...

FK ŽALGIRIS B / "Žalgirietis" / "Žalgiris-3"

2012 Bir 06 15:24

ŽALGIRIS B / FK ŽALGIRIETIS/ buv. "Žalgiris-3" yra VILNIAUS FK "ŽALGIRIS" dubleriai

Daugiau informacijos:

VMFD ŽALGIRIS
Paveikslėlis
Vilniaus „Žalgiris“ – Lietuvos futbolo klubas iš Vilniaus.

OFICIALUS saitas: http://www.zalgiris-vilnius.lt/lt/vmfd_zalgiris
FB: http://www.facebook.com/pages/FC-Vilnia ... 7047946017
Wiki: http://lt.wikipedia.org/wiki/VMFD_%C5%BDalgiris_Vilnius
Paskutinį kartą redagavo 10 .... Iš viso redaguota 2015 kartus.

...

Re: Žalgiris-3

2012 Bir 21 10:53

Svarstau: ar pasiteisins šis projektas? :ugeek:
Paskutinį kartą redagavo 1 .... Iš viso redaguota 2012 kartus.

...

Re: Žalgiris-3

2012 Bir 21 11:18

I.Švabovičius: „Susidomėjimas - didelis“

VMFD „Žalgiris“ jaunimo komandą buriantį trenerį Įvaną Švabovičių džiugina atrankoje dalyvaujančių futbolininkų noras tobulėti

Buriama Vilniaus miesto futbolo draugijos "Žalgiris" jaunimo komanda savaitgalį sužaidė pirmąsias draugiškas rungtynes. Ir pradėjo ji nuo pergalės 2:1 ne prieš ką kitą, bet prieš pirmoje lygoje žaisti planuojančią Vilniaus "Poloniją".

"Gal mes sau blogiau padarėm šiuo rezultatu? Gal geriau būtume pirmas rungtynes pralaimėję... Dabar juk labai daug iš mūsų reikalausit..." – juokavo VMFD "Žalgiris" jaunimo treneris Ivanas Švabovičius.

Vėliau jis tęsė rimtai: "O iš tiesų, tai "Poloniją" aš suprantu, ji žaidė tik pirmąsias rungtynes. Tai dar ne ta "Polonija", kuri bus čempionate."

"Žalgirio" jaunimo komanda taip pat turėjo bėdų planuodami treniruočių procesą. Dėl atšalimo.

"Panašioje situacijoje esame ir mes. Mums labai trukdo dirbti oro sąlygos. Planavome treniruotis LFF stadione, be prasidėjo šalta žiema. O su „Sportimos“ maniežu nebuvome susitarę. Dabar bandom išsisukti, kaip galim," - kalbėjo treneris.

I. Švabovičiaus buriama VMFD „Žalgiris“ jaunimo komanda žada rungtyniauti Lietuvos antrojoje lygoje. Jos pirmenybės pradidės balandį. Iki tol treneris žada komandą galutinai sukomplektuoti.

"Šiuo metu vyksta pirmas atrankos etapas. Peržiūrėjome vilniečius. Atrankoje dalyvavo apie 40 vaikinų. Dabar pas mus yra likę 25 1994-ų, 1995-ų, 1996-ų ir net 1997-ų metų berniukai. Dauguma trenerių labai geranoriškai atsiliepė, mums perleidžia savo žaidėjus. O visi auklėtiniai labai stengiasi, dega noru parodyti save" - pasakojo treneris.

Pirmą etapą - galutinę Vilniaus regiono jaunimo peržiūrą, I. Švabovičius žada atlikti iki kovo. Vėliau kviesis papildymą iš likusios Lietuvos. "Pasiūlymų turime daug: skambina treneriai, siūlosi patys žaidėjai. Tai nuo kovo ir imsime žvalgytis į juos," – teigė I.Švabovičius.

Treneris sakė, kad ieškodamas "Žalgiriui" ateities futbolininkų, bendradarbiauja su įvairiomis Vilniaus futbolo mokyklomis, atskirais treneriais. "90 procentų auklėtinių yra iš Vilniaus futbolo mokyklos. Jie draugiškiausiai reagavo į mūsų prašymą ir be jokių kliūčių duoda mums savo auklėtinius, nori, kad jie toliau tobulėtų ir žaistų "Žalgiryje", - kalbėjo I. Švabovičius.

