo LFF I lyga - 2020 metų sezone FA „Šiauliai“ užėmė penktąją vietą!

Šį sezoną vėl galime pasidžiaugti, kad ekipoje rungtyniavo tik šiauliečiai ir mūsų akademijos auklėtiniai!

Rezultatyviausiai šį sezoną Šiaulių ekipoje rungtyniavo Rokas Gedminas, kuris pelnė 13 įvarčių!

Ačiū visiems už 2020 metų sezoną!

Tobex
Pranešimai: 8224
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FA Šiauliai

2020 Lap 02 17:11

Trenerio komentaras po paskutinių rungtynių
https://www.facebook.com/siauliufa/vide ... 1594252425

Tobex
Pranešimai: 8224
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FA Šiauliai

2020 Gru 01 13:36

Blemba :D
labiausiai mano galva overrated treneris taps Šiaulių treneriu.
bet gal vis tiek geriau nei kad buvo.

va už ką šį trenerį gerbiu, tai kad Utenyje Eligijų Jankauską pramušė.

Tobex
Pranešimai: 8224
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FA Šiauliai

2020 Gru 01 13:37

FA „Šiauliai“ ekipos vairą perima Mindaugas Čepas
http://www.siauliufa.lt/lt/naujienos/6/article/1368
2020-12-01 13:30 - fasiauliai.lt

Reprezentacinė Šiaulių miesto futbolo ekipa turi naują vyriausiąjį trenerį. Juo tapo puikiai Lietuvos futbolo bendruomenei žinomas Mindaugas Čepas.

Gruodžio 1-ąją dieną į Šiaulius atvykęs treneris Šiaulių miesto stadione susitiko su futbolo akademijos „Šiauliai" atstovais ir Šiaulių miesto savivaldybės sporto skyriaus vedėju Gintarų Jasiūnu bei oficialiai tapo vienu iš futbolo akademijos „Šiauliai" trenerių.

Mindaugas Čepas Šiaulių ekipos vairą perima iš keturis sezonus komandai vadovavusio bei puikiai ekipos augimo darbą atlikusio trenerio Renato Vestarto, kuris ir toliau dirbs FA „Šiauliai" sistemoje.

M. Čepas trenerio karjerą pradėjo legendiniame Vilniaus „Žalgiryje", kuriam susidūrus su sunkumais - treneris buvo vienas iš šio klubo gelbėtojų. Vėliau treneris dirbo šiuose Lietuvos A lygos klubuose - Gargždų „Banga", Utenos „Utenis", FK „Jonava", FK „Kauno Žalgiris" bei Vilniaus „Riteriai".

Pats Mindaugas Čepas, tik prisijungęs prie FA „Šiauliai" kolektyvo, teigė, kad gavęs pasiūlymą - ilgai nedvejojo: „Su Šiauliais susiję tik geriausi prisiminimai, čia tapau Lietuvos čempionu kaip žaidėjas, taip, kad jaučiu sentimentus šiam nuostabiam miestui, todėl mano apsisprendimas buvo konkretus. Matau, tik vieną bėdą, kad nukentės šeima, tačiau kai matai kokia čia infrastruktūra, kaip šis klubas auga, kaip jis vystosi, kaip integruoja jaunus žaidėjus į vyrų futbolą - apsisprendžiau labai gretai."

Kartu su naujuoju vyriausiuoju treneriu Mindaugu Čepu FA „Šiauliai" ekipos trenerių štabe dirbs šiauliečiai Marius Gurskis, Tadas Šalkauskas bei Jonas Andriulis.

