Respublik
Pranešimai: 8836
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Futsal A Lyga 19/20

2019 Rgs 17 18:42

Naujasis futsal A lygos sezonas – 10 komandų, dvigubos savaitės, transliacijos per TV
https://www.facebook.com/notes/futsallt ... _tn__=HH-R

„Mokomės iš klaidų ir planuojame jų nekartoti“, - paklaustas, koks svarbiausias artėjančio futsal A lygos sezono tikslas, atsakė asociacijos direktorius Remigijus Daugėla.

Šiemet lapkričio 2-3 d. startuosiančioje lygoje turėtų dalyvauti dešimt komandų, o čempionatas baigsis dar prieš prasidedant didžiojo futbolo pirmai lygai. Skirtingai nei pernai, šiemet daugiau turų bus iškelta į savaitės vidurį, galimai bus tokių savaitgalių, kai komandos sužais po dvejas reguliaraus čempionato rungtynes.

Atkrintamosiose varžybose dalyvaus nebe keturi, o aštuoni klubai.

„Visi vienbalsiai sutarėme, kad atkrintamosios varžybos yra reikalingos. Pernai pabandėme su keturiomis komandomis, šiemet jungiame dar daugiau, nes tai įdomiausias sezono etapas. Galiu patvirtinti, kad atkrintamųjų skaičiavimo sistema pernai parodė kai kuriuos neigiamus niuansus, dėl ko naujajame sezone pereiname prie daugeliui paprastesnio skaičiavimo – šiemet atkrintamosiose varžybose bus žaidžiama iki dvejų laimėtų rungtynių. Kalbant apie savaitės vidury vyksiančias rungtynes, tai pernai neišvengėme tokių porų, kai Vilniaus komanda turėjo važiuoti į Mažeikius ar atvirkščiai. Šiemet to nebus. O padidėjęs rungtynių skaičius savaitės vidury ir savaitgaliais susijęs tik su noru čempionatą užbaigti iki kitų metų pirmosios lygos starto. Tai labai aktualu kiekvienai komandai“, - pasakojo R.Daugėla.

Čempiono titulą šiemet gins Kauno „Vyčio“ atstovai. Pastarieji jau pradėjo pasiruošimą būsimam sezonui. Daugelis kitų komandų preliminariai yra aiškios, tačiau komandų paraiškos gautos ir galutiniai taškai bus sudėti iki rugsėjo 20 – osios. Iki rugsėjo 27 – osios klubams bus pateikti du tvarkaraščių variantai diskusijai. Per savaitę, iki spalio 03 dienos planuojamas parengtas 2019/20 metų Lietuvos futsal A lygos tvarkaraštis.

„Iš tikro, didžiąja dalimi varžysis visos tos pačios komandos. Tikimės kad neliks klaustukų su komandomis skolininkėmis. Taip pat su naujais klubais pretenduojančiais dalyvauti A lygoje. Tiesa, naudodamasis proga, norėčiau dar kartą visus klubus pakviesti tapti Lietuvos salės futbolo asociacijos nariais“, - sakė R.Daugėla.

Naujasis futsal A lygos sezonas bus transliuojamas tiesiogiai per SPORT1 televiziją. Taip pat išliks ir youtube bei facebook platformos. Tradiciškai naująjį sezoną atidarys šalies čempionas Kauno „Vytis“.

Grįžti į