bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

FK Jonava

2010 Bal 11 01:52

„Lietava“ sezoną pasitinka su nauja valdžia
http://www.futbolas.lt/2010/04/11/%E2" onclick="window.open(this.href);return false;%8 ... o-valdzia/
2010-4-11

Šį savaitgalį prasidedančiame Lietuvos futbolo I lygos čempionate sekmadienį į kovą stoja ir Jonavos „Lietavos“ klubas. Jonaviečių ekipoje pieš čempionatą pasikeitė valdžia. Penkis pastaruosius sezonus klubo prezidento pareigas ėjusį Vytautą Jurgutį šiame poste pakeitė Giedrius Chamanskis. Vis dėlto kai kas Jonavos „Lietavos“ klube nesikeičia jau net 16 metų. Tai – vartininkas Saulius Skorupskas, kuriam jau 42-eji. Be to, „Lietavą“ ir toliau treniruos Virginijus Nutautas, klube esantis nuo 1998-ųjų metų.

Komandą prieš šį sezoną papildė trys naujokai. Po pertraukos į „Lietavą“ sugrįžo 25 m. saugas Aurimas Mockus, praėjusį sezoną rungtyniavęs A lygoje, Kauno „LKKA ir Teledemos“ klube. Puolimo grandį sustiprino 23-ejų Andžejus Falčikas ir 24-erių Arsenijus Buinickis iš Vilniaus „Bekento“. A.Falčikas 2006 m. žaidė Vilniaus „Žalgiryje“, o A.Buinickiu prieš šį sezoną domėjosi Gargždų „Bangos“ klubas.

Kol kas silpniausia „Lietavos“ grandis – vartininkas. Bent sezono pradžioje komandos vartus gins 42 m. Saulius Skorupskas, Jonavoje rungtyniaujantis jau 16 metų.

„Vartininkai nuolat buvo silpnoji klubo pusė. Artimiausiu metu ketiname į komandą pakviesti du jaunus vartininkus, o kol kas sezono pradžioje mums dar sutiko padėti S.Skorupskas“, – teigė G.Chamanskis.

Pirmąsias I lygos rungtynes „Lietava“ sekmadienį žais Kaune, Nacionalinės futbolo akademijos aikštyne su Alytaus „Vidzgirio“ komanda. Taip pasielgta tausojant Jonavos centrinio stadiono veją būsimoms dvikovoms.

Rengdamasi sezonui, „Lietava“ draugiškose rungtynėse išbandė jėgas su trimis varžovais: 1:1 sužaidė su Kėdainių „Lifosa“, 6:4 nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“ ir 6:0 – Jonavos Sporto mokyklos jaunius.

„Komandai konkrečių tikslų kol kas nekeliame. Norime pamatyti, kaip atrodysime per pirmą čempionato ratą. Tuomet spręsime, ar reikia stiprinti sudėtį ir kelsime konkrečius uždavinius“, – kalbėjo G.Chmieliauskas.

FK „Lietava“ informacija

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK Lietava

2010 Bal 11 01:55

Tai Chamanskis ar Chmieliauskas?

Fostra
Pranešimai: 567
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 10:18

Re: FK Lietava

2010 Bal 11 20:45

Būtent- kątik Moiša Chamanskis jau pakeitė naująjį "Lietavos" vadovą Giedrių Cmieliauską dėl pralaimėjimo "Vidzgiriui" :D

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK Lietava

2010 Lap 05 15:22

L.Stonkus mėgins įsitvirtinti „KSV Hessen Kassel“ klube
2010.11.05, 15:07
Valdas KASPERAVIČIUS
http://penalty.lt/l-stonkus-megins-isit ... %9C-klube/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vakar Jonavos „Lietavos“ ir Lietuvos U-19 rinktinės puolėjas Laurynas Stonkus išvyko į „KSV Hessen Kassel“ komandos, rungtyniaujančios Vokietijos regioninėje lygoje, peržiūrą. Gabų aštuoniolikmetį futbolininką į savo gretas vilioja nemažai mūsų šalies klubų. Tačiau jis labiau norėtų išbandyti jėgas užsienyje.

- Tavimi domėjosi ne vienas A lygos klubų. Kodėl nesusigundei jų pasiūlymais? Gal būtų geriau porą metų pažaisti A lygoje, tapti žinomesniu ir tik tada išvykti į užsienio klubą? Ar taip nemanai? – paklausėme L.Stonkaus.
- Lietuvoje žmonėms labiau rūpi užsidirbti iš jaunu žaidėjų, o ne juos tobulinti. Manau, kad užsienyje geresnės ir aikštės, ir treniruočių sąlygos. Mano mama gyvena Vokietijoje, pas ją maloniau apsistoti, negu vienam gyventi Jonavoje.

- Dar mokaisi Jonavos gimnazijos paskutinėje klasėje. Kaip bus su mokslais, jei liksi Vokietijos ekipoje?
- Jei liksiu, pasirinksiu mokymąsi internetu. Žinoma, taip mokytis sunkiau, bet ką padarysi. Jei yra šansas, reikia juo pasinaudoti. Į mokyklą grįžčiau tik per egzaminus.

- O kaip su kalba? Ar gimnazijoje mokeisi vokiečių?
- Vokiečių kalbos nesimokiau, bet jau šiek tiek suprantu, ką sako. Jei pasiliksiu Vokietijoje, teks mokytis. O kol kas bandysiu susikalbėti angliškai.

- Jei nepavyks pasirašyti sutarties su Vokietijos klubu, grįši į “Lietavą” ar priimsi kurio nors A lygos klubo pasiūlymą?
- Jei nepavyks likti Vokietijoje, „Lietavos“ klubo vadovai žada išleisti į vieno Šveicarijos klubo peržiūrą. Į kurį klubą ir kada, nežinau. Aptartume su „Lietavos“ vadovais, kai grįžčiau į Jonavą. O jei ir Šveicarijoje nepavyktų įsitvirtinti, likčiau „Lietavoje“ kol baigčiau dvyliktą klasę.

- Ar žinai kurie A lygos klubai tavimi domėjosi?
- Dažnai teiraudavosi kelialapį į A lygą iškovojęs FBK „Kaunas“, domėjosi ir Vilniaus „Žalgiris“, Kauno „Atletas“ bei „Šiauliai“.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK Lietava

2010 Lap 06 09:15

V.Nutautas: „Lietava“ viršijo iškeltus tikslus“
2010.11.06, 08:32
Valdas KASPERAVIČIUS
http://penalty.lt/v-nutautas-%E2%80%9El ... %E2%80%9C/" onclick="window.open(this.href);return false;

Jonavos „Lietava“ 2010 metų Lietuvos pirmosios lygos pirmenybėse pasirodė kur kas geriau nei pernai. Jonaviečiai užėmė penktąją vietą. Komandos strategas Virginijus Nutautas Penalty.lt svetainei tvirtino, kad toks rezultatas – geras.

- „Lietava“ šalies pirmosios lygos pirmenybėse užėmė penktąją vietą. Kaip vertinate tokį rezultatą? – Penalty.lt pradėjo pokalbį su V.Nutautu.
- Prieš sezoną kalbėjome, kad reikia patekti tarp aštuonių geriausių komandų. Tikslą įgyvendinome su kaupu, todėl galiu teigti, kad penktoji vieta – geras rezultatas.

- Iki rugpjūčio vidurio komanda pretendavo į prizininkus. Tačiau vėliau, pradedant rungtynėmis su Kretingos „Minija“, pasipylė nesėkmės. Kodėl?
- Kai pirmenybėse buvo pertrauka, aš sakiau, kad komandą, jei norime tapti prizininkais, reikia sustiprinti. Paprasčiausiai mums reikėjo turėti daugiau žaidėjų, nes yra 11-12 žmonių, o kiti arba labai jauni, arba beveik veteranai. Tuo metu kai kurie vyrai jau buvo prisirinkę kortelių, dėl kurių turėjo praleisti rungtynes. Komandą ėmė persekioti traumos: Ernestui Augliui skilo kojos kaulas, vėliau Denisui Šichranovui lūžo ranka, o Dariui Kontautui – raktikaulis. Andžejus Falčikas dėl kirkšnies patempimo nežaidė pusantro mėnesio. Laurynas Stonkus dažnai išvykdavo į U-19 rinktinės stovyklas ir atstovaudavo rinktinei. „Lietavos“ puolimas buvo vienas iš geriausių, o štai gynyboje turėjome daug problemų, nes buvome likę tik su vienu tikru gynėju – Pauliumi Kvedaravičiumi. Gynybos grandyje teko rungtyniauti saugams. Iš Kaišiadorių „Savingės“ buvome pasiskolinę vartininką Algį Butėną, kuris dar žaidė ir KAFF pirmenybėse rungtyniaujančioje „Aleksoto“ ekipoje. Jam trūko poilsio, todėl sezono pabaigoje į vartus stojo 43 metų Saulius Skorupskas. Kai turėjome tiek daug problemų, nenuostabu, kad rezultatai ėmė blogėti.

- Kada supratote, kad iškovoti medalių nepavyks?
- Per čempionato pertrauką klubo vadovų paprašiau sustiprinti komandą, tačiau tai padaryti neturėjome galimybės. Tada nuojauta ir pakuždėjo, kad medalių nematysime.

- „Lietavai“ net 28 įvarčius – truputį daugiau nei pusę – pelnė puolėjas Arsenijus Buinickis. Kuo paaiškintumėte tokį rezultatyvų jo žaidimą?
- Puolimo grandyje su A.Buinickiu rungtyniavo L.Stonkus. Jų duetas buvo labai susiderinęs. A.Buinickis – techniškas, turintis stiprų smūgį, o L.Stonkus – greitas, aštrus. Žinoma, Arsenijui labai padėjo ir kiti futbolininkai.

- Ar A.Buinickis ir kitą sezoną atstovaus Jonavos komandai?
- Šis klausimas – per anksti. „Lietava“ sezono dar nebaigė. Per savaitę dar du kartus treniruojamės, sportuosime ir kitą savaitę. Tik tada išeisime atostogų.

- Ar „Lietava“ po šio sezono stipriai pasikeis?
- Su vadovais jau esame kalbėję. Norai yra gražūs, galimybės – neblogos. Manau, kad kitų metų sudėtis bus stipresnė. Šiemet pasikeitė mūsų klubo vadovai – pradedant prezidentu, baigiant visa valdyba. „Lietavos“ vadovai turi ambicijų, tad 2011 metais žemiau penktos vietos nebūsime.

- Tačiau bus sunku išlaikyti vieną iš lyderių – aštuoniolikmetį L.Stonkų. Ar tai realu?
- Laurynas dar mokosi Jonavos gimnazijos dvyliktoje klasėje. Jį išlaikyti tikrai bus sudėtinga, nes vaikinu domisi ne tik A lygos, bet ir užsienio klubai.

- Iki kada komanda bus išleista atostogų?
- Iki gruodžio pradžios. Vėliau iki Kalėdų lengvai treniruosimės, pradėsime ieškoti naujų žaidėjų. Būna labai sunku, kai futbolininkų pradedi ieškoti tik vasario ar kovo mėnesį.

...

Re: FK Lietava

2011 Rgp 11 15:05

2011 metais Lietava žaidžia sekančiai: per 14 rungtynių iškovojo 5 pergales, 6 lygiasias ir patyrė vos tris prlaimėjimus (Nevėžis ir REO yra pralošę po keturis kartus.)
Komanda pelnė 29 įvarčius, praleido 13. Surinko 21 tašką. Užima penktą vietą.

16-ojo turas: Devynių komandų turnyro lyderis Kėdainių “Nevėžis” viešėjo Jonavoje, kur išbandė Jonavos "Lietavą".
Jonaviškiai puikiai pasiruošė šiam susitikimui ir iškovojo pergalę rezultatu 3:0. Jau po pirmo kėlinio šeimininkai pirmavo rezultatu 2:0, o po pertraukos persvarą įtvirtino dar vienu įvarčiu.

...

Re: FK Lietava

2011 Rgp 16 11:38

XVII (17) turas.

Virginijaus Nutauto treniruojama Jonavos „Lietava" tampa neįkandamu riešutu I lygos lyderiams. Praeitą savaitę namuose sutriuškinę „Nevėžį". Šį kartą jonaviečiai savo aikštejė užtikrintai 4:1 įveikė atjaunėjusį Kauno „Atletą".

Rungtynių pradžioje svečiai dar pirmavo po Luko Baranausko įvarčio, tačiau netrukus Laurynas Stonkus rezultatą išlygino, o kėliniui įpusėjus Nerijus Vasiliauskas jį persvėrė. Rungtynių pabaigoje Darius Regelskis realizvo paskirtą 11 metrų baudinį, o galutinį tašką šiose rungtynėse savo antruoju įvarčiu padėjo L.Stonkus.

Po šios pergalės „Lietava" savo atsilikimą nuo trečioje vietoje žengenčio „Atleto" sumažino iki trijų taškų.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK Lietava

2011 Rgp 16 11:51

o kėliniui įpusėjus Nerijus Vasiliauskas jį persvėrė
- Kaip suprantu - čia tas pats veteranas, žaidęs Žalgiryje, Vėtroje? Jis nuo šio sezono Lietavoje?

...

Re: FK Lietava

2011 Rgp 16 12:05

o kėliniui įpusėjus Nerijus Vasiliauskas jį persvėrė
- Kaip suprantu - čia tas pats veteranas, žaidęs Žalgiryje, Vėtroje? Jis nuo šio sezono Lietavoje?
Veteranu Nerkos vadinti man liežuvis neapsiverčia. :lol: 1977 m. birželio 20 d. (34 metai). Galvojau, kad jis Estijoje lošia.
Paveikslėlis

CEZIS
Pranešimai: 1582
Užsiregistravo: 2011 Kov 15 14:55
Palaikoma komanda: LFF kontora
Miestas: Karklų gatvė _-_ buto raktas po kilimėliu :) Achtung - pikta ciocė balkone :)

Re: FK Lietava

2012 Sau 18 17:11

Kėdainiečius įveikė Jonavos “Lietava”
http://jonava.info/kedainiecius-iveike-jonavos-lietava/

Rugpiūčio 6 d. įvyko LFF I lygos XVI turo varžybos. Nesėkmingai šis turas susiklostė pirmenybių lyderiui – Kėdainių “Nevėžio” komandai. Po penkių iš eilės pasiektų pergalių, šį kartą “Nevėžio” vienuolikė patyrė pralaimėjimą Jonavoje “Lietavos” komandai 0:3.

Kovingai vykusiame pirmajame kėlinyje, nuo pat pirmų minučių komandos kūrė pavojingus momentus ir jau 6 minutę, rezultatyviausias “Lietavos” futbolininkas L.Stonkus iššoko vienas prieš “Nevėžio” vartininką ir pasinaudojęs šia proga pelnė pirmąjį rungtynių įvartį. Aikštėje ir toliau vyko greitas, atakuojantis futbolas.Kėlinio viduryje “Nevėžis” surezgė bene pavojingiausią epizodą, kuomet po brazilo Rafos smūgio kamuolis atsitrenkė į virpstą, o pakartotinį smūgį meistriškai sugavo patyręs “Lietavos” vartininkas Skorupskas.

Jau sekančios atakos metu po Pedro baudos smūgio kamuolis nuslydo jonaviečių vartų skersiniu. Pavojingus momentus kūrė ir aikštės šeimininkai, o 33 minutę “Lietavos” atakos metu, rungtynių teisėjas S.Karka kėdainiečių baudos aikštelėje užfiksavo “Nevėžio” žaidėjo žaidimą ranka ir skyrė 11 metrų baudinį, kuri tiksliai realizavo D.Regelskis.

Antrasis kėlinys prasidėjo jonaviečių atakomis, kurie per kelias minutes galėjo bent porą kartų pasižymėti, bet šį kartą šeimininkams pritrūko tikslumo ir “Nevėžio” vartus gelbėjo vartininkas L.Vertelis. Tolimesnės visos kėdainiečių pastangos antrajame kėlinyje liko bevaisės. “Lietava” gynėsi drausmingai ir be klaidų. Na o rungtynių baigtis galutinai išsisprendė 69 minutę, kuomet “Lietavos” futbolininkas G.Juška pelnė trečiąjį susitikimo įvartį.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK Lietava

2012 Kov 04 10:09

Draugiškose rungtynėse "Lietava" nusileido aukščiausios lygos komandai
http://www.fklietava.lt/naujiena/149/dr ... s-komandai" onclick="window.open(this.href);return false;
2012-03-03
K.Putelis

Naujajam sezonui pasiruošimą tęsiantis Jonavos "Lietavos" futbolo klubas sužaidė jau trečiąsias savo draugiškas rungtynes. Šeštadienį (kovo 3d.) jonaviečiai viešėjo Vilniuje, kur "Sportimos" manieže susitiko su sostinės "REO" vienuolike, kuri ruošiasi šiemet rungtyniauti Lietuvos aukščiausioje lygoje. Jau per pirmas dešimt minučių aikštės šeimininkai ėmė įrodyti, kad jau subalansavo savo žaidimą po savaitės prasidedančiam aukščiausios lygos čempionatui. Vilniečiai dukart sugebėjo įveikti vėl Jonavos ekipoje rungtyniaujančio vartininko iš Kauno Modesto Stonio ginamus vartus. Šiame susitikime Vytauto Stanevičiaus vadovaujamoje komandoje tarp jaunų mūsų rajono futbolininkų, buvo galima išvysti ir į peržiūrą atvykusius tris FBK "Kaunas" futbolininkus. Būtent vienas jų, R.Gumbrys po A.Mockaus perdavimo, antrojo kėlinio viduryje, esant rezultatui 3:0, sugebėjo sušvelninti rezultatą (1:3). Visgi, "Lietavos" futbolininkai patyrė nesėkmę rezultatu 1:5.