Anbo
Pranešimai: 8253
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FA Šiauliai

2020 Gru 01 13:54

na va, rado darbą Čepas. nemanau kad jis overrated - padorus vidutinišų ir silpnesnių komandų treneris, sugebantis priversti žaidėjus dirbti. neblogas variantas manau :)

Kalinauskas
Pranešimai: 2277
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: FA Šiauliai

2020 Gru 01 13:54

Ims 1 lygą kitais metais

Tobex
Pranešimai: 8224
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FA Šiauliai

2020 Gru 02 14:41

Naujasis FA „Šiauliai“ treneris - Mindaugas Čepas
Pirmasis Mindaugo Čepo interviu Šiauliuose – Jūsų dėmesiui! 💛🖤
Naujasis FA „Šiauliai“ vyriausiasis treneris atskleidė kodėl pasirinko būtent Šiaulius bei pasidalino mintimis apie artėjantį darbą, darbą su jaunais futbolininkais bei sentimentus Saulės miestui! Klausom! 🔈

https://www.facebook.com/siauliufa/vide ... 9738212153

Respublik
Pranešimai: 3315
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FA Šiauliai

2020 Gru 10 20:38

FA „Šiauliai“ augina sportininkus miestui. Ko trūksta iki visiškos laimės?
http://www.siauliufa.lt/lt/naujienos/6/article/1370/

Futbolo akademijos „Šiauliai“ stadione vaikai dar spardo kamuolius. Pamokoms persikėlus į namus, tai tapo bene vienintele veikla, leidžiančia ištrūkti laukan. Tuo džiaugiasi ir tėvai, ir treneriai, mat visi turi bendrą tikslą – užauginti jaunąją šiauliečių kartą, kuri atstovautų gimtajam miestui pagrindinėje vyrų futbolo komandoje. Pasak FA „Šiauliai“ direktorės Redos Mockienės, sėkmingai judama šia linkme, bet kantriai laukiama maniežo.

Į treniruotes – su didesniu entuziazmu

Gruodžio 10-ąją minima Futbolo diena. Kaip ją pasitinka treneriai ir jaunieji sportininkai?

„Situacija liūdnoka, neeilinė, varžybų reikia, bet negalime jų turėti. O buvome pripratę prie daug turnyrų, bendrų kelionių, stovyklų. Prisimenant prieškarantininį laikotarpį, tikrai yra liūdesys. Bet turime geras aikštes, paruoštas treniruotis lauke žiemos sąlygomis, jos vyksta, vaikai eina noriai, trūkstame tik varžybų emocijų“, – nuotaikomis pasidalija treneris Remigijus Vaišnoras. Anot jo, užsisėdėjimas namie vaikus privertė labiau laukti treniruočių.

Galimybe vaikams pasportuoti džiaugiasi ir auklėtinių tėvai. „Be abejo, vaikai laukia treniruočių, nes prasėdi visą dieną namuose, tai išbėgti, prasivėdinti galvą labai gerai. Futbolo privalumas yra tas, kad veikla vyksta lauke“, – pritaria dviejų sūnų, lankančių akademiją, tėtis Egidijus. Baimės dėl koronaviruso tėvai, sako, nejaučia – akademijoje nuolat primenama apie saugumą, pasirūpinta visomis apsaugos priemonėmis.

Visos treniruotės tik lauke

Šie metai nebuvo lengvi dėl pandemijos užkrautų rūpesčių, siekiant užtikrinti visų saugumą, perkeliant treniruočių procesą į virtualią erdvę. „Daugiausia darbo turėjome pavasarį, buvo daugiau kardinalių pokyčių, nes greitai visi užsidarėme. Nors būkime sąžiningi – bet koks sportas tokiu būdu yra tik kažkokios išeities ieškojimas tam, kad neprarastum ryšio su vaiku, sportininku ir išsaugotum jį kaip bendruomenės narį. Bet kalbant apie patį sporto procesą – tai yra liūdesys“, – pasakoja R. Mockienė.

