slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

FK Ekranas vs. Shamrock Rovers

2012 Bir 28 17:59

Airijos žiniasklaida pagarbiai atsiliepia apie „Ekraną“
http://www.fkekranas.lt/naujienos/airij ... pie-ekrana" onclick="window.open(this.href);return false;

„Shamrock Rovers“ vyriausiasis treneris Stephen Kenny „The Irish Times“ teigia, jog jo vadovaujama komanda gali pakartoti praėjusių metų sėkmę Europos futbolo turnyruose bei tiki sėkminga pradžia su „Ekranu“.

Airių klubo treneris apgailestavo, jog paskutiniai Europos šalių klubinių ekipų čempionatų rezultatai lėmė tai, jog jie pateko tarp neskirstytų ekipų krepšelio traukiant UEFA Čempionų lygos burtus.

Tačiau, visgi, anot žurnalisto, sėkmė šypsojosi airių klubui, nes varžovas nėra tituluota, žinoma Europos mastu komanda, be to, prisiminė, jog prieš septynerius metus „Cork City“ įveikė „Ekraną“ UEFA Europos taurės turnyre.

„Žinoma, nesėkmė yra tai, jog mes nesame tarp skirstytų ekipų“, - teigė prieš burtus klubo treneris.

„Komanda pastaruosius metus puikiai dalyvavo UEFA Europos klubinių komandų turnyruose, todėl yra kiek neįprasta, jog vėl mes esame priskirti prie neskirstytų ekipų“, - apgailestavo S. Kenny.

Nors burtus Airijos laikraštis įvertino kaip sėkmingus, apie „Ekraną“ atsiliepimai pagarbūs. Pažymėjo, jog tai pastarųjų ketverių metų Lietuvos čempionai, 2009 ir 2010 m. iškovoję šalies taurę, paskutiniais metais sėkmingai žaidė ir Europoje. Žvelgdamas į sudėtį, žurnalistas pabrėžė, jog ekipa turi grupę stiprių žaidėjų, klubui atstovauja du pajėgūs, jauni afrikiečiai. Tačiau bet kokiu atveju, airiai privalėtų laimėti šią dvikovą.

Džiaugiamasi, jog burtai „Shamrock Rovers“ nesuporavo su FC „Basel“, kuris UEFA Čempionų lygoje eliminavo „Manchester United“, arba su Vienos „Salzburg“. „Ekranas“, žvelgiant į ekipų turėtus reitingus, buvo dvejomis pozicijomis aukščiau už Airijos čempionus.

„Paskutinių metų „Ekrano“ pasirodymas solidus, Čempionų lygoje turnyras baigtas pralaimėjimu išvykoje 1:3 BATE, kuri vėliau grupių etape susitiko su AC „Milan“ ir Madrido „Real“, - rašoma „The Irish Times“. „Ekranas“ turi jau nemažai tarptautinės patirties, iš šalies žvelgiant į klubą, sudaro teigiamą įspūdį“, - pažymi dienraštis.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: FK Ekranas vs. Shamrock Rovers

2012 Bir 28 18:04

... paskutiniais metais sėkmingai žaidė ir Europoje.
na ir korektiški tie airiai :lol:

...

Re: FK Ekranas vs. Shamrock Rovers

2012 Bir 29 10:37

... paskutiniais metais sėkmingai žaidė ir Europoje.
na ir korektiški tie airiai :lol:

kai Airijoje tiek lietuvių, tai reikia kalbėti pagarbiai. Niekada nežinai, ką sugalvos koks galvažudys iš Panevėžio. Tik pabandyk be respekto kalbėti apie LT ir FKE.

bananero
Pranešimai: 312
Užsiregistravo: 2010 Vas 11 15:36
Palaikoma komanda: Žalgiris Vilnius
Miestas: Vilnius

Re: FK Ekranas vs. Shamrock Rovers

2012 Lie 02 18:37

Man labiausiai patiko komanda Vienos „Salzburg“. Spėju, pajėgi...
Paveikslėlis

...

Re: FK Ekranas vs. Shamrock Rovers

2012 Lie 03 10:21

Man labiausiai patiko komanda Vienos „Salzburg“. Spėju, pajėgi...
Čia tas pats, kas būtų Vilniaus fk "Druskininkai" :lol: Man visai nerūpi ar pajėgus klubas, svarbu, kad pavadinimas ne į temą. :lol:

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Ekranas vs. Shamrock Rovers

2012 Lie 14 12:05

Artėjant rungtynėms su "Shamrock Rovers"
http://www.fketv.lt/reportazai-ir-inter ... ock-rovers" onclick="window.open(this.href);return false;

...

