gdrs
Pranešimai: 800
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 11:26

FK Banga

2010 Vas 15 12:54

Vasario 20, Atlantas - Banga

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK Banga

2010 Vas 19 19:51

Įsibėgėja komandos komplektavimas.
2010 02 19
http://www.fkbanga.lt/index.php?option= ... &Itemid=54

Pateikiame informaciją apie komandos komplektavimą artėjančiam sezonui.

"Bangos" sudėtyje liko žaidėjai turėję ilgalaikes sutartis arba jas pratęsę praėjusių metų pabaigoje - Igor Spiridonov, Karolis Urbaitis, Mantas Gudauskas, Aleksandras Ivanauskas, Edvinas Bračkus, Andrius Lipskis, Rimvydas Grudys, Donatas Remeza, Mikas Kura, Julius Triuška ir Aurelijus Staponka.
Sausio-vasario mėnesiais klubas pratęsė bendradarbiavimą dar su dviem praėjusiame sezone "Bangai" atstovavusiais žaidėjais - Giedriumi Kožikiu ir Gyčiu Gailiumi - bei pasirašė sutartis su trimis naujais žaidėjais - vartininku Pauliumi Pociumi, gynėju Deividu Padaigiu ir saugu Andriumi Gedgaudu.
Dvidešimt vienerių metų P.Pocius iki šiol rungtyniavo Klaipėdos "Atlanto" ir "Glestum" ekipose, 24 metų D.Padaigis didžiąją dalį karjeros praleido Panevėžio "Ekrane", o praėjusių metų antroje pusėje atstovavo Pakruojo "Kruojai". 31 metų A.Gedgaudas sugrįžta į "Bangą" po pusantrų metų pertraukos. 2008 metų spalio mėnesį buvęs Lietuvos rinktinės žaidėjas prisijungė prie mūsų komandos ir padėjo jai iškovoti I lygos bronzos medalius. A.Gedgaudas treniravosi su "Banga" ir praėjusio sezono pabaigoje, tačiau klubas negavo LFF leidimo registruoti žaidėjo nei A lygos, nei LFF Taurės varžyboms.
Šiuo metu vyksta derybos su ilgamečiu "Bangos" žaidėju Aurimu Šlušniu ir trimis peržiūroje dalyvaujančiais futbolininkais - latviais Vladislav Pavluchenko ir Vitalij Zylis bei telšiškiu Ignu Bagdonu. Taip pat klubas yra pateikęs pasiūlymus dar keturiems lietuvių futbolininkams ir artimiausiu metu tikisi sulaukti jų atsakymo.

Greenas
Pranešimai: 647
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 12:05
Palaikoma komanda: Kybartų Sveikata

Re: FK Banga

2010 Vas 20 08:08

Buvęs toks perspektyvus Gedgaudas, vis dėl to yra tik Bangos lygio.

O aplamai, tai Bangos komplektacija, man asmeniškai, tokia kaip ruoštųsi kovoti dėl penktos vietos. Nieko įspūdingo.

Running_Wild
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 23:32
Palaikoma komanda: FK Atlantas

Re: FK Banga

2010 Vas 21 21:14

http://www.youtube.com/watch?v=SjvdM1uW74g

Shiek tiek video nuo Sport1:)

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: FK Banga

2010 Kov 02 23:21

A.Gedgaudas: buvo kilę minčių baigti karjerą
2010-03-02 21:02

fkbanga.lt


Kovo 20 dieną prasidėsiančiam 2010 metų Lietuvos futbolo A lygos sezonui besiruošianti "Banga" savo komandos sudėtį jau papildė ne vienu nauju žaidėju. Komandos gerbėjus trumpai supažindinsime su kiekvienu iš jų. Pradėsime nuo vyriausio "Bangos" žaidėjo – 32 metų saugo Andriaus Gedgaudo. "Bangos" vyriausiasis treneris Arminas Narbekovas prasitarė, kad būtent šis žaidėjas turėtų tapti komandos smegenimis ir vairu naujajame sezone.

