...

FK "Kruoja" VS. "Jagiellonia" Balstogė

2015 Bir 23 16:07

UEFA Europos lygoje – „Jagiellonia“ barjeras
http://fkkruoja.lt/index.php/pradinis/n ... a-barjeras" onclick="window.open(this.href);return false;

Pakruojo „Kruojos“ klubui UEFA Europos lygos burtai nebuvo palankūs – pirmajame atrankos etape teks susigrumti su Lenkijos pirmenybių bronzos medalių laimėtojais Balstogės „Jagiellonia“ futbolininkais.

„Jagiellonia“ klubas Europos lygos atrankoje dalyvavo du kartus. 2010-2011 metų sezone lenkai 1:2 ir 2:2 pripažino Graikijos „Aris“ pranašumą, o 2011-2012 metų sezone neįveikė Kazachstano „Irtysh“ barjero – 1:0 ir 0:2.

Šioje Lenkijos ekipoje ne vienerius metus yra praleidęs dabartinis Vilniaus „Žalgirio“ treneris Andrius Skerla. Jis kartu su „Jagiellonia“ 2010 metais iškovojo šalies taurę. Tais pačiais metais Balstogės klubas galėjo džiaugtis ir Lenkijos Supertaure.

Klubas įkurtas tolimais 1920 metais ir namų rungtynes žaidžia naujame Balstogės miesto stadione, talpinančiame 22 tūkstančius žiūrovų.

...

Re: FK "Kruoja" VS. "Jagiellonia" Balstogė

2015 Bir 23 16:09

A.Dambrauskas: „Tikėjomės silpnesnio varžovo“
http://fkkruoja.lt/index.php/pradinis/n ... io-varzovo" onclick="window.open(this.href);return false;

Po UEFA Europos lygos atrankos burtų, kurie lėmė, jog Pakruojo „Kruojai“ teks susitikti su Lenkijos „Jagiellonia“ klubu, fkkruoja.lt interneto svetainei savo mintis išsakė treneris Aidas Dambrauskas.

„Tikėjomės silpnesnio varžovo, tačiau nieko čia nepakeisi. Žiūrint iš vienos pusės – finansiškai šis variantas klubui gal ir yra lengvesnis, bet žiūrint iš sportinės pusės varžovas tikrai grėsmingas“, - kalbėjo A.Dambrauskas.

„Lenkijos čempionatas yra tikrai aukšto lygio, o „Jagiellonia“ ne veltui užėmė tokią aukštą vietą. Tai gerai sukomplektuota ekipa. Dabar ieškosime informacijos, pradėsime varžovų analizę ir atsakingai ruošimės rungtynėms“, - baigė jis.

...

Re: FK "Kruoja" VS. "Jagiellonia" Balstogė

2015 Bir 25 17:44

„Kruoja“: burtai – nepalankūs, bet prieš kovą ginklų nesudėsime

http://fkkruoja.lt/index.php/pradinis/n ... nesudesime" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.youtube.com/watch?v=Zvo1qTiO-GI" onclick="window.open(this.href);return false;

...

Re: FK "Kruoja" VS. "Jagiellonia" Balstogė

2015 Bir 27 13:54

Pakruojo „Kruoja“ – Balstogės „Jagiellonia“ (Europos lygos atranka)

Tai pora, kurioje „Kruojai“, norint žengti toliau, reikės ne tik sėkmės, tačiau ir savotiško stebuklo. Pastaruoju metu pakruojiečiai buksuoja vietiniame čempionate, kur nelaimėjo jau 12 rungtynių paeiliui. Kai nepavyksta įveikti tokių komandų kaip „Klaipėdos granitas“ ar „Šiauliai“, savaime suprantama, jog sunku įsivaizduoti triumfą dviejų rungtynių sumoje prieš Lenkijos čempionato bronzos medalininkus.

„Jagiellonia“ praktiškai visose grandyse turi individualiai stipresnius žaidėjus, rungtyniauja žymiai pajėgesniame čempionate ir šiai dienai visomis prasmėmis yra galingesnis klubas. Protas sako, kad „Kruojos“ viltys – labai minimalios, tačiau tuo pat metu galvoje skamba vienos dainos žodžiai: „geriau visai negyvent, negu visai netikėt“.
Jakelio mintys

...

Re: FK "Kruoja" VS. "Jagiellonia" Balstogė

2015 Bir 30 12:49

- KRUOJA turi tris gerbėjus (redakcijai pavardės ir marmūzės žinomos). 8-)

JAGA turi tūkstantinę armiją kibicų. Jie atvyksta autobusais į Lietuvą palaikyti JOGAILAIČIŲ.

