Anbo
Pranešimai: 7879
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Sūduva

2020 Rgs 25 09:58

na gal iš sumaltų miltų blynų galės išsikept :) tas pasiteisinimas dėl 3, o ne 5 keitimų biškį juokingas

Respublik
Pranešimai: 2876
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK Sūduva

2020 Rgs 26 01:10

Nežinau ar Žalgirio ar Sūduvos temoj didesnė tikimybė gauti atsakymų, bet kurio 33-mečio puolėjo labiau norėtųsi klube (įvertinus abu šiame Europos cikle) - Tadič ar Kaludjerovič? aka kuris geresnis?

Tobex
Pranešimai: 7810
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Sūduva

2020 Rgs 26 09:15

Tadič daugiau matėm. Pernai prie normalios Sūduvos ir šiemet prie prastos.
Kaludjerovič vis dar mįslė, neaišku ar grįš į formą normalią.

Jei kitam sezonui tai imčiau Tadič. Ir šiaip galvoju, kad jei įstatytum Tadič į Žalgirio taktiką tai būtų geriau nei Tadič Sūduvoj.
Jei įstatytum Kaludjerovič į Sūduvos taktiką būtų tas pats, arba išvis nieko nebūtų.

Tobex
Pranešimai: 7810
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Sūduva

2020 Rgs 26 09:24

per lrt žinias Širmelis sakė, kad 5-3-2 taktika jam nepatinka, kad žaidime nėra daug jo idėjų. Bet dabar nelaikas ką nors keisti, nes komanda yra surinkta būtent tokiai taktikai.
Jam pritarė ir prieš porą savaičių E. Jankauskas, sakęs, kad austras bandė įdiegti savo žaidimo filosofiją, bet buvo sunku, o atėjęs Širmelis nieko nekeitė ir paliko kaip buvo.

Įdomu kaip koks santykis Širmelio su valdžia, ar toks susitarimas šiemet tiesiog išgyventi ir kitais metais bandyti išnaujo kurti kartu su Širmeliu.
Ar į Širmelį žiūrima kaip š gaisrininką. Valdžia laiko kumščius, kad tik čempionais taptų ir tapus bus padėkota už darbą ir šiltai išlydėtas.

Ar nuotaikos tokios kaip feisbuko komentatorių, kur matau komentarus, kad klaida buvo Širmelį treneriu pasamdyti ir kaip drėgsta paminėjus Čeburino pavardę.

ai jau ir 15min įdėjo pokalbį
https://www.15min.lt/sportas/naujiena/f ... 24-1382528

Respublik
Pranešimai: 2876
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK Sūduva

2020 Rgs 26 10:05

Įdomiai. Nu aišku Latvius susikvietė Širmelis, bet keista girdėti.
– Semiras Kerla po rungtynių su „Maccabi“ kolegai iš delfi sakė, kad komandoje kažkas yra negerai, kad kažkas turi keistis. Kaip jūs reaguojate į tokius pasisakymus ir ar išvis į juos reaguojate?
– Atvirai pasakius, labai menkai. Kiekvienas turi teisę reikšti savo nuomonę. Yra komandų, kurios mažiau demokratiškos ir ten žaidėjai nuomonę gali reikšti tik klubo tinklapyje, pas mus to nėra. Manau, kad tie pokyčiai, kurie reikalingi padaryti, yra klubo vadovybės prerogatyva.


Tobex
Pranešimai: 7810
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Sūduva

2020 Spa 06 16:50

P. Paiva lieka Marijampolėje dar metams
http://fksuduva.lt/p-paiva-lieka-marija ... ar-metams/
2020-10-06

Marijampolės „Sūduva“ dar metams pratęsė sutartį su B komandos vyriausiuoju treneriu iš Portugalijos Pedro Paiva.

„Likti Lietuvoje dar sezonui buvo lengvas sprendimas. Svarbiausia buvo apsibrėžti, kaip atrodys B komandos projektas kitais metais. Šis sezonas yra geras, bet reikia žengti toliau savo keliu ir kitą sezoną siekti daugiau, – sakė treneris. – Didžiuojuosi, kad mano darbas buvo įvertintas, stengsiuosi iš visų jėgų ir kitą sezoną. Aš didžiuojuosi mūsų komandos vaikinais, kai matau, kokią pažangą dauguma padarė šiemet. Turime labai jauną komandą, bet darome teisingus žingsnius, kad Lietuvos futbolas ateityje turėtų gerų žaidėjų.“

LFF II lygos Pietų zonoje rungtyniaujanti „Sūduva B“ po 15 turų turi 25 taškus ir užima 5-ąją vietą.

P. Paiva tikisi, kad jo auklėtiniai netrukus sulauks ir Lietuvos jaunųjų futbolininkų rinktinių trenerių dėmesio.

„Turime jaunų vaikinų, kurie visą sezoną II lygoje puikiai kovoja su subrendusiais vyrais, tikiu, kad jie galėtų sėkmingai kovoti dėl vietų rinktinėse“, – sakė portugalas.

28 metų treneris, prieš atvykdamas į Lietuvą, dirbo gimtinėje, dažnai derindamas klubo pagrindinės komandos trenerio darbą su akademijos techninio direktoriaus pareigomis.

Portugalijoje P. Paiva yra ėjęs vyriausiojo trenerio pareigas 3 ir 4 lygose žaidusiuose „Tourizense“, „Aguias do Moradal“, „Gafetense“ ir „Idanhense“ kubuose.

Respublik
Pranešimai: 2876
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK Sūduva

2020 Spa 09 21:05

E. Jankauskas: Apie sezoną „Sūduvoje“, apie vaidmenį komandoje ir asmenines ambicijas
https://lff.lt/news/11376/e-jankauskas- ... ambicijas/

Lietuvos U-21 rinktinės puolėjas bei šalies čempionų Marijampolės „Sūduvos“ žaidėjas Eligijus Jankauskas pasakojo, jog šis sezonas – išties sudėtingas tiek komandai, tiek jam asmeniškai. Vis dėlto, puolėjas tiki, jog visi sunkumai laikini, o sunkus darbas padės pasiekti išsikeltus tikslus.

Sudėtinga sezono pradžia

Lietuvos čempionai šį sezoną pradėjo su nauja filosofija – klubą paliko istorinių pergalių kalvis Vladimiras Čeburinas, o jį pakeitė specialistas iš Austrijos Heimo Pfeifenbergeris. Per tris mėnesius trukusią karjerą Marijampolėje H. Pfeifenbergeris pralaimėjo LFF Supertaurės varžybose, o netrukus buvo atleistas.

„Naujasis komandos treneris mėgino įdiegti naują sistemą, jis norėjo, kad žaistume 4-4-2, tačiau su šia sistema žaidimas nesiklijavo, nes prieš tai tris metus žaidėme su penkiais gynėjais ir naujoje sistemoje buvo sunku orientuotis, sudėtinga suvokti kaip judėti aikštėje“, - kalbėjo E. Jankauskas.

Jaunimo rinktinės puolėjas džiaugėsi, kad naujasis treneris suteikė žaidėjams laisvę bei leido žaisti taip, kaip jie jau yra įpratę. Vis dėlto, po ilgos pertraukos trenerio laukė rimtas išbandymas – vėl suburti komandą bei ją įkvėpti.

„Atėjus S. Širmeliui – jis nieko nekeitė, paliko viską taip, kaip ir buvo. Per pandemiją, kuomet ilgą laikotarptį nesimatėme su komandos žaidėjais, reikėjo iš naujo suburti kolektyvą ir paaiškinti kiekvieno vaidmenį. Futbole kaip ir gyvenime – yra tiek sunkių, tiek geresnių momentų. Kai pralaimėjome „Žalgiriui“ 0:4, nuotaikos komandoje buvo nekokios – po tų rungtynių nieko nesinorėjo, tačiau esame profesionalai, turėjome lipti iš duobės.

