Kalinauskas
Pranešimai: 2166
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: FK „Riteriai“

2020 Spa 06 09:42

Barauskui covidas, gali realiai ir pakoreguoti Riterius šansus, ypač jeigu ne vienetinis atvejis...
Bet Paulauskui nenustatė, kuris iš tų pačių Riterių. Iš kitos pusės, jų artimiausias mačas 17-ą dieną. Blogiausiu atveju gal kiek nukels ir atsikarantinuos visi

Tobex
Pranešimai: 7812
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK „Riteriai“

2020 Spa 06 11:38

Prancūzijoje matau kad visa krepšinio komanda susirgo. bus geras testas ar prasirgus įgaunamas imunitetas :)

Respublik
Pranešimai: 2880
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK „Riteriai“

2020 Spa 06 16:52

„Riterių“ treniruočių procesas laikinai stabdomas, komanda – saviizoliacijoje
http://fkriteriai.lt/2020/10/riteriu-tr ... liacijoje/

Pirmadienio vakare paaiškėjus, kad „Riterių“ gynėjas Dominykas Barauskas yra COVID-19 viruso nešiotojas, klubas laikinai sustabdė treniruočių procesą, o pati komanda izoliuota.

„Neįsivaizduoju, kur galėjau pasigauti tą virusą. Juo labiau, kad visąlaik jaučiausi gerai. Niekas nepasikeitė ir dabar. Apmaudu, kad dėl šios priežasties iškrentu iš rinktinės. Kita vertus, tikiuosi, kad esu toks vienas ir komandos draugų užkrėsti nespėjau“, – sakė D. Barauskas.

Trečiadienį ryte žaidėjams, treneriams ir su D. Barausku kontaktavusiems personalo darbuotojams bei rungtynėse padėjusiems Talentų futbolo akademijos (TFA) auklėtiniams bus atliekami koronaviruso testai, po jų rezultatų gavimo bus priimami tolimesni sprendimai. Tikimasi, kad rezultatus laboratorija galės pateikti trečiadienio vakarą.

„Procesai dėl rinktinių yra derinami su Lietuvos futbolo federacija, o bendri klausimai – su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru. Laikomės ir, kol galutinai neišsispręs šis klausimas, laikysimės visų privalomų reikalavimų, nes kito kelio nėra“, – sakė „Riterių“ futbolo klubo direktorius Vladimiras Buzmakovas.

Šiandien popiet taip pat skubiai šaukiamas nuotolinis A lygos Valdybos posėdis, kuriame bus aptarta klubų bei LFF pozicija dėl kitų komandų, čempionato dalyvių, testavimo bei reikalingų sveikatos saugumo priemonių užtikrinimo.

Respublik
Pranešimai: 2880
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK „Riteriai“

2020 Spa 06 17:14

Rinktinėje koronaviruso diagnozę išgirdęs gynėjas pripažino: buvo šokas
https://www.lrt.lt/naujienos/sportas/10 ... buvo-sokas

Pirmadienio rytą dar pakiliomis nuotaikomis gyvenęs futbolininkas Dominykas Barauskas džiaugėsi artėjančia išvyka į Estiją ir galimybe atstovauti Lietuvos rinktinei UEFA Tautų lygoje. Vilniaus „Riterių“ gynėjas kartu su komanda klausėsi paskutinių trenerio Valdo Urbono nurodymų vakarinėje treniruotėje, tačiau po jos sugrįžęs į viešbutį sulaukė netikėtų žinių – jam nustatyta koronaviruso infekcija.

„Paskambino rinktinės administratorius ir paprašė, kad nusileisčiau. Tada pranešė, kad turiu teigiamą testo rezultatą. Aišku, buvo šokas. Tikrai nesitikėjau, nes jaučiausi labai gerai. Treniruotėje dalyvavau ir viskas buvo gerai. Aišku, šiek tiek liūdna, bet nieko nepadarysi“, – LRT televizijai kalbėjo saviizoliacijoje esantis žaidėjas.

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė antradienį išvyko į Estiją, kur visiems futbolininkams bus atlikti pakartotiniai testai. Tiesa, jeigu ir būtų užsikrėtusiųjų būtent per minėtą pirmadienio treniruotę, testas to dar neparodytų.

D. Barauskas tikisi, kad rinktinės draugų neapkrėtė, nes treniruotė vyko lauke, o po jos futbolininkai ilgai artimai nekontaktavo: „Po to mes rūbinėje būname labai trumpai, persirengiame ir visi būna su kaukėmis.“

Antradienį pakartotinis testas bus atliktas ir pačiam D. Barauskui. Jis tikisi, kad jis gali būti neigiamas ir leis jam kuo greičiau sugrįžti į aikštę. Vilniaus „Riterių“ dar laukia dvejos Lietuvos futbolo A lygos rungtynės ir LFF taurės pusfinalis.

