...

Re: FK "Žalgiris" VS. Malmö FF (Švedija)

2015 Lie 22 11:03

Vilniaus „Žalgiris“ nusileido „Malmo“ ir atsisveikino su Čempionų lygos svajone
http://www.15min.lt/sportas/naujiena/fu ... -24-517104" onclick="window.open(this.href);return false;

Antradienio vakarą Vilniaus „Žalgiris“ pilnutėliame LFF stadione bandė prasibrauti į trečiąjį Čempionų lygos atrankos etapą. Švedijos čempionas „Malmo“ šią svajonę sugriovė vieninteliu įvarčiu antrojo kėlinio pradžioje. Pirmasis susitikimas Malmėje baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Valdas Dambrauskas prieš rungtynes žadėjo, kad vilniečiai šį kartą į aikštę išbėgs su vieninteliu tikslu – atakuoti ir mušti reikalingą įvartį. Pirmajame kėlinyje žalgiriečiai bandė įvykdyti šį planą ir rezgė atakas, tačiau rimtesnę progą pirmoje kėlinio pusėje sukūrė tik vieną. Tuomet Linas Pilibaitis smūgiavo pavojingai, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

Realiausią progą pasižymėti lietuviai turėjo pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje. S.Nyuiadzi smūgiuotas kamuolys skriejo visai šalia vartų. Netrukus dar vieną puikią progą sukūrė ir Vytautas Lukša, tačiau kamuolys ir vėl praskriejo šalia vartų.

Per pertrauką karšta buvo ne aikštėje, o tribūnose. Prie žurnalistų ložės įkurdinti švedų sirgaliai pradėjo konfliktuoti su spaudos atstovais. Juos ėmė raminti apsaugos darbuotojai.

Antrasis kėlinys prasidėjo vartininkų pasikeitimu varžovų pusėje. Pavojingo epizodo metu nukentėjo vartininkas Z.Azinovičius, kuris buvo išneštas iš aikštės, jį keitė šešiolikmetis vartininkas Marko Johanssonas.

Tačiau tai neišmušė iš vėžių „Malmo“ futbolininkų. Po penkių minučių laisvas paliktas baudos aikštelėje Antonas Tinnerholmas mušė įvartį į „Žalgirio“ vartus.

Žalgiriečiai bandė pasiekti išlyginamąjį įvartį, tačiau švedai gynėsi patikimai. Likus žaisti dešimt minučių šeimininkai neteko Semiro Kerlos, kuris gavo antrą geltoną kortelę, prasižengęs prieš varžovų kapitoną Markusą Rosenbergą.

...

Re: FK "Žalgiris" VS. Malmö FF (Švedija)

2015 Lie 22 11:13

ČEMPIONŲ LYGOS VILTIS SUŽLUGDĖ VIENAS ĮVARTIS
http://www.fkzalgiris.lt/naujienos/n515 ... artis.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Pilnutėliame LFF stadione antradienio vakarą įvyko atsakomosios UEFA Čempionų lygos antrojo atrankos etapo rungtynės. Vilniaus „Žalgiris“ po pirmųjų nulinių lygiųjų Švedijoje susigrūmė su šalies čempionais „Malmo“ futbolininkais, kuriems nusileido tik po atkaklios kovos rezultatu 0:1 (0:0).

Rungtynės prasidėjo aktyviai ir abi komandos demonstravo greitą žaidimą. Kiek daugiau su kamuoliu buvo svečiai iš Malmės, tačiau „Žalgiris“ ne kartą rezgė pavojingas atakas prie varžovų vartų.

Praėjus 10 minučių „Malmo“ perėmė iniciatyvą ir dominavo su kamuoliu. Arminui Vitkauskui nereikėjo stipriai paplušėti, tačiau prieš šeimininkų vartų buvo varžovų apgultis.

16-ąją minutę prie „Malmo“ vartų buvo sukurta pirmoji proga. Po puikaus Serge‘o Nyuiadzi perdavimo progą turėjo Linas Pilibaitis, tačiau kamuolys skriejo šalia skersinio.

Kiek vėliau „Žalgiris“ dar labiau pradėjo spausti varžovus iš Švedijos. 26-ąją minutę puikią progą išvesti svečius į priekį turėjo Tobias Sana, tačiau puikiai į smūgį reagavo ir nuo įvarčio išgelbėjo A.Vitkauskas.

