Respublik
Pranešimai: 8762
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

FC Top Kickers

2024 Geg 22 00:45

FC TOP KICKERS

Įkurtas: 2016 m. Šiemet debiutuoja III lygos pirmenybėse. Pasiekimai: trečios vietos laimėtojai SFL A divizione 2023 m. Spalvos: mėlyna ir juoda. Praėjęs sezonas: 3 vieta SFL A divizione ir šešioliktfinalis Vilniaus taurėje.

Stadionas. Namų rungtynes labai norėjo žaisti Kalnų parke, bet dėl užsitęsusių šio stadiono biurokratinių reikalų pasirinko Pilaitės dirbtinę aikštę. Rudenį planuoja išmėginti rekonstruotą VFA stadioną (buv. Panerio).

Treneris: Sercanas Saylikas (32 m.). Top Kickers komandos senbuvis, su ja rungtyniaujantis įvairiuose turnyruose dar nuo 2018 m. Taip pat žaidęs Vilties komandoje ir netgi atstovavęs Rotaliui LFF II lygos pirmenybėse.

Transferai. III lygos naujokai į šį lygį atsiveda praktiškai naują komandą su įspūdingu kiekiu naujoku. Jų priskaičiuojama net 17.

Po praėjusio sezono išbraukė pasyvius žaidėjus, o silpnesnius perkėlė į dublerių komandą. Rimtesnis praradimas – Marijampolės Sūduvos auklėtinis Džiugas Omilevičius, nusprendęs išbandyti save II lygoje su Vilties komanda.

Kadangi didžiajame futbole nebeliko Akto ir FK Atakos, nemažai jų narių atkeliavo į Top Kickers komandą. Prie jos prisijungė Aivaras Meškinis ir Eimantas Budreckas, taip pat Augustas Valikonis, Evaldas Pliavga, Jokūbas Višinskas, Jonavoje žaidęs Arnas Neimantas, taip pat žiemos 7x7 turnyre solidžiai judėjęs Georgas Freidgeimas.

Top Kickers atstovas Deividas Maciulis viliasi, kad komandos lyderių žiedas formuosis aplink G. Freidgeimą ir Kickersuose jau žaidusius buvusius profesionaius futbolininkus Simoną Stankevičių bei Luką Artimavičių.

Pasiruošimas. Stipriai atsinaujinusi komanda nelabai turėjo laiko susižaisti – pasipraktikavo tik vienose draugiškose rungtynėse su klubo dubleriais. O savo žaidimą toliau styguos jau sezonui prasidėjus.

Komentaras. D. Maciulis: „Komandoje daug atnaujinimų ir tikimės, kad tai padės išvengti pernykščių susirinkimo problemų. Iššūkių bus, nes dar nesame išsigryninę pagrindinių 15-16, didžiausią krūvį gausiančių, ir rotacijos žaidėjų. Todėl pirmieji 3-4 turai mums bus eksperimentų metas.

Apie III lygos pajėgumą kol kas galime spręsti tik pagal komandų sudėtis. Bet jei rinksimės tvarkingai, manau, kad būsime naujokai išsišokėliai, kurie kovos dėl medalių. Norime pasiimti ir Vilniaus taurę, ir kuo toliau nueiti LFF taurėje. Su tokia sudėtimi galime tai, klausimas – kaip pavyks susirinkti? Bent į pirmas sezono rungtynes jau registravosi virš 20 žaidėjų.“

Grįžti į