karys
Pranešimai: 7652
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Sūduva

2020 Spa 24 17:50

Kalbant apie trenerius, tai būtų dabar įdomu paspėlioti, kas greičiausiai Širmelį pakeis (turiu nuojautą, kad net jei ir Sūduva siūlys naują kontraktą, jis neliks).
tikriausiai, kad nesiūlys pasilikti. Tik nuspėti čia nelabai ką galima.
Lietuvių nelabai yra, visi įdomesni turi darbus (Urbonas, Dambrauskas, Garastas). Yra tik Jankauskas, kuris nlb ką įrodė, ir Čepas kuris įrodęs, kad gali vadovauti komandai be tikslų.

Kadangi tikriausiai reikės formuoti naujai komandos indentitetą, tai nesinorėtų, kad vėl atvažiuotų koks no-name ir pradėtų vežtis abejotinus legionierius.
Iš patikrintų variantų, kurie prisidėdavo prie komplektacijos be Čeburino į galvą ateina tik Mariano Barreto, kuris ir jaunimu pasitikėjo ir legionierių įdomių buvo atsivežęs. Klausimas tik ar jis galėtų aukštesnio lygio žaidėjų atsivežti.
čia juokauji turbūt dėl Barreto, nebent pilnatis Murauskui per galvą duotų :)
Apie Vilniaus “Žalgirį” ir futbolą apskritai… http://offside.blogas.lt" onclick="window.open(this.href);return false;

Tobex
Pranešimai: 8776
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Sūduva

2020 Spa 24 17:55

nemanau, kad jie su Murausku sutartų :)

tiesiog daugiau nežinau nei vieno trenerio kuris komplektuotų sudėtį.

karys
Pranešimai: 7652
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Sūduva

2020 Spa 24 17:56

nemanau, kad jie su Murausku sutartų :)

tiesiog daugiau nežinau nei vieno trenerio kuris komplektuotų sudėtį.
na tai yra gi pasaulyje daugybė tų trenerių, nebūtina gi, kad a lygoje, kad treniravęs būtų :)
Apie Vilniaus “Žalgirį” ir futbolą apskritai… http://offside.blogas.lt" onclick="window.open(this.href);return false;

Respublik
Pranešimai: 4324
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK Sūduva

2020 Spa 24 21:21

Nesiklijuojant žaidimui, S.Širmelis į analizes nesileidžia: „Bus, kas jas padarys“
https://www.15min.lt/sportas/naujiena/f ... 24-1397370

Saulius Širmelis šeštadienį „Aukštaitijos“ stadione ne kartą ir ne du mojo ranka po savo auklėtinių nesėkmingų epizodų. Vos vieną puolėją į LFF taurės finalą atsivežęs 64-rių treneris po rungtynių stebėjo, kaip į viršų ant savo auklėtinių rankų skrieja Joao Martinsas – „Sūduva“ krito 11 metrų baudinių serijoje.

Dvejos rungtynės – du sunkūs egzaminai. Taip buvo galima apibūdinti „Sūduvos“ situaciją prieš šeštadienio LFF finalą, mat kitą savaitgalį dar laukia rungtynės prieš Vilniaus „Žalgirį“, lemsiančios A lygos laimėtojus.

Mihreto Topčagičiaus, Eligijaus Jankausko ir Valerijaus Šabalos neatsivežė į Panevėžį S.Širmelis ir liko tik su vienu puolėju Josipu Tadičiumi.

Pastaruoju metu ne kokį žaidimą demonstruojanti „Sūduva“ toli gražu neblizgėjo ir „Aukštaitijos“ stadione ir už tai sumokėjo po 120 minučių kovos bei 11 metrų baudinių serijos.

„Nelabai turėjome kaip rotuotis priekyje, į finalą tikrai neplanavome eiti su vienu puolėju. Vakar dar buvo du, šiandien jau turėjome tik vieną. Vakar per treniruotę traumą patyrė Mihretas Topčagičius, dėl kitokių priežasčių iškrito Elgigijus Jankauskas, Valerijus Šabala. Labai trūko priekinės linijos žaidėjų“, – 15min po rungtynių kalbėjo S.Širmelis.

Dėl pajėgų gynyboje treneris per daug nesiskundė, pažymėjo, kad žaisti dėl traumos dar nebuvo pasiruošęs ir Glebas Kluškinas.

„Trūko šviežumo, Eligijaus greitis būtų pravertęs. Bet teisintis nėra ko. Yra šitie žaidėjai, tie patys žaidėjai įveikė „Žalgirį“, – priminė strategas.

