...

FK "Širvinta" --> Širvintos

2015 Rgs 08 17:46

FK "ŠIRVINTA" (gimimo metai ir vieta nežinoma).

Kažkoks pamestinukų klubas..
- Rimtas incidentas šį savaitgalį įvyko rungtynėse FK Širvinta-GB United ( SFL IV Lyga A div). Rungtynių metu FK Širvinta atsarginis žaidėjas Oskaras Kružikas išbėgo į aikštę ir smogė ranka vienam iš GB United žaidėjų, ko pasekoje aikštėje vos nekilo masinės muštynės. Tai jau ne pirmas šio žaidėjo O.Kružikas agresyvaus elgesio faktas šiame sezone ir žaidėjas jau buvo diskvalifikuotas dvejoms rungtynėms po incidento Carlsberg taurės rungtynėse FK Širvinta-Futboliukas. Šį atvejį dar nagrinės SFL DK ir sankcijos šiam žaidėjui bei FK Širvinta komandai bus paskelbtos artimiausiu metu, tačiau bendra Lygos pozicija tokių incidentų atveju jau seniai yra aiški ir Lyga tikrai netoleruos chuliganizmo futbolo aikštelėje.

http://www.vilniausfutbolas.lt/naujiena ... ntose/4012" onclick="window.open(this.href);return false;

...

Re: FK "Širvinta" --> Širvintos

2015 Rgs 09 17:28

IV lyga

Šis turnyras tarp visų, kuriuos rengia Sekmadienio futbolo lyga, šį kartą sulaukė itin daug karštų įvykių.

Itin karšta dvikova įvyko Širvintose tarp 3 ir 4 vietas užimančių vietos „Širvintos“ ir Kaišiadorių „GB United-Dividendos“. Svečiai jau 5 min. po Gintaro Stankevičiaus įvarčio išsiveržė į priekį, bet 78 min. Tomas Pavasaris rezultatą išlygino. Netrukus aistros užvirė tiek, kad šeimininkų žaidėjas Oskaras Kružikas, tuo metu buvęs tarp „Širvintos“ atsarginių, įsiveržė į aikštę ir smogė svečių žaidėjui į veidą. Agresyviai nusiteikęs širvintiškis prieš save išvydo raudonąją kortelę, o rungtynės taip ir baigėsi lygiosiomis 1:1. Po jų komandos išsaugojo savo pozicijas turnyre: „Širvinta“ (25) liko ketvirta, o „GB United-Dividenda“ (24) – penkta.

Tuo metu O. Kružiko elgesys sulaukė daugiau dėmesio. SFL Drausmės komitetas jau ne pirmą kartą skandalingai aikštėje pasielgusį širvintiškį diskvalifikavo iš visų turnyrų 6 mėnesiams, o „Širvintai“ papildomai skirta 100 eurų bauda.

http://www.15min.lt/sportas/naujiena/fu ... -24-526970" onclick="window.open(this.href);return false;

Respublik
Pranešimai: 8640
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK "Širvinta" --> Širvintos

2021 Bal 06 02:24

Paskirstytos lėšos sporto klubams
https://sirvintusportas.lt/2021/03/15/p ... klubams-2/

Pranešame, kad kūno kultūros ir sporto projektų dalinio finansavimo iš Savivaldybės biudžeto komisija 2021 m. kovo 15 d. patvirtino 2021 m. pateiktų projektų, kuriems įgyvendinti skirtos lėšos, sąrašą.

Eil. Nr. Pareiškėjas Prašoma suma Eur. Skirta suma Eur.
1. Širvintų futbolo klubas Širvintos 4400 2000

2020 vasario 27
https://sirvintusportas.lt/2020/02/27/p ... o-klubams/
Eil. Nr. Pareiškėjas Prašoma suma Eur. Skirta suma Eur.
1. Širvintų futbolo klubas Širvintos 3200 2000

2019 kovo 7
https://sirvintusportas.lt/2019/03/07/s ... rojektams/
Eil. Nr. Pareiškėjas Skirta suma
1. Širvintų futbolo klubas Širvintos 2800 Eur.

Respublik
Pranešimai: 8640
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK "Širvinta" --> Širvintos

2021 Geg 18 09:51

Po kovingo praeito sezono „Širvintos – VGTU Vilkai“ iškovojo kelialapį į VRFS III lygą.
Esame nusiteikę kovingai, todėl KVIEČIAME artėjančiam sezonui prisijungti prie mūsų komandos VARTININKĄ.
Jeigu nori išmėginti savo jėgas aukščiausioje mėgėjų lygoje - susisiekite dėl detalesnės informacijos!

Respublik
Pranešimai: 8640
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK "Širvinta" --> Širvintos

2021 Lie 31 16:00

Istorinio įvarčio į „Liverpool“ vartus Giedriui Barevičiui neleidžia pamiršti draugai
http://vilniausfutbolas.lt/naujiena/Ist ... augai/5431

Buvęs profesionalus futbolininkas Giedrius Barevičius be penkių Lietuvos čempiono titulų gali pasigirti unikaliu pasiekimu – jis kol kas vienintelis lietuvis, įmušęs įvartį į kultinio Anglijos klubo „Liverpool“ vartus.

Dabar 44-erių G. Barevičius treniruoja VRFS III-ios lygos pirmenybėse žaidžiančią Širvintų „VGTU-Vilkų“ komandą, o išskirtinę akistatą prieš „Liverpool“ jam vis primena draugai.

Įmušė ne taip, kaip planavo

2005 metų vasarą G. Barevičius su daugkartinių Lietuvos čempionų FBK „Kauno“ klubu kovojo UEFA Čempionų lygos atrankos varžybose.

