...

Re: FM "Vilnius"

2015 Bal 27 11:51

PUIKUS SAVAITGALIS VILNIAUS FUTBOLO MOKYKLOS KOMANDOMS
2015.04.23.
VFM 2003 1 - 0 Vilniaus FK "Granitas"


Granitiečiai po sėkmingo salės futbolo sezono ir iškovotų medalių energingai pradėjo susitikimą ir nuolat spaudė K.Latožos auklėtinius, bet visos atakos strigo VFM gynybos linijoje. "Moksleiviai" neturėjo daug progų grąsinti ,,Granito" vartams , bet kad pasiekti pergalę kartais pakanka ir vienos.
Sveikinimai sėkmingai pradėjus Pavasario etapą.

.........................................................................................................

2015.04.24.
VFM 2001 2 - 0 FA "Žalgirietis"


Žalgiriečiai aktyviau pradėjo rungtynes ir apie penkiolika minučių dominavo aikštėje , bet greito rezultato pasiekti nepavyko . Trenerio Kartašovo vaikinai atsikratė starto jaudulio ir perėmė iniciatyvą į savo rankas. Pirmam kėliny pavyko pasiekti du įvarčius , kurių ir pakako pergalei pasiekti .

Linkim ir toliau nemažint apsukų.

...

Re: FM "Vilnius"

2015 Geg 11 15:43

Balandžio 26 d., 11:32 ·
2015. 04 .25.

VFM 2002 2 - 0 Futbolo mokykla "Ateitis"

Pirmasisi pavasarinis susitikimas vis dar ,,lipdomai" mūsų komandai . Startas visada būna nelengvas ypač po žiemos futbolo salėse - reikia daugiau bėgti ,stipriau mušti , kitaip mąstyti..

Trenerio Sergėjaus Bakano dar laukia nemažai darbo ir apmąstymo valandų , kol bus sureguliuotas komandos mechanizmas . Kiekvienose rungtynėse yra bandoma rasti labiausiai optimalią sudėtį ir žaidėjų išdėstymą .
Rudeninis šių komandų susitikimas baigėsi palankiomis ,,Ateičiai" lygiosiomis ,tad šį kartą mums buvo reikalinga tik pergalė siekiant pakilti turnyrinėje lentelėje į aukštesnę vietą . Nenorėdamas rizikuoti ir siekdamas sustiprinti ginybą ,treneris į ginybos centrą atitraukė Gytį . Puikiai žinantis ginybos darbą dar nuo susitikimų žaidžiant FK,,Granitas"2001 ir VFM 2000 komandose , jis be didesnio vargo neutralizavo visas kylančias grėsmes , vadovavo ginybai , pradėdavo atakas , siuntė perdavimus puolimui , yprastai toli mėtė užribius iš už abiejų šoninių linijų.
Neblogai rungtyniavo Linkevic Ernestas - įsiminė keli jo reidai dešiniuoju atakos kraštu , Tomek Gulbicki , Ernestas Grigonis ir Deimantas kiek blaškėsi neatrasdami žaidimo , bet klaidų nedarė. Marcin Andrijewski pirmąjame kėlinyje žaidė kiek nervingai , jaudinosi ir nevisada priimdavo teisingus sprendimus , bet po pertraukos nusiramino ir susitvarkė su savo užduotimis .
Rungtynės vyko VFM komandos diktuojamu ritmu ir tik retkarčiais ,,ateitiečiams" pavykdavo surengti vieną kitą išpuolį . Pirmąjame kėlinyje nors ir buvo nemažai pavojingų atakų , bet įvarčių išvysti nepavyko - 0 : 0 .
Antrasis kėlinys dar labiau išryškino Futbolo Mokyklos auklėtinių pranašumą . Vienos iš atakų metų į vartus siūstą kamuolį jau bemaž vartuose rankomis sugavo ,,Ateities" gynėjas ir buvo paskirtas baudinys , kurį šaltakraujiškai realizavo Gytis Makauskis - 1 : 0 . Pasiekus įvartį varžovų vartų apgultis nesumažėjo . Prabėgus keliom minutėm, iš dešinio krašto pakeltą kampinį ,gražiu smūgiu galva ,vėl įvarčiu pavertė Gytis .
Pralaiminėdami ir negalėdami sukurti nieko pavojingesnio prie mūsų vartų ,,ateitiečiai" ėmė žaisti grubesnį žaidimą ,dažniau prasižengdami savo vartų prieigose . Dėja , skirtų baudos smūgių didesniu skirtumu paversti nepavyko .
Pergalė - 2 : 0.. sėkmingas savaitgalis Fabijoniškių stadione tęsiasi..

...

Re: FM "Vilnius"

2015 Geg 11 15:43

2015.04.25
VFM 2000 4 - 0 FK "Feniksas" Kaunas
4 : 0 (4:0)

Lietuvos jaunimo aukščiausios lygos susitikimas tarp Vilniaus FM ir Kauno komandų dar tik prasidėjus Pavasario etapui jau sprendė galimus čempionato nugalėtojus . Turnyrinės lentelės kaimynai šiuo susitikimu aiškinosi ar išliks intriga pirmenybėse , ar jau galima vilniečiams galvoti apie dar vieną čempionų titulą .

Fiziškai stiprūs , aukšti kauniečiai nebu linkę lengvai kapituliuoti prieš aikštės šeimininkus ir pirmojo kėlinio pradžioje lygiai kovojo dėl kiekvieno kamuolio .
Pirmasis įvartis gimė įpusėjus pirmąjam kėliniui - Titas ,taisydamas savodarbo broką, pakovojo dėl kamuolio ir buvo patiestas baudos aikštelėje. Vienuolikos metrų baudinį ramiai realizavo Arnas Baulinas .