34-ąją minutę buvo atliktas pirmasis keitimas šiame susitikime, kai dėl traumos tęsti dvikovos nebegalėjo saugas Mantas Kuklys. Jį pakeitė Paulius Janušauskas.
45-ąją minutę puikią galimybę įmušti „įvartį į rūbinę“ turėjo S.Nyuiadzi bei Vytautas Lukša, bet jų smūgiuojami kamuoliai skriejo šalia vartų.

Antrasis kėlinys prasidėjo tragiškomis naujienomis „Malmo“ treneriui. Dėl traumos rungtynių tęsti nebegalėjo pagrindinis vartininkas ir jį pakeitė vos 16 metų sulaukęs vartų sargas.

55-ąją minutę galiausiai buvo pelnytas pirmasis šios poros įvartis, tačiau deja, ne į „Malmo“ vartus. Pastarieji po sunkaus keitimo pradėjo spausti šeimininkus ir po rikošeto pasižymėjo Antonas Tinnerholmas.

Po praleisto įvarčio „Žalgiriui“ nesisekė perimti iniciatyvos. 79-ąją minutę žalgiriečiai sulaukė dar vieno skaudos smūgio – antrąją geltoną kortelę prieš save išvydo gynėjas Semiras Kerla. Du įvarčius mažiausiai pelnyti turėjęs „Žalgiris“ liko žaisti dešimtyje ir beveik prarado visas viltis iškovoti pergalę.

Per likusį laiką „Malmo“ turėjo bent dvi šimta procentines progas pelnyti dar vieną įvartį, o jų vartų užgulę Lietuvos čempionai nesugebėjo atlikti tikslaus smūgio į vartų stačiakampį. Galutinis rezultatas liko 0-1 ir į kitą etapą pateko švedai.

***

Vilniaus „Žalgiris“ – „Malmo“ FF 0:1 (0:0)

Įvartis;
55‘ [0:1] Antonas Tinnerholmas

Įspėjimai: 14‘ Egidijus Vaitkūnas, 18‘ Serge‘as Nyuiadzi, 58‘ Semiras Kerla, 68‘ Jurijus Kendyšas, 71‘ Deividas Šemberas; 29‘ Antonas Yotunas, 63‘ Franzas Brorssonas 73‘ Markusas Rosenbergas.

Išvarytas: 79‘ Semiras Kerla.
Vilniaus „Žalgiris“: Armantas Vitkauskas, Andro Švrljuga, Deividas Šemberas, Semiras Kerla, Egidijus Vaitkūnas, Jurijus Kendyšas, Mantas Kuklys (34‘ Paulius Janušauskas), Linas Pilibaitis, Vytautas Lukša (63‘ Lucasas Gaucho), Serge‘as Nyuiadzi, Darvydas Šernas (77‘ Jorge‘as Chula).

„Malmo” FF: Zlatanas Azinovičius (50’ Marko Jahanssonas), Antonas Tinnerholmas, Yoshimaras Yotunas, Rasmusas Bengtssonas, Franzas Brorssonas, Erdalas Rakipas, Oscaras Lewickis, Magnusas Eikremas (93’ Andreasas Vindheimas_, Markusas Rosenbergas, Tobias Sana (75’ Enochas Adu), Jo inge Bergetas.

...

Re: FK "Žalgiris" VS. Malmö FF (Švedija)

2015 Lie 22 11:15

Žalgiris 0:1 Malmo: santrauka (Čempionų lygos atranka; 2015-07-21)

https://www.youtube.com/watch?v=Xdt3M5nNZiw" onclick="window.open(this.href);return false;


...

Re: FK "Žalgiris" VS. Malmö FF (Švedija)

2015 Lie 22 11:21

ŽALGIRIS 0 - 1 MALMO FF
II ETAPAS 2015 07 21 21:00, VILNIUS


GYVAI: http://www.fkzalgiris.lt/rungtynes/464" onclick="window.open(this.href);return false;

Pergale 1:0 džiaugiasi ir į kitą etapą patenka "Malmo" FF
93' Eikremą keičia Vindheimas
90' Pridedamos 6 minutės
88' Rakipas išbėga vienas prieš Vitkauską, tačiau ir vėl šauna pro šalį
87' Kitoje aikštės pusėje atakos smaigalyje atsiduria Nyuiadzi, tačiau jo smūgis galva kliudo dirbtinę dangą ir keliauja į užribį
86' Į greitą ataką pasileido net trys "Malmo" puolėjai, tačiau Bergeto smūgis skrieja į dausas
84' Bergetas gauna kamuolį krašte, atlieka smūgį į vartus, bet yra blokuojamas ir uždirba kampinį. Jį greitai įžaidžia, tačiau čia pat praranda kamuolį
83' Pražanga prieš Nyuiadzi, Janušauskas smūgiuoja kamuolį į baudos aikštelę, tačiau labai labai nesėkmingai
79' Už paskutinės vilties pražangą baudžiamas Kerla
78' Pavojingą ataką surengia žalgiriečiai. Jos smaigalyje netikėtai atsiduria Švrljuga, kuris pataiko į vartininką
77' Chula keičia Šerną
75' Saną keičia Adu
74' Prie kamuolio Janušauskas, jis kelia jį į baudos aikštelę. Jis yra išmušamas toliau, o Vaitkūno perdavimo Nyuiadzi nebepasiekia
73' Kortelę gauna ir Rosenbergas
73' Numalšinus aistras švedai atlieka baudos smūgį, kuris keliauja į "pievas"
71' Geltona kortelė skiriama ir Šemberui
71' Švedai atlieka baudos smūgį. Jie kelia kamuolį į bados aikštelę, tačiau kamuolys yra išmušamas
68' Kendyšas gauna geltoną kortelę
66' Žalgiriečiai surengia greitą ataką, kurioje po kelių perdavimų ir Janušausko skersavimo smaigalyje atsiduria Vaitkūnas. Deja, gynėjas įsirėžia į šešiolikmetį vartininką ir gauna pražangą
65' Atsikovoję kamuolį žalgiriečiai pereina į varžovį aikštės pusę, tačiau čia nepavyksta nieko pasiekti, du kartus švedų į užribį muštas kamuolys galiausiai atitenka "Malmo" futbolininkams
63' Gaucho keičia Lukšą
60' Malmiečiai atlieka baudos smūgis, tačiau jis nuo Nyuiadzi kojų keliauja į užribį. Kampinio metu kamuolys ir vėl užleidžiamas už galinės linijos. Antro kampinio metu pavojingai galva smūgiuoja Rosenbergas, tačiau šį kartą Vitkauskas gelbėja situaciją
58' Kerla baudžiamas geltona kortele už žaidimą ranka
55' Netikėtą įvartį pelnė laisvas baudos aikštelėje paliktas Tinnerholmas
54' Atsikovoję kamuolį žalgiriečiai ir vėl priartėja prie švedų vartų, tačiau išmetus kamuolį iš užribio jis yra prarandamas. Vos po kelių akimirkų lietuviai atsiima kamuolį ir surengia greitą ataką, o Pilibaičio aukštas perdavimas vos nepasiekia Šerno
53' Sumišę švedai bando siųsti kamuolį į priekį Bergetui, tačiau Sanos perdavimas keliauja tiesiog į užribį
52' Malmiečiai uždirba kampinį smūgį, tačiau jo metu bandymas smūgiuoti yra labai netikslus
50' Azinovičius išnešamas iš aikštės, jį keičia šešiolikmetis vartininkas Johanssonas
48' Janušauskas perima rolę iš traumuoto Kuklio ir atlieka baudos smūgį. Jis kelia kamuolį į baudos aikštelę, kur žalgiriečiai atlieka labai pavojingą smūgį į vartus, tačiau švedai numuša kamuolį jau beveik nuo vartų linijos. "Malmo" vartininkui
46' Žalgiriečiai pereina į švedų aikštės pusę, Vaitkūnas toli iš užribio meta kamuolį į baudos aikštelę, tačiau Kendyšas kamuolio nepasiekia, jį Azinovičius iškumščiuoja toliau nuo vartų
46' Teisėjas skelbia antrojo kėlinio pradžią!
Komandos grįžta iš persirengimo kambarių į aikštę, netrukus prasidės antrasis rungtynių kėlinys
"Malmo" sirgalių tribūną apsiaučia policijos pajėgos ir, atrodo, kilusi konfliktinė situacija po truputį rimsta
Nerimstantys "Malmo" fanai atlieka išpuolį tiek prieš spaudos atstovus, tiek prieš stadiono apsaugą
45+1' Pridėto laiko metu siautėja Lukša. Žalgirietis praeina per visą dešinį kraštą, o jo atliktas smūgis skrieja visai šalia virpsto!!!
45' Pilibaitis išsiveržia dešiniuoju kraštu, įmeta kamuolį į baudos aikštelę, kur klastingą smūgį atlieka Nyuiadzi. Jo smūgis, deja, skrieja labai arti virpsto
43' Jau kitame aikštės gale Šernas pagirtinai kovoja net su dviejais gynėjais dėl geresnės pozicijos ir kamuolio, bet jam fiksuojama pražanga
42' "Malmo" atlieka dar vieną kampinį smūgį. Šį kartą jie nutaria kamuolį kelti į baudos aikštelę, tačiau čia pasiaukojančiai besiginantys žalgiriečiai stabdo jų pavojingą ataką