Tiesa, treneris patikina, kad vaikų aktyvumas jį net nustebino: „Tai iš tiesų buvo iššūkis mums, treneriams, kaip vesti nuotolines treniruotes. Gerai tai, kad jie mato, ką tuo metu daro treneris, tai nėra įrašas. Aš net buvau nustebęs, maniau, kad prisijungs tik kelis kartus, bet visi jungdavosi nuolat, dalyvavo aktyviai.“

Rudens situacija jau leido sugrįžti į stadionus ir vėl treniruotis. Pasak Redos, jiems palankus buvo ir oras: „Šiuo metu džiaugiamės tuo, kad galime turėti bent kažkokio formato treniruotes. Kiek bus įmanoma, tiek dirbsime lauke. Nė vienos treniruotės šiemet, ko tikrai nėra buvę mūsų istorijoje, nesame vedę uždaroje patalpoje.“

Svajoja apie maniežą

Kita vertus, treniruotis viduje nelabai yra galimybių – maniežo Šiauliuose nėra, tad tenka „skolintis“ kitų ugdymo įstaigų sporto sales. „Mūsų didžiausiais iššūkis – žiemos sąlygos. Jei teigiama temperatūra, treniruotis lauke – ne kliūtis. Bet jei minusinė temperatūra, tai vienareikšmiškai trūksta geros infrastruktūros ir labai laukiame, kad per artimiausius 2–3 metus galbūt Šiauliuose atsiras maniežas“, – sako direktorė.

Apskritai sąlygos futbolo treniruotėms mieste nuolat gerėja: pernai atsirado nauja aikštė Kviečių g., ten šiemet buvo pastatytos dar kelios rūbinės, Centriniame stadione sutvarkyti laistymo šuliniai, šiuo metu vyksta vienos tribūnos remonto darbai, tvarkomi bėgimo takai. „Tikimės, kad kitąmet, kai Šiauliai švęs sporto mieste šimtmetį, stadionas bus sutvarkytas. Kai pagalvoji, tai smulkmenos, bet jos labai svarbios sportininkams. Norisi, kad būtų ne tik graži aplinka, bet ir saugi“, – teigia pašnekovė.

Dar vienas uždavinys – kaip pasiekti verslo atstovus, kad remtų sportą? Anot R. Mockienės, parama sportui yra daugiau altruistinė verslininkams, bet sportininkams – be galo svarbi. „Suprantama, Savivaldybės indėlis labai svarbus, be jo tikrai būtų labai sunku. Manau, verslas tai mato ir vertina palankiai, tačiau norėtųsi dar palankesnio verslo požiūrio į sporto rėmimą, didesnio bendradarbiavimo. Ilgalaikių rėmėjų yra, esame jiems labai dėkingi, kad yra kartu, bet norėtųsi jų dar daugiau“, – viliasi FA direktorė.

Vyrų komanda – iš akademijos auklėtinių

Dar prieš trejus metus buvo kalbėta apie Šiaulių futbolo piramidę – kad pagrindinę miesto vyrų futbolo komandą sudarytų nuo mažens Šiauliuose ugdyti sportininkai. „Mes iš didelės biudžetinės įstaigos virtome viešąja įstaiga, kad statytume bendrą piramidę – nuo vaikų iki reprezentacinės vyrų komandos. Tai visiškai natūralu europiniame futbole. Noras sukoncentruoti didžiąją dalį žaidėjų būtent į reprezentacinę komandą buvo mūsų pagrindinis tikslas. Manau, mums pavyko“, – sako Reda.

Žinoma, didelis dėmesys skiriamas ir moterų futbolo vystymui. Dėl puikaus bendradarbiavimo su Šiaulių sporto gimnazija plėtojamas ir merginų bei moterų futbolas. Tokiu būdu dar labiau sustiprinama įstaigos pilnavertė struktūra ir moterų futbolo populiarinimas.

Toks modelis ima duoti vaisių. „Esame tarp didžiausių įstaigų šalyje, turintys visą pilnos piramidės struktūrą, ir esame vertinami. Be to, jau antrus metus reprezentacinė miesto komanda buvo suformuota iš akademijoje išugdytų auklėtinių. Tai Lietuvoje buvo beprecedentis įvykis“, – džiaugiasi direktorė.

„Puiku, kas gali būti smagiau – ateini į stadioną ir matai savo vaiką, žaidžiantį pagrindinėje miesto komandoje? Čia turbūt kiekvieno tėčio ir mamos svajonė, jei tau pačiam tas sportas kažkiek prie širdies“, – pritaria Egidijus, kurio vyresnysis dvyliktokas futbolą lanko nuo pirmos klasės, o jaunėlis – apie penkerius metus.