Ne vienam, stebėjusiam taurės finalo rungtynes, galėjo pasirodyti, kad „Panevėžys“ pergalės norėjo labiau. Apie tai paklaustas S.Širmelis sakė: „Na, nebuvo gal taip, kad mes nenorėjome. Aišku, „Panevėžiui“ tai buvo gyvybės ir mirties klausimas, jie šitomis rungtynėmis galėjo užsitikrinti vietą Europos lygos atrankoje. Jų entuziazmas tryško per kraštus.“

Trenerio nestebino varžovų noras ir kova dėl kiekvieno kamuolio. Pasak S.Širmelio, finale tai niekada neturėtų būti staigmena.

Vis tik žiūrėdamas pastarųjų savo komandos rungtynių įrašus S.Širmelis neturėtų būti patenkintas. Bet į to priežasčių paieškas su 15min pasileisti treneris nebuvo nusiteikęs.

„Nenorėčiau leistis į gilias analizes, bus, kas jas padarys. Dabar nėra laikas stipriai analizuoti. Priežasčių yra ne viena ir ne dvi. Visada atsakomybę turi prisiimti treneris, tiek aš galiu padaryti, daug nesiplečiant“, – mįslingai kalbėjo treneris.

Pirmojo egzamino S.Širmelis neišlaikė, tačiau po savaitės jis gali į šalį pastumti šį nesėkmingą finalą Panevėžyje, mat Vilniuje prieš „Žalgirį“ marijampoliečiai žais A lygos čempionus nulemsiančias rungtynes. „Sūduva“ turi tašku daugiau ir pakanka lygiųjų, kad titulas ir kelialapis į UEFA Čempionų lygos atranką vėl atsidurtų Marijampolėje.

„Dabar svarbiausia išsilaižyti žaizdas, kurias turime, kad galėtume turėti potencialo priekyje. Aišku, kovosime. Kažko ypatingai nepakeisime, bet turime ką paanalizuoti iš tų taurės rungtynių su „Žalgiriu“. Reikia susitelkti, čia nėra ką stipriai galvoti apie kokybės pagerinimą. Čia lems ne tie dalykai, lems kaip ir šiandien – kovingumas, nusiteikimas. Manau, didelės motyvacijos nereikės“, – kalbėjo S.Širmelis.

Kalinauskas
Pranešimai: 2438
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: FK Sūduva

2020 Spa 26 12:23


geriantis
Pranešimai: 1189
Užsiregistravo: 2010 Geg 25 21:59

Re: FK Sūduva

2020 Spa 26 13:38

Įdomu koks sprendimas būtų jei įsisuktų kovidas rimčiau ir nesurinktų sudėties. Sakyčiau trys variantai:
1. Lauktų porą savaičių karantino, tai tada Žalgiris beveik mėnesį be žaidimo, o Sūduvos senukai pailsėtų nuo įtempto grafiko;
2. Lieptų žaisti vaikams;
3. Techninis pralošimas.
Apsimoka sakyčiau Sūduvai karantinas.

kompaktas
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2018 Rgp 20 09:23
Palaikoma komanda: VZ

Re: FK Sūduva

2020 Spa 26 14:35

Na manau butu kaip slovanui berods europos lygos atrankoje, liepe surinkti antra sudeti ir tiek :)

Tobex
Pranešimai: 8776
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Sūduva

2020 Spa 26 14:58

paskutinės sezono rungtynės tai besimptomiams galėtų leisti žaisti. o tada draugiškai visi į izoliaciją, kartu ir VŽ

Kalinauskas
Pranešimai: 2438
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: FK Sūduva

2020 Spa 26 15:16

Tada įsijungia klausimas kada ir kam baigiasi kontraktai? Kas turi daugiau draugų A lygoje?:-)

Tobex
Pranešimai: 8776
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Sūduva

2020 Spa 26 15:28

šiaip viskas gerai turėtų būti.

sūduva pasidarė testus ketvirtadienį, visi neigiami apart poros, kurie izoliuoti.
įdomu tik ar dar testuosis iki rungtynių. jei testuosis tai gal dar keli gali nubyrėt.