41' Švrljuga gauna puikų perdavimą į priekį, nieko nelaukdamas siunčia kamuolį į baudos aikštelę, tačiau Nyuiadzi nespėja prie kamuolio, jis yra išmušamas. Vos po kelių akimirkų Vaitkūnas protinga pražanga stabdo įsibėgėjančią švedų kontrataką
40' Trumpam numalšinę greitą rungtynių tempą malmiečiai galiausiai praranda taip saugotą kamuolį, o Janušauskas pavojingai siunčia kamuolį į priekį Šernui. Deja, bet puolėjui fiksuojama nuošalė. Ir vėl
37' "Malmo" prieartėja prie žalgiriečių vartų. Rakipas bando įmesti kamuolį komandos draugams į baudos aikštelę, tačiau jam ir vėl nesiseka
36' Po Kendyšo klaidos perduodant kamuolį švedai išbėga į greitą ataką, tačiau klysta atlikdami skersą perdavimą ir praranda kamuolį
34' Kelį susižeidęs Kuklys keičiamas Janušausku
31' Kitoje aikštės pusėje griaunamas Kuklys, jis pats ruošiasi atlikti baudos smūgį. Saugas siunčia aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau čia kamuolio laukiančiam Kerlai fiksuojama nuošalė
30' Rosenbergas bando spurtuoti ir skuba link į priekį pasiųsto kamuolio, tačiau Kerla nerizikuoja ir galva jį numeta Vitkauskui
29' Gražiai išmaudę žalgiriečius švedai į priekį išveda Yotuną, kuris įsirėžia į Kerlą. Švedui skiriama geltona kortelė
27' Į greitą kontrataką pasileidusiam Šernui užfiksuota nuošalė
26' Pirmą progą pasižymėti susikūrė "Malmo". Įmetus kamuolį į baudos aikštelę laisvas buvo paliktas Sana, kuris paleido galingą smūgį į vartus. Visgi Vitkauskas puikiai sureagavo į šį smūgį ir jį sugavo!
25' Vaitkūnas atkovokja kamuolį, perduoda kžKukliui, o šis - Nyuiadzi, kuris uždirba kampinį. Perdavimas, deja, nieko nepasiekia, o vėliau švedai išmuša kamuolį toliau nuo vartų
23' Atsikovojęs kamuolį Kendyšas jį perduoda aikštės viduryje esančiam Šernui, tačiau šis yra griaunamas. Žalgiriečiai ir vėl bando kelti kamuolį per visas malmiečių galvas, tačiau perdavimas skrieja į užribį
22' "Malmo" ekipa kol kas ir vėl dažniau kontroliuoja kamuolį, tai jie daro 63 procentus rungtynių laiko
20' Po Nyuiadzi pražangos Eikremas atlieka baudos smūgį, tačiau nors jo perdavimas ir paliečia komandos draugą, tačiau šiam nepavyksta tiksliai smūgiuoti į vartus, jis nesukelia jokio pavojaus Vitkauskui
18' Nyuiadzi užsidirba geltoną kortelę
18' Žalgiriečiai trumpa įsikuria prie "Malmo" vartų, čia perdavimus į baudos aikštelę bando pakelti tiek Lukša, tiek Švrljuga, tačiau kroato perdavimas kerta galinę liniją
16' Pirmas smūgis į švedų vartų pusę. Švežrljuga įmetė Nyuiadziui kamuolį į baudos aikštelę, šis paliko jį Pilibaičiui, kuriam pritrūko tik kelių centimetrų, kad pataikytų į vartų kampą
14' Vaitkūnas stabdo greitą ataką, jam skiriama geltona kortelė už žaidimą ranka
12' Pirmasis rungtynių kampinis prie žalgiriečių vartų, švedai greitai įžaidžia kamuolį, tačiau Sanos bandymas perduoti kamuolį link vartų yra blokuojamas ir ataka nutrūksta
11' Rosenbergas ir vėl pavojingai sprintuoja link kamuolio, tačiau Šemberas spėja jį išmušti į užribį
10' Kerla du kartus iš eilės puikiai apsigina atsitverdamas nuo Bergeto korpusu, antrąjį kartą švedas neiškenčia ir žalgirietį griauna ant dirbtinės vejos
8' Rosenbergas atsikovoja kamuolį aikštės krašte ir iškart jį siunčia link vartų, o Eikremui tik šiek tiek pritrūksta, kad pasiektų kamuolį. Ataka nutrūksta
8' Rosenbergas atsikovoja kamuolį aikštės krašte ir iškart jį siunčia link vartų, o Eikremui tik šiek tiek pritrūksta, kad pasiektų kamuolį. Ataka nutrūksta
7' Perėmęs kamuolį, Nyuiadzi pasileidžia į priekį, tačiau saugo perdavimo baudos aikštelėje laukia tik "Malmo" vartininkas
6' Lukša gynyboje griauna Tinnerholmą, malmiečiams skiriamas baudos smūgis. Jie jį greitai įžaidžia ir skersuoja link vartų, tačiau ir vėl labai nesėkmingai
5' Nyuiadzi ir Švrljuga surengia ataką dešiniuoju aikštės kraštu, tačiau gynėjas nespėja atlikti sjerso perdavimo ir kamuolys išrieda į užribį
3' Švedai ir vėl nesėkmingai atakuoja. Eikremas perduoda kamuolį į kraštą Bergetui, tačiau šis nieko nepeša ir stringa klampioje žalgiriečių gynyboje
2' Po nesėkmingo lietuvių bandymo surengti pirmąją ataką, švedai atsako tokiu pat nesėkmingu išpuoliu
1' Teisėjas skelbia rungtynių pradžią. Pirmyn žaliai balti!!!

Abi komandos jau žengia į aikšę, o visai netrukus pradės lemiamą mačą dėl patekimo į trečiąjį UEFA Čempionų lygos atrankos etapą!
Švedai rungtynes pradės tokia sudėtimi: Zlatanas Azinovičius, Antonas Tinnerholmas, Yoshimaras Yotunas, Rasmusas Bengtssonas, Franzas Brorssonas, Erdalas Rakipas, Oscaras Lewickis, Magnusas Eikremas, Markusas Rosenbergas, Tobias Sana, Jo inge Bergetas
Žalgiriečių sudėtis: Armantas Vitkauskas, Andro Švrljuga, Deividas Šemberas, Semiras Kerla, Egidijus Vaitkūnas, Jurijus Kendyšas, Mantas Kuklys, Linas Pilibaitis, Vytautas Lukša, Serge‘as Nyuiadzi, Darvydas Šernas
Palyginus su praėjusia savaite, "Žalgirio" gretose yra tik vienas pasikeitimas: vietoj Jorge'o Chulos rungtynes pradės Serge'as Nyuiadzi
Švedų sirgaliai, kurių į Lietuvą atvyko apie 300, jau pradėjo skanduoti savo komandą palaikančias dainas, o ištikimiausi žalgiriečių sirgaliai "Pietų-IV" nuo jų nė kiek neatsilieka!
4933 - tiek žiūrovų šiandien stebės rungtynes!
LFF stadione šiandien laisvų vietų nebus. Dar šiandien vidurdienį buvo išgraibstyti paskutiniai bilietai
Sveiki visi, jau mažiau nei už pusvalandžio prasidės lemiamos UEFA Čempionų lygos atrankos rungtynės, po kurių paaiškės, kuri komanda - "Žalgiris" ar "Malmo" - keliaus į trečiąjį etapą


