gdrs
Pranešimai: 800
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 11:26

I turas

2012 Kov 06 19:48

Artėjanti A lyga: „Atlantas“ prieš Šiaulius

http://knutux.blogspot.com/2012/03/arte ... ulius.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Sveiki kas dar nepasmerkėte už pusmečio tylą. Šiandien pradedu savaitės rašinėlių ciklą, skirtą savaitgalį startuosiančioms A lygos pirmenybėms.
Kiekvieną dieną skirsiu dviems komandoms, o pradėsiu nuo pirmose rungtynėse išbėgsiančių - „Atlanto“ ir Šiaulių FC.
Rezultato spėlioti gal nesiryšiu, nes vis tik pagrindinis klausimas - ar „Atlanto“ žaidėjai pasirodys tose rungtynėse. Taigi, apžvelgsiu tik oficialiai žinomas pasiruošimo detales.

Klaipėdos „Atlantas“

Vienintelė A lygoje dar galinti žaisti komanda pernykštį sezoną baigė tik per sukąstus dantis - atlyginimų kiek suprantu niekas jau senokai negavo, rezultatai kartkartėmis buvo labai gėdingi, vartuose stovėjo žmogus, kuriam dabar jau priklauso vyriausio nuo 1990 m. žaidėjo rekordas, bet iki lapkričio komanda ištempė.
Tarpsezoniu „Atlantui“ norimos licencijos niekas nedavė, tačiau į A lygą išimties tvarka įleido. Tuo metu buvo pranešinėjama apie grandiozinį klubo atgimimą, vėliau jau buvo šnekos apie visišką žlugimą, po to dar apie kitokius atgimimus bei klubo perėmimus, bet vis dar niekas neišsisprendė ir žaidėjams rungtyniaujant netgi tenka slapstytis nuo klubo valdžios. Tiesa, daug slapstytis neteko, nes ruošiantis sezonui tebuvo sužaistos dvejos rungtynės - sausio gale lygiosiomis baigėsi rungtynės prieš „Metalurgs“, o kovo 3 d. kiek netikėtai 3:0 nugalėtas „Tauras“.
Nors kalbų skelbta visokių, apie jokias oficialiai pasirašytas sutartis nepaskelbta, taigi sunku kalbėti apie žaidėjų ir trenerių kaitą. Jei kas nors išsispręs, galima tikėtis, jog komandą treniruos A. Narbekovas ir žais bent keletas nesilpnų žaidėjų, neradusių vietos kituose klubuose. O jei finansiniai reikalai nebus išspresti, aikštėje geriausiu atveju matysime Vacys Lekevičių vartuose ir keletą moksleivių bailiai lakstančių po aikštę.
„Atlantui“ tai bus 27-as sezonas aukščiausioje lygoje (pirmas aukščiausios lygos sezonas Klaipėdos „Granitui“ buvo 1961-1962 m.).

Šiaulių FC

Šiaulių komanda sezonui ruošėsi gerokai rimčiau nei klaipėdiečiai, taigi čia galima prirašyti ir daugiau statistikos.
Viso Šiauliai besirengdami sezonui nuo sausio 27 iki kovo 3 d. sužaidė 9 rungtynes, pralaimėjo tik du kartus - minimaliais skirtumais Jelgavai ir „Nevėžiui“, pelnė 30, praleido 12 įvarčių, įvarčių nepelnė tik paskutinėse rungtynėse. Varžovai pasirinkti ne itin stiprūs, bet gan įvairūs - tik trys komandos iš Lietuvos, o kitos iš Latvijos, Estijos ir Lenkijos.
Daugiausiai įverčiu prieš sezoną mušė Artūras Rimkevičius (8), Igors Kozlovs (7) ir Santiago Casanelli (5).
Lyginant su kitomis A lygos komandomis, Šiauliai keitėsi gana nežymiai. Liko tas pats trenerių štabas (ne į temą – kaip tyčia šiąnakt kažkas futbolinis.lt parašė įdomų komentarą apie D. Kančelskį „Tokio slykstaus zmogaus dar nebuvau mates ..“ ir pan.), išėjo šešetas žaidėjų:
saugai
Edvardas Pšelenskis,
Paulius Janušauskas (perėjo į Vilniaus VMFD „Žalgirį“),
Saša Kolić.
vartininkas Tadas Simaitis išvyko į Rumuniją,
puolėjas Gocha Tvildiani.
ir Giga Jeladze.
Atėjo irgi nedaug žaidėjų:
gynėjas Intars Kirkchners,
rinktinės duonos prieš dešimtmetį ragavęs saugas Marius Bezykornovas,
iš FBK atvykęs saugas Andrius Bartkus,
argentinietis puolėjas Santiago Casanelli (prieš tai žaidęs mėgėjiškose komandose), bei
vartininkas Paulius Pocius (iš Gargždų „Bangos“).
Šiaulių komandai tai bus jau 30 sezonas aukščiausioje lygoje (pirmą kartą Šiaulių „Tauras“ į aukščiausią lygą apteko 1972 m.), 8-as sezonas be iškritimo. Nors komanda ankstesniais pavadinimais yra iškovojusi įvairių spalvų medalių, paskutiniai medaliai gauti beveik prieš 30 metų ir atrodo šiems metams kova dėl medalių deklaruojama tik simboliškai, didesnių pastangų ta linkme nesimato.

