Tobex
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Žalgiris

2019 Spa 07 08:36

tai aš tų apie kuriuos neturiu nuomonės, nežymėjau nei žaliai, nei raudonai.
Bolha man irgi raudonas, bet jei jį raudoninti, žaidėją, kuris be keitimų žaidžia.. tai labai giliai kapstyti reikėtų kitus norint įvertinti. Pasitikėkim Martinso vertinimu, kad Bolha tenkina ir žaidžia starte, bet įspūdžio gero nepalieka.
Sirgėdui irgi trauma sujaukė viską, bet pasirašyti su juo nusprendė valdžia žinodama jo traumų istoriją.

jaruševičius ir Gertmonas ne pirmos komandos papildymas, o B. gal kitą sezoną bus kitaip.

karys
Palaikoma komanda: Žalgiris

2019 Spa 07 09:14

Iš esmės viwnintelis reikšmingas Žalgirio "nepasiteisino" buvo centro gynyba, visos kitos praktiškai bereikšmės.
Apie Vilniaus “Žalgirį” ir futbolą apskritai… http://offside.blogas.lt" onclick="window.open(this.href);return false;

kompaktas

2019 Spa 07 09:32

tai aš tų apie kuriuos neturiu nuomonės, nežymėjau nei žaliai, nei raudonai.
Bolha man irgi raudonas, bet jei jį raudoninti, žaidėją, kuris be keitimų žaidžia.. tai labai giliai kapstyti reikėtų kitus norint įvertinti. Pasitikėkim Martinso vertinimu, kad Bolha tenkina ir žaidžia starte, bet įspūdžio gero nepalieka.
Sirgėdui irgi trauma sujaukė viską, bet pasirašyti su juo nusprendė valdžia žinodama jo traumų istoriją.

jaruševičius ir Gertmonas ne pirmos komandos papildymas, o B. gal kitą sezoną bus kitaip.
kad vietoj Bolhos nelabai ką yra leisti :)

Anbo

2019 Spa 07 09:34

Įdomu kokia dabar Tomičiaus situacija? Jo sugrįžimas į rikiuotę sustiprintų gynybą, bet jaučiu jeigu ir grįš, tai per vėlai.

karys

2019 Spa 07 09:37

Įdomu kokia dabar Tomičiaus situacija? Jo sugrįžimas į rikiuotę sustiprintų gynybą, bet jaučiu jeigu ir grįš, tai per vėlai.
Trys mėnesiai turėjo būti, tai kaip ir jau beveik praėjo, bet dar kol formą įgautų, tai šį sezoną beveik ir laidot galima, o su rumunu gal ir visai nebloga gynybos linija būtų.
Apie Vilniaus “Žalgirį” ir futbolą apskritai… http://offside.blogas.lt" onclick="window.open(this.href);return false;

UCCM

2019 Spa 07 12:32

Labiausiai prajuokinęs siūlymas Žalgiriui mokytis rinkt naujokus iš Sūduvos. :))))

Matas
Palaikoma komanda: VMFD Žalgiris

2019 Spa 12 16:43

Pralose BFC Daugpiliui 0-1 😂😂😂

Tobex
Palaikoma komanda: Šiauliai

2019 Spa 12 16:45

Žaidė Vareika. O buvo kalba, kad jam sezonas baigtas

JonasPetraitis

2019 Spa 14 09:09

Būtų juokinga, jeigu nebūtų graudu. Labai graudu.

Anbo

2019 Spa 14 18:56

jeigu Vareika jau žaidė, tai labai džiugu dėl jo. Į draugiškų rungtynių rezultatus nereikia labai kreipti dėmesio, tai nėra svarbus dalykas

viva

vakar 00:32

Man rodos siu metu Zalgirio beda, atraminiu saugu nemokejimas gintis baudos aiskteleje (mintys po rinktines rungtyniu). Cia pasvarstymas diskusijai.

tvset
Palaikoma komanda: FK "Žalgiris"

vakar 14:29

Man rodos siu metu Zalgirio beda, atraminiu saugu nemokejimas gintis baudos aiskteleje (mintys po rinktines rungtyniu). Cia pasvarstymas diskusijai.
O aš kažkaip susimąsčiau jei Klimavicius su Girdvainiu žaistų Žalgiry, tai gynyba būtų visai solidi, jei ne meistriškumu, tai bent jau darbine disciplina...

karys

vakar 14:32

O aš kažkaip susimąsčiau jei Klimavicius su Girdvainiu žaistų Žalgiry, tai gynyba būtų visai solidi, jei ne meistriškumu, tai bent jau darbine disciplina...
nuoširdžiai abejoju bent jau Klimavičiaus atveju, o ir su atraminiais Žalgiriui viskas tvarkoje, paprasčiausiai taktiką kiek pakeitė, vietoje gryno atraminio dabar du deep centro saugai.

viva

vakar 22:20

laukia misija dvi pergales...

Anbo

šiandien 08:06

Tai čia savaime aišku kad Žalgiriui norint kabintis dabar reikia abi rungtynes su Sūduva laimėt. Kas yra sunkiai tikėtina. Pernelyg daug klaidų Žalgiris daro gynyboj. Šiaip Sūduva dabar gan patogioj padėty - turi taškų rezervą, tad gali nuo gynybos žaisti kontratakom ir gaudyti Žalgirio kliurkas, kurių tikrai bus. na ir aišku standartai kaip visada pavojingas Sūduvos ginklas.

Aš spėčiau kad komandos pasidalins po pergalę. Aišku gali būti ir visokie kitokie variantai, bet mažiausiai tikėtina kad kažkuri komanda laimės abu kartus.

Grįžti į