Priminsime, kad A. Gedgaudas į "Bangą" sugrįžo po pusantrų metų pertraukos. 2008 metų spalio mėnesį buvęs Lietuvos futbolo rinktinės žaidėjas prisijungė prie mūsų komandos ir padėjo jai iškovoti I lygos bronzos medalius. Vėliau jis žaidė Vokietijos mėgėjų lygos futbolo klube "Mertingen". A. Gedgaudas su "Banga" treniravosi ir praėjusio sezono pabaigoje, tačiau klubas negavo Lietuvos futbolo federacijos leidimo registruoti žaidėjo nei A lygos, nei LFF Taurės varžyboms.

- Kas lėmė sprendimą šį sezoną žaisti "Bangoje"?

- Tiesą sakant jau buvo kilę minčių baigti profesionalaus futbolo karjerą ir gyvenime pradėti veikti kažką kitą. Tačiau sulaukiau "Bangos" klubo pasiūlymo, ir pagalvojau, jog futbolas mane dar per daug traukia, kad galėčiau jo atsisakyti. Be to, man visada patiko "Bangos" klubo profesionalus požiūris į futbolą, žaidėjus.

- Koks įspūdis apie komandą?

- Kolektyvas "Bangoje", kaip ir buvo, kai čia žaidžiau anksčiau, taip ir dabar yra labai draugiškas. Atmosfera labai gera, mikroklimatas puikus.

- Ar imponuoja tai, kad komandą treniruoja geriausias visų laikų Lietuvos futbolininkas olimpinis čempionas Arminas Narbekovas?

- Be abejo, labai malonu, kad mūsų treneris yra Lietuvos futbolo legenda. Per savo karjerą teko būti treniruojamam ir Valdo Ivanausko. Manau, kad šie du žmonės yra tikri Lietuvos futbolo autoritetai. Todėl labai smagu, jog turėjau ir turiu galimybę iš jų pasisemti patirties. Nors iš tiesų trenerio aš niekada labai nesureikšminu. Būtų kažkas kitas, stengčiausi ir dirbčiau taip pat.

- Ar pameni, nuo kada futbolas tapo svarbus tavo gyvenime?

- Tikriausiai nuo gimimo. Mano tėtis buvo futbolo treneris, tad nuo vaikystės augau aplinkoje, kurioje vyravo futbolas. Sulaukęs septynerių pradėjau lankyti treniruotes ir iki šiol tebežaidžiu. Visą savo gyvenimą buvau profesionalus futbolininkas ir tik iš to valgiau duoną, nėra tekę dirbti kito darbo. Dabar vis dažniau pradedu galvoti apie vaikų trenerio darbą.

- Įspūdingiausias momentas per tavo karjerą?

- Buvo daug gražių akimirkų, bet kažko labai ypatingo išskirti negaliu. Kažko labai stebuklingo nepasiekiau.

- Koks esi aikštėje?

- Kaip žaidėjas esu emocingas, kartais gal net kiek įžūlus, man netrūksta kovingumo. Bet be jo sporte, manau, neįmanoma nieko pasiekti.

- Kaip reaguoji į nesėkmes aikštėje?

- Kai buvau jaunesnis, nesėkmes labai jautriai išgyvendavau. Po blogai pavykusių rungtynių ne kartą net kildavo minčių mesti futbolą. Tačiau su amžiumi pradėjau ramiau į jas reaguoti. Futbolas yra futbolas, ir nieko nepadarysi, jame būna ir gerų, ir blogų varžybų.

- O ar jautriai reaguoji į kritiką?

- Anksčiau reaguodavau labai jautriai, net piktokai, bandydavau atsikirsti, apginti save. Dabar suprantu, kad kritika sporte – neišvengiamas dalykas. Reikia sugebėti ją išgirsti ir priimti.

- Kokių turi pomėgių be futbolo?

- Mėgstu leisti laiką su draugais, išeiti kur į miestą, lankytis koncertuose, kino teatruose. Taip pat labai domiuosi įvairiomis sporto šakomis, daug skaitau apie jas. Ypač patinka ledo rutulys, lauko tenisas, krepšinis.