gdrs
Pranešimai: 800
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 11:26

Re: I turas

2012 Kov 06 19:55

Artėjanti A lyga: „Kruoja“ prieš „Taurą“

http://knutux.blogspot.com/2012/03/arte ... taura.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Tęsiant vakar pradėtą artėjančio sezono apžvalgos ciklą, šiandienos įrašą skirsiu antrųjų A lygos rungtynių dalyvių aprašymui. Kaip žinia, antrose rungtynėse šeštadienį Panevėžyje susitiks „Kruoja“ ir „Tauras“.

Rungtynių favoritai akivaizdžiai yra „Kruoja“, bet tai tik pirmos sezono rungtynės, be to „Tauras“ daugiau žaidė lauke, tai yra teorinių galimybių, kad rungtynės baigsis lygiosiomis.
Na be mes čia ne prognozuoti susirinkome, o tarpsezonio pasikeitimus aptarti.

Pakruojo „Kruoja“

Praėjusiame sezone pakruojiškiai žaidė tik ketvirtą kartą ir užėmę rekordinę savo klubui 5 vietą, o pagal pasiruošimą galima spręsti, kad kartelės dar kol kas nenuleis. Nors iš pasiruošimo sezonui rungtynių galima spėti, kad komanda nerungtyniaus labai stabiliai, bet žaidėjų pririnkta neblogai, tai jei treneriai sugebės tuos žaidėjus maksimaliai išnaudoti, „Kruoja“ šiemet gali taikytis į 4 vietą.

Komanda nuo sausio 15 iki kovo 3 d. sužaidė 11 rungtynių (į 12-ąsias sekmadienį nesugebėjo nuvažiuoti), susirinko 5 „sausas“ pergales (įveikė „Taurą“ 3:0, „Bangą“ 2:0, „Nevėžį“ 4:0, „Wigry“ 6:0 ir Gulbenės FK 3:0), 3 kartu sužaidė lygiosiomis (su Ventspilio FK, „Sūduva“ ir Ekrano dubleriais), o tris kartus pralaimėjo (1:2 prieš Šiaulius ir REO, ir net 1:6 prieš FBK). Daugiausiai įvarčių primušė Sergėj Žigalov (6) ir Valerijs Čistjakovs (4).

Žaidėjų kaita labai didelė. Išėjo:

Saugai Mindaugas Gardzijauskas, Tomass Jevdokimovs, Žilvinas Banys, ir į „Žalgirį“ perėjęs Povilas Krasnovskis
Puolėjai Tautvydas Švelna, Toma Tabatadze.
Gynėjai Staņislavs Pihockis, Jaunius Mockus, Arnas Mikaitis, Mindaugas Bagužis (į „Metalurgs“).

Atėjo dar daugiau futbolininkų (dalis iš Mažeikių perėjusių ukrainiečių tikriausiai labiau taisysis į dublerius):

Gynėjai
kurį laiką be komandos likęs Alfredas Skroblas,
iš Gargždų „Bangos“ perėjęs Irmantas Zelmikas (žaidęs 13 rungtynių rinktinėje),
iš Narvos „Trans“ atėjęs Donatas Strockis.
Puolėjai
Sergėj Žigalov (iš Mažeikių FK),
Gvidas Juška.
Saugai
Tomas Miklinevičius (iš Kauno FBK),
Vadym Antipov (iš Mažeikių FK),
Linas Savastas (iš Tauragės „Tauro“).
Taip pat Roman Kislyakov ir Sergii Lendiel (abu iš Mažeikių FK), Mikita Filatov, Maksim Bilyk ir Maris Eltemanis.
Prie komandos prisijungė ir latvis vartininkų treneris Eriks Grigjans.

Tauragės „Tauras“

Paviršutiniškai stebint „Tauro“ komandos pasiruošimą susidarė įspūdis, kad ten įjungta penktoji taupymo pavara. Komandos gerbėjų neturėtų džiuginti ir rungtynių rezultatai, o N-osios lygