Anbo
Pranešimai: 8705
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Nevėžis

2021 Kov 06 18:24

Vitalijus Stankevičius pasiskundė, kad komandoje šiuo metu yra net 6 traumuoti žaidėjai: Kugys, Gėgžna, Dovgih, Timite, Butkus, Šatas.

Kita vertus Burba ir kai kurie kiti jaunesni žaidėjai gavo pasireikšt.

Apskritai žiūrint rungtynes Nevėžis paliko teigiamą įspūdį. Svarbu kad turi sistemą ir žino ką daro, žaidimas neblogai klijuojasi. Kol kiti traumuoti, Kyeremeh visai sėkmingai prisiima lyderio rolę. Tačiau Kasparavičius kol kas blankokai žaidžia - stengiasi, bet nelabai kas gaunasi.

https://youtu.be/DBt_g5Myx2o


Respublik
Pranešimai: 4111
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK Nevėžis

2021 Kov 27 15:50

Mūsų naujokas iš Latvijos J. Krautmanis pasidalino mintimis apie praėjusį susitikimą ir artėjančią akistatą prieš FK Kauno Žalgiris bei karjeros stotelę Kėdainių FK Nevėžis klube.

„Džiaugiuosi, jog sezoną pradėjome pergale ir geru žaidimu. Žinoma, reikia sunkiai dirbti ir toliau siekti užsibrėžtų tikslų. Sezonas ilgas, laukia daug išbandymų. Pavyko įmušti įvartį, atsidūriau reikiamoje vietoje, reikiamu laiku. Po šio epizodo, pradėjau labiau pasitikėti savimi aikštėje.“

„Artėjantis susitikimas su Kauno FK „Žalgiriu“. Varžovas stiprus, bet tikiu, kad galime stoti į kovą kaip lygus su lygiu. Svarbiausia žaisti drausmingai, nedaryti kvailų klaidų. Nekantriai laukiu šio susitikimo.“, - pasakojo komandos naujokas iš Latvijos.

„Pirmasis įspūdis atvykus buvo labai geras. Komanda priėmė draugiškai. Iš pradžių jutau jaudulį, bet po pirmų treniruočių, supratau, kad viskas bus gerai. Prie Kėdainių klubo prisijungiau nuomos pagrindais iš Jūrmalos FK „Spartaks“. Manau, kad tai yra teisingas žingsnis mano karjeroje. Tai yra ir pirmojo patirtis užsienyje. Geras iššūkis man, nes bandysiu įrodyti, kad galiu gerai žaisti ir po mažu kilti karjeros laiptais.“, - pridūrė Jānis Krautmanis
https://www.facebook.com/KedainiuFkNeve ... 3388030304


Ilgametis klubo žaidėjas A. Gėgžna pasidalino mintimis apie praėjusias rungtynes bei artėjantį susitikimą su FC Hegelmann Litauen.

„Buvo sunkios rungtynės prieš Marijampolės ekipą, bet, manau, tai nuteikia pozityviai. Visa komanda stengėsi. Deja, trūko aštrumo, greitesnių ir tikslesnių perdavimų, smūgių į vartus. Sakyčiau, jog mano debiutas pavykęs, tik iki labai gero - trūko įvarčio.“, - kalbėjo klubo atakuojantis futbolininkas.

„Su FC „Hegelmann Litauen“ bus tikrai įdomus susitikimas. Tiek mums, tiek varžovams reikės pergalės. Kova bus iki paskutinės minutės...“, - pridūrė A. Gėgžna.
https://www.facebook.com/KedainiuFkNeve ... 0405831602

Respublik
Pranešimai: 4111
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK Nevėžis

2021 Bal 06 03:22

Čia senesnis, nesu tikras kur konkrečiai kelti
Antrasis LFF I lygos čempiono titulas – „saldesnis“
https://www.siaure.lt/article/view/22103/
2020-11-14
Simonas Gudas

Biržietis futbolininkas Mindaugas Butkus atstovaudamas Kėdainių „Nevėžiui“ tapo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos čempionu.

