futbolinis
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 15:01
Palaikoma komanda: Lietuvos rinktinė

futbolotreneris.lt

2010 Bir 08 09:09

Įdomus naujas projektas FutboloTreneris - panašu kad tai V. Dambrausko blog'ų sekantis evoliucijos etapas.

Tobex
Pranešimai: 10886
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

futbolotreneris.lt

2020 Gru 29 14:43

„Kas BLOG'esnio, treneri?“ podkastas Nr.4

Kalėdinis Futbolotreneris.lt podkastas "Kas BLOG'esnio, treneri?" šį kartą apsilankė Kroatijoje reziduojančio HNK "Gorica" klubo sporto direktoriaus Mindaugo Nikoličiaus namuose. Lietuviškiausio Kroatijos futbolo klubo vienas iš vadovų pasidalino mintimis apie dabartinių pasaulio vicečempionų sėkmės paslaptis, vaikų ir jaunimo ugdymo sistemą, bei Lietuvos futbolininkų galimybes įsitvirtinti konkurencingame kroatų futbolo pasaulyje.

Daugiau nei valandą trukęs pokalbis mums suteikė daug peno apmąstymams. Tikimės, kad šis turiningas podkastas neprailgs ir jums!

Jei turite klausimų, prašom drąsiai juos paduoti į komentarus. Atsakysim nieko neslėpdami ir nevyniodami. O geriausio klausimo autoriui atiteks specialus Futbolotreneris.lt prizas.


https://www.youtube.com/watch?v=2UEdtD4Kxyg

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: futbolotreneris.lt

2020 Gru 30 17:42

Labai geras epizodas, įdomu buvo paklausyt Nikoličiaus.
Pamenu kaip dar vasarą zyziau, kad reikia skolinti Uzėlą kokiai "Bangai", kad superatsarginis Karolis gautų žaist :D

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: futbolotreneris.lt

2021 Sau 01 10:27

Treneriai pasidalijo didžiausiais 2020 m. skauduliais, tarp kurių pateko destrukcinė D.Gudaičio vadovaujamos vaikų ir jaunimo futbolo asociacijos veikla, įspūdinga naftalinu kvepianti LFF rinkiminė konferencija ir dirbtinis LFF įvaizdžio kėlimas, su pijarščikų pagalba pristatinėjant "Žaidimo planą 2024" kaip kažkokią super naujovę, nors tai iš esmės tik neįgyvendintos 2017-2020 m. LFF strategijos atkartojimas.

Kaip geriausi dalykai paminėti futbolo bendruomenės pasipriešinimas norėtiems įvesti pertekliniams vaikų perėjimo ribojimams, taip pat pagaliau prasidėjęs futbolo aištelių renovavimas Vilniuje, na ir aišku Skirmanto Malinausko sukeltas šušaras, kuris bent jau privertė pasitraukti A.Pukelį iš viešumo.

„Kas BLOG'esnio, treneri?“ podkastas Nr.5
Paskelbta: 2020-12-31

https://youtu.be/xo5NmjWGnfo


JonasPetraitis
Pranešimai: 271
Užsiregistravo: 2018 Lap 04 21:23
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: futbolotreneris.lt

2021 Sau 07 17:01

„Kas BLOG'esnio, treneri?“ podkastas Nr.6 (Valdas Dambrauskas)

Ar gali būti geresnė gimtadienio dovana už galimybę sudalyvauti Futbolotreneris.lt komandos podkaste "Kas BLOG'esnio, treneri?"? Niekaip negali, ypač jei ta gimtadienio dovana įvyniota į kvietimą treniruoti pajėgiausią Bulgarijos futbolo klubą, daugkartinį šalies čempioną, UEFA Čempionų ir Europos lygos varžybų grupių etapo dalyvį! Būtent tokią gimtadienio dovaną gavo Valdas Dambrauskas.