...

Re: FK Lietava

2012 Kov 26 16:49

KĖDAINIAI 1 - 4 LIETAVA
Draugiškos varžybos

Ketvirtose draugiškose "Lietava" pranoko kėdainiškius

Kovo 10 dieną savo pasiruošimą Lietuvos futbolo federacijos pirmosios lygos sezonui pratęsė Jonavos "Lietavos" futbolo klubas. Jonaviečiai savo ketvirtąsias draugiškas rungtynes žaidė Kėdainių dirbtinės dangos aikštelėje su "Lifosos" vienuolike.
Nors "Lietavos" ekipa ir pirmieji praleido įvartį, tačiau vėliau žaidimas priklausė Jonavos komandai. Dar pirmajame kėlinyje pasižymėti pavyko V.Stanevičiui bei M.Ganusauskui. Po pertraukos dukart varžovų vartininką nuginklavo P.Osauskas ir "Lietava" pasiekė pergalę rezultatu 4:1.
___________________________________________________________________________________
http://www.fklietava.lt/naujiena/154/ke ... dainiskius
Paskutinį kartą redagavo 2 .... Iš viso redaguota 2012 kartus.

...

Re: FK Lietava

2012 Kov 26 16:52

Draugiškų rungtynių serijoje - su Trakų FK

Kovo 31d. prasideda Lietuvos futbolo federacijos pirmosios lygos čempionatas.
Jame šiemet trimis ratais žais dešimt komandų, tarp kurių varžysis ir šios lygos senbuvis Jonavos "Lietavos" futbolo klubas.
Jonaviečiai intensyviai tęsia pasiruošimą naujajam sezonui ir žais jau savo šeštąsias draugiškas rungtynes.
Kovo 24d., šeštadienį, Vilniuje, Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadione mūsų rajono futbolininkai susitiks su Trakų FK vienuolike. Rungtynių pradžia 16.30 val.
_______________________________________________________________________________________________
http://www.fklietava.lt/naujiena/158/dr ... u-traku-fk

...

Re: FK Lietava

2012 Kov 26 16:54

LIETAVA 2 - 1 TRAKAI
Draugiškos varžybos

Draugiškame mače "Lietava" pranoko Trakų futbolininkus

Šeštadienį sostinėje, Lietuvos futbolo federacijos stadione, vyko dar vienos draugiškos futbolo rungtynės.
Savo pasiruošimą naujajam sezonui tęsia LFF I lygoje rungtyniausiančios ekipos. Jonavos "Lietavos" futbolo klubas varžėsi su Trakų FK ekipa.

Šįkart mūsų rajono futbolininkai nudžiugino pergalingu žaidimu. Nors pirmasis kėlinys ir baigėsi taikiu rezultatu (1:1), o "Lietavai" įvartį pasiekė Aurimas Mockus, tačiau po pertraukos jonaviečiams pavyko dar kartą nuginkluoti varžovų vartininką. Tai po L.Stonkaus perdavimo padarė Benas Spietinis ir "Lietava" šventė pergalę rezultatu 2:1.
________________________________________________________________________________________
http://www.fklietava.lt/naujiena/159/dr ... bolininkus

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK Lietava

2012 Bal 04 09:25

Prieš sezono pradžią - dar vienos draugiškos rungtynės
2012-04-02
http://www.fklietava.lt/naujiena/160/pr ... -rungtynes" onclick="window.open(this.href);return false;
K.Putelis

Praėjusį savaitgalį savo eilines draugiškas rungtynes sužaidė Jonavos "Lietavos" futbolo klubas, kuris toliau intensyviai ruošiasi Lietuvos futbolo federacijos pirmosios lygos pirmenybėms. Šeštadienį, Vilniaus "Sportimos" manieže jonaviečiai sužaidė savo septintąsias draugiškas rungtynes su Vilniaus Universiteto futbolo komanda. "Lietava" iškovojo pergalę rezultatu 2:1. Po įvartį jonaviečiams pelnė L.Stonkus ir A.Ramonas.

Grįžti į