- Mėgstamiausias futbolininkas?

- Prancūzas Zidanas. Jis man yra visų laikų geriausias futbolininkas.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: FK Banga

2010 Kov 06 22:01

http://www.fkbanga.lt/index.php?option= ... &Itemid=54

Tiek pagrindinė komanda, tiek dubleriai nusileido savo varžovams.
Po treniruočių stovyklos Kaune šiandien Marijampolės futbolo manieže "Banga" žaidė draugiškas rungtynes su vietos "Sūduva". Šeimininkai nebuvo svetingi - "Banga" pralaimėjo 0:2. Įvarčius marijampoliečiai pelnė abiejų kėlinių pabaigoje išnaudodama standartines situacijas. 42 minutę "Sūduvos" naujokas T.Kijanskas baudos smūgiu iš 20 metrų pasiuntė kamuolį į mūsų komandos vartus, o 83 minutę po smūgio iš 25 metrų šeimininkai persvarą padvigubino.
Neoficiali statistika. "Sūduva" - "Banga" 2:0 (1:0). Įvarčiai: 42 min. T.Kijanskas; 83 min. NN. "Bangos" sudėtis: P.Pocius, D.Padaigis, D.Gordej, A.Šlušnys (R.Grudys), G.Freidgeimas, K.Urbaitis (M.Gudauskas), P.Krasnovskis (A.Lipskis), A.Gedgaudas, G.Kožikis (M.Kura), A.Buinickis (G.Gailius), A.Staponka.

Gargždų Policijos stadione "Banga-2", kurią sustiprino E.Bračkus, A.Ivanauskas, V.Pavluchenko ir J.Triuška, išmėgino jėgas su Kretingos "Minija". Žiemiškoje aikštėje pajėgesni buvo svečiai - 1:3. Jau dvikovos pradžioje gargždiškiai kurioziškai pasiuntė kamuolį į savo vartus. Pirmajame kėlinyje kretingiškiai pasinaudojo mūsų komandos klaida ir padvigubino "Minijos" persvarą, o įpusėjus antrajam kėliniui, išvengę dirbtinės nuošalės pinklių, svečiai pelnė trečiąjį įvartį. Tiesa, netrukus mūsų komandos puolėjas K.Valančius sušvelnino skirtumą.
Neoficiali statistika. "Banga-2" - "Minija" 1:3 (0:2). "Bangos-2" sudėtis: M.Grimalis, Mart. Jurkus, E.Bračkus, A.Ivanauskas, Ž.Stirbys, V.Joknys, V.Pavluchenko (T.Vitkauskas), J.Triuška (A.Butkus), M.Pocevičius (K.Valančius), Ž.Gedrimas, A.Bačanskis (G.Petkevičius).

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: FK Banga

2010 Kov 13 17:11

Vėl FBK grįžo į pergalių kelią ir vėl dedamos į vietą A lygos senbuvės :)
http://www.fkbanga.lt/index.php?option= ... &Itemid=54
Šiandien Marijampolėje "Banga" žaidė draugiškas rungtynes su FBK "Kaunu".

Tai buvo jau antroji mūsų komandos dvikova su kauniečiais. Sausio 27 dieną taip pat Marijampolėje vykusios rungtynės baigėsi taikiai - 1:1. Šįkart pajėgesni buvo kauniečiai.
Dvikova mūsų komanda pradėjo sėkmingai - jau 2 minutę po D.Gordej smūgio "Banga" išsiveržė į priekį. Deja, gargždiškiai pirmavo tik porą minučių. Nesėkmingai susiklostė ir visas pirmasis kėlinys - kauniečiai pelnė dar du įvarčius, o 38 minutę raudoną kortelę prieš save išvydo A.Gedgaudas. 50 minutę A.Staponka sušvelnino skirtumą - 2:3, tačiau po poros minučių kauniečiai vėl atstatė dviejų įvarčių persvarą - 2:4. Šis rezultatas nebepakito.
Šiose rungtynėse "Bangos" gretose debiutavo puolėjas Gvidas Juška, su kuriuo šią savaitę klubas pasirašė sutartį. Ne vieną sezoną A lygos klubuose ("Kaunas", "Šilutė", "Sūduva", "Atlantas") rungtyniavęs G.Juška praėjusiais metais atstovavo I lygos nugalėtojai Šilutės "Šilutei" ir tapo rezultatyviausiu lygos žaidėju (21 įvartis).
Neoficiali statistika. "Kaunas" - "Banga" 4:2 (3:1). Įvarčiai: ["Kauno" įvarčių autorius paskelbsime vėliau]; 2 min. D.Gordej; 50 min. A.Staponka (Banga). "Bangos" sudėtis: P.Pocius, D.Padaigis, D.Gordej, A.Ivanauskas, K.Urbaitis, M.Kura, R.Grudys (46' D.Remeza), A.Gedgaudas (46' A.Lipskis), A.Staponka (84' G.Kožikis), G.Juška, A.Douglas (46' G.Gailius).

