Respublik
Pranešimai: 8647
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK "Nemunas" (Prienai)

2023 Lap 27 12:17

Teko išklausyti kad 2022 metams savivaldybė paskyrė €10 tūkst. paramą, 2023 – jau €30 tūksts., o nuo 2024 metų planuoja dar didinti skiriamas lėšas ir kelti tikslą licencijuoti klubą į II Lygą. Tiesa, šiemet sezoną baigė ketvirti.
Pokyčiai ir veiklos Prienų rajono sporto gyvenime
https://www.gyvenimas.eu/2023/11/14/pok ... -gyvenime/
14 lapkričio, 2023

Gana plačiai pasklido dar viena žinia, kad Prienų r. savivaldybės kūno kultūros ir sporto centre 2023–2024 mokslo metais nebus vykdomi futbolo sporto šakos užsiėmimai. Atsižvelgiant į susiklosčiusią situaciją (kvalifikuotų trenerių trūkumą rajone), priimtas sprendimas jaunųjų Prienų rajono futbolininkų ugdymą patikėti Prienų futbolo mokyklai.

Futbolo sporto šakos užsiėmimus Prienų rajone sėkmingai vykdo Prienų futbolo mokykla ir futbolo klubas „Prienai“. Tai yra dvi susijusios organizacijos: futbolo klubo „Prienai“ pagrindą sudaro Prienų rajono futbolininkai, kurie 2022 m. tapo KAFF III lygos nugalėtojais ir iškovojo teisę sportiniu principu patekti į Lietuvos futbolo federacijos (LFF) II lygą.

Atsižvelgiant į Lietuvos futbolo federacijos vykdomą politiką, futbolo klubai, norintys dalyvauti aukščiausių Lietuvos futbolo lygų varžybose, privalo turėti savo jaunimo komandas, kurios dalyvautų Lietuvos jaunimo futbolo čempionatuose. Prienų futbolo mokykla nuo šių mokslo metų pradžios dalyvauja Lietuvos jaunimo iki 19 metų, Lietuvos jaunimo iki 10 metų ir Lietuvos vaikų iki 8 metų bei merginų LFF II lygos čempionato varžybose. Taip klojami pamatai ne tik sistemingam vaikų ir jaunimo futbolo vystymui Prienų rajone, bet ir pradedamas įgyvendinti siekis turėti profesionalią futbolo komandą Prienuose, kuri galėtų dalyvauti Lietuvos I arba II lygos futbolo čempionate.

Prienų r. savivaldybė aktyviai prisideda prie šio tikslo siekimo, finansiškai remdama ir futbolo klubo „Prienai“ dalyvavimą suaugusiųjų futbolo varžybose, ir nuo šių mokslo metų prisidėdama prie Prienų futbolo mokyklos išlaikymo, o perspektyviausi mūsų krašto jaunieji futbolininkai treniruojasi su Prienų futbolo mokyklos vėliava.

Šiuo metu futbolo treniruotes lanko 97 jaunieji sportininkai. Su Prienų futbolo mokyklos atstovais vyksta sistemingas bendradarbiavimas, pastarieji sutiko sumažinti mokestį už treniruotes nuo 10 iki 5 eurų per mėnesį, kad šis mokestis būtų suvienodintas su Prienų KKSC treniruočių mokesčiu ir visi mūsų rajono jaunieji sportininkai turėtų vienodas sąlygas ir galėtų lankyti jiems priimtiniausias sporto šakas.

Respublik
Pranešimai: 8647
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK "Nemunas" (Prienai)

2024 Kov 01 20:53

Realiai nepriėmė Utenio, Prienų, Sirijaus.
Ir tada dar nebuvo patenkinti naujai prikurtų bekų atėjimai.
Prienų futbolas grįžta į LFF II lygą
https://kvitrina.lt/prienu-futbolas-gri ... f-ii-lyga/
2024 02 28

FK „Prienai“ direktorius Kęstutis Deltuva pateikė informaciją, jog Prienų FK „Prienai“ komanda „Nemunas“ dalyvaus 2024 m. II lygos čempionate. Pasak jo, licencijavimo procesas baigtas ir Prienų futbolas grįžta į LFF II lygos čempionatą.

Anot K. Deltuvos, šiame sezone klubo komandos dalyvaus šešiuose čempionatuose: II lygos, III lygos, U19, Moterų regioninėje lygoje, U10, U8.