Kurį laiką žaidimas išsilygino , bet po to sekė 6 - 8 minučių atkarpa nulėmusi rungtynių baigtį .

Pirmiausia Ernestas Andriušis aplenkęs gynėjus ,,permetė" per vartininką kamuolį ir padidino pranašumą - 2 : 0 , vėliau išmušė ,,didžiojo darbininko"Valentino ( Valentinas Lobasevas) šlovės akimirka , kai puikiu smūgiu galva nukreipė kamuolį po skersiniu - 3 : 0 . O kauniečių ,,žudymą" užbaigė nepailstantis Gustas Matijosius - 4 : 0 .

Antrame kėlinyje tik fantastiškas kauniečių vartininko žaidimas ir sėkmė neleido pratęsti triuškinimo .

Pergalė 4 - 0 .

Sveikiname trenerį Nikolajus Pupkinas ir komandą su gražia pergale .

...

Re: FM "Vilnius"

2015 Geg 15 10:54

VFM 2002 5 - 0 Utena 2002

teisybė yra Marijos žemėje - po rudens rungtynių (laimėjome 4:1) parašyto protesto dėl neturėtų žaidėjų kortelių, uteniškiai šoktelėjo turnyrinėje lentelėje, o VFM baigė rudens etapą ketvirti, tad pavasario principinė kova privertė svečių trenerį nuryti kartėlio piliulę ir liūdnu veidu parūkyti ant bordiūro.. :D
5 : 0 - Vilniaus pergalė. :P

Respublik
Pranešimai: 2399
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FM "Vilnius"

2019 Bir 17 01:24

Futbolininkai laukia stadiono Pilaitėje
https://www.lrytas.lt/sportas/futbolas/ ... -10751007/

Vilniaus futbolo mokyklos direktorius Kęstutis Paknys įsitikinęs, kad kokybiškai ugdyti jaunuosius futbolininkus labiausiai trukdo futbolo aikščių stoka sostinėje.

Vilniaus futbolo mokyklą šiemet baigė nemažai dvyliktokų. Su mokykla netrukus atsisveikins vyriausioji U19 grupė. Praėjusių metų rudenį šie futbolininkai tapo Lietuvos jaunių čempionais ir dabar papildys klubinių komandų gretas ar pasklis kas kur sau.

„Su gera grupe, gerais futbolininkais visą laiką gaila atsisveikinti. Jie mūsų mokyklą pradėjo lankyti nuo pirmosios klasės ir juos ugdė trys treneriai – Nikolajus Pupkinas, Genadijus Davidsonas ir Algimantas Liubinskas“, – kalbėjo mokyklai nuo 2001-ųjų vadovaujantis 62 metų Kęstutis Paknys.

Šios grupės futbolininkai dalyvavo ne tik Lietuvos savo amžiaus grupių futbolo pirmenybėse – geriausi atstovavo ir „Vyčiui“, kuris rungtyniavo Lietuvos pirmosios lygos pirmenybėse.

„Daug vilčių siejame su Augustu Aldoniu ir Ernestu Andriušiu, kurie šiemet atstovavo Lietuvai Baltijos taurės jaunių varžybose. Lietuvos U21 rinktinėje žaidžia ir Europos čempionato atrankos varžybose dalyvauja mūsų mokyklos auklėtiniai Gytis Paulauskas ir Titas Milašius“, – sakė K.Paknys.

– Kaip šiandien gyvuoja Vilniaus futbolo mokykla?

– Pirmaisiais nepriklausomybės metais 1990–1991-aisiais, negavus jokio finansavimo, šią jaunųjų futbolininkų kalvę netgi buvo siūloma uždaryti. 1992-aisiais mūsų futbolo mokykla buvo prijungta prie Tinklinio mokyklos ir tapo Žaidimų sporto mokykla, kuri priklausė Vilniaus savivaldybei. 2001-aisiais buvo priimtas sprendimas atkurti futbolo mokyklą.

Dabar mokykloje dirba 20 trenerių, pratybas lanko apie 500 jaunųjų vilniečių.

Europos čempionato atrankos turnyre Lietuvai nacionalinei rinktinei atstovauja penki buvę mokyklos auklėtiniai: 2018 metų geriausias šalies futbolininkas Arvydas Novikovas, prieš tai porą metų geriausiu pripažintas Fiodoras Černychas, Artūras Žulpa, Modestas Vorobjovas ir Saulius Mikoliūnas.

– Kokią opiausią bėdą įvardytumėte?
– Futbolo aikščių stoka. Mūsų auklėtiniai susispietę treniruojasi Fabijoniškių mokyklos aikštėje ant dirbtinės dangos, tačiau jos vienos, žinoma, nepakanka.

Didelė problema žiemą, nes mažiesiems futbolininkams reikia maniežo, o patekti į vienintelį „Sportimos“ maniežą ypač sunku, yra daug norinčiųjų, o ir kainos nemažos.

Tikimės, kad nuo rugsėjo mėnesio duris atvers naujasis Pilaitės stadionas su pripučiamuoju maniežu, kurį Vilniaus savivaldybė rengiasi perleisti mūsų futbolo mokyklai. Ten bus ne tik aikštė, maniežas, persirengimo kambariai, bet ir administracinės patalpos. Turint nuosavą sporto bazę, kurios labai laukiame, mūsų rezultatai tikrai bus dar geresni.

– O kas perka jūsų auklėtiniams sportinę aprangą?
– Futbolininkams batus dažniausiai perka tėvai. Šįmet mus nudžiugino savivaldybė, kurios dėka „Adidas“ sportine apranga aprengėme visas mokyklos komandas.

– Ar sunku išugdyti didelio meistriškumo žaidėją?
– Prireikia 10 metų, kol užauga neblogo lygio žaidėjas.

Grįžti į