Tiesa, teigiamas „Riterių“ futbolininko testas įnešė sumaišties ir į Lietuvos čempionatą. Spalio 2 dieną D. Barauskas mušė įvartį į Gargždų „Bangos“ vartus. Vilniaus klubas šventė įtikinamą pergalę 4:0. Dėl kontakto su D. Barausku turės išsitirti visi „Riterių“ ir „Bangos“ futbolininkai. Gargždų klubo jau šeštadienį laukia rungtynės su Marijampolės „Sūduva“.

Koronaviruso testai jau atlikti Lietuvos iki 21 metų rinktinės nariams, kurie ketvirtadienį žais rungtynes su Graikija. Kol laukiama rezultatų, nuo rinktinės buvo atskirti trys „Riterių“ žaidėjai – Lukas Paukštė, Matas Ramanauskas ir Deividas Malžinskas.

D. Barauskas iš medikų išgirdo, kad virusą to nežinodamas galėjo nešioti apie savaitę: „Pagrindinė informacija, kad jeigu rodo teigiamą rezultatą, tai jau turėtų būti septynios dienos kaip užsikrėtęs. Tai greičiausiai savaitė jau.“

Pastarąjį kartą D. Barauskui ir visai „Riterių“ komandai koronaviruso testai buvo atlikti rugsėjo 15 dieną prieš Europos lygos rungtynes. Tuomet visi rezultatai buvo neigiami.

D. Barauskas teigė, kad pasaulinės pandemijos akivaizdoje buvo apribojęs savo socialinį gyvenimą ir neįsivaizduoja, kaip galėjo užsikrėsti: „Visą laiką buvo tik treniruotės. Toks sportininko režimas – po treniruotės namo. Tai tikrai nežinau ir negalėčiau pasakyti, iš kur tai galėtų būti. Visada yra galvoje mintis, kad pasaulyje dabar yra tokia situacija. Visur nešiojiesi kaukę ir esi pripratęs tai daryti. Visur elgiesi atsargiau, nes žinai, kad kažkada tave tikrins. Nenori paskui praleisti rungtynių ar izoliuotis. Tai tikrai vengdavome visų viešų vietų.“

Kitaip nei prestižinėse Europos futbolo lygose, Lietuvoje futbolininkai nėra prevenciškai tikrinami prieš šalies čempionato rungtynes. D. Barauskas mano, kad dažnesni testai leistų ramiau jaustis žaidėjams: „Manau, kad tai būtų žinoma geriau. Vien dėl to, kad žaidėjai ramiau jaustųsi žinodami. Nors ir dabar nemanau, kad kažkas tikisi, jog serga. Dėl ramybės būsenos gal tai būtų geras variantas.“

Futbolininkas nerimauja, kad galėjo apkrėsti savo artimuosius. Kol kas visi izoliavosi ir laukia testų rezultatų bei jaučiasi gerai: „Žinoma, jautiesi nemaloniai dėl to, bet tikiuosi, kad viskas bus gerai.“

Kalinauskas
Pranešimai: 2166
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: FK „Riteriai“

2020 Spa 07 11:06

Paulausko, trijų iš jaunimo rinktinės ir pakartotinis Barausko testas neigiamas

Respublik
Pranešimai: 2880
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK „Riteriai“

2020 Spa 09 21:21

D. Barausko kraujo tyrimo rezultatai parodė, kad futbolininkas COVID-19 neserga ir nesirgo
http://fkriteriai.lt/2020/10/d-barausko ... r-nesirgo/

Pirmadienio vakarą apie teigiamą COVID-19 testo rezultatą išgirdęs Dominykas Barauskas gali ramiau atsipūsti – ketvirtadienį jam atliktas kraujo tyrimas parodė, kad futbolininkas nei yra, nei buvo užsikrėtęs koronavirusu.

„Neslėpsiu, labai liūdna, kad veltui teko palikti nacionalinės rinktinės stovyklą. Apmaudu ir dėl to, kad visiems klubo žaidėjams bei administracijai teko saviizoliuotis bei stabdyti treniruočių procesą. Tikiuosi, kad tai didelio poveikio mūsų sportinei formai nepadarys ir nepakenks pasiruošimui artėjančioms svarbioms rungtynėms“, – vylėsi D. Barauskas.

