Respublik
Pranešimai: 3983
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK Sūduva

2021 Vas 22 15:18

„A new Hope?“ Marijampolės „Sūduva“ 1 – 2 Kauno „Hegelmann Litauen“ subjektyvi rungtynių apžvalga
https://www.reddit.com/r/FK_Suduva/comm ... 1_2_kauno/

„Naujas žaidimo braižas ir neišnaikinamos ydos“ Marijampolės „Sūduva“ 1 – 1 Kauno RAJONO „Hegelmann Litauen“ subjektyvi rungtynių apžvalga
https://www.reddit.com/r/FK_Suduva/comm ... amos_ydos/

„9 ≠ 10 Bet kas nori Atlanto 2.0?“ Marijampolės „Sūduva“ 1 – 1 Gargždų „Banga“ (be Tigrų ekipos) subjektyvi rungtynių apžvalga
https://www.reddit.com/r/FK_Suduva/comm ... C5%ABduva/
Paskutinį kartą redagavo 2 Respublik. Iš viso redaguota 2021 kartus.

Respublik
Pranešimai: 3983
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK Sūduva

2021 Vas 28 11:31

Treneris nuo paauglystės, perėjęs ir įžymybės mokyklą: V.Basadre suka „Sūduvą“ ispaniška kryptimi
https://www.15min.lt/sportas/naujiena/f ... 24-1462324

Marijampolėje – šviežio pietinio vėjo gūsis. Po nesėkmingos ir be titulų pasibaigusios 2020 m. kampanijos, „Sūduvos“ prezidentas Vidmantas Murauskas patikėjo komandos vairą ispanui Victorui Basadrei, kuris turėtų iš esmės pakeisti marijampoliečių žaidimo filosofiją. Likus savaitei iki A lygos čempionato starto 15min pasakoja naujo Lietuvos vicečempionų trenerio istoriją, kurioje jau būta ir ankstesnių pėdsakų Lietuvoje.

Marijampolės „Sūduvos“ pastarojo penkmečio sėkmė buvo neatsiejama nuo pragmatiško žaidimo stiliaus. Konservatyvus žaidimas, standartinių padėčių išnaudojimas ir geležinė gynyba – tai bruožai, kuriais išsiskyrė Vladimiro Čeburino treniruota komanda, 2017-2019 m. iškovojusi tris A lygos čempionų titulus ir sėkmingai triukšmavusi Europos turnyrų atrankose.

Pernai kazachas Marijampolę paliko, o nei itin trumpai Lietuvoje pabuvojusiam austrui Heimo Pfeifenbergeriui, nei Sauliui Širmeliui pratęsti V.Čeburino pradėtų darbų nepavyko.

Tad šią žiemą „Sūduva“ padarė posūkį ir pasileido kita kryptimi. Į komandą atvyko ispanas V.Basadre, propaguojantis seniai, o gal ir niekada Marijampolėje neregėtą žaidimo stilių ir bandysiantis pergales į Suvalkiją sugrąžinti atakuojančiu žaidimu.

Karjeros pradžia – 16-os metų

V.Basadre anksti pasuko trenerio keliu. Dar pats mokydamasis futbolo amato, ispanas jau ėmė mokyti jo jaunesnius futbolininkus. Būdamas vos 16-os metų gimtajame Lugo mieste V.Basadre ėmėsi treniruoti 10-mečius, nors pats ir toliau rungtyniavo jaunimo futbolo ekipoje. Vos po poros metų ispanas galutinai atsidėjo treniravimui, kai patyrė sunkią kelio traumą ir būdamas vos 18-os nutarė baigti futbolininko karjerą.

Priėmęs sprendimą siekti trenerio karjeros, naujasis „Sūduvos“ strategas įstojo į kursus Galicijos trenerių akademijoje, o netrukus gavo šansą treniruoti dar ką tik jo komandos draugais buvusius 19-mečius vaikinus.

Sulaukęs vos 21-erių V.Basadre jau buvo licencijuotas futbolo treneris. Kaip pasakoja 15min kolegos Ispanijoje, tuo metu jis buvo jauniausias licencijuotas treneris visoje itin giliomis tradicijomis pasižyminčioje šalyje.