Pirmame etape kauniečiai nesunkiai – 4:2 ir 4:0 – eliminavo Farerų Salų „HB Torshavn“ komandą. O antrame burtai lėmė akistatą su garsiuoju „Liverpool“. Liverpulio klubas buvo tik ką laimėjęs Čempionų lygą, bet Anglijos čempionate liko penktas, todėl kelią į naujo sezono elito turnyrą išimties tvarka turėjo skintis per atranką.

„Kai paaiškėjo burtų rezultatai, emocijos buvo dvejopos. Supratome, kad žengti tolyn neturime jokių šansų, bet pasivaržyti su tokio lygio varžovais norėjo kiekvienas. Be to, klubui tai buvo finansiškai naudingas variantas dėl transliacijų teisių ir bilietų į rungtynes pardavimo, svečių sirgalių apsilankymo“, – prisiminė buvęs saugas.

Pirmąsias rungtynes namie „Kaunas“ pralaimėjo 1:3, o G. Barevičius išgarsėjo, kai pelnė pirmą susitikimo įvartį. 21-ą min. gavęs Artūro Rimkevičiaus perdavimą, G. Barevičius iš kelių metrų atstumo įspraudė kamuolį į Jose Reinos ginamus vartus.

„Smūgis nebuvo geriausias, suveikė sėkmės ir atsitiktinumo faktorius, – pripažino G. Barevičius. – Mano stiprioji koja visuomet buvo kairė. Tada mušiau dešine, bet susipainiojau, pataikiau į kairę ir kamuolys įkrito į vartus. Net komandos draugai po rungtynių traukė per dantį. Ir dabar, prabėgus 16 metų, kas nors iš draugų ar pažįstamų vis prisimena, pamini, kad esu įmušęs tokiam garsiam varžovui“.

Tiesa, persvara „Kaunas“ džiaugėsi neilgai. 27-ą min. rezultatą išlygino Djibrilis Cisse, dar po trijų minučių persvėrė Jamie Carragheris, o 55-ą min. 11-os metrų baudinį realizavo Stevenas Gerrardas – 1:3.

„Pusę valandos padraskėme jiems akis, bet po to įvarčio „Liverpool“ žvaigždės susiėmė, „užsuko“ žaidimą vienu kamuolio lietimu ir nesuteikė mums jokių šansų. Vos spėjome lakstyti paskui juos“, – teigė futbolininkas.

Po rungtynių G. Barevičius išskirtinio dėmesio iš britų spaudos nesulaukė. Anglai sau būdingu stiliumi kritikavo „Liverpoolį“ už atsipalaidavimą ir praleistą įvartį.

Atsakomąsias rungtynes garsiajame „Anfield“ stadione „Kaunas“ pralaimėjo 0:2. Tam mačui skirtoje programėlėje save išvydo ir G. Barevičius: „Ten buvo parašyta tai, ką sunku paneigti: ne pats gražiausias įvartis, bet vienas svarbesnių“.

Paklaustas, ar apie įvartį į J. Reinos vartus dabar neklausia „VGTU-Vilkų“ jaunieji auklėtiniai, G. Barevičius tik nusijuokia: „Kai kurie gal net nežino tokio fakto. Aš taip pat ne iš tų, kurie pultų pasakoti. Nėra, ko girtis“.

Planai Širvintose

G. Barevičius gerai žinomas ir salės futbolo mėgėjams – yra šalies I-os lygos pirmenybėse rungtyniaujančios to paties pavadinimo komandos žaidžiantysis treneris. Ji susikūrė prieš dvejus metus susijungus „Širvintų“ ir VGTU studentų komandoms.

„VGTU-Vilkų“ didžiojo futbolo ekipos sudėtį lygiomis dalimis sudaro širvintiškiai ir vilniečiai. Namų rungtynes jie žaidžia neseniai atnaujintame Širvintų miesto stadione.

VRFS III-ios lygos pirmenybių startas „VGTU-Vilkams“ buvo permainingas: iš pradžių patirti trys pralaimėjimai, vėliau iškovotos trys pergalės. G. Barevičius neatmeta, kad tam įtakos galėjo turėti ir adaptacija pereinant iš salės į lauko futbolą.

„Tie pralaimėjimai nebuvo gniuždantys, prieš visus kovojome. Vėliau pasipildėme keliais žaidėjais ir prasidėjo pergalės. Faktas, kad kokybiškas perėjimas iš salės į lauko futbolą užtrunka. Salėje futbolas kitoks, labiau kompaktiškas, ten ir pats galiu pažaisti, pasigrumti. O lauke reikia labai gerų fizinių savybių ir greičio“, – lygino treneris.

III-ioje lygoje Širvintų futbolininkai nerungtyniauja vien savo malonumui – turi tikslų.

„Jeigu salės futbolas mums labiau yra malonus užsiėmimas, tai III-ioje lygoje ateiname ne vien tik pažaisti. Turime tam tikrus tikslus, taip pat rėmėjų pageidavimus. Iš pradžių sieksime patekti į aštuntuką, kuris rudenį kovos dėl aukščiausių vietų. O tada jau matysime“, – pasakojo G. Barevičius

Širvintos niekada negarsėjo giliomis futbolo tradicijomis. Vietos komanda du kartus yra tapusi II-os lygos pirmenybių prizininke, bet nuo 2006 m. žaidžia tik mėgėjų turnyruose Vilniaus apskrityje.

G. Barevičius norėtų šią tendenciją pakeisti, nes komandoje regi perspektyvaus jaunimo. Artimiausioje ateities perspektyvoje braižoma vizija sugrįžti bent į II-ą lygą, rezervinę klubo komandą paliekant III-ioje lygoje. Tačiau garsiai kalbėti apie tokius planus, pasak trenerio, dar anksti.

Grįžti į