Anbo
Pranešimai: 8296
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: I lyga bendrai

2018 Spa 30 07:55

na jo, 60K yra palyginti menka suma. jeigu klubas tiek negali sukrapštyti, tai ir nereikia šokt aukščiau bambos - pakanka II ar III lygos

Respublik
Pranešimai: 3340
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: I lyga bendrai

2020 Geg 29 11:02

Pirmos lygos klubai išrinko naują asociacijos valdybą
https://pirmalyga.lt/pirmos-lygos-kluba ... s-valdyba/

Gegužės 28 d. vyko visuotinis Lietuvos futbolo klubų sąjungos (aLFKS) narių susirinkimas.

Susirinkime dalyvavo 10 asociacijos narių. Susirinkimo metu patvirtintas 2019 metų metinių finansinių ataskaitų rinkinys bei išrinkta nauja valdyba.

Į valdybą perrinkti Saulius Skibiniauskas (Kėdainių „Nevėžis“), Rimas Kantaravičius (DFK „Dainava“), Benas Renatas Baltusis („Vilniaus Vytis“) ir Martynas Armalis (Džiugas) ir Edgaras Stankevičius (LFF).

Naujais valdybos nariais išrinkti Dainius Šumauskas („Hegelmann Litauen“) ir Vaidas Vaškevičius („Jonava“). Valdybos pirmininku perrinktas Benas Renatas Baltusis.

Asociacijos nariai taip pat suderino klausimus dėl bendros pozicijos kreipiantis į Lietuvos futbolo federaciją.

Asociacija Pirmos lygos klubai įsteigė 2019 metais. Asociacijos tikslai – atstovauti jos narių interesus su LFF ir kitomis futbolo organizacijomis, valdžios institucijomis, skatinti futbolo populiarinimą bei vystymą, tarpusavio bendradarbiavimą ir kt.

aLFKS nariai:
Telšių „Džiugas“ (VšĮ „Telšių futbolo ateitis“),
„Vilniaus Vytis“ (VšĮ FK „Vilniaus Vytis“),
Alytaus DFK „Dainava“ (VšĮ Dzūkijos futbolo klubas Dainava),
Kėdainių „Nevėžis“ (VšĮ „Sporto perspektyvos“),
FA Šiauliai (VšĮ Futbolo akademija „Šiauliai“),
Kauno „Hegelmann Litauen“ (VšĮ Kauno FC „Hegelmann Litauen“),
FK „Jonava“ (VšĮ „Jonavos futbolas“),
Kretingos „Minija“ (VšĮ „Kretingos Minija),
Mažeikių „Atmosfera“ („FK Atmosfera“),
Vilniaus BFA (VšĮ „Baltijos futbolo akademija“),
Gargždų “Banga” (VšĮ „Gargždų futbolas“) – (2020 m. žaidžia A lygoje),

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 10965
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: I lyga bendrai

2020 Bir 16 20:35

R.Čekavičius atsistatydino ir iš Pirmos lygos direktoriaus pareigų
Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/sportas/naujiena/f ... 24-1334044

Antradienį vyko visuotinis LFF Pirmos lygos narių susirinkimas, kurio metu įvyko pokyčių lygos direktoriaus pozicijoje ir valdyboje.

LFF Pirmos lygos konferencijos metu buvo svarstytas Rimvydo Čekavičiaus prašymas palikti LFF Pirmos lygos direktoriaus pareigas. Susirinkime dalyvavę nariai neprieštaravo bei patenkino R.Čekavičiaus prašymą. Priminsime, kad anksčiau keletą metų R.Čekavičius yra dirbęs A lygos direktoriumi, tačiau paliko šią organizaciją po kivirčo su tuomečių A lygos prezidentu Deividu Šemberu.

LFF Pirmos lygos susirinkimo metu buvo išrinkta nauja lygos valdyba ir valdybos pirmininkas. Nauja LFF Pirmos lygos valdyba: Martynas Armalis (Telšių „Džiugas“), Saulius Skibiniauskas (Kėdainių „Nevėžis“), Vaidas Vaškevičius (FK Jonava), Ivanas Švabovičius (Vilniaus BFA), Dainius Šumauskas („Hegelmann“), Rimas Kantaravičius (valdybos pirmininkas), Edgaras Stankevičius (LFF generalinis sekretorius).

Respublik
Pranešimai: 3340
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: I lyga bendrai

2020 Spa 10 23:54

Futbolo lygos vairą perėmė krepšinio klubo direktorius
https://www.diena.lt/naujienos/sportas/ ... ius-989713
Zigmas Jurevičius

Krepšinis ir futbolas dažnai konkuruoja – dėl sirgalių ir rėmėjų dėmesio ar finansavimo šaltinių. Kartais neišvengiama ir pasistumdymo. Tačiau daugėja pavyzdžių, kai dvi Lietuvoje populiariausios sporto šakos randa bendradarbiavimo taškų.

"Net neabejoju, kad krepšinio patirtis pravers ir futbolo veikloje, nes sporto vadybos principai visur vienodi", – įsitikinęs Petras Aleksonis.

Šis sporto specialistas nuo šiol vadovaus ne tik Kauno "Aisčių-LSMU" moterų krepšinio klubui, bet ir Lietuvos futbolo federacijos (LFF) pirmajai lygai. 38-erių metų kaunietis laimėjo LFF konkursą. Antram pagal pajėgumą šalies futbolo divizionui ieškoti vadovo prireikė, kai postą paliko buvęs jos direktorius Rimvydas Čekavičius.

P.Aleksonis darbą futbolo lygoje pradėjo nuo spalio, tačiau kur kas daugiau darbo jo laukia kitąmet, nes šiemetinės pirmenybės jau artėja prie finišo. Aštuonioms pajėgiausioms ekipoms liko sužaisti po tris turus. Iš viso pirmojoje lygoje rungtyniauja keturiolika komandų, tačiau kitąmet situacija gali gerokai pasikeisti.

Kur kas daugiau aiškumo Lietuvos ir Baltijos moterų krepšinio lygose. Laivas dar tik pajudėjo iš starto uosto: "Aistės-LSMU" pirmas namų rungtynes žais šiandien LSMU sporto centre 13.45 val. su Klaipėdos "Neptūnu". Mintimis apie laukiančius iššūkius P.Aleksonis pasidalijo su mūsų dienraščiu, kuris ir toliau lieka pagrindiniu informaciniu Kauno klubo rėmėju.

"Noriu būti karalius", – šypsojosi pašnekovas, turėdamas galvoje aistėms keliamą tikslą, nepaisant finansiškai sunkių metų, likti tarp geriausiųjų Lietuvoje ir kautis dėl medalių Baltijos lygoje.

– Pradėkime nuo futbolo. Kaip krepšinio žmogus sugalvojo pasinerti į futbolo reikalus?
– Labai anksti ir netikėtai nutrūkus krepšinio sezonui dalyvavau keliuose konkursuose. Vienas jų buvo LFF pirmosios lygos direktoriaus pareigoms užimti. Rengėjams papasakojau apie savo patirtį sporto vadybos srityje, pristačiau savo viziją ir jie manimi patikėjo. Galbūt padėjo ir tai, kad mūsų futbole jau yra panašių sėkmingų pavyzdžių (LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius, prieš ateidamas į federaciją, ne vienus metus dirbo krepšinio klubų ir projektų vadybininku – aut. past.).

– Koks jūsų paties santykis su futbolu?
– Esu Madrido "Real" ir Paryžiaus "Saint-Germain" klubų gerbėjas. Ne vienus metus aktyviai sergu už šias komandas, pamenu, kaip Madride žaidė Luisas Figo ir Raulis, esu lankęsis jų stadionuose, stebėjęs ne vieną įdomų mačą. Nuolat domiuosi ir Lietuvos futbolo rinktinės reikalais. Pastaruoju metu nemažai dėmesio skyriau ir A lygai bei pirmosios lygos aktualijoms, bendravau su klubų, federacijos vadovais. Manau, kad esu sukaupęs daug sporto vadybos patirties, vien moterų krepšinyje dirbu jau beveik dešimtmetį, stažavausi ir stipriose organizacijose bei klubuose užsienyje.

– Pirmoji futbolo lyga šiemet jau artėja prie finišo. Turbūt jūsų tikslai labiau susiję su ateinančiais metais?
– Labai džiaugiuosi, kad šį sezoną lygoje laukia labai intriguojanti kova dėl medalių. Vien į auksą vis dar pretenduoja trys komandos – Kėdainių, Jonavos ir Kauno. Niekas nedrįstų spėti, kaip jos išsidėstys.

Detalesnius planus dėliosimės kitąmet, nes neaišku, kiek mūsų klubų mėgins pakilti į A lygą. Anksčiau buvo kalbama net apie keturis. Atitinkamai nuo to priklausys ir pirmosios lygos dalyvių sąrašas.

Turėsime atsižvelgti ir į COVID-19 situaciją, ir poveikį klubų finansinei situacijai. Bet kuriuo atveju matau ne vieną sritį, kurioje lyga gali tobulėti. Nebijau pripažinti, kad man tinkamiausias krepšinio pavyzdys. Ten taip pat yra antroji pagal pajėgumą lyga – NKL, kuri sėkmingai tvarkosi ir suburia pajėgias įvairių Lietuvos rajonų komandas. Ir mes, pirmosios futbolo lygos atstovai, turėsime kelti savo standartus – tiek vadybos, tiek rinkodaros, tiek komunikacijos.

šiaip
Pranešimai: 3538
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: I lyga bendrai

2020 Spa 11 18:54

– Koks jūsų paties santykis su futbolu?
– Esu Madrido "Real" ir Paryžiaus "Saint-Germain" klubų gerbėjas.
Vien už tai reiktų vyti toliau nuo Lietuvos futbolo :)

Grįžti į