Kone kasmet karjeros laiptais kilęs V.Basadre iki 22 metų spėjo patreniruoti tris jaunimo komandas, kol sulaukė antrajame Ispanijos divizione rungtyniavusios „CP Merida“ komandos stratego Fabri Gonzalezo kvietimo prisijungti prie jo trenerių štabo. Vos po dviejų sezonų visai greta Portugalijos sienos esančioje Meridoje V.Basadre gavo galimybę tapti vyriausiuoju treneriu. Taip vos 25-erių specialistas, dar prieš septynerius metus pats svajojęs tapti futbolininku, jau treniravo trečiosios Ispanijos lygos Ksovės „U.D. Xove Lago“ klubą gimtajame Galicijos regione.

„Tuo metu Ispanijoje nelabai buvo trenerių, jaunesnių negu 35 metai. O jis jau 25-erių treniravo trečiojo diviziono komandą ir dar dirbo kitų trenerių mokytoju“, – 15min pasakojo dešimtmečius V.Basadre karjerą sekantis žurnalistas Jose Manuelis Espejo.

Derino mokytojo ir trenerio darbą

Kildamas trenerio karjeros laiptais, V.Basadre šalia to dar dirbo ir fizinio rengimo mokytoju. Gyvendamas ir dirbdamas gimtajame šiauriniame Ispanijos regione, dabartinis „Sūduvos“ strategas papildomai užsidirbdavo mokydamas pradinukus, o vėliau – ir vidurinių mokyklų mokinius. Būtinybė išlaikyti šeimą lėmė, jog mokytoju V.Basadre pradirbo iš viso net aštuonerius metus.

Bet darbas su vaikais jam nebuvo kančia. Dar nuo paauglystės, kai ėmė treniruoti jaunuosius futbolininkus, ispanas išmoko elgtis su vaikais, o darbas futbolo klubuose treniruojant bendraamžius ar net vyresnius žaidėjus V.Basadrei tik padėjo. Bet futbolas išliko jo prioritetu. Sulaukęs dar vieno F.Gonzalezo kvietimo, 1998-1999 m. sezone V.Basadre talkino tautiečiui Mursijos „Real“ klube, praeityje daugybę metų žaidusiame aukščiausiame Ispanijos divizione, o tą sezoną kovojusiame dėl pirmųjų vietų trečioje šalies lygoje.

Pažintis ir darbas su įžymybe

Po dar kelerių metų įvairiuose Galicijos klubuose V.Basadre sulaukė kvietimo iš Nochos miesto komandos, kuriame jo laukė kol kas didžiausias karjeros pasiekimas. 2003-2004 m. sezone ispano treniruotas „SD Noja“ klubas triumfavo trečiajame Ispanijos divizione, o bilieto į aukštesnę pakopą negavo tik atkrintamosiose nusileidęs dabar „La Liga“ pirmenybėse žaidžiančiai „Huesca“.

Vis kylanti V.Basadre karjeros kreivė leido jam būti pastebėtam, o tai privedė ir prie vienos svarbiausių jo karjeros pažinčių. Grįžęs į Mursiją, kur dirbo „Caravaca“ klube, V.Basadre patraukė dabar jau žymaus trenerio Unai Emery dėmesį. Šis ką tik buvo baigęs futbolininko karjerą ir treniravo „Lorca Deportiva“ klubą Ispanijos antrajame divizione, kai pasikvietė V.Basadre dirbti savo asistentu.

Po kelių mėnesių „Lorca Deportiva“ klube trenerių keliai išsiskyrė – U.Emery tapo „Almeria“ treneriu, o V.Basadre liko dirbti Mursijoje, bet jau po kelerių metų jie ir vėl dirbo išvien. Daugkartinės Ispanijos čempionės „Valencia“ strategu paskirtas U.Emery 2009-aisiais prisiminė Mursijoje jam talkinusį V.Basadre, kurį pasikvietė į vieną šalies futbolo galiūnų. Tai buvo V.Basadre debiutas aukščiausiame lygyje – Valensijos klubas žaidė ne tik Ispanijos čempionate, bet ir UEFA Europos lygoje. Sezonas buvo sėkmingas. „Valencia“ „La Liga“ pirmenybėse nusileido tik „Barcelona“ ir Madrido „Real“ klubams bei liko trečia, tiesa, tarptautiniame fronte sėkmės pritrūko ir Ispanijos ekipa krito aštuntfinalyje prieš Brėmeno „Werder“ dėl išvykos įvarčių taisyklės.

Visgi ilgai U.Emery ir V.Basadre darbo kartu netęsė ir jau po metų Valensijoje buvęs žymaus trenerio asistentas pasuko savais keliais bei vėl grįžo treniruoti žemesnių lygų ekipų. Ten jis sutiko ir kitą žmogų, galiausiai nulėmusį specialisto pažintį su Lietuva.

Į Lietuvą atvedė kolega

V.Basadre mūsų šalyje pernai tikėjosi užsibūti ilgiau. Metų pradžioje buvo paskelbta, kad Vilniaus „Žalgirio“ strategu tampa specialistas iš Ispanijos Juanas Ferrando, o kartu su juo į Lietuvos sostinę atvyksta ir jo asistentas V.Basadre. Bet ispanų duetui taip ir nebuvo lemta debiutuoti A lygoje.

Nepaisant to, kad „Žalgirio“ vyrus muštravo tik apie savaitę, V.Basadre Vilniuje paliko teigiamą įspūdį tuo metu sostinės klubui vadovavusiems Deividams Šemberui ir Česnauskiui bei „Žalgirio“ futbolininkams. Lietuvoje patiko ir pačiam ispanui. Kaip pasakoja jo bičiuliai Ispanijoje, treneriui paliko įspūdį augimo galimybės ir požiūris, su kuriuo į futbolą žvelgiama mūsų šalyje. Be to, V.Basadre buvo maloniai nustebintas konkurencijos lygio bei matė perspektyvas Lietuvos futbolui augti ateityje. Lyg nujausdamas, kad po metų sulauks skambučio iš kito A lygos favorito, V.Basadre visus metus vis užmesdavo akį į A lygos rezultatus ir lentelę.

O dėl darbo Lietuvoje jis atsisakė ir viliojančio pasiūlymo iš J.Ferrando, kuris nuo praėjusių metų spalio atsiraitojo rankoves ir kibo į darbus Indijos pirmenybėse žaidžiančiame „Goa“ klube. Pagrindinė tokio sprendimo priežastis – V.Basadre noras dirbti vyriausiuoju treneriu. Dėl to, kalbama, ispanas neužsibuvo ir U.Emery trenerių štabe, nes per metus pasiilgo galimybes pats priiminėti galutinius sprendimus komandoje.

Žaidimo filosofija

Ispanijoje kalbama, kad V.Basadre futbolo filosofija keitėsi išvien su pasaulinėmis tendencijomis šiame sporte.

Jam tik pradėjus dirbti, dominavo gynybinis žaidimo stilius, kurį dešimtajame dešimtmetyje „AC Milan“ klube diegė Fabio Capello. Tad ir V.Basadre pergalių iš pradžių siekė remdamasis išskirtinai gynybiniu žaidimo stiliumi ir disciplina.

Visgi metams bėgant keitėsi ir futbolas, ir V.Basadre. Pamatęs, jog laimėti galima ir kontroliuojant kamuolį bei dominuojant aikštės viduryje, kaip tą darė Pepo Guardiolos „Barcelona“, V.Basadre vis labiau iš auklėtinių reikalavo kamuolio kontrolės ir dominavimo puolime.

Ko galime laukti „Sūduvoje“?

Kaip pabrėžia naująjį Marijampolės klubo trenerį pažįstantys žmonės, V.Basadre vadovaujasi požiūriu, jog geriausia gynyba – puolimas. Siekdamas kuo labiau sumažinti galimybes praleisti įvartį, ispanas reikalauja iš savo auklėtinių spausti varžovus ir ilgai kontroliuoti kamuolį.

Nors pirmuosiuose draugiškuose susitikimuose sirgaliai pasigedo pergalių („Sūduva“ laimėjo tik iš penkto bandymo, prieš tai po dukart pralaimėjusi ir sužaidusi lygiosiomis), tačiau jose jau buvo galima įžvelgti žaidybinio braižo pokyčius.

Marijampolės klubo žaidimas kaip niekad orientuotas į kamuolio kontrolę, perdavimų gausą ir kokybę, staigų spaudimą praradus kamuolį.

Nors kol kas „Sūduvos“ žaidėjams dar trūksta praktikos ir ištvermės, kad įgyvendintų trenerio sprendimus, su 15min bendravę ispanai ramina, kad po kelių mėnesių proceso galite tikėtis pamatyti ispanišką žaidimą demonstruojančią „Sūduvą“ su trumpų perdavimų gausybe ir kamuolio kontrolės dominavimu.

Ar tai atneš sėkmę? Sunku pasakyti – vis dėlto Lietuvos A lygos žaidėjai nėra „Barcelona“ ar „Valencia“ lygio, kad galėtų nepriekaištingai dalintis kamuoliu ir dominuoti aikštėje prieš bet kurį varžovą. Bet tikėjimo V.Basadre Marijampolėje netrūksta, o ir ispano aplinkos žmonės pasakoja, jog naujasis marijampoliečių vedlys pasižymi universalumu ir randa išeitis iš įvairių situacijų.

Kaip ispanui seksis, pamatysime visai netrukus. A lygos startas bus duotas jau kovo 5 dieną.

Anbo
Pranešimai: 8686
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Sūduva

2021 Vas 28 13:08

Kerla už Sūduvą draugiškose bėgioja, tai gal visgi liks bent iki vasaros? Ir Cyrille Tchamba peržiūroje laksto :D

Kalinauskas
Pranešimai: 2399
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: FK Sūduva

2021 Vas 28 21:56

Kerla už Sūduvą draugiškose bėgioja, tai gal visgi liks bent iki vasaros? Ir Cyrille Tchamba peržiūroje laksto :D
Taip blogai suvalkams?

Anbo
Pranešimai: 8686
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Sūduva

2021 Kov 01 08:47

nemanau kad tas Čamba ilgai užsibus Sūduvoje :)

Tobex
Pranešimai: 8618
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Sūduva

2021 Kov 03 11:44

Per rungtynes su „Nevėžiu“ Marijampolės ekipoje pasirodė peržiūroje dalyvavęs Cyrille’is Tchamba, tačiau jau nuspręsta, kad „Sūduvoje“ jis neliks.
http://fksuduva.lt/v-basadre-esu-patenk ... su-vaizdu/

Tobex
Pranešimai: 8618
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Sūduva

2021 Kov 03 14:05

„Sūduvoje“ rungtyniaus gynėjas M. Gurrutxaga
http://fksuduva.lt/suduvoje-rungtyniaus ... urrutxaga/

Marijampolės „Sūduva“ 2021 m. sezonui pasirašė kontraktą su dar vienu baskų krašto atstovu – 24 metų vidurio gynėju Mikeliu Gurrutxaga.


Futbolininkas yra Ispanijos aukščiausioje lygoje rungtyniaujančio „Eibar“ auklėtinis, tačiau pagrindinėje jo komandoje nežaidė.

M. Gurrutxaga iki 2018-ųjų rungtyniavo įvairiuose Ispanijos klubuose, o tuomet persikėlė į Suomiją – Oulu „Hercules“ ekipą. 2019-2020 m. „Sūduvos“ naujokas rungtyniavo Estijos „Paide“ komandoje.
labiau laukiu krašto saugo

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11159
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK Sūduva

2021 Kov 03 15:16

UEFA EL rungtynėse su Žalgiriu šitas buvo ant atsarginių suolo.

Tobex
Pranešimai: 8618
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Sūduva

2021 Kov 04 22:06

Naujagimiais pasidžiaugę N. Casesas ir S. Kerla laukia iššūkių aikštėje
http://fksuduva.lt/naujagimiais-pasidzi ... u-aiksteje

Marijampolės „Sūduvos“ komanda sekmadienį 15 val. „Hikvision“ arenos manieže rungtynėmis su „Panevėžiu“ pradės 2021 m. „Optibet A lygos“ sezoną. Pasibaigusį pasirengimą sezonui įvertinę komandos naujokas Nacho Casesas ir senbuvis Semiras Kerla teigė, kad dairytis atgal neverta – pirmajame ture prasidės visai kitokios kovos.


Pasirengimo sezonui metu „Sūduva“ sužaidė 6 kontrolines rungtynes: su Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ (1:2 ir 1:1), Gargždų „Banga“ (1:1), „Panevėžiu“ (0:1), Vilniaus „Riteriais“ (2:0) ir Kėdainių „Nevėžiu“ (1:0).Laukia konkurencingo sezono

„Visos kontrolinės rungtynės yra procesas, kuris padeda pasirengti sezonui. Lyginant su praėjusiu sezonu, pasikeitė nemažai dalykų, tad reikia laiko prie visko prisitaikyti. Turime prisitaikyti prie naujo trenerio žaidimo plano, geriau suprasti vieni kitus ir susilipdyti kaip komanda“, – apie pasirengimo sezonui etapą sakė nuo 2017-ųjų Marijampolėje rungtyniaujantis bosnis Semiras Kerla.

Panašiai kalbėjo ir pirmąjį savo mėnesį „Sūduvoje“ praleidęs ispanas Nacho Casesas.


„Smagu, kad pavyko laimėti paskutiniąsias rungtynes, bet nėra reikalo kalbėti apie rezultatą. Pergales skaičiuosime, kai prasidės čempionatas“, – sakė N. Casesas.

Su būsimais varžovais „Optibet A lygoje“ susipažinęs ispanas sako, kad „Sūduvos“ gerbėjams reikia tikėtis daug atkaklių rungtynių.

„Turėsime būti susikaupę nuo pačios sezono pradžios, per kiekvienas rungtynes privalėsime atiduoti visas jėgas, nes šiemet nusimato konkurencingas sezonas, – teigė saugas. – Spėju, dėl titulo kovos 2-3 komandos, tačiau nebus galima nuvertinti ir kitų komandų. Pasirengimo cikle turėjome galimybę sužaisti su didžiąja dalimi lygos komandų. Pagal tai, ką pamačiau, galiu pasakyti, kad favoritai negalės nuvertinti nė vieno varžovo. Nominaliai silpnesnės komandos tikrai norės pasinaudoti proga ir atimti taškus iš visų dėl titulo kovosiančių komandų.“

S. Kerla dalį pasirengimo sezonui praleido dėl traumos, tačiau dabar jaučiasi gerai.

„Traumos padarinių nebeliko, tačiau reikia daugiau laiko, kad įgaučiau geriausią fizinę formą. Iš esmės viskas yra tvarkoje, esu pasirengęs rungtyniauti ir atiduoti visą save“, – tvirtino gynėjas.

Nepakartojami jausmai

Ispaną ir bosnį neseniai aplankė tie patys malonūs rūpesčiai – abu sulaukė šeimų pagausėjimo.

„Tai jau trečias kartas kai tampu tėvu, bet jausmas lygiai toks pats kaip tapus pirmą kartą. Tai vienas iš geriausių dalykų nutikusių mano gyvenime. Sunku su kuo nors palyginti šį jausmą, tai – kažkas nepakartojamo,“ – šyptelėjo N. Casesas.


Jam antrino S. Kerla, kuris tėvu tapo antrą kartą: „Esu be galo laimingas. Tai yra toks jausmas lyg dalis tavęs persikeltų į kitą kūną. Tai – nepakartojama!“

Abu futbolininkai džiaugėsi, kad jiems buvo leista grįžti pas šeimas ir būti kartu svarią akimirką.

„Tokia yra „Sūduvos“ politika – leisti žaidėjams išvykti pamatyti savo naujagimius. Man buvo svarbu būti ten, todėl esu laimingas, kad nebuvo kliūčių trumpam išvykti, – džiaugėsi S. Kerla. – Žaidėjams tokie dalykai yra labai svarbūs, nes klubai turi teisę išleisti arba neišleisti namo. Futbolas mums, žaidėjams, reiškia labai daug, atiduodame visas savo jėgas, bet mes taip pat turime savo asmeninius gyvenimus ir šeimas, kurioms mūsų reikia.“

„Labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę grįžti namo ir pamatyti savo naujagimį. Suprantu, kad mes esame profesionalai ir ne visada pasitaiko tokia galimybė, – kalbėjo N. Casesas. – Man pasisekė, kad turėjome keletą laisvų dienų ir galėjau grįžti pas šeimą. Mūsų profesija kartais neleidžia to padaryti, todėl tokiais atveju neturėtume ant kažko pykti ir būti nepatenkinti. Tačiau man pavyko ir dėl to esu labai laimingas.“

Abu futbolininkai su savo šeimomis praleido vos keletą dienų ir grįžo į Lietuvą tęsti pasirengimo sezonui. Tuo pačiu jie ėmė laukti akimirkos, kai artimiausi žmonės galės atvykti į Marijampolę.

„Šeima turėtų atvykti į Lietuvą balandžio mėnesį. Jeigu viskas gerai, netrukus vėl juos pamatysiu, tačiau sunku kažką planuoti, kai neaišku, kokia bus padėtis dėl COVID-19. Kaip bebūtų, tikiu, kad viskas bus gerai ir greitai būsime visi kartu“, – sakė S. Kerla.