Per pastaruosius trejus metus futbolininkas jau antrą sykį tampa I lygos čempionu. Prieš dvejus metus tą padaryti pavyko su Panevėžio „Panevėžys“ komanda. Tačiau, kaip sako pats M. Butkus, antrasis titulas yra „saldesnis“.

„Man asmeniškai šiemet iškovoti taurę buvo smagiau ir galima sakyti, kad titulas „saldesnis“. Taip yra todėl, kad viso sezono metu jaučiausi labiau prisidėjęs prie komandos rezultatų, visą sezoną buvau pagrindinės sudėties žaidėjas. Tiesa, mėnesiui buvau iškritęs iš rikiuotės dėl įplyšusių čiurnos raiščių. Bet pavyko atsistatyti ir sugrįžti į aikštelę prieš svarbiausias sezono kovas“, - sakė M. Butkus.

Saugo pozicijoje daugiausiai rungtyniauti įpratusiam M. Butkui šiemet teko žaisti ir saugų, ir gynėjų grandyse, taip pat jungtis į puolimą.

„Gal visiškai nesu vienos pozicijos žaidėjas. Šiemet teko žaisti ten, kur labiausiai reikėjo. Dažniausiai gynėjų ir saugų grandyse. Pavyko pelnyti vieną įvartį. Nedaug, bet savo žaidimu šį sezoną esu patenkintas, sekėsi tikrai neblogai - kaip ir visai komandai“, - kalbėjo futbolininkas.

Dvidešimtmetis sportininkas šiuo metu gyvena Kaune ir studijuoja Lietuvos sporto universitete. Į treniruotes Kėdainiuose, kurie nuo Kauno nutolę beveik 60 kilometrų, tekdavo važinėti kasdien. Tačiau, anot sportininko, tai nesudarė problemų.

„Kiekvieną dieną Kėdainiuose vykdavo treniruotės, o savaitgaliais tekdavo vykti į varžybas. Keblumų dėl to nebuvo, nes komandoje buvau ne aš vienas žaidėjas iš Kauno. Tai kooperuodavomės ir visi kartu važinėdavome“, - pasakojo M. Butkus.

Geros sąlygos sportuoti, iškovotas čempionų titulas ir atsivėrusi galimybė žaisti LFF A lygoje – priežastys, kurių vedamas M. Butkus ir kitam sezonui liktų Kėdainių komandoje.

„Sezonas ką tik pasibaigė, kol kas ilsiuosi ir apie kitą sezoną dar anksti galvoti. Kėdainiuose sąlygos sportuoti buvo geros, komandos mikroklimatas irgi geras, klubas, kiek leidžia sąlygos, į viską žiūri profesionaliai. Mane viskas čia tenkina, tad, jei iš esmės kas nors nesikeis, greičiausiai liksiu „Nevėžyje“. Iškovotas čempionų titulas atvėrė galimybę žengti į A lygą ir, kiek žinau, klubas tokia galimybe būtų linkęs pasinaudoti. Tai būtų laiptelis aukštyn“, - kalbėjo futbolininkas.

Biržietiškas Telšių „Džiugas“

LFF I lygos čempionate šį sezoną žaidė ir dar du biržiečiai futbolininkai – Rokas Lazdinauskas ir Rokas Stanulevičius. Jie abu atstovavo Telšių „Džiugo“ komandai, čempionate užėmusiai ketvirtąją vietą.

R. Lazdinauskas Telšių „Džiugas“ komandoje žaidė jau antrąjį sezoną. Su šia komanda jis pernai tapo LFF I lygos čempionu. Tuo tarpu R. Stanulevičius prie Telšių komandos prisijungė tik nuo antrojo rato, tačiau spėjo pelnyti 5 įvarčius. Jei Telšių „Džiugas“ priims sprendimą žaisti A lygoje, tai biržiečiai būtų linkę likti komandoje ir kitam sezonui.