Valiukas
Pranešimai: 372
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:43
Palaikoma komanda: "Ekranas"

Re: FK Banga

2010 Kov 13 18:21

Vėl FBK grįžo į pergalių kelią ir vėl dedamos į vietą A lygos senbuvės :)
Teisingai, joms ten ir vieta. A lygoje. Tuo tarpu Kauno vieta kur..?

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: FK Banga

2010 Kov 13 18:36

Tuo tarpu Kauno vieta kur..?
Šiai dienai Kauno vieta ten kur, dabar ir esam - pirmoj lygoje. Kur beje derėtų rastis ir Bangai, bei dar krūvai komandėlių, kurios dabar krykštauja , kad pavyko būti padarytoms LFF. Nauja prostitucijos forma pradeda įsivyrauti LT futbole...

Running_Wild
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 23:32
Palaikoma komanda: FK Atlantas

Re: FK Banga

2010 Kov 19 09:23


slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: FK Banga

2010 Kov 20 15:30


Waska
Pranešimai: 206
Užsiregistravo: 2010 Kov 09 21:03
Palaikoma komanda: FBK Kaunas
Miestas: Kaunas

Re: FK Banga

2010 Kov 20 15:49

Tikrai, kad prikolnas. Pralinksmino :lol: :lol:

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK Banga

2010 Bal 08 10:38

Dėmesio: "Banga" ieško!!!
http://www.fkbanga.lt/index.php/naujien ... anga-iesko

"Bangos" futbolo klubas ieško vaikų futbolo trenerio, operatoriaus, apžvalgininko, fotografo ir rungtynių tiesioginių komentarų operatoriaus.

Viešoji įstaiga "Gargždų futbolas" ieško:

- vaikų futbolo trenerio darbui Priekulėje, kur planuoja įkurti vieną ar daugiau vaikų futbolo grupių;

- operatoriaus, galinčio filmuoti "Bangos" namų ir išvykos rungtynes;

- apžvalgininko, galinčio daryti reportažus iš "Bangos", dublerių ir "Bangelės" rungtynių (galima ir tik dublerių ir "Bangelės");

- fotografo, galinčio daryti fotoreportažus iš "Bangos", dublerių ir "Bangelės" rungtynių (galima ir tik "Bangos");

- rungtynių tiesioginių komentarų operatoriaus, galinčio užtikrinti operatyvų rungtynių informacijos pateikimą fkbanga.lt svetainėje.

Jei kandidatuotų aukštojoje mokykloje studijuojantis asmuo, aukštajai mokyklai sutikus, "Bangos" futbolo klubas galėtų būti studento praktikos vieta.