Po pirmojo testo pirmadienį „Riterių“ gynėjas buvo atskirtas nuo nacionalinės rinktinės. Likę jo komandos draugai tiek rinktinėje, tiek klube buvo priversti darytis papildomus testus, kurie visi buvo neigiami. Maža to, neigiamas buvo ir antradienį atliktas paties D. Barausko pakartotinio testo rezultatas.

Nepaisant pastarųjų testų rezultatų, remiantis Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) įsakymu bei Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) nurodymais, „Riterių“ klubo žaidėjai ir personalas privalėjo išlikti saviizoliacijoje. Klubas ir Lietuvos futbolo federacija (LFF) laukia laboratorijos mokslinio išaiškinimo, o po jo gavimo – atitinkamų NVSC leidimų, siekiant grįžti į normalų gyvenimo ritmą.

Respublik
Pranešimai: 2880
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK „Riteriai“

2020 Spa 19 00:25

„Riteriai“ atnaujino treniruočių procesą
http://fkriteriai.lt/2020/10/riteriai-a ... u-procesa/

Po dvylikos dienų pertraukos sostinės „Riteriai“ šį šeštadienį Trakuose atnaujino treniruočių procesą.

Pirmoje treniruotėje nepasirodė tik anksčiau traumas patyrę Aleksandras Levšinas, Dominykas Kodz ir Justinas Marazas. Visi kiti, įskaitant Dominyką Barauską, klausėsi Tommi Pikkaraineno nurodymų.

„Džiaugiuosi, kad pagaliau vėl kartu galime treniruotis ir ruoštis artimiausioms svarbioms rungtynėms. Kiek leido sąlygos, visi individualiai stengėsi palaikyti formą, tačiau kokia ji… geriau galėtų atsakyti treneriai“, – po treniruotės kalbėjo D. Barauskas.

Gynėjo nei šioje treniruotėje, nei LFF taurės pusfinalio rungtynėse prieš „Panevėžį“ galėjo nebūti, jei ne penktadienį Sveikatos apsaugos ministro išleistas įsakymo pakeitimas, pagal kurį įsigaliojo nauja COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) diagnostikos ir gydymo tvarka.

Nuo šiol besimptomiams asmenims, kuriems molekuliniu PGR metodu nustatyta COVID-19 liga, izoliacija gali būti nutraukiama po 10 dienų nuo tos dienos, kai pirmą kartą PGR metodu nosiaryklės mėginyje buvo aptiktas SARS-CoV-2 virusas. Be kita ko įsakyme numatyta, kad pacientams nebereikia atlikti ir pakartotinių PGR testų, pakanka tik šeimos gydytojo patvirtinimo pagal pateikiamą metodiką, kad pacientas pasveiko.

Būtent šiuos formalumus sutvarkius D. Barauskas vakar vakare Nacionalinės visuomenės sveikatos centro (NVSC) sistemoje buvo įtrauktas į pasveikusių sąrašą, kas reiškė, jog saviizoliacija nuo šeštadienio jam, kaip ir likusiems komandos nariams, nebereikalinga.

Pirmoje treniruotėje po ilgos pertraukos treneris T. Pikkarainenas savo auklėtinių stengėsi pernelyg nenuvarginti. Jos metu nemažai dėmesio buvo skiriama tiek fiziniam žaidėjų sustiprinimui, tiek taktiniam būsimos dvikovos pasiruošimui.

Priminsime, kad LFF taurės pusfinalio rungtynės dėl „Riterių“ saviizoliacijos buvo nukeltos į antradienį. Iki to laiko sostinės komanda dar surengs dvi treniruotes.

Anbo
Pranešimai: 7882
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK „Riteriai“

vakar 08:19

Riteriai dideliu rezultatu (4:0) prasileido nuo Panevėžio LFF taurėje. Bus galimybė atsirevanšuoti spalio 28 d. Vilniuje - šįkart spręsis kas dar turės šansų užsikabinti už 4 vietos :) Bus svarbus ir įdomus mačas.

karys
Pranešimai: 7080
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK „Riteriai“

vakar 09:10

Riteriai dideliu rezultatu (4:0) prasileido nuo Panevėžio LFF taurėje. Bus galimybė atsirevanšuoti spalio 28 d. Vilniuje - šįkart spręsis kas dar turės šansų užsikabinti už 4 vietos :) Bus svarbus ir įdomus mačas.
labai nuo taurės priklausys svarbuma
Apie Vilniaus “Žalgirį” ir futbolą apskritai… http://offside.blogas.lt" onclick="window.open(this.href);return false;

Grįžti į