Pagal LFF nuostatus, pirmas keturias vietas užėmusios I lygos komandos ateinantį sezoną įgyja teisę rungtyniauti A lygoje.
Šį sezoną sūnaus Roko Stanulevičiaus ir buvusių auklėtinių žaidimą stebėjęs bei ne vienerias LFF I lygos rungtynes matęs Biržų futbolo „stuburas“ Vytautas Stanulevičius mano, kad pirmos lygos komandos A lygoje neiškristų iš konteksto.

„Pirmos lygos vedančios komandos tikrai demonstruoja neblogą futbolą, kuris žiūrisi. Gal techniškumo ir trūksta, bet jis kompensuojamas kova, dideliu noru ir energija. Visgi komandose žaidžia tikrai aukšto lygio žaidėjai, vertinant Lietuvos mastu. Šią vasarą ir rudenį stebėti LFF I lygos kovas man buvo vienas džiaugsmas. Jei A lyga būtų papildyta ir joje rungtyniautų 10 komandų, tai šalies čempionatas išties būtų įdomus. Tikrai būtų daug kovos. Jei A lygos lyderės ir yra visa galva aukščiau už kitas komandas, tai tarp likusių būtų tikrai įdomi kova. Be to, A lygoje matytume rungtyniaujančius net tris biržiečius, ko iki šiol nėra buvę“, - sakė V. Stanulevičius.

Futbolo talentų Meka

R. Stanulevičius, M. Butkus, R. Lazdinauskas – visi jie buvę Biržų Kaštonų pagrindinės mokyklos mokiniai. Ši mokykla, kuriai vadovauja futbolo ir sporto entuziastas, treneris V. Stanulevičiaus, jau ilgą laiką garsėja kaip perspektyvių jaunųjų futbolininkų Meka. Gabūs, į futbolą pasinėrę vaikai nelieka nepastebėti. Juos kviečia treniruotis didžiųjų miestų futbolo akademijos. Dažniausiai biržiečiai pasirenka Panevėžio futbolo akademiją. Tą lemia nedidelis atstumas nuo Biržų ir galimybė tėvams greitai ir bet kada nuvažiuoti pas vaikus.

Šiuo metu Lietuvos futbolo grandų akiratyje yra du jaunieji biržiečiai – Elmis Tamulėnas ir Rūtenis Simonaitis. Futbolo treniruotes Biržų kūno kultūros ir sporto centre (BKKSC) lankęs E. Tamulėnas jau nuo rugsėjo mėnesio išvyko mokytis ir treniruotis į Panevėžio futbolo akademiją, kur buvo įsteigta speciali klasė jauniems (gimusiems 2006 metais) ir perspektyviems vaikams.

R. Simonaitis šiuo metu dar tebėra BKKSC auklėtinis, tačiau turi kvietimą prie Panevėžio akademijos prisijungti šių metų pabaigoje. Ar po Naujųjų metų jis išvyks mokytis į Panevėžį, kol kas nėra aišku dėl labai neapibrėžtos situacijos visoje švietimo sistemoje. Iš esmės viskas priklausys nuo epidemiologinės situacijos šalyje.

Anbo
Pranešimai: 8705
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Nevėžis

2021 Bal 13 13:54

V.Stankevičius pasakė, kad Kėdainių stadione jau tiesiama nauja danga ir komanda tikisi kitą savaitę jau treniruotis savo stadione (dabar "Nevėžis" važinėja treniruotis į Jonavą ir visas rungtynes žaidžia išvykoje).

Pasak vyr. trenerio, iš traumuotų žaidėjų arčiausiai sugrįžimo yra Kasparavičius, Gražio ir Butkaus sugrįžimo tikimasi po 2 savaičių, Kyeremeh ir Kugio - gegužės mėnesį.

Grįžti į