Girdėjau, kad duos į snukius viems.. ciocėms, vaikams, seneliams, šunms, auksinėms žuvelėms, riaušių policijai..

Riaušių policija ir Šiaulių miesto policijos komsariato blondinės, kurių ūgis 160 cm, o krūtinės apimtis C, D dydis irgi su jais, futbolo chuliganais, galynėsis???

...

Re: FK "Kruoja" VS. "Jagiellonia" Balstogė

2015 Bir 30 12:57

JAGA kibicų armija:
https://www.youtube.com/watch?v=lCPTjp8lU20" onclick="window.open(this.href);return false;***

Jobūbo rašinėlis: http://www.lrytas.lt/sportas/futbolas/l ... ZJnWPntlHw" onclick="window.open(this.href);return false;

...

Re: FK "Kruoja" VS. "Jagiellonia" Balstogė

2015 Bir 30 13:11

Riaušių policija.. ir šunys dresuoti bus..

ir trapių blondinių su policijos uniforma..

http://www.lrytas.lt/sportas/futbolas/p ... ZJoiPntlHw" onclick="window.open(this.href);return false;

Paveikslėlis

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11512
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK "Kruoja" VS. "Jagiellonia" Balstogė

2015 Lie 02 11:12

Prieš UEFA Europos lygos mūšį - maksimalus susikaupimas ir koncentracija
http://www.fkkruoja.lt/index.php/pradin ... centracija" onclick="window.open(this.href);return false;

Pakruojo „Kruojos“ futbolininkų ketvirtadienio vakarą laukia vienas rimčiausių išbandymų per visą klubo gyvavimo istoriją. Antrą kartą pakruojiečiai dalyvaus prestižiniame UEFA Europos lygos turnyre, kur pirmojo atrankos etapo serijos pirmose rungtynėse susitiks su Balstogės „Jagiellonia“. Nors prieš kelis metus pirmasis blynas tarptautinėje arenoje prisvilo ir Minsko „Dinamo“ į kitą etapą žengė visiškai pelnytai, šį kartą pakruojiečiai neslepia – nors laukia itin sunkus mūšis, anksčiau laiko niekas baltos vėliavos nekelia.

Pakruojo „Kruojos“ vyriausiasis treneris Mykola Trubačiovas UEFA Europos lygos rungtynių su Balstogės „Jagiellonia“ išvakarėse surengtoje spaudos konferencijoje teigė, jog komanda rengiasi atsakingai, varžovų nebijo ir sieks pradžiuginti gerbėjus geru žaidimu. „Blogas yra tas kareivis, kuris nenori tapti generolu. Taip, mes puikiai suprantame, kad „Jagiellonia“ yra aukšto lygio klubas, tačiau kokie sportininkai mes būtume, jei anksčiau laiko sakytume, kad neturime šansų? Turime. Ir darysime viską, kad sužaistume kuo geriau“, - susirinkusiems žiniasklaidos atstovams kalbėjo savaitę su „Kruoja“ dirbantis M.Trubačiovas. „Nors su komandą dirbu tik penkias dienas, prieš atvykstant į Lietuvą peržiūrėjau daugybę rungtynių įrašų, tad esu gerai susipažinęs su „Kruojos“ klubu. Vyrai yra rimtai nusiteikę, visą savaitę intensyviai ruošėmės. Žinome, kad bus sunku, tačiau sieksime pradžiuginti gerbėjus geru žaidimu. Laukia tikra futbolo šventė“, - baigė jis.

Prieš nenumaldomai artėjančią kovą mintis išsakė ir ekipos kapitonas Ričardas Beniušis. „Balstogės komanda yra turbūt vienas stipriausių mums galėjusių tekti varžovų. Tai gerai sukomplektuota komanda, su kuria žaisti išties bus sunku. Tačiau mes nebijome, žengsime į aikštę ir atiduosime viską, kad pasiektume kuo geresnį rezultatą. Naudodamasis proga norėčiau pakviesti atvykti į stadioną ir mus palaikyti. Palaikymas bus išties svarbus“, - kalbėjo Didysis Benas.

Pakruojo „Kruojos“ ir Balstogės „Jagiellonia“ rungtynės Šiaulių miesto savivaldybės stadione ketvirtadienį prasidės 18 val. Bilietus platina Ticketmarket.lt

...

Re: FK "Kruoja" VS. "Jagiellonia" Balstogė

2015 Lie 02 15:56

Jau šį vakarą 18 val. visi susitinkame Šiaulių miesto stadione! Kviečiame atvykti anksčiau ir išvengti eilių.