Nuo kitų mokslo metų, I. Švabovičiaus surinkti futbolininkai bus nukreipti į tą pačią gimnaziją. Joje mokydamiesi vaikinai turės puikias galimybes sportuoti du kartus per dieną.

"Pažiūrėjau aš į VMFD "Žalgiris" komandos sudėtį per draugiškas rungtynes su "Dainava" - joje tik vienas vilnietis pagrinde. Blogai. Reikia keisti šią padėtį. Reikia dirbti, ruošti. Manau, ši grupė, padėtį pakeis," - dėstė savo ateities viziją I. Švabovičius.
_________________________________________
http://www.zalgiris-vilnius.lt/naujienos/n904.html

...

Re: Žalgiris-3

2012 Bir 21 11:20

VMFD „Žalgiris-3” gavo II lygos licenciją

Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris-3“ komanda varžysis Lietuvos II lygos čempionate

Pirmąjį Lietuvos futbolo federacijos II lygos klubų licencijavimo sezoną reikalavimus įgyvendino visi jame dalyvavę klubai. Pirmajame sprendimų etape licencijas gavo 20 iš 23 pareiškėjų. Po apeliacijų licencijos suteiktos likusiems trims pareiškėjams - Vilniaus „Terai", Joniškio „Žygiui" ir Radviliškio „Lokomotyvui". Šie klubai ištaisė likusius trūkumus ir LFF apeliacinio licencijavimo komiteto sprendimu įgijo II lygos licenciją.

Pietų zonoje planuoja dalyvauti 13 komandų: be „Teros", pirmenybėse taip pat žais Vilniaus MFD „Žalgiris-3", Vilniaus „Bekentas", Vilniaus „Gariūnai", Vilniaus „Granitas-2", Vilniaus SFK „Rotalis", FK „Druskininkai", Jonavos „Fajetonas", Kauno FM „Spyris", Kybartų „Sveikata", Kazlų Rūdos „Šilas", Alytaus „Titanas" ir Prienų „Rūdupis".

Vakaruose rungtyniauti ruošiasi 10 ekipų: „Žygis" ir „Lokomotyvas" prisijungė prie Plungės "Babrungo", Šiaulių „Juventos-99", VJSM-Kelmės", „Klaipėdos Granito", Telšių "Masčio", Kretingos "Minijos", Klaipėdos " Jambo" ir "Akmenės-SC".

Trečio pagal pajėgumą divizionų atstovai į klubų licencijavimo procesą šiemet įtraukti atsižvelgiant į Lietuvos futbolo strategijoje 2010-2020 metais numatytus tikslus skatinti klubų profesionalėjimą ir klubinės kultūros plėtrą.
Pasak LFF licencijavimo skyriaus vadovo Lauryno Zibolio, šį debiutinį II lygos licencijavimo sezoną buvo akcentuojami teisiniai klausimai: „Siekdami licencijų keli klubai buvo įsteigti naujai, kitur atnaujinti jau buvusių klubų įstatai. Taip pat patikrinta jų narystė LFF struktūroje, kai kurie turėjo išspręsti šį klausimą."

„Kitas aspektas - siekdami įgyvendinti elementariausius infrastruktūros kriterijus klubai pasirinko geresnius stadionus. Džiugu matyti, jog infrastruktūros gerinimo darbai jau vyksta Kazlų Rūdoje, Alytuje, Telšiuose, Prienuose", - kalbėjo licencijavimo specialistas.

Jo teigimu, atsižvelgiant į pirmojo licencijavimo sezono surinktą informaciją II lygos licencijavimo taisyklės ateityje bus tobulinamos ir reikalavimų skaičius ar privalomumo pobūdis gali keistis. „Tikimės, kad II lygos licencijavimas padės klubams subręsti ir geriau pasiruošti tuo atveju, jei komanda pretenduos kilti aukštyn į I lygą", - teigė L.Zibolis.

LFF II lygos pirmenybių pradžia numatoma balandžio pabaigoje - gegužės pradžioje.
__________________________________________________
http://www.zalgiris-vilnius.lt/naujieno ... ncija.html

...