Persikėlimui iš Kroatijos į Bulgariją besiruošiantis Lietuvos futbolo specialistas skyrė valandėlę pokalbiui su futbolo treneriais Robertu ir Tomu, bei sporto žurnalistu Evaldu. Ar galima būti profesionaliu treneriu nežaidus profesionaliai futbolo? Kokių savybių reikia šiuolaikiniam futbolo specialistui Lietuvoje ir užsienyje? Kokia yra Valdo Dambrausko trenerio darbo vizija ir filosofija? Kaip atrodo Lietuvos futbolas žvelgiant iš šalies, kokios esminės bėdos ir problemos? O svarbiausia - kaip jas reikėtų spręsti? Į šiuos ir kitus klausimus Valdas Dambrauskas atsakė nesidangstydamas bendro pobūdžio frazėmis, atvirai ir sąžiningai deklaruodamas savo vertybes.

Dėkojame Valdui už pokalbį, atsiprašome už nelabai darniai atliktą gimtadieninę ariją ir linkime, kad Razgrado "Ludogorets" taptų tik dar vienu laipteliu į trenerio karjeros viršūnę!

https://www.youtube.com/watch?v=LhFJIGwRFNo

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: futbolotreneris.lt

2021 Sau 17 09:41

Septintame "Kas BLOG'esnio, treneri?" tinkalaidės epizode vicemeras Valdas Benkunskas daug pakalbėjo apie Vilniaus futbolo infrastruktūros reikalus.

„Kas BLOG'esnio, treneri?“ podkastas Nr.7 su Valdu Benkunsku
Paskelbta: 2021-01-16

https://youtu.be/ndeIVKecfSA


Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: futbolotreneris.lt

2021 Sau 24 15:34

Aštuntajame Futbolotreneris.lt podkaste "Kas BLOG'esnio, treneri?" sudalyvavo patys tikriausi futbolo treneriai Darius Jankauskas ir Ernestas Pilypas. FutboloPro vardu pasivadinę ir jau kelis metus individualias treniruotes Šiauliuose rengiantys vaikinai su Futbolotreneris.lt komanda - Robertu ir Tomu, bei sporto žurnalistu Evaldu aptarė asmeninio darbo su perspektyviais futbolininkais Saulės mieste niuansus, bei pasidalino mintimis apie nūdienos futbolo aktualijas.

Pokalbio temų gausoje nepasimetė ir niekaip nesibaigiantis karantinas bei jo galima įtaka jaunųjų futbolininkų tobulėjimo perspektyvoms, savo vietą rado ir FutboloPro dueto sugalvotas originalus techninis sprendimas, padėsiantis vaikams tinkamai perprasti esminius kamuolio valdymo triukus.

„Kas BLOG'esnio, treneri?“ podkastas Nr.8 su Futbolo PRO

Paskelbta: 2021-01-24

https://youtu.be/QPllZp3KS5I


Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: futbolotreneris.lt

2021 Sau 31 10:34

Dažnai tenka išgirsti, kad Lietuvoje nėra profesionalaus futbolo, tačiau Profesionalių futbolininkų asociacijos vadovas Arūnas Klimavičius savo asmeniniu pavyzdžiu paneiginėja tokias kalbas. Vos per metus jo vadovaujama asociacija apjungė 180 Lietuvos futbolininkų ir futbolininkių ir svariai prisidėjo prie įvairiapusės pagalbos teikimo.

Devintajame Futbolotreneris.lt podkaste "Kas BLOG'esnio, treneri?" apžvelgėme profesionalaus vyrų ir moterų futbolo situaciją Lietuvoje, domėjomės Lietuvos futbolo žaidėjų sąjungos ir Profesionalių futbolininkų asociacijos veiklos niuansais, aptarėme futbolininkų profesionalų karjeroje dažniausiai pasitaikančias klaidas, susipažinome ir su futbolo agentų darbo užkulisiais, o pabaigai iš A.Klimavičiaus išgirdome, kada gi Lietuvos rinktinė žais Pasaulio futbolo čempionate!

„Kas BLOG'esnio, treneri?“ podkastas Nr.9 su Arūnu Klimavičiumi
Paskelbta: 2021-01-31

https://youtu.be/dZv3FisKsr4


Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: futbolotreneris.lt

2021 Vas 08 07:46

Podkastas "Kas BLOG'esnio, treneri?" prašnekino dar vieną į užsienį pasukusį Lietuvos futbolo specialistą. Šį kartą futbolo trenerių dėmesio sulaukė buvęs Lietuvos nacionalinės vyrų futbolo rinktinės ir Utenos Utenio futbolo akademijos analitikas Marius Babravičius. Šių metų pradžioje Marius papildė Danijos HB Koge klubą ir tapo jo sporto departamentų proceso valdymo vadovu (arba tiesiog Head of Perfomance).