„Jagiellonia“ futbolininkai Šiauliuose tikisi pergalės ir tvirto fanų užnugario
https://www.youtube.com/watch?v=YKELEgpPP58" onclick="window.open(this.href);return false;


...

Re: FK "Kruoja" VS. "Jagiellonia" Balstogė

2015 Lie 02 15:57

Plakatai neblogi - įdomu, kiek jie kainavo ir kiek išspausdino..

Paveikslėlis

...

Re: FK "Kruoja" VS. "Jagiellonia" Balstogė

2015 Lie 02 16:00

Kokiems wiešpačiukams meldžiasi Ričardas?

Paveikslėlis

...

Re: FK "Kruoja" VS. "Jagiellonia" Balstogė

2015 Lie 02 16:03

Šiaulius užplūs beveik pusantro tūkstančio neprognozuojamų Lenkijos futbolo fanų
http://www.DELFI.lt" onclick="window.open(this.href);return false; 2015 m. birželio 30 d. 14:59

Lietuvos policija intensyviai rengiasi artėjančioms UEFA Europos lygos atrankos rungtynėms Šiauliuose tarp Pakruojo „Kruojos“ ir Balstogės „Jagiellonia“ klubų, kurios vyks ketvirtadienį.

Planuojama, kad į jas atvyks apie 1300 Lenkijos futbolo sirgalių, kurie garsėja neprognozuojamu elgesiu. Policija nuo trečiadienio vakaro dirbs pasienio punktuose, kur bus įrengti stacionarūs policijos patikros postai. Bus atliekami transporto priemonių patikrinimai kelyje „Via Baltika“, todėl gyventojai turėtų planuoti savo keliones iš anksto, kad laiku pasiektų savo kelionės tikslą. Visa policijos turima informacija perduota Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnams, kurie taip pat padės kontroliuoti į Lietuvą vykstančius transporto srautus.

Sustiprintu režimu dirbs ne tik uniformuoti pareigūnai, bet ir kriminalinės policijos pareigūnai, vilkintys civilius rūbus, taip pat policijos kinologai, raitoji policija, bus pasitelktos Viešojo saugumo tarnybos pajėgos. Padėti Lietuvos pareigūnams atvyksta kolegos iš Lenkijos policijos, kurie gerai pažįsta savo šalies sirgalius. Kolegos dalinsis turima informacija apie atvykstančius sirgalius, bendraus su jais, taip pat padės užtikrinti viešąją tvarką. Policijos generalinis komisaras Linas Pernavas teigia, kad tik ištraukus burtus ir paaiškėjus, su kuo teks žaisti Lietuvos futbolo klubams, aktyvų prevencinį darbą pradėjo ir Lietuvos policija. „Atlikome didelį parengiamąjį darbą, susirinkome visą reikiamą informaciją, todėl esame pasirengę bet kokiems iššūkiams. Labai tikimės, kad sirgaliai elgsis kultūringai ir didelių neramumų pavyks išvengti. Tačiau jei reikės, policija bus pasirengusi griežtam atsakui į futbolo chuliganų veiksmus“, - sako policijos vadovas.

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/sportas/futbolas/si ... d=68374648" onclick="window.open(this.href);return false;

...

Re: FK "Kruoja" VS. "Jagiellonia" Balstogė

2015 Lie 02 16:58

FK Kruoja: M.Matuzas, D.Jankauskas, Tau.Eliošius, T.Salamanavičius, R.Beniušis, V.Pocevičius, H.Crisan, A.Skroblas, D.Strockis, A.Bagočius, D.Navikas. Atsargoje: A.Bražinskas, M.Adamenko, T.Birškys, S.Olberkis, T.Eliošius, D.Boubakary, O.Tarasenko.
Paskutinę akimirką užregistruotas D.Navikas šiandien jau vilkės "Kruojos" marškinėlius!

plintusas
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2015 Kov 02 17:29
Palaikoma komanda: Utenis

Re: FK "Kruoja" VS. "Jagiellonia" Balstogė

2015 Lie 02 18:52

Na kol kas labai neblogai laikosi. Ypač pirmos 25 minutės geros buvo, niekuo nenusileido lenkams. Į kėlinio pabaigą varžovai atsigavo, po kampinio buvo pavojingiausia situacija, gerai, kad Matuzas vietoj buvo. Jei dar pačioj pabaigoj Beniušiui ar Salamanavičiui būtų pasisekę, išvis būtų fantastika. :shock:

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11512
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK "Kruoja" VS. "Jagiellonia" Balstogė

2015 Lie 02 19:50

Širdis jautė ir vėl neapgavo, kad gaus bankę rungtynių pabaigoje. Viskas labai lietuviškai.

Grįžti į