Re: Žalgiris-3

2012 Bir 21 11:21

VMFD „Žalgiris-3” pradeda sezoną

Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris-3” jaunimo komanda antradienį pradeda kovas LFF II lygoje

VMFD „Žalgiris-3“ komanda 2012 metų LFF II lygos sezoną pradės antradienį 19 valandą Vilniaus "Vingio" parko stadione, rungtynėmis su kita Vilniaus ekipa - „Bekentu“. Žalgiriečių priešininkams tai bus jau antrosios rungtynės II lygoje. Pirmąją dvikovą „Bekento“ futbolininkai pralaimėjo 0:1 Vilniaus „Rotalio“ komandai.

Žalgiriečių treneris Ivanas Švabovičius sako, jog sezono išvakarėse sudėtinga vertinti savo bei varžovų komandų pajėgumą. „Mums sezonas dar neprasidėjo, todėl negaliu objektyviai vertinti nei varžovų, nei savo komandos galimybių. Aiškesni kontūrai turėtų matytis tik prabėgus keliems mėnesiams“, - teigia treneris.

VMFD „Žalgiris-3” jaunieji futbolininkai ruoštis II lygos kovoms pradėjo žiemos viduryje: „Treniruojamės nuo sausio mėnesio. Komandą nuolat papildo nauji žaidėjai. Futbolininkų selekcija yra ilgalaikis procesas, todėl sezono eigoje ekipos sudėtis keisis.“, - sakė I. Švabovičius.

Strategas teigia, jog naujai suformuota komanda bus puiki vieta tobulėti jauniems žaidėjams: „16-19 metų futbolininkai yra per dideli žaisti su vaikais, tačiau jie dar nėra pakankamai subrendę, kad galėtų varžytis su vyrais. Atsižvelgę į tai suformavome komandą, kurioje galėtų žaisti ir tobulėti būtent tokio amžiaus žaidėjai. Mūsų gretose vyriausiems vaikinams yra 19 metų, o bendras amžiaus vidurkis – 17 metų.
Tikimės, kad rungtyniavimas II lygoje jiems bus pirmas sėkmingas etapas pereinant iš vaikų į suaugusiųjų futbolą. Paprastai šis perėjimas yra sudėtingas procesas, jo metu prarandama daug talentingų futbolininkų. Stengsimės, kad taip neatsitiktų ir žaidėjai vieną dieną galėtų sėkmingai papildyti pagrindinės ekipos gretas.“

Komandos treneriai talentų ieškos ne tik sostinėje. „Akylai stebėsime labai jaunus 15-16 metų žaidėjus. Talentingų futbolininkų ieškosime ne tik Vilniuje, bet ir kituose miestuose bei miesteliuose.“, - sako VMFD „Žalgiris-3” treneris I. Švabovičius.

Žalgiriečiai į LFF II lygos Pietų zonos kovas įsitrauks nuo antrojo turo.
__________________________________________________
http://www.zalgiris-vilnius.lt/naujienos/n1182.html

...

Re: Žalgiris-3

2012 Bir 21 11:22

Paskutinę akimirką išleido pergalę iš rankų

VMFD „Žalgiris-3" komanda debiutinėse LFF II lygos rungtynėse paskutinę akimirką praleido įvartį ir sužaidė lygiosiomis 1:1 su Vilniaus „Bekentu“

Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris-3“ jaunimo komanda pirmąsias LFF II lygos Pietų zonos rungtynes žaidė Vilniaus „Vingio“ parko stadione su kita sostinės ekipa – „Bekentu“.

Susitikimą sėkmingiau pradėję žalgiriečiai pasižymėjo pirmieji, kuomet pirmojo kėlinio pabaigoje 45 minutę 11 metrų baudinį realizavo Artur Skuratovič. Kaip paaiškėjo vėliau, šio įvarčio pergalei pasiekti neužteko. Rungtynių laikrodžiui skaičiuojant paskutines sekundes „Bekento“ saugas Nerijus Budraitis 93 minutę pasiuntė kamuolį į vartus ir išplėšė lygiąsias. Abi komandos pasidalino po pirmąjį tašką šiame sezone.

Žalgiriečių treneris Ivanas Švabovičius buvo patenkintas savo auklėtinių nusiteikimu dvikovai: „Ilgą laiką pirmavome, susikūrėme daug progų, tačiau jų neišnaudojome ir nepadidinome savo pranašumo. Vieni žaidėjai „perdegė“, kiti nesusitvarkė su jauduliu. Toks jau tas jaunatviškas futbolas. Nepaisant pralaimėjimo esu patenkintas futbolininkų nusiteikimu kovai bei noru žaisti ir įrodyti savo vertę. Tai ir yra svarbiausia šiame jų karjeros etape."

VMFD „Žalgiris-3" rungtyniavo tokios sudėties: Rimvydas Stankus, Rokas Simanavičius, Kristijonas Bazys, Haroldas Šidlauskas, Aldas Korsakas, Egidijus Juška, Vidmantas Kuzmickas, Karolis Mikutavičius, Edvinas Mučinis, Daniel Romanovskij, Artur Skuratovič. Po keitimo: Mantas Bizuška, Haroldas Vaineikis, Jaroslav Ilcevič
___________________________________________________
http://www.zalgiris-vilnius.lt/naujieno ... anku_.html

...

Re: Žalgiris-3

2012 Bir 21 11:23

„Žalgiris-3" patyrė pirmąjį pralaimėjimą

Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris-3“ jaunimo komanda savo aikštėje rezultatu 0:1 pralaimėjo Vilniaus „Gariūnų“ ekipai


Jauniesiems žalgiriečiams trečiadienį vykusiame trečiajame LFF II lygos Pietų zonos ture taškų iškovoti nepavyko. Savo aikštėje žaidę „Žalgiris-3” futbolininkai 44 rungtynių minutę po tikslaus „Gariūnų“ saugo Jauniaus Lasicko smūgio turėjo traukti kamuolį iš savo vartų tinklo. Žaliai balti per antrąjį kėlinį įmušti atsakomojo įvarčio nesugebėjo, tad privalėjo pripažinti varžovų pranašumą.

„Pirmąjį kėlinį žaidėme visai neblogai, tačiau antroje rungtynių pusėje pavargome. Išsekusių futbolininkų neturėjome kuo pakeisti, nes šiose rungtynėse dėl įvairių priežasčių ant atsarginių žaidėjų suolelio turėjome tik vieną žaidėją“, - sakė VMFD „Žalgiris-3” ekipos treneris Ivanas Švabovičius. – Mūsų komanda yra labai jauna, todėl sunku grumtis su vyresniais ir stipresniais varžovais, kurie gali ilgai kontroliuoti kamuolį. Nepaisant to, progų dažniausiai susikuriame daugiau nei priešininkai. Gaila, jog jų nesugebame realizuoti. Turime dar daug padirbėti.“

Žalgiriečiams tai buvo pirmasis pralaimėjimas LFF II lygos Pietų zonos čempionate. Komanda po trijų turų rikiuojasi 9-toje turnyrinės lentelės vietoje.
___________________________________________
http://www.zalgiris-vilnius.lt/naujieno ... 0%9C_.html

...

Re: Žalgiris-3

2012 Bir 21 11:24

„Žalgiris-3” sužaidė rezultatyviomis lygiosiomis

VMFD „Žalgiris-3” jaunimo komanda namuose išsiskyrė taikiai 2:2 (1:2) su turnyrinės lentelės kaimynais Alytaus „Titanu“

Dešimtoje LFF II lygos Pietų zonos turnyrinės lentelės vietoje žengianti Vilniaus miesto futbolo draugija „Žalgiris-3” savo aikštėje 2:2 sužaidė su vienuoliktąją vietą užimančiu Alytaus „Titanu“. Svečiams tai buvo pirmasis iškovotas taškas šiame sezone.

„Rungtynės buvo gana geros. Esu patenkintas savo auklėtinių žaidimu. Jie rungtyniavo žymiai geriau už varžovus. Galėjome iškovoti tris taškus, bet to nepadarėme, nes vėl neišnaudojome daug gerų progų.“, - trumpai jaunųjų žalgiriečių pasirodymą reziumavo treneris Ivanas Švabovičius.

VMFD „Žalgiris-3“ 2 - 2 Alytaus „Titanas“
6' [1-0] H. Vainekis
8' [1-1] G. Juška
11' [1-2] G. Juška
74' [2-2] K. Mikutavičius

Įspėjimai: 65 min. A. Skuratovič (VMFD „Žalgiris-3"); 24 min. L. Silius, 65 min. E. Brazinskas, 93 min. R. Krisulevičius („Titanas")
_____________________________________________
http://www.zalgiris-vilnius.lt/naujieno ... iomis.html

...

Re: Žalgiris-3

2012 Bir 21 11:26

Sėkmingai žengia užsibrėžto tikslo link

VMFD „Žalgiris-3” sėkmingai įgyvendina sezono pradžioje užsibrėžtą tikslą – ugdyti jaunus žaidėjus ir padėti jiems adaptuotis vyrų futbole

Prieš šio sezono pradžią susikūrusi Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris-3“ jaunimo komanda dalyvauja LFF II lygos Pietų zonos čempionate ir sėkmingai žengia užsibrėžto tikslo link. Jaunieji žalgiriečiai kiekvienose rungtynėse vis tvirčiau grumiasi su už save žymiai vyresniais futbolininkais. „Svarbiausias mūsų tikslas – padėti jauniems žaidėjams adaptuotis prie vyrų futbolo, kad ateityje jie galėtų atstovauti pagrindinei „Žalgirio" komandai. Ekipos užimama vieta turnyrinėje lentelėje nėra tokia svarbi.“, - sako VMFD „Žalgiris-3“ treneris Ivanas Švabovičius.

Žalgiriečiai 2012 metų LFF II lygos Pietų zonos čempionate sužaidė ketverias rungtynes – dukart iškovojo lygiąsias bei tiek pat kartų patyrė pralaimėjimą. „Sezono startas galbūt nėra toks sėkmingas, koks galėjo būti. Norėjosi pasirodyti geriau, surinkti daugiau taškų. Rezultatams įtakos turi tai, jog pagrindiniai mūsų futbolininkai dažnai yra kviečiami į jaunimo rinktines, o kai kurie aikštėje negali pasirodyti dėl traumų. Tik dvejose rungtynėse žaidėme stipriausia sudėtimi.“, - pasakoja treneris. – Varžantis su vyrais labai išryškėja mūsų jaunų žaidėjų patirties stygius: puolime nerealizuojame daug gerų progų, padarome vaikiškų klaidų lygioje vietoje. Laikui bėgant šiuos žaidimo aspektus pagerinsime. Dabar svarbiausia, jog futbolininkai aikštėje kovodami su vyresniais priešininkais jaustųsi komfortabiliai – tai pirmas etapas, kurį turime peržengti.“

„Džiugu, kad jaunimas pradėjęs žaisti II lygoje semiasi patirties ir sparčiau tobulėja.
Tą pastebime ne tik mes, bet ir jaunimo rinktinių treneriai.“, - sako savo auklėtinių progresu patenkintas I. Švabovičius. – „Bendras čempionato lygis pakankamai aukštas, todėl žaidėjams kiekvienose rungtynėse yra ko pasimokyti. Jiems aikštėje tenka susidurti su tokiais neseniai aukščiausiame lygyje žaidusiais profesionalais kaip Darius Maciulevičius, Virginijus Miknevičius ar Audrius Kšanavičius. Žiūrovų susidomėjimas pačia lyga taip pat nemenkas. Pavyzdžiui Vilniaus „Vingio“ parko stadione rungtynes su „Bekento“ komanda žaidėme 100 sirgalių akivaizdoje.“

„VMFD „Žalgiris-3“ kolektyvas dirba ne tik aikštėje, bet ir už jos ribų. Nuolat mokyklose ieškome naujų žaidėjų. Siekiame, kad visi perspektyviausi Vilniaus miesto jaunieji futbolininkai atstovautų „Žalgirio-3“ jaunimo komandai, o vėliau pereitų į pagrindinę, sostinės reprezentacinę ekipą.“, - teigia treneris. – „Liepos mėnesį jau galėsime koreguoti komandos sudėtį, todėl prie mūsų prisijungs dar keli jauni talentingi žaidėjai.“

Vilniaus miesto futbolo draugija „Žalgiris-3“ artimiausias rungtynes žais birželio 8 dieną (penktadienį). Žalgiriečių varžovais bus dabartiniai LFF II lygos Pietų zonos lyderiai – Vilniaus „Rotalis“.
________________________
http://www.zalgiris-vilnius.lt/naujieno ... link_.html

...

Re: Žalgiris-3

2012 Bir 21 11:27

„Žalgiris-3” iškovojo įspūdingą pergalę

Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris-3” komanda savo pirmąją pergalę iškovojo 4:1 sutriuškindami vienus turnyro lyderių - Vilniaus „Rotalį“

LFF II lygos Pietų zonos VII turo rungtynėse Vilniuje susitiko dvi sostinės komandos – savo aikštėje žaidęs VMFD „Žalgiris-3“ ir Vilniaus „Rotalis“. Šioje dvikovoje pranašesni buvo jaunieji žalgiriečiai, kurie antroje turnyrinės lentelės vietoje žengiančius varžovus nugalėjo net 4:1. LFF II lygos debiutantei „Žalgiris-3” tai buvo pirmoji pergalė čempionate.

„Pirmiausia norėčiau pasveikinti mūsų komandos žaidėjus su iškovota pirmąją pergale“, - pasibaigus susitikimui sakė žalgiriečių treneris Ivanas Švabovičius. - „Rungtynės buvo geros. Žaidėjams pavyko įgyvendinti tai, ką suplanavome.“

„Dvikovos pradžioje padarėme klaidą ir pirmieji praleidome įvartį. Vėliau perėmėme iniciatyvą, kontroliavimo rungtynes. Iki ilgosios pertraukos sugebėjome rezultatą ne tik išlyginti, bet ir persverti jį savo naudai. Antroje mačo dalyje mūsų futbolininkai ir toliau vykdė duotus nurodymus, sėkmingai kontratakavo bei pelnė dar keletą įvarčių. Žaidėme gerai, todėl pasiekėme pelnytą pergalę.“ sakė treneris I. Švabovičius.

Žalgiriečių gretose du įvarčius įmušė Karolis Mikutavičius, po kartą pasižymėjo Egidijus Juška ir Artur Skuratovič.
VMFD „Žalgiris-3" rungtyniavo tokios sudėties: Andrius Juzkiv, Rokas Simanavičius, Karolis Švežauskas, Haroldas Vaineikis, Mantas Bizuška (Haroldas Šidlauskas), Egidijus Juška, Vidmantas Kuzmickas, Daniel Romanovskij (Jaroslav Ilcevič), Edvinas Mučinis (Kristijonas Bazys), Karolis Mikutavičius, Artur Skuratovič
__________________________________________
http://www.zalgiris-vilnius.lt/naujieno ... gale_.html

...

Re: Žalgiris-3

2012 Bir 21 11:28

„Žalgiris-3” svečiuose nusileido „Granitui-2”

Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris-3” jaunimo komanda svečiuose 0:5 pralaimėjo Vilniaus „Granitui-2”

Naujosios Vilnios stadione vykusiose rungtynėse aikštės šeimininkai „Granito-2” futbolininkai jau pirmajame kėlinyje įsiveržė į priekį po Ruslano Tamarino ir Sauliaus Baltiejus įvarčių. Antroje susitikimo pusėje varžovai ir toliau puikiai išnaudojo progas bei pelnė dar tris įvarčius. 46 minutę pasižymėjo Tomašas Korkutas, 58 minutę antrąjį įvartį pelnė Ruslanas Tamarinas, o paskutinį tašką rungtynėse padėjo 71 minutę 11 metrų baudinį realizavęs Saulius Baltiejus.

„Vaikinams šiose rungtynėse buvo labai sunku. Jie per pastarąsias dvylika dienų žaidė net penkis susitikimus. Žaidėjams tiesiog nebeužteko jėgų visas 90 minučių su varžovais grumtis kaip lygūs su lygiais.“, - po pralaimėtų rungtynių sakė žalgiriečių treneris Ivanas Švabovičius.

VMFD „Žalgiris-3”: Andrius Juzkiv, Karolis Švežauskas, Rokas Simanavičius, Haroldas Vaineikis, Haroldas Šidlauskas, Egidijus Juška, Vidmantas Kuzmickas, Daniel Romanovskij, Edvinas Mučinis, Karolis Mikutavičius, Artur Skuratovič. Atsarginiai: Rimvydas Stankus, Jaroslav Ilcevič, Mantas Bizuška, Andrejus Alfimovas, Kristijonas Bazys.
______________________________
http://www.zalgiris-vilnius.lt/naujieno ... 0%9D_.html

...

Re: Žalgiris-3

2012 Rgp 10 10:33

Jaunieji žalgiriečiai II ratą pradėjo pergale

Pirmose LFF II lygos antrojo rato rungtynėse VMFD “Žalgiris-3” svečiuose rezultatu 2:0 užtikrintai įveikė Jonavos “Fajetoną”

Pergalių raktą atradę jaunieji žalgiriečiai trečiadienį antrą kartą per pastarąsias dvi savaites įtikinamai nugalėjo Jonavos “Fajetono” komandą. Pirmojoje akistatoje vilniečiai savo varžovus sutriuškino net 4:1.

Trečiadienio rungtynėse “Žalgiris-3” vienuolikei antrajame kėlinyje pergalingus įvarčius pelnė Arturas Skuratovičius ir Edvinas Baniulis.

“Komanda sužaidė labai drausmingai. Savo gretose turėjome vieną vyresnį žaidėją, kuris reikiamu metu padėjo jaunimui nusiraminti, davė naudingų patarimų”, - sakė VMFD “Žalgiris-3” treneris Dimitrijus Kartašovas. – “Pirmajame kėlinyje rungtyniavome labai gerai. Buvome kūrybingi, tad turėjome daug progų pasižymėti, bet jų neišnaudojome. Po pertraukos varžovai bandė mus paspausti. Pasinaudojome atsiradusiomis laisvomis erdvėmis. Įpusėjus antrajam kėliniui įmušėme du įvarčius, nors galėjome jų pasiekti ir daugiau. Po keitimo aikštėje pasirodę futbolininkai dar labiau pagyvino mūsų žaidimą.”

Ši pergalė žalgiriečius bent jau laikinai kilstelėjo į aštuntąją LFF II lygos Pietų zonos turnyrinės lentelės vietą.

VMFD “Žalgiris-3: Andrius Juzkiv, Rokas Simanavičius, Karolis Švežauskas, Ernestas Mininas (Haroldas Šidlauskas), Aldas Korsakas, Egidijus Juška, Eimantas Skendelis (Mantas Bežuška), Edvinas Mučinis, Justas Lasickas (Edvinas Baniulis), Danielis Romanovskis, Arturas Skuratovičius.
___________________________________________________________
http://www.zalgiris-vilnius.lt/naujieno ... gale_.html

...

Re: Žalgiris-3

2012 Rgp 20 12:12

„Žalgiris-3“ palaužė „Bekento“ pasipriešinimą
http://www.zalgiris-vilnius.lt/naujieno ... inima.html" onclick="window.open(this.href);return false;

VMFD „Žalgiris-3“ jaunimo komanda rezultatyvioje dvikovoje 3:2 palaužė kitos sostinės ekipos „Bekento“ pasipriešinimą

Penktadienį LFF II lygos Pietų zonos XIII turo rungtynėse Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris-3” komanda savo aikštėje rezultatu 3:2 įveikė Vilniaus „Bekento“ vienuolikę.
Pirmasis įvartis į svečių vartus krito jau pačioje susitikimo pradžioje, kuomet kamuolį į vartus nuo 11 metrų žymos pasiuntė Mykolas Krasnovskis
Netrukus „Bekentas“ taip pat atsakė įvarčiu ir išlygino rezultatą.
Pirmojo kėlinio viduryje žalgiriečius vėl į priekį išvedė Edvinas Baniulis.
Antroje susitikimo pusėje šeimininkų persvarą padvigubino Edvinas Juška.
Vilniaus „Bekentas“ atsilikimą sušvelnino jau per pridėtą teisėjo laiką, pavykus sėkmingai realizuoti 11 metrų baudinį.

VMFD „Žalgiris-3”: Andrius Juzkiv, Rokas Simanavičius, Karolis Švežauskas, Haroldas Šidlauskas, Ernestas Mininas (Kristijonas Bazys), Egidijus Juška, Mykolas Krasnovskis, Jaroslav Ilcevič (Justas Lasickas), Edvinas Mučinis (Haroldas Vaineikis), Eimantas Skendelis, Edvinas Baniulis (Mantas Bizuška).

...

Re: Žalgiris-3

2012 Rgp 22 12:11

Jaunimui koją pakišo prasta rungtynių pradžia
http://www.zalgiris-vilnius.lt/naujieno ... adzia.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Nesėkmingai susiklosčius pirmajam kėliniui VMFD "Žalgiris-3" jaunimo komanda svečiuose rezultatu 1:2 (0:2) nusileido Kybartų "Sveikatai"

Antradienį LFF II lygos Pietų zonos rungtynėse Vilniaus miesto futbolo draugijos “Žalgiris-3” (8 vieta, 17 taškų) vaikinai pralaimėjo turnyrinėje lentelėje dvejomis pozicijomis žemiau esančiai Kybartų “Sveikatai” (10 vieta, 13 taškų).

