bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 10964
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Futbolo populiarinimas

2010 Lap 19 11:41

Parašė Dainius Mikeliūnas (http://www.facebook.com/profile.php?id=1821771396" onclick="window.open(this.href);return false;)
http://www.facebook.com/pages/Lietuvos- ... 085?ref=nf" onclick="window.open(this.href);return false;

Pasinaudosiu "Lietuvos futbolo" siena ir paprašysiu atsakyt į anketos klausimus. Reikalinga magistro darbui. Dėkui.
http://www.apklausa.lt/f/futbolo-bendru ... as-p1q45dz" onclick="window.open(this.href);return false;

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 10964
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Futbolo populiarinimas

2010 Gru 09 22:39

Informacijos slėpimas – futbolo populiarinimas?
2010.12.09, 19:54
http://penalty.lt/informacijos-slepimas ... iarinimas/" onclick="window.open(this.href);return false;
Valdas KASPERAVIČIUS

„Lietuvos laikraščiai rašo tik apie krepšinį. Futbolui skiria vos kelias eilutes puslapio kampelyje“. Tokius žodžius teko girdėti daugybę kartų. Ne, ne tik iš paprastų žmonių, besidominčių sportu. Juos itin dažnai kartoja su Lietuvos futbolu itin glaudžiai susiję asmenys.

Tačiau patys kažkodėl daro viską, kad informacijos apie mūsų šalies futbolo įvykius, įvairias jo peripetijas būtų kuo mažiau. Paradoksalu, bet faktas. Apie pasaulyje populiariausią žaidimą rašau ne metus ar dvejus, todėl puikiai žinau tikrąją padėtį.

Baigiasi Lietuvos futbolo sezonas, per iškilmingus (dažniausiai) uždarymus išdalijami medaliai, taurės, prizai, Padėkos raštai. Ir stoja tokia tyla, kad net ausyse spengia. Prasideda vadinamasis tarpsezonis, per kurį klubai intensyviai ieško naujų žaidėjų, keičia trenerius. Tačiau tai saujelei žurnalistų, kurie Lietuvoje dar domisi mūsų futbolu ir nori apie jį informuoti ne itin gausius skaitytojus, klubai labiau stengiasi sutrukdyti nei padėti.
„Nieko dabar negalime pasakyti, paskambinkite po kokių trijų savaičių, gal bus kas nors aiškiau“, – išgirsti ausiai tokį įprastą atsakymą ir pasijunti tarsi vagis, norintis apnuoginti kažkieno sielą.

Nenuostabu, kad keletą kartų išgirdę tokius žodžius, laikraščių korespondentai nebesivargina skambinėti komandų vadovams ar treneriams. Kam mums gaišinti laiką. Jei kokia naujiena atsiras, nusikopijuosime iš interneto svetainių. Turbūt taip mąsto jie. O kaip elgtis apie futbolą rašantiems (beje, už dyką) portalams? Galėtų ir jie žiemą kaip meškinai miegoti po šilta sermėga. Tačiau tada Lietuvos futbolas taptų dar labiau apaugęs brūzgynais, pro kuriuos ir taip nedaug kas matoma.

Jau beveik mėnuo, kai nusileido A lygos čempionato užsklanda. Po sezono baigiasi ir daugelio futbolininkų sutartys. Tarpsezoniu daug žaidėjų jas pratęsia, būriai vyksta į įvairių komandų peržiūras. Ką per tą laiką paskelbė oficialios A lygos klubų svetainės? Pusė jų – visiškai nieko, kai kurios – šį tą. Smulkiau nedetalizuosiu, nes ne toks šio rašinio tikslas. Tendencija aiški – kol galima, informaciją reikia slėpti. Keisčiausia, kad slepiamos pavardės net tų žaidėjų, kurie po sezono paliko komandą.

Vis dėlto reikėtų pagirti Tauragės „Tauro“ klubą. Ne, jokiu būdu ne už tobulą svetainę. Už iniciatyvą, kurią jis parodė. Klubo svetainėje lankytojai gali užduoti klausimus „Tauro“ vadovams ir sulaukti atsakymų. Kai kurie atsakymai – tik dėl atsakymo, bet pagirtinas pats noras bendrauti.

Kai kurie klubai sezono metu rengia įvairias akcijas, stengiasi į stadioną pritraukti kuo daugiau žiūrovų. Tačiau kodėl tada, kai rungtynės nevyksta, o futbolo aistruoliai laukia naujienų, klubų atstovai tarsi atsitveria tylos siena. Juk pasakymas „spręsime, nutarsime, išsirinksime“ yra toks pat, kaip vieno trenerio komentaras apie rungtynes: „Ką aš galiu pasakyti? Momentais žaidimas buvo neblogas“.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 10964
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Futbolo populiarinimas

2011 Vas 18 14:57

Futbolo bendruomenė kviečiama į susitikimą
http://www.zalgiris-vilnius.lt/naujienos/n355_.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Šeštadienį (2011 02 19d.) 15.45 val. Sekmadienio futbolo lyga (SFL) kviečia į susitikimą - futbolo problemos ir perspektyvos Vilniaus mieste. Susitikime Visuomeninio judėjimo "Taip" pirmininkas Artūras Zuokas pristatys "Sportuojantis Vilnius" programos metmenis. Benas Baltusis ( FK LiCs komandos vadovas) ir "Žalgirio" komandos direktorė Vilma Venslovaitienė pristatys vaizdinę medžiagą apie sporto infrastruktūros plėtros planus Vilniuje. Visus, kurie yra neabejingi Vilniaus futbolo problemoms ir SFL plėtros perspektyvoms, nuoširdžiai kviečiami į įdomų renginį. Renkamės kavinėje bare "Buda", adresu Vilniaus g./Islandijos g. sankryža ( kur seniau buvo Telekomas). Numatoma renginio pabaiga 17.30

mafia7
Pranešimai: 7174
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Futbolo populiarinimas

2011 Geg 05 21:53

Čia tikriausiai Platini populiarinimo tikslu atvyksta

Į Lietuvą atvyksta Michelis Platini

Europos futbolo asociacijų sąjungos (UEFA) prezidentas Michelis Platini lydimas aukščiausių UEFA vadovų kitą savaitę viešės Lietuvoje. Oficialiam vizitui pasirinktas Kaunas, kuriame gegužės 13 dieną, penktadienį, numatomi pagrindiniai susitikimai ir renginiai, praneša LFF.UEFA prezidentą vizito Lietuvoje metu lydės UEFA viceprezidentas Marios Lefkaritis, Nacionalinių asociacijų direktorius Theodore Theodoridis, Nacionalinių asociacijų vystymo vadovas Thierry Favre bei Prezidento administracijos vadovas Kevinas Lamouras.Vizito dienotvarkėje numatyti susitikimai su Lietuvos Respublikos Vyriausybės atstovais, Kūno kultūros ir sporto departamento vadovais bei Vilniaus ir Kauno miesto merais. Nacionalinio futbolo stadiono Lietuvoje klausimas - viena pagrindinių temų.Paskutinį kartą UEFA prezidentas Lietuvoje lankėsi prieš dvejus metus. 2009 metais M. Platini dalyvavo Vilniuje vykusiame UEFA Vykdomojo komiteto posėdyje.

Šaltinis futbolas.lt

CEZIS
Pranešimai: 1582
Užsiregistravo: 2011 Kov 15 14:55
Palaikoma komanda: LFF kontora
Miestas: Karklų gatvė _-_ buto raktas po kilimėliu :) Achtung - pikta ciocė balkone :)

Re: Futbolo populiarinimas

2015 Gru 16 11:05

Įdomu, kokiomis priemonėmis - marketingo - galima tai padaryti tarkim, kad sezone futbolas būtų populiarus?
Vienintelė futbolo populiarinimo priemonė, tai kad nuolat rašytų ir apie tai kalbėtų.
Bėda, kad LTU futbolas dažnai minimas neigiamu kontekstu. :roll:
Vienžo, banditų razborkės ir panašiai. Manyčiau, prie populiarinimo nelabai prisideda tokia reklama.

Psichologas
Pranešimai: 1297
Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris
Miestas: Kaunas

Re: Futbolo populiarinimas

2015 Gru 16 11:33

Reikalinga trintis ir sentimentai. Reikalinga priešprieša, į Kauno derbį žmonių susirenka daugiau negu į bet kurios iš šitų komandų rungtynes su pvz Atlantu ar Sūduva.

CEZIS
Pranešimai: 1582
Užsiregistravo: 2011 Kov 15 14:55
Palaikoma komanda: LFF kontora
Miestas: Karklų gatvė _-_ buto raktas po kilimėliu :) Achtung - pikta ciocė balkone :)

Re: Futbolo populiarinimas

2015 Gru 16 11:37

Trintis, tai gal ir yra, ypač derbiuose, kai iš to pačio biudžeto fianansuojami, tai norisi įrodyti pranašumą. O kokie sentimentai? Spyris vs. Stumbras atveju?

Grįžti į