Pasiruošimas sezonui prasidėjo vasario pradžioje. Pagrindinė komanda jau sužaidė dvejas kontrolines rungtynes. Vienose buvo pasiekta pergalė (3:1 su VJFM „Fortūna“) ir patirtas vienas pralaimėjimas (1:5 su „Sūduva B“). Kovo 2 d. pagrindinė „Nemuno“ komanda Prienų futbolo stadione žais draugiškas rungtynes su FK „Jonava“. Rungtynių pradžia 13 val.

Respublik
Pranešimai: 8647
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK "Nemunas" (Prienai)

2024 Kov 04 04:42

Sezonui besiruošiančios „Nemuno“ komandos lygiosios
https://kvitrina.lt/sezonui-besiruosian ... lygiosios/

Kovo 2 d. Prienų futbolo stadione buvo sužaistos draugiškos rungtynės. „Nemuno“ komanda priėmė svečius iš Jonavos.

Nors Prienų komandos dalyvavimas LFF II lygos čempionate vis dar neaiškus (licencija gauta) dėl LFF savo pačių nuostatų nesilaikymo, klubo vadovai įsitikinę, jog sprendimai bus priimti teigiami ir komanda dalyvaus II lygos čempionate. „Situacija šiek tiek komplikuota, bet mes tęsiame pasiruošimą sezonui. Šiandien mūsų varžovai – Jonavos komanda, kurios planuose patekimas į I lygą“, – mintimis dalijasi klubo direktorius Kęstutis Deltuva.

Galima drąsiai teigti, jog rungtynės pavyko, nors įvarčių nebuvo pelnyta. Abi komandos turėjo gerų progų nuginkluoti varžovų vartininkus, bet tam trukdė arba vartų sargai, arba vartų skersiniai.

Stebėti prieniškių žaidimą buvo įdomu. Turėdama gynyboje ir puolime po patyrusį žaidėją, komanda laikėsi savo planų ir gynyboje, ir puolime. Žaidėjai varžovams iš Jonavos užkūrė tikrą kovą. Tiesa, antrajame kėlinyje „Nemuno“ komandoje buvo atlikta nemažai pakeitimų – vieni taktiniai, kiti dėl žaidėjų patirtų traumų.

Tai jau trečiosios draugiškos komandos rungtynės. Per tą laiką pasiekta pergalė, iškovotos lygiosios ir patirtas vienas pralaimėjimas.

Respublik
Pranešimai: 8647
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK "Nemunas" (Prienai)

2024 Bal 03 15:42

Prienų futbolo mokykloje – naujas, kilęs iš Prienų, vaikų treneris
https://kvitrina.lt/prienu-futbolo-moky ... -treneris/

Prienų futbolo mokykla tęsia savo misiją pritraukti prie jaunosios kartos ugdymo iš Prienų kilusius trenerius. Buvo pristatytas Liudas Bagdonas, prieniškis, kuris lankė Nemuno ir „Ąžuolo“ pradines mokyklas, o vėliau baigė Birštono gimnaziją. Liudas krimto socialinius mokslus, bet suprato, jog nuo septynerių metų lankomas futbolas (treneriai Kęstutis Deltuva, Gintaras Budrikas) ir 12 metų atstovavimas įvairaus amžiaus Prienų jaunimo komandoms, o vėliau ir pagrindinei komandai, yra jo ateitis.

Pasak Liudo, vaikų trenerio karjerą jis pradėjo prieš ketverius metus, darbuojasi „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijoje. O nuo šiol Liudas treniruos dvi vaikų grupes ir Prienų futbolo mokykloje. Liudo teigimu, jo apsisprendimą priimti Kęstučio Deltuvos kvietimą dirbti Prienų futbolo mokykloje paskatino jo vizija paversti Prienų futbolo mokyklą viena geriausių šalyje.

Kęstutis Deltuva akcentavo, jog nuo pat pradžių buvo nubrėžta misija suvienyti Prienų futbolo bendruomenę ir sukurti sistemą, kurioje nuo mažens būtų ugdomi vietiniai futbolininkai. Pasak K. Deltuvos, Liudas dirba su didžiuliu noru ir užsidegimu, turi pedagoginės patirties ugdant vaikus, tikras prieniškis, ir todėl smagu, jog jis sutiko prisijungti prie savos komandos.

Grįžti į