Kelionė Čempionų lygos atrankoje taip pat apkarto, nusileidome „Maccabi“ klubui. Po rungtynių nuotaikos buvo niūrios, tačiau tai yra gyvenimas, visą laiką nelaimėsi. Rungtynėse buvome pasimetę, galbūt patys patikėjome, jog išėję į aikštę sukursime progą bei pelnysime įvartį, bet rungtynių metu jokių progų nesukūrėme. Varžovų Europoje nepasirinksi, tačiau per visus tuos metus esame sukaupę patirtį ir lauksime būsimo varžovo“, - teigė E. Jankauskas.

Apie vaidmenį „Sūduvoje“

Kalbėdamas apie savo vaidmenį komandoje jaunasis „Sūduvos“ puolėjas teigė, jog norėtų žaisti nuo pirmų rungtynių minučių, tačiau supranta, jog konkurencija komandoje yra labai didelė ir viską pasiekti gali tik sunkiu darbu. „Dabartinis vaidmuo manęs netenkina, norėčiau žaisti nuo pirmų minučių, bet reikia susitaikyti su tokia trenerio taktika, nes puolime grandyje yra labai aukšto lygio žaidėjai, kurie kiekvienoje treniruotėje man padeda“, - kalbėjo puolėjas.

Apie rinktinės stovyklas

Eligijus Jankauskas gali save vadinti jaunimo rinktinės veteranu – šis ciklas futbolininkui bus paskutinis, nes birželio mėnesį jam sukako 22 metai. Atstovaudamas U-21 rinktinę futbolininkas jau sužaidė 16 rungtynių. Eligijus džiaugėsi puikia atmosfera rinktinėje ir teigė, jog atvykti į rinktinės stovyklas jam – vienas malonumas.

„Klubiniame sezone dažnai tenka bendrauti su komandos užsieniečiais, o atvažiavus čia – kalba vietinė, nereikia vertėjo. Kai buvau Slovakijoje buvau susidūręs su kalbos barjeru – nemokėjau jos, buvo sunku pritapti, iš to kildavo kitos problemos, todėl visą laiką labai laukdavau kvietimo į rinktinę. Atvykęs į rinktinės stovyklą nežinai, žaisi ar ne, bet žinai, kad vis tiek pabūsi su rinktine, įkvėpsi gaivaus oro ir kitokiom nuotaikom grįši į klubą“, - sakė E. Jankauskas.

Apie komandiškumą ir jaunatvišką maksimalizmą

E. Jankauskas pabrėžė, jog rinktinės sėkmė slypi komandiškume. „Individualiai mes nieko nenugalėsime, turime žaisti kaip komanda, todėl visose rungtynėse eisime, kovosime ir darysime viską dėl pergalės. Turėjome daug gerų rungtynių: sužaidėme lygiosiomis su škotais, turėjome su graikais geras rungtynes, deja, pralaimėjome – tikrai rungtynių turėjome gerų, bet patirties stoka, gal jaunatviškumas, skubėjimas pakiša koją, bet visada darome analizę ir kitose rungtynėse einame kovoti tik dėl pergalės“, - užtikrintai teigė rinktinės puolėjas.


Respublik
Pranešimai: 2876
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK Sūduva

2020 Spa 10 17:41

Vilniaus eilė piktintis teisėjais?.. :o

Tokią nesąmonę paskyrė Sūduvai baudinį, kur ne tik į priekinę peties dalį, bet ir rankai absoliučiai nedalyvaujant kontakte, už nugaros būnant įžiūrėjo baudinį.
Reikia tikėtis, kad praras šiandien taškus ir visus savo pranašumus ir realiai turėsime sezono finalą Vilniuje.

Tobex
Pranešimai: 7810
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Sūduva

2020 Spa 10 19:29

jo, vėl nesamonė sušvilpta.

Tobex
Pranešimai: 7810
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Sūduva

2020 Spa 18 15:30

Eligijus Jankauskas žaidė krašto gynėju?

karys
Pranešimai: 7072
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Sūduva

2020 Spa 18 16:55

Eligijus Jankauskas žaidė krašto gynėju?
jap ir prastai žaidė, nai aišku tiksliau wingbacku šiuo atveju....
Apie Vilniaus “Žalgirį” ir futbolą apskritai… http://offside.blogas.lt" onclick="window.open(this.href);return false;

Grįžti į