Anbo
Pranešimai: 8894
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK "Žalgiris" VS. Malmö FF (Švedija)

2015 Lie 22 15:18

Aido Puklevičiaus įspūdžiai iš rungtynių :)
Kadangi vakar kaip ir gavom 0:1, tai šis tas apie futbolą, ko nefiksavo TV transliacija ir nepastebėjo budrios sporto žurnalistų akys.

Įsipainiojo į mūsų kompaniją dar gerokai prieš mačą toks danas. Anksčiau jis Vilniuje laikė soliariumų tinklą, po to turėjo gražių planų apie audiovizualinės produkcijos tašką nekaltu pavadinimu "Amber Pussy", o nūnai gyvena su žmona ir trim vaikais Minske, toje pačioje gatvėje kaip ir Lukašenka, ir turi šunį vardu Batka.

Taigi, tasai danas buvo drūčiai pripiešęs ir jau valandą iki mačo mums aiškino, kaip Malme yra šiaurinis Kopenhagos priemiestis, kaip jie, danai, atnešė švedams ratą, ugnį ir algebrą, skolino dinastijas ir civilizacijas ir t.t. ir pan.

Stadione jis atrado, kad švedus treniruoja toks norvegas Åge Hareide, su kuriuo mūsų danas turįs savų sąskaitų nuo 2003 m. Mat būtent tada tas norvegas stovėjo prie Brondby vairo, o toji komanda ėmė ir nubaudė mūsų dano mėgstamą klubą (kažkokį kaimo kolektyvą), todėl jis šito taip nepaliksiąs ir niekuomet neatleisiąs. Never forget, never forgive.

Atsistojo jis tiesiai už norvego ir čielas devyniasdešimt minučių varė ant jo ekspletyvais. Girdėjom ir daugiau pažįstamus Gå ad helvede til! ir Fuck dig!, ir jau retesnius ir mažai girdėtus Rend mig i røven!.

Kartas nuo karto jis paklausdavo mūsų, kaip lietuviškai "wanker", tada atsisukdavo link nelaimingojo trenerio ir rėkdavo publikos džiaugsmui "Smaukalas!".

Tada vėl pereidavo prie vaizdžių nupasakojimų, ko verti švedai ir norvegai lyginant su tokiais Vakarų pasaulio koplytstulpiais, kokiais yra danai.

Buvo jis aprimęs tik kokią minutę, kai atlėkė mergina iš stadiono administracijos jo maldaut pristabdyt savo tiradas, nes anos trukdančios svečių komandos treneriui koncentruotis. Danas pasvarstė ir kaip kultūringas žmogus pažadėjo, kad tylės ištisą minutę.

Baigėsi viskas tuo, kad jis ragino mus neliūdėti, nes mes ką, mes tik pralaimėjom, o priešininkai taip ir liks švedais, paderme, kuriai vieta tik priešingoje Zundo sąsiaurio pusėje. Ir dar pakvietė atvažiuoti į Baltarusiją, jeigu kartais Borisovo BATE išeitų į kokį kitą UEFA Čempionų Lygos etapą.

Tokia tat nemari meilė tarp kaimynų egzistuoja, pasirodo, anapus Baltijos jūros :)

...

Re: FK "Žalgiris" VS. Malmö FF (Švedija)

2015 Lie 22 15:26

Tikra Jomfru Ane Gade :D AMBER PUSSY -čia tai vinis :P

...

Re: FK "Žalgiris" VS. Malmö FF (Švedija)

2015 Lie 23 13:54

„Malmo“ treneris įtarinėjo žalgiriečius pašalinus jų vartininką
http://www.15min.lt/sportas/naujiena/fu ... -24-517141" onclick="window.open(this.href);return false;

Antradienį baigėsi Vilniaus „Žalgirio“ kelionė Europoje. Lietuvos čempionas neperžengė antrojo Čempionų lygos atrankos etapo ir iškrito iš turnyro. Po pralaimėjimo 0:1 „Malmo“ ekipai treneris Valdas Dambrauskas gyrė savo futbolininkus ir apgailestavo, kad klaidos kainavo įvartį. Tuo tarpu svečiai iš Švedijos įtarinėjo lietuvius tikslingai pašalinus jų vienintelį patyrusį vartininką.

„Nelabai yra ką komentuoti. Patys viską matėte. Pirmajame kėlinyje darėme tai, ką planavome. Švedijos komanda yra aukštesnio lygio ir tas profesionalumas išryškėjo antrajame kėlinyje. Trūko geresnio žaidimo su kamuoliu. Įtampa padarė savo. Didžiuojuosi savo komanda, kuri kovojo net ir likusi dešimtiese. Dėkojame sirgaliams“, – rungtynes komentavo V.Dambrauskas.

Anot trenerio, išmušė šiek tiek ir Manto Kuklio trauma, tačiau jo pamaina tapęs P.Janušauskas padarė savo darbą.

Komentuodamas praleistą įvartį, V.Dambrauskas teigė, kad buvo padarytos net kelios klaidos: „Žaidėjai žaidė prieš gerą komandą. Kažkuriuo metu neuždarėme žmogaus, pražiopsojome įkirtimą ir klaidos lėmė, kad praleidome įvartį.“

Antrasis kėlinys prasidėjo vartininkų pasikeitimu varžovų pusėje. Pavojingo epizodo metu nukentėjo vartininkas Z.Azinovičius, kuris buvo išneštas iš aikštės, jį keitė šešiolikmetis vartininkas Marko Johanssonas.
Varžovai žinojo, kad mes turime labai jauną atsarginį vartininką.
„Neabejoju, kad tai nebuvo tyčinis veiksmas. Tiesiog susidūrimas, kuris baigėsi trauma“, – apie epizodą, kurio metu traumą patyrė varžovų vartininkas Z.Azinovičius kalbėjo „Žalgirio“ treneris.

Tuo metu „Malmo“ treneris Age Hareide iškėlė versiją, kad žalgiriečiai tikslingai galėjo pašalinti jų vartininką: „Reikės žiūrėti pakartojimą, tačiau tai pasirodė šiek tiek įtartina. Varžovai žinojo, kad mes turime labai jauną atsarginį vartininką.“

Treneris pripažino, kad išleisti 16-metį vartininką buvo nedrąsu, bet visi žaidėjai žaidė dėl jo ir komandai pavyko susitelkti.

Tai buvo pirmasis Marko Johanssono oficialus mačas už Švedijos ekipą.

„Mes kontroliavome žaidimą ir buvome agresyvesni. Vilniaus klubo futbolininkai taip pat žaidė gerai, jie turi patirties. Mes patyrėme tą patį su Ventspilio ekipa praėjusiais metais. Ir manau, kad šįkart žaidėme geriau. Turėjome gerų progų“, – pridūrė varžovų treneris Age Hareide.

...

Re: FK "Žalgiris" VS. Malmö FF (Švedija)

2015 Lie 24 12:57

Malmiokų vartinyko trauma

FOTO: http://www.15min.lt/sportas/naujiena/fu ... 70/1529368" onclick="window.open(this.href);return false;

plintusas
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2015 Kov 02 17:29
Palaikoma komanda: Utenis

Re: FK "Žalgiris" VS. Malmö FF (Švedija)

2015 Lie 29 23:07

Malmo 0:2 išvykoje gavo nuo Red Bull. Nepadėjo ir naujas vartininkas Johanas Wilandas, atėjęs iš danų Copenhagen.

Anbo
Pranešimai: 8894
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK "Žalgiris" VS. Malmö FF (Švedija)

2015 Lie 29 23:20

Tai čia buvo aišku kad švedai prieš Red Bulį neturi šansų...

Neige
Pranešimai: 77
Užsiregistravo: 2012 Bal 19 15:54
Palaikoma komanda: Vėtra
Miestas: Vilnius

Re: FK "Žalgiris" VS. Malmö FF (Švedija)

2015 Lie 30 08:49

Viena akimi stebėjau mačą, tai daug maž Malmo prieš RB atrodė panašiai kaip Žalgiris prieš švedus.
Yesterday, upon the stair, I met a man who wasn't there. He wasn't there again today, I wish, I wish he'd go away...

Behemoth'c
Pranešimai: 805
Užsiregistravo: 2014 Sau 06 08:52
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK "Žalgiris" VS. Malmö FF (Švedija)

2015 Rgp 05 21:49

15 min MALMO jau 2 golus ipirdolino buliams..

Behemoth'c
Pranešimai: 805
Užsiregistravo: 2014 Sau 06 08:52
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK "Žalgiris" VS. Malmö FF (Švedija)

2015 Rgp 05 23:21

MALMO 3:0 padare pas save austrus, ir keliauja toliau..

plintusas
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2015 Kov 02 17:29
Palaikoma komanda: Utenis

Re: FK "Žalgiris" VS. Malmö FF (Švedija)

2015 Rgp 06 00:08

Šaunuoliai. Kitam etape gaus kažką iš Basel/Celtic/APEOL/BATE/Dinamo, praeinamų varžovų tikrai yra.

Grįžti į