Jaunimą jau 14 metų treniruojantis Remigijus tiki, kad auganti karta nudžiugins pasiekimais: „Išaugo ir iki šiol gerų žaidėjų, tik kai kurie galbūt pasirinko kitą gyvenimo kelią, bet įskiepyta meilė futbolui liko. Kalbant apie aukšto meistriškumo žaidėjus, iš kiekvienos kartos matome vaikų, galinčių pasiekti aukštą lygį, bet kažkuriuo laikotarpiu atsiranda problemų, kodėl jie nebepasirenka to kelio. Bet tai viso Lietuvos futbolo problema. Manau, kad tikrai išaugs tų perliukų, kurie garsins Šiaulius.“

Tiesa, trenerio patirtis rodo – vaikai keičiasi. Pasak jo, pirmieji auklėtiniai nuo dabartinių skiriasi kaip diena ir naktis: jie linkę viską atlikti greičiau, turi mažiau koncentracijos, nemėgsta monotonijos, bet sąlygos sportuoti – nepalyginamai geresnės: „Anksčiau rengdavomės po medžiu prieš treniruotes, nuo lietaus slėpdavomės, o dabar jau nėra ko lyginti. Akademija stipriai patobulėjo. Vaikams tikrai yra kur tobulėti.“

ŠAFF prezidentas: nesnaudžia ir rajonai

Gerų žodžių šiauliečiams ir apskrities futbolininkams negaili Šiaulių apskrities futbolo federacijos (ŠAFF) prezidentas Gintautas Mirauskas. ŠAFF su futbolo akademija labai glaudžiai bendradarbiauja, nes, jai tapus viešąja įstaiga, federacija tapo dalininke. G. Mirauskas džiaugiasi, kad visų pastangomis pavyksta pagerinti infrastruktūros sąlygas. „Atidarėme antrąjį stadioną Kviečių g., sutvarkėme Purienų g, stadioną. Labai džiaugiamės, kad nesnaudžia ir rajonai. Naujojoje Akmenėje atsirado dirbtinės dangos stadionas, Pakruojyje, Kuršėnuose, Joniškyje rekonstruojami sporto mokyklų aikštynai, puikios sąlygos yra Radviliškyje bei Kelmėje. Visoje apskrityje infrastruktūra eina į priekį dideliais žingsniais“, – pasakoja ŠAFF prezidentas.

Anot jo, svajonė – A lygos vyrų komanda mieste. Apskrityje – I lygos komanda, kelios II lygos komandos rajonuose. Moterų A lygoje daug metų lyderiauja FK „Gintra“. Dar planuose yra Regioninė futbolo akademija, kuri sujungtų visą apskritį ir geriausi vaikai atstovautų Šiaulių regionui. „Norime, kad neišvažiuotų į Kauną ar Vilnių, o liktų mūsų apskrityje“, – tikina.

Be to, per kelerius metus Šiaulių apskritis tapo viena masiškiausių, kalbant apie mėgėjų komandų dalyvavimą įvairiose lygose. „Turime 10 mėgėjų komandų. Pagal gyventojų skaičių šalyje šiuo atžvilgiu esame antri, lyderiaujame. Norėčiau labai pasidžiaugti veteranais. Jie labai aktyvūs. Turime 35+, 40+, 50+ ir nuo 2021 m. turėsime 60+ komandą“, – vardija prezidentas ir pajuokauja: norėtų pasiekti ir 100+.

Gal mažai kas žino, bet Šiauliai turi FK „Mamukų“ komandą – tai ugdytinių mamų komanda, labai aktyviai ėmusi dalyvauti įvairiuose turnyruose. Pasak G. Mirausko, smagu, kad kiekviename apskrities mieste yra futbolo komanda. „Dalyvaujame praktiškai visose lygose. Dėkojame Šiaulių miesto ir rajono, apskričių savivaldybėms dėl palankaus požiūrio į futbolo sporto šakos plėtojimą. Smagu, kad ir su rėmėjų pagalba visi kartu futbolą keliame į aukštesnį lygį. Norėčiau, kad visi toliau aktyviai sportuotų. Imkite pavyzdį iš veteranų – futbolas turi būti širdy, nesvarbu, kiek tau metų“, – linki G. Mirauskas.