Pageidaujantys užimti vieną iš išvardytų pozicijų kreipkitės tel. 860007084 arba el. paštu [email protected]

Futbolo klubas tikisi sulaukti pagalbos iš "Bangą" ir futbolą mylinčių žmonių.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK Banga

2010 Bal 13 14:56

„Bangos“ fanai savo stadione visada būna tvarkingi
http://www.fkbanga.lt/index.php/naujien ... s/59-fanai
Interneto svetainė BasketFootball kalbino "BanFan - Tigrai" lyderį Saulių Lukošių. fkbanga.lt pateikia šį interviu jums, o taip pat siūlo apsilankyti BasketFootball svetainėje.
Originalus tekstas - BasketFootball svetainėje

Basketfootball.lt tęsia savo interviu ciklą su komandų fanais. Šį kartą su mumis pasikalbėti sutiko Gargždų „Bangos“ komandos „BanFan.lt – Tigrai“ fanų klubo pirmininkas Saulius Lukošius.

- Kam kilo idėja įkurti fanų klubą „BanFan.lt – Tigrai“? - basketfootball.lt paklausė S.Lukošiaus.

- Gargžduose vietinių fanų grupė yra jau gana seniai, tačiau idėja jį įregistruoti oficialiai mums keliems iniciatoriams šovė tik prieš du metus. Tiesiog viską darėme tam, kad būtų paprasčiau organizuotis išvykas į kitus miestus, kur galėtume palaikyti savo komandą, o nevažinėtume pavieniui. Kadangi klubo talismanas yra tigras – tai iš dalies atsispindi mūsų klubo pavadinime. Dabar klube yra apie 20 narių.

- Ar klubas turi tradicijų?

- Nepasakyčiau, kad turime kažką išskirtinio. Esame visi draugiški, vieningi ir tikimės, kad taip bus ir toliau.

- Kaip noriai fanai važiuoja palaikyti komandos į išvykas?

- Visada stengiamės išvažiuoti maksimaliai. Šiuo metu pasitaiko, kad atsiranda gerų žmonių, kurie mus paremia. Kai pinigų atsiranda truputį daugiau – organizuojame nemokamas išvykas. Tačiau nuo to žmonių realiai nepadaugėja, prisideda gal 10-15 procentų.

- „Banga“ šiuo metu dėl stadiono renovacijos rungtynes žaidžia išvykoje ir namie turėtų žaisti tik birželio 4 dieną. Galbūt rengsite kažkokią šventę?

- Minčių tikrai yra. Tačiau konkrečiai dar nieko nežinome, nes reikia visiems susitikti ir aptarti visus reikalus. Galiu užtikrinti, jog kažkas tikrai bus. Galbūt balionai, galbūt balandžiai, o gal net ir fejerverkai.

- Kaip sutariate su kitų klubų fanais?

- Su visais fanais sutariame draugiškai ir priešų neturime. Nesiskaitom kažkokia „ultrų“ organizaciją, esame paprasta kapela ir komandą palaikome tvarkingai. Fanų amžiaus skirtumas yra labai didelis. Yra ir dešimtmečių vaikų ir šešiasdešimtmečių „diedukų“. Niekada nesame konfliktiškai nusiteikę. Netgi po rungtynių namie visada stadione surenkame šiukšles (juokiasi – aut. past.).

- Kaip vertinate sezono pradžią?

- Nesakyčiau, kad labai gerai, tačiau gana patenkinti. Perspektyvos, manau, geros, žaidimas kol kas gražus ir drausmingas, galbūt tik kartais trūksta laimės žiburėlių.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK Banga

2010 Geg 04 15:46

“Banga” atsisveikino su A.Gedgaudu
Įrašo autorius - Futbolas.lt, 2010-5-04
http://www.futbolas.lt/2010/05/04/banga ... -gedgaudu/

Antradienį Gargždų “Bangos” futbolo klubas abipusiu sutarimu nutraukė sutartį su 32 metų saugu Andriumi Gedgaudu, praneša fkbanga.lt. A.Gedgaudas šiame sezone pagrindinėje sudėtyje žaidė 7 rungtynes (6 pradėjo startinėje sudėtyje). Per aikštėje praleistas 565 minutes saugas įmušė vieną įvartį (į “Vėtros” vartus) bei “uždirbo” po vieną geltoną ir raudoną korteles (buvo pašalintas per rungtynes su “Ekranu”). Artimiausiu metu “Bangos” klubas ketina stiprinti sudėtį naujais žaidėjais.

Grįžti į