Respublik
Pranešimai: 8754
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Futsal U–19 rinktinė

2018 Lap 01 21:03

Ištraukti pirmojo Europos U-19 futsal čempionato atrankos burtai
https://lff.lt/news/5428/istraukti-pirm ... os-burtai/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ketvirtadienį UEFA būstinėje Nione buvo ištraukti pirmoje istorijoje 2019 m. Europos U-19 salės futbolo (futsal) čempionato atrankos burtai. Juose savo varžovus sužinojo ir Lietuva.

Apie naująjį turnyrą UEFA Vykdomasis komitetas paskelbė dar praėjusiais metais. Atrankoje dalyvaus 34 komandos, kurios kovos dėl septynių kelialapių į kitų metų rugsėjo 8-14 d. Latvijoje vyksiantį pagrindinį turnyro etapą.

Naujai suformuota Lietuvos jaunimo futsal rinktinė įsijungs į kovą jau nuo preliminaraus atrankos etapo, kurio A grupės varžybos bus rengiamos Lietuvoje sausio 21-26 dienomis. Arena, kurioje bus organizuojamas turnyras, bus paskelbta vėliau.

Burtai Lietuvą suvedė į A grupę su Juodkalnijos, Graikijos ir Andoros rinktinėmis. Grupės nugalėtojas žengs į pagrindinį atrankos etapą, kuriame šeštoje grupėje susitiks su Rusijos, Čekijos ir Baltarusijos rinktinėmis. Pagrindinis atrankos etapas vyks kovo 26-31 d.

Daugiau naujienų apie Lietuvos U-19 futsal rinktinės formavimą ir preliminarų atrankos etapą Lietuvoje bus paskelbta artimiausiu metu.

2019 m. Europos U-19 čempionato atrankos burtų rezultatai:

Preliminarus atrankos etapas (sausio 21-26 d.):
A grupė: Lietuva (šeimininkai), Juodkalnija, Graikija, Andora
B grupė: Švedija, Kosovas, Kipras, San Marinas.

Pagrindinis atrankos etapas (kovo 26-31 d.):
1 grupė: Kazachstanas, Lenkija, Prancūzija, Suomija
2 grupė: Azerbaidžanas, Slovėnija, Nyderlandai, preliminaraus etapo B grupės nugalėtojas
3 grupė: Portugalija, Bosnija ir Hercegovina, Serbija, Moldova
4 grupė: Ukraina, Rumunija, Belgija, Makedonija
5 grupė: Ispanija, Vengrija, Gruzija, Turkija
6 grupė: Rusija, Čekija, Baltarusija, preliminaraus etapo A grupės nugalėtojas
7 grupė: Italija, Kroatija, Slovakija, Anglija.
Nepaminėta, bet pats čempionatas vyks Latvijoje, Rygoje

Respublik
Pranešimai: 8754
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Futsal U–19 rinktinė

2018 Gru 18 19:00

Lietuvos U-19 futsal rinktinę treniruos A. Danilenko
https://lff.lt/news/5545/lietuvos-u-19- ... danilenko/" onclick="window.open(this.href);return false;

Lietuvos futbolo federacija (LFF) informuoja, jog naujai formuojamos Lietuvos U-19 vaikinų salės futbolo (futsal) rinktinės vyriausiuoju treneriu paskirtas ukrainietis Aleksandras Danilenko.

Į šį postą kandidatavo 14 trenerių iš užsienio ir Lietuvos. Atranką vykdę LFF Techninis departamentas ir Lietuvos salės futbolo asociacija kruopščiai įvertino gautas kandidatūras ir įvertino A. Danilenko, kaip tinkamiausią trenerį vadovauti rinktinei.

UEFA Futsal B licenciją ir pedagoginį išsilavinimą turintis 36 metų specialistas yra žaidęs Ukrainos ir Baltarusijos aukščiausios lygos klubuose, o trenerio karjerą pradėjo 2011 metais. A. Danilenko trejus metus darbavosi Baltarusijos Pirmos lygos klube „SMP-354“ (Gomelis), o nuo 2014 iki 2017 metų vadovavo aukščiausios Baltarusijos lygos Gomelio BČ komandai. Nuo šių metų pradėjo treniruoti Mogiliovo „Forte“ klubo U-21, U-18 komandas bei vaikus.

Tarp A. Danilenko trenerio karjeros pasiekimų – 2011 metais iškovotas Baltarusijos aukščiausios futsal lygos sidabras bei 2014 metais laimėta Baltarusijos futsal taurė.

„Aleksandras Danilenko sukaupė patirtį pats žaisdamas aikštėje, o dabar jau septynerius metus dirba treneriu. Todėl, manome, kad jis yra tinkamas žmogus perteikti visapusišką patirtį jaunajai kartai ir auginti ją naujiems iššūkiams. Siekiame salės futbolo plėtros, profesionalumo ir išskirtinai salės futbolo žaidėjų atsiradimo Lietuvoje ir tikime, kad dirbdamas Lietuvos futsalo sistemoje A. Danilenko tai tik pagreitins. Sausio mėnesį Jonavoje laukia Europos čempionato atrankos turnyras ir norime, kad rinktinė šiose varžybose pasirodytų konkurencingai“, – trenerio paskyrimą komentavo Lietuvos salės futbolo asociacijos direktorius Remigijus Daugėla.

Gruodžio 20 d. (ketvirtadienį) Gargžduose ir gruodžio 21 d. (penktadienį) Kaune vyks potencialių Lietuvos U-19 futsal rinktinės žaidėjų atrankos, kuriose A. Danilenko įvertins kandidatus.

2019 m. sausio 22-25 d. Lietuvoje (Jonavos arenoje) vyks debiutinio Europos U-19 futsal čempionato atrankos varžybos. Jose Lietuvos rinktinė susitiks su Graikijos, Andoros ir Juodkalnijos bendraamžiais.

Iki šių varžybų Lietuvos komanda žais kontrolines rungtynes. Apie būsimas rungtynes ir rinktinės pasiruošimą daugiau informacijos bus paskelbta vėliau.

Respublik
Pranešimai: 8754
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Futsal U–19 rinktinė

2019 Sau 22 19:58

Europos futsal U19 čempionato atranka: Lietuva - Graikija
https://www.youtube.com/watch?v=9jrID9K2BiA" onclick="window.open(this.href);return false;


Grįžti į