Kalinauskas
Pranešimai: 2438
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: FK Sūduva

2020 Spa 26 15:46

esminis klausimas ar tie du izoliacijoje, nes serga ar tik, kad turėjo kontaktus su sergančiu

viva
Pranešimai: 586
Užsiregistravo: 2014 Sau 03 23:07
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Sūduva

2020 Spa 27 18:08


Respublik
Pranešimai: 4324
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK Sūduva

2020 Spa 28 13:17

„Sūduvoje“ patvirtinti du COVID-19 atvejai: susirgo ir žaidėjas, ir prezidentas
https://www.sportas.lt/naujiena/422777/ ... rezidentas

Auksines rungtynes šį šeštadienį prieš Vilniaus „Žalgirį“ turintis žaisti Marijampolės „Sūduvos“ klubas atsidūrė aklavietėje – dviem asmenims jau patvirtintas teigiamas COVID-19 testas, dar vieno rezultatai turėtų paaiškėti artimiausiu metu.

Sportas.lt dar pirmadienį rašė, kad du „Sūduvos“ futbolininkai laiką leidžia saviizoliacijoje. Vėliau 15min žurnalistas Mantas Krasnickas pridūrė, kad abu jaučia COVID-19 ligai būdingus simptomus, o vienam iš jų patvirtintas teigiamas testas.

Sportas.lt išsiaiškino, kad koronavirusas neaplenkė ir klubo prezidento Vidmanto Murausko. Tiesa, šis užsikrėtė gerokai anksčiau ne futbolo aplinkoje, pastarąsias savaites komandos gyvenime nedalyvavo, todėl klubo prezidento ir vis dar neįvardinto žaidėjo atvejų sieti negalima.

Dėl viruso V.Murauskas praleido ir LFF taurės finalo rungtynes Panevėžyje, kur „Sūduva“ po baudinių serijos pralaimėjo „Panevėžiui“. Sprendžiant pagal jau įvykusius precedentus sporto pasaulyje, visi „Sūduvos“ futbolininkai turėtų būti priversti saviizoliuotis, o rungtynės su „Žalgiriu“ nukeltos vėlesniam laikui. Priminsime, kad tokiose situacijose per pastarąjį mėnesį buvo atsidūrę ir Vilniaus „Riteriai“ ir Klaipėdos „Neptūno“ krepšinio klubas.

Respublik
Pranešimai: 4324
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK Sūduva

2020 Spa 28 13:19

COVID-19 susirgęs V.Murauskas: „Toks gyvenimas“
https://www.sportas.lt/naujiena/422780/ ... -gyvenimas

Neįvardintam „Sūduvos“ žaidėjui nustatytas teigiamas COVID-19 testas visą komandą (žaidėjus ir trenerius) pasiuntė į saviizoliaciją, o tai reiškia, kad klubas priverstinai stabdo treniruočių procesą.

Sportas.lt jau rašė, kad tai jau ne pirmas atvejis klube, nes prieš pusantros savaitės šia klastinga liga susirgo ir prezidentas Vidmantas Murauskas. Pastarasis patikino, kad šiuo metu ligai būdingų simptomų jau nejaučia.

„Sergu jau dešimt dienų, viskas į pabaigą, tad jaučiuosi gerai. Daugiau šia tema nelabai norėčiau kalbėti“, - sportas.lt sakė V.Murauskas.

Trečiadienį klubo žaidėjai ir treneriai atliko pakartotinius COVID-19 testus. Priminsime, kad tokią procedūrą marijampoliečiai atliko ir prieš LFF taurės finalo rungtynes su „Panevėžiu“.

„Kai gausime testų rezultatus, galėsime tinkamiau įsivertinti padėtį, kokia ji yra iš tikrųjų. Šiuo metu komanda yra saviizoliacijoje, o lygai pateiktas prašymas nukelti rungtynes. Konkrečios datos dar nėra, nes tai priklausys nuo saviizoliacijos termino ir nuo šiandienos testų rezultatų. Tai ne mūsų išsigalvojimas, o tokie yra įstatymai. Kai viskas bus aišku, norime, kad turėtumėm bent kelias dienas pasiruošimui. Ar jos padės, ar nepadės, ar lyga sutiks nukelti rungtynes, ar nesutiks.. atsakymai į šiuos klausimus ne mūsų valioje. Toks gyvenimas“, - reziumavo V.Murauskas.

Tobex
Pranešimai: 8776
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Sūduva

2020 Spa 29 09:10

FK Sūduva

Deja, tarp vakar „Sūduvos“ komandai atliktų testų - net 19 teigiamų rezultatų. Treniruočių procesas nutrauktas, o visi žaidėjai ir personalas - izoliacijoje.
Saugokite savo ir artimųjų sveikatą!

Grįžti į