Pirmasis įvartis į žalgiriečių vartus krito jau 10-ąją minutę.

Apmaudžiai sostinės komandai prasidėjusiame susitikime vilniečių padėtis greitai tapo dar kėblesnė. 17-ąją minute aikštės šeimininkai padvigubino savo persvarą pozicines atakos metu įmušdami antrąjį įvartį.

Rungtynių pradžioje koncentracijos stigusiems “Žalgiris-3” komandos futbolininkams savo žaidimą pavyko atrasti tik antrajame kėlinyje.

Agresyviau puolime rungtyniavę žalgiriečiai 62 minutę kontratakos metu, kurios smaigalyje atsidūrė Eimantas Skendelis, sušvelnino rezultatą iki 1:2.

Prasta susikurtų progų realizacija iš jaunimo atėmė galimybę Kybartuose iškovoti tašką.

VMFD „Žalgiris-3”: Andrius Juzkiv, Rokas Simanavičius, Karolis Švežauskas, Haroldas Šidlauskas, Ernestas Mininas, Egidijus Juška, Mykolas Krasnovskis, Jaroslav Ilcevič (Justas Lasickas 55 min.), Edvinas Mučinis, Eimantas Skendelis, Edvinas Baniulis.

The Miz

Re: Žalgiris-3

2012 Rgp 29 17:37

"Gariūnus" įveikė išsaugoję sausus vartus
http://www.zalgiris-vilnius.lt/naujieno ... rtus_.html" onclick="window.open(this.href);return false;

LFF II lygos Pietų zonos XIV turo rungtynėse VMFD "Žalgiris-3" jaunimo komandos futbolininkai rezultatu 1:0 (1:0) nugalėjo Vilniaus "Gariūnus"

Antradienį vakare svarbią pergalę jaunieji Vilniaus miesto futbolo draugijos "Žalgiris-3" ekipos vaikinai išplėšė po atkaklios kovos.
Geriau už kaimynus iš sostinės "Gariūnus" pirmąjį rungtynių kėlinį sužaidę žalgiriečiai į priekį išsiveržė jau 17 minutę po saugo Edvino Mučinio tikslaus smūgio į vartus.
Permainingai vykusiame susitikime įvarčių galėjo būti ir daugiau. Pavojingas atakas rezgė tiek viena, tiek kita ekipa.
"Gariūnų" žaidėjai kaip įmanydami stengėsi spausti mažiau patyrusius savo varžovus.
Prie VMFD "Žalgiris-3" komandos vartų didžiausia grėsmė kildavo po standartinių situacijų. Vis dėlto "Gariūnų" ekipos pastangos išlyginti rezultatą buvo bergždžios.
Susitikimo pabaigoje būtent žaliai balti turėjo labai geras progas padvigubinti ar net patrigubinti savo persvarą, tačiau jomis pasinaudoti taip ir nepavyko.
Po šių rungtynių Vilniaus "Gariūnai" užima ketvirtąją (23 taškai), VMFD "Žalgiris-3" devintąją (20 taškų) vietą LFF II lygos Pietų zonos turnyrinėje lentelėje.

„Gariūnai" (Vilnius) 0:1 (0:1) VMFD „Žalgiris-3" (Vilnius)
Teisėjas: G. Macevičius (Vilnius), 50 žiūrovų
Įvarčiai: 17 min. E. Mučinis (VMFD „Žalgiris-3")
Įspėjimai: 41 min. P. Klišys, 76 min. H. Tamulynas („Gariūnai");
33 min. E. Mininas, 66 min. R. Simanavičius, 72 min. E. Skendelis,
76 min. M. Krasnovskis, 90+3 min. M. Bezuška (VMFD „Žalgiris-3")

VMFD „Žalgiris-3”: Andrius Juzkiv, Aldas Korsakas, Ernestas Mininas, Rokas Simanavičius, Karolis Švežauskas, Egidijus Juška, Mykolas Krasnovskis, Eimantas Skendelis, Daniel Romanovskij, Edvinas Mučinis, Arturas Skuratovičius. Po keitimo: Haroldas Šidlauskas, Justas Lasickas, Mantas Bezuška, Edvinas Baniulis.

Grįžti į