Tobex
Pranešimai: 8224
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FA Šiauliai

2020 Gru 15 08:37

Daugkartinis Lietuvos čempionas papildė FA „Šiauliai“ gretas
http://www.siauliufa.lt/lt/naujienos/6/article/1371/
2020-12-15 08:16 - fasiauliai.lt

FA „Šiauliai" ekipa turi pirmąjį naujoką 2021 metų sezonui. Šiauliečių gretas papildė daugkartinis Lietuvos čempionas Algis Jankauskas.

Didžiulę patirtį sukaupęs gynėjas pastaruosius penkis sezonus gynė Marijampolės „Sūduvos" ekipos garbę bei buvo šios ekipos kapitonu. A. Jankauskas yra vienas tituluočiausių Lietuvos futbolininkų - šešis kartus tapo Lietuvos čempionu, penkis kartus iškovojo LFF Taurę bei septynis kartus laimėjo LFF Supertaurę.

38-erių gynėjas dar 2019 metais gynė Lietuvos garbę nacionalinėje rinktinėje, o iš viso savo karjeroje jai atstovavo 14 kartų. Naujasis FA „Šiauliai" žaidėjas savo karjeroje taip pat žaidė Vilniaus „Žalgiryje", Vilniaus „Vėtroje" bei stipriausioje Rusijos lygoje, kur atstovavo Permės „Amkar" ekipai.

Pats Algis Jankauskas teigė, kad apsidžiaugė sulaukęs Šiaulių ekipos pasiūlymo: „Džiaugiuosi, jog sulaukiau pasiūlymo ir galiu prisijungti prie ambicingos Šiaulių komandos. Žinoma, didelę įtaką prie mano atvykimo padarė ir naujasis ekipos treneris Mindaugas Čepas. Tikiuosi, kad būsiu naudingas ir savo patirtimi galėsiu padėti savo naujajai ekipai įgyvendinti keliamus tikslus. Su nekantrumu laukiu naujojo sezono ir naujų iššūkių. Taip pat pasinaudodamas proga norėčiau padėkoti buvusiai savo ekipai - Marijampolės „Sūduvai" ir visai jos bendruomenei. Laikas Marijampolėje buvo nuostabus ir visada bus smagu atsiminti ką kartu nuveikėme tiek Lietuvoje, tiek Europos turnyruose."

Tuo tarpu naujasis FA „Šiauliai" ekipos vyriausiasis treneris Mindaugas Čepas tiki, kad A. Jankauskas bus puikus pavyzdys Šiaulių ekipos jaunimui: „Algis - žmogus, su kuriuo eičiau į karą. Pažįstu jį jau labai ilgai, žinau jį kaip žmogų ir kaip futbolininką. Jis - didi asmenybė Lietuvos futbole, o tokių žaidėjų nėra daug. Mūsų jaunai komandai jis yra ne papildymas, o pastiprinimas - Algio atsakomybė ir požiūris į darbą bus puikus pavyzdys jauniems žaidėjams. Tikiu, kad savo profesionalumą jis įskiepys ir naujiesiems komandos draugams. Algis turi puikių lyderio savybių tiek aikštėje, tiek už jos ribų, jo sukaupta patirtis bus neįkainojama mūsų ekipai, o jaunimas, turėdamas tokį pavyzdį šalia, turėtų pasiimti kuo daugiau iš šio futbolininko."

Tobex
Pranešimai: 8224
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FA Šiauliai

2020 Gru 15 08:40

Jei Čepas planuoja žaisti savąja 3-5-2, kaip žaidė Kauno Žalgiryje, tai manau įdomi gynybos linija bus. Yra 2-3 jauni centro gynėjai Šiauliuose. Tai jei Algis bus centre, o šalia jo jaunimas - skamba gerai.

Kitas dalykas, kad Šiauliai visada žaidė su 4 gynėjais.

Grįžti į