Tokius pat planus puoselėja ir N. Casesas, nors prie šiltų orų pripratusiai šeimai pastarąjį mėnesį Lietuvoje vyraujantys orai galėtų ir nekelti susižavėjimo.

„Man čia labai patinka, – šyptelėjo ispanas. – Tikiu, patiks ir mano šeimai, jie jau ruošiasi atvykti į Marijampolę, planuojame, kad vyriausias vaikas galėtų tęsti mokslus Lietuvoje. Manau, už poros mėnesių jie bus čia – su manimi.“

Kalinauskas
Pranešimai: 2399
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: FK Sūduva

2021 Kov 05 15:07

FC Riga nuomoja Sūduvai Kule Mbombo
Latvian champion "Riga Football Club" players Kule Mbombo, Raivis Ķiršs and Frenks Orols will start upcoming season on loan in other clubs. Kule will go to the Lithuanian championship club "Sūduva", but Raivis and Frank will play in another Latvian club BFC "Daugavpils".

Tobex
Pranešimai: 8618
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Sūduva

2021 Kov 05 17:03

Pakeitimas Makasiui, nes jam trauma ilgalaikė

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11159
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK Sūduva

2021 Kov 09 10:41

„Sūduva B“ nusileido alytiškiams
2021-03-08
http://fksuduva.lt/suduva-b-nusileido-a ... 1frR6qZ7UI

2021 m. sezonui besirengianti Marijampolės „Sūduvos“ B komanda per kontrolines rungtynes 2:3 (0:0) nusileido Alytaus „Dainavos“ B ekipai. Marijampoliečiams įvarčius pelnė Arijus Čebatorius ir Ernestas Burdzilauskas, o varžovų ekipoje dukart pasižymėjo dar neseniai „Sūduvos“ pagrindinės komandos peržiūroje dalyvavęs Cyrille’is Tchamba.

„Sūduvos B“ sudėtis: Vilius Stebrys (Norbertas Vaitiekūnas), Deivydas Zubavičius (Paulius Sližauskas), Shuto Asano (dalyvavo peržiūroje), Vytautas Žemaitis, Simas Venckevičius (Justas Paškauskas), Modestas Vainikaitis (Augustas Valukonis), Ernestas Burzdilauskas, Augustas Dubickas (Paulius Kuconis), Saulius Vikerta (Paulius Liorančas), Dominykas Pudžemys (Ignas Kailius), Valdas Dembinskas (Arijus Čebatorius).

„Rezultatas nebuvo geras, bet bendrai komandos pasirodymą vertinu gerai, – apie rungtynės sako „Sūduvos“ B komandos vyriausiasis treneris Pedro Paiva. – Buvo pastebimas mūsų tobulėjimas, tačiau šiurkščios klaidos leido varžovams mus nubausti už blogus sprendimus. Jauniems žaidėjams tai bus geros pamokos prieš sezoną.“

Paskutines kontrolines rungtynes „Sūduva B“ žais kovo 14 d. su „Jonava“.

Kalinauskas
Pranešimai: 2399
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: FK Sūduva

2021 Kov 09 11:13

Tas Shuto Asano jau lyg ir Ekrano žaidėjas

Tobex
Pranešimai: 8618
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Sūduva

2021 Kov 12 09:49

Šiandiena paskutinė žaidėjų registravimo diena.

Sūduvos startinė sudėtis, tokia su trūkumais, bet kentėt galima. gal susižais ir bus neblogai, gal nesusižais bet vistiek dėl 4to kovot galima.
bet atsarginiai tai visiškai lavonėliai. Jau pirmose rungtynėse pasimatė, kad nėra visiškai kuo stiprinti komandos puolimo, o per savaitę nieko nepasipildyta.
Jei Solomonas grįš tai galės pažaist wingu, bet šiaip įspūdinga per visą žiemą pasikviesti krašto saugą, kai pagal taktiką reikia bent 3-4.

karys
Pranešimai: 7561
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Sūduva

2021 Kov 12 13:10

Pas mus tos registracijos teoriškai tik reiškia kažką.
Apie Vilniaus “Žalgirį” ir futbolą apskritai… http://offside.blogas.lt" onclick="window.open(this.href);return false;

Grįžti į