Futbolo treneriai Tomas ir Robertas su Mariumi apšnekėjo daniško ir lietuviško klubinio futbolo skirtumus bei panašumus, aptarė jo vaidmenį ir užduotis HB Koge klube, taip pat aiškinosi futbolo video analitiko darbo niuansus ir šios profesijos ateities perspektyvas.

„Kas BLOG'esnio, treneri?“ podkastas Nr. 10 su Mariumi Babravičiumi
Paskelbta: 2021-02-07

https://youtu.be/iSTp5QzyiMc


Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: futbolotreneris.lt

2021 Vas 14 09:07

Futbolotreneris.lt podkastas "Kas BLOG'esnio, treneri?" į neakivaizdinį pokalbių ringą iškvietė Sostinės krepšinio mokyklos steigėją ir Vaikų ir jaunimo neformaliojo švietimo asociacijos pirmininko pavaduotoją Andrių Čerškų. Su antrąja Lietuvos religija vadinamo krepšinio pasaulio atstovas aptarėme futbolo ir krepšinio situaciją šalyje ir stipriai nustebome išgirdę, kad Lietuvoje krepšinis turėtų mokytis iš futbolo, o ne atvirkščiai.

Iki valiai prisiklausę komplimentų taip pat dar apkalbėjome numanomą ir realiai matomą karantino poveikį jauniesiems krepšininkams ir futbolininkams, atsakingai įvertinome ir dabartinės Vyriausybės prioritetus karantino laisvinimo plane, bei pabrėžtinai į užribį nustumtos sportuojančios visuomenės dalies poreikius.

„Kas BLOG'esnio, treneri?“ podkastas Nr. 11 su Andriumi Čerškumi
Paskelbta: 2021-02-12

https://youtu.be/NviYShkWCeM


Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: futbolotreneris.lt

2021 Vas 21 10:57

įdomus podkastas su kandidatu į VRFS prezidento postą Deividu Šemberu ;)

Dvyliktojo Futbolotreneris.lt podkasto "Kas BLOG'esnio, treneri?" kryžminėje ugnyje atsidūrė legendinis Lietuvos futbolininkas Deividas Šemberas.
Neseniai apie dalyvavimą Vilniaus regiono futbolo sąjungos prezidento rinkimuose paskelbęs Deividas pasidalino mintimis apie VRFS ir Lietuvos futbolo federacijos santykius, atsakė į klausimus apie karantiną ir futbolo mėgėjus, apie verslą ir futbolą, apie federacijos Vykdomąjį komitetą ir futbolo bendruomenę, apie federacijos vadovus Edgarą ir Tomą. Dėmesio neišvengė ir dabartinės Lietuvos futbolo megažvaigždės - Arūnas ir Skirmantas.

VRFS prezidento rinkimai įvyks kovo 1 d., o Futbolotreneris.lt kūrybinė komanda būsimam VRFS prezidentui jau suformulavo pirmąją užduotį. Kokią? Sužinosite įdėmiai perklausę mūsų tinklalaidę!

„Kas BLOG'esnio, treneri?“ podkastas Nr. 12 su Deividu Šemberu

Paskelbta: 2021-02-21

https://youtu.be/uePJUyF6mSg


Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: futbolotreneris.lt

2021 Kov 06 10:38

Įdomi tinklalaidė apie Latvijos futbolo reikalus - kodėl palyginus su Lietuva kaimynų klubinis futbolas ir čempionatas atrodo solidžiau ;)

Keturioliktasis Futbolotreneris.lt podkastas "Kas BLOG'esnio, treneri?" nusprendė pasidomėti Latvijos futbolo reikalais ir užkalbino Latvijos Virsliga bei RFS klubo Komunikacijos ir rinkodaros direktorių Paulių Jakelį.