Re: FK Ekranas vs. Shamrock Rovers

2012 Lie 16 12:14

Dublinas mus pasitiko apsiniaukęs ir su lietumi.
praneša ekraniečiai.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11747
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK Ekranas vs. Shamrock Rovers

2012 Lie 17 01:12

Vytautas Lukša: "Manau, susitiks lygios ekipos"
2012 liepos 16d.
http://www.fkekranas.lt/naujienos/nauji ... ios-ekipos" onclick="window.open(this.href);return false;

Panevėžio "Ekranas" pirmadienį ryte atskrido į Airijos sostinę Dubliną. Viešbutyje dieną komanda pailsėjo ir vakare surengė treniruotę „Tallaght“ stadione, kuriame antradienį 22 val. Lietuvos laiku pradės kovas UEFA Čempionų lygoje.

Gynėju ir saugu galintis rungtyniauti Vytautas Lukša po treniruotės pasidalino mintimis apie komandoje vyraujančias nuotaikas bei apie Airijos čempionus „Shamrock Rovers“ ekipą. „Nuotaikos geros. Visi vyrai nusiteikę kovingai, susikaupę laukiame antradienio mačo. Manau, susitiks lygios ekipos, šansai 50 prie 50 proc. Jie žaidžia daugiau tokį britišką futbolą, grįstą jėga, bandysime kovoti. Nemanau, jog jie yra aukštesnio lygio nei mes. Tiesiog reikės išeiti į aikštę susikaupus ir atiduoti visas jėgas. Gal šioks toks pliusas, jog antrosios rungtynės yra namuose. Svarbu dabar nepraleisti įvarčio. Atsakomosios rungtynės namuose viską lems“, - po treniruotės kalbėjo Vytautas Lukša.

Primename - antradienį rungtynių pradžia 22 valandą Lietuvos laiku, o atsakomasis mačas lygiai po savaitės, liepos 24 dieną, 20 valandą „Aukštaitijos“ stadione.

...

Re: FK Ekranas vs. Shamrock Rovers

2012 Lie 17 13:49

V. Urbonas: "Jei ir turime kokių problemų, jas paliksime rūbinėje"
_______________________________________________
fkekranas.lt

Panevėžio „Ekranas" pirmadienį vakare surengė treniruotę „Tallaght" stadione, kuriame šiandien šalies čempionai susikaus su Airijos pastarųjų metų stipriausia ekipa - „Shamrock Rovers" komanda. Tai bus pirmosios UEFA Čempionų lygos II kvalifikacinio etapo rungtynės. prieš treniruotę „Ekrano" vyriausiasis treneris Valdas Urbonas buvo pakviestas į spaudos konferenciją.

Ją žurnalistai pradėjo nuo klausimo apie ekipos netektis, kaip jos atsilieps komandai, netekus kelių pagrindinių žaidėjų per pastarąsias savaites.

„Koncentruojamės į rungtynes su tais žaidėjais, kurie yra atvažiavę ir mes esame pasiruošę žaisti. Netekome trijų žaidėjų, tačiau tai iš esmės naturalus procesas, yra žaidėjų perėjimo iš vieno klubo į kitą langas, dalis jų rado komandas užsienyje ir tai yra normalu. Tačiau pasipildėme dviem naujais futbolininkais, kurie stengiasi kuo greičiau įsilieti į komandą ir būti kuo naudingesniais", - atsakė V. Urbonas.

Žurnalistas trenerio paklausė apie klubo finansinę situaciją, ar tiesa, jog ji sudėtinga, FK „Ekrano" treneris atsakė: „Visa Europa susiduria su finansinėmis bėdomis, nesivelkime į šią temą, geriau kalbėkime apie futbolą. Mes koncentruojamės tik futbolui ir žaidėjus nuteikinėjame šioms artėjančioms rungtynėms, nekreipiant dėmesio į pašalinius dalykus. Jei ir turime kokių problemų, jas paliksime rūbinėje".

„Patekimas į kitą etapą yra labai svarbus abiejoms ekipoms. Praėjusiais metais mes įveikėme pirmąjį etapą ir turėjome dar keturias įdomias rungtynes. "Shamrock Rovers" turi pakankamai tarptautinės, solidžios patirties, dalyvavo Europos lygos grupių etape, tačiau mūsų tikslas - tik eiti į priekį.

Mes ketvirti metai dalyvaujame UEFA Čempionų lygos varžybose. Kvalifikacijoje susitinka panašaus lygio ekipos. Gal būtų galima išsikirti kelias ekipas, tokias kaip „Basel", BATE. Jų meistriškumas didesnis, tačiau kitų ekipų lygis yra labai panašus ir tarpusavio rezultatą lemia smulkmenos.

„Shamrock Rovers" turi gerą reputaciją po praėjusių jiems sėkmingų metų. Stebėjome gyvai vienerias Airijos čempionų rungtynes, be to, turėjome pakankamai rungtynių vaizdo įrašų. Aikštėje matysime, kaip seksis abejoms ekipoms", - spaudos konferencijoje kalbėjo „Ekrano" vyriausiasis treneris Valdas Urbonas.

„Shamrock Rovers" vyr. treneris Stephen Kenny kalbėjo: „Ekranas" yra pastarųjų 4 metų šalies čempionai ir į Airiją atvyksta be didesnės baimės. Tačiau namuose šį sezoną mes rungtyniaujame užtikrintai ir mūsų tikslas yra tęsti šią sėkmingų rungtynių seriją ir antradienį vakare.

Per praėjusius metus mūsų žaidėjai įgijo didelės patirties kovojant Europos lygoje, ji pravers norint patekti į kitą etapą. Mes žinome ką mes darome ir į aikštę žengsime pasitikėdami savo jėgomis".

Gynėju ir saugu galintis rungtyniauti Vytautas Lukša po treniruotės pasidalino mintimis apie komandoje vyraujančias nuotaikas bei apie Airijos čempionus „Shamrock Rovers" ekipą.

„Nuotaikos geros. Visi vyrai nusiteikę kovingai, susikaupę laukiame antradienio mačo. Manau, susitiks lygios ekipos, šansai 50 prie 50 proc. Jie žaidžia daugiau tokį britišką futbolą, grįstą jėga, bandysime kovoti. Nemanau, jog jie yra aukštesnio lygio nei mes. Tiesiog reikės išeiti į aikštę susikaupus ir atiduoti visas jėgas.

Gal šioks toks pliusas, jog antrosios rungtynės yra namuose. Svarbu dabar nepraleisti įvarčio. Atsakomosios rungtynės namuose viską lems", - po treniruotės kalbėjo Vytautas Lukša.

Rungtynių Airijoje pradžia - 22 val. Lietuvos laiku.
_____________________________________________
http://www.lff.lt/lt/article/v_urbonas_ ... e_rubineje

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: FK Ekranas vs. Shamrock Rovers

2012 Lie 17 13:55

Manau Ekranas gali iššauti ir patekti į kitą etapą. Žaidėjai turėtų kovoti iš paskutiniųjų ir tikėtis, kad paskui juos iškarto nupirks airiai.

...

Re: FK Ekranas vs. Shamrock Rovers

2012 Lie 17 14:02

Manau Ekranas gali iššauti ir patekti į kitą etapą. Žaidėjai turėtų kovoti iš paskutiniųjų ir tikėtis, kad paskui juos iškarto nupirks airiai.
Man tai atrodo, kad jie bet kuriuo atveju prapils tas rungtynes. Neturi šansų. nes per daug gerai apie save galvoja- ateim nugalėsm.
Matosi, kad prieš rungtynes nėra nusiteikimo tinkamo... :lol:
Reikia gi sukovoti, ir, nesvarbu, kad ten airių elfai, nykštukai... FKE kinkos per skystos, kaip sakė ponia Kristina. :lol:

Rulis
Pranešimai: 751
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 12:15
Palaikoma komanda: Tauras

Re: FK Ekranas vs. Shamrock Rovers

2012 Lie 17 21:05

Manau Ekranas gali iššauti ir patekti į kitą etapą. Žaidėjai turėtų kovoti iš paskutiniųjų ir tikėtis, kad paskui juos iškarto nupirks airiai.
netik airei gali nupirkti :roll: sias runktynes aisku kad stebies ir Tauro treneriu stabas ir ten kiekvienas gerai pasirodes zaidejias gali sidominti ir Tauro treneriu staba :twisted:

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: FK Ekranas vs. Shamrock Rovers

2012 Lie 17 21:11

sias runktynes aisku kad stebies ir Tauro treneriu stabas ir ten kiekvienas gerai pasirodes zaidejias gali sidominti ir Tauro treneriu staba :twisted:
Tai, kad Ekrane italų nėra. Kuo ten sudominsi Taurą.

Rulis
Pranešimai: 751
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 12:15
Palaikoma komanda: Tauras

Re: FK Ekranas vs. Shamrock Rovers

2012 Lie 17 21:18

sias runktynes aisku kad stebies ir Tauro treneriu stabas ir ten kiekvienas gerai pasirodes zaidejias gali sidominti ir Tauro treneriu staba :twisted:
Tai, kad Ekrane italų nėra. Kuo ten sudominsi Taurą.
as turejau galvoj Tauro dubleriu komanda :idea:

mafia7
Pranešimai: 7312
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: FK Ekranas vs. Shamrock Rovers

2012 Lie 17 23:56

Rungtynės įdomios, biški daugiau atakavo Shamroko klubas, tačiau atakos sėkmingiau baigdavosi Ekraniečiams.Viskas spręsis Panevėžyje, kaip ten bebūtų rungtynių nugalėtojo neprognozuoju.

Grįžti į