Nuo praėjusių metų vidurio Latvijos futbolo labui dirbantis Paulius papasakojo daug įdomių dalykų apie Latvijos futbolo lygą, pastaruoju metu milijoninės investicijomis penimus jos klubus, užpylė druskos ant lietuviškų žaizdų ir primindamas apie įspūdingus mūsų kaimynų futbolo infrastruktūros projektus. Ir nors bent kelis kartus Paulius pabrėžė, kad anaiptol nesiekia parodyti, esą Latvijos futbolas yra pranašesnis už Lietuvos, visgi faktai ir tendencijos akivaizdžiai rodo, kad mūsų futbolo ūkis vis rimčiau atsilieka nuo kaimynų.

„Kas BLOG'esnio, treneri?“ podkastas Nr. 14 su Pauliumi Jakeliu
Paskelbta: 2021-03-05

https://youtu.be/DToyB0lUwEA


Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: futbolotreneris.lt

2021 Kov 21 10:24

Nedidukas Kybartų miestelis jau daugiau nei šimtmetį tiekia Lietuvai futbolo deimančiukus, daugiabriaunius futbolo talentus. Futbolotreneris.lt nusprendė įdėmiau pažvelgti į šią Lietuvos futbolo oazę ir į savo podkastą "Kas BLOG'esnio, treneri?" pasikvietė tikrą "kybartinį" - Naglį Miknevičių.

Diplomuotas inžinierius, profesionalus futbolininkas, komentatorius, žurnalistas, treneris, sportinės žūklės entuziastas išsamiai papasakojo apie Kybartų futbolo ištakas, pristatė ryškiausias šio miestelio futbolo asmenybes, paporino ir apie savo kelią į futbolo pasaulį bei įsimintiniausią visų laikų Lietuvos futbolo rinktinės akistatą su tuometiniais pasaulio čempionais brazilais.

Podkaste išgirsite, kaip lietuviams nuskilo sudalyvauti brazilų futbolo šventėje, kokį įspūdį Nagliui paliko pažintis su būsimu geriausiu pasaulio futbolininku Ronaldo, kuriems Lietuvos rinktinės žaidėjams atiteko brazilų marškinėliai, kokių įdomių klausimų sulaukė lietuviai po rungtynių. Taip pat kalbėjomės ir apie dabartinį Lietuvos futbolo, esminius 20 ir 21 amžiaus lietuviško futbolo sistemos skirtumus. Ir be abejo - apie Kybartus: geležinkelio, futbolo ir dūdų orkestro miestą!

„Kas BLOG'esnio, treneri?“ podkastas Nr. 16 su Nagliu Miknevičiumi

Paskelbta: 2021-03-21

https://youtu.be/mK_-gbSX6_A


Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: futbolotreneris.lt

2021 Kov 21 10:27

Penkioliktasis Futbolotreneris.lt podkastas "Kas BLOG'esnio, treneri?" nukeliavo (virtualiai, be abejo) į saulėtąją Ispaniją ir susitiko su Santandero "Racing" klube rungtyniaujančia geriausia 2020 m. Lietuvos futbolininke Liucija Vaitukaityte.

Vienintelė profesionali Lietuvos futbolininkė papasakojo apie savo kelią futbole iš arklių lenktynėmis garsaus Dusetų miestelio į pasaulinio moterų futbolo elitui priklausančią Ispaniją, prisiminė ispaniškos karjeros vingius bei pernykštes kovidinio sezono patirtis Utenos "Utenio" moterų komandoje, taip pat apžvelgė moterų futbolo situaciją mūsų šalyje ir pasidalino mintimis apie galimybę pakylėti moterų futbolą Lietuvoje bent jau iki vyrų futbolo lygmens.

„Kas BLOG'esnio, treneri?“ podkastas Nr. 15 su Liucija Vaitukaityte
Paskelbta: 2021-03-14

https://youtu.be/mIyCdJDt0JU


Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: futbolotreneris.lt

2021 Kov 28 10:11

Septynioliktasis Futbolotreneris.lt komandos podkastas "Kas BLOG'esnio, treneri?" užsuko į Kosovą ir pakalbino Geriausią 2020 m. Lietuvos futbolininką Arvydą Novikovą.

Sakyčiau šitas epizodas biškį silpnesnis gavosi, Arvydas nėra baisiai įdomus pašnekovas :)

„Kas BLOG'esnio, treneri?“ podkastas Nr. 17 su Arvydu Novikovu
Paskelbta: 2021-03-28

https://youtu.be/u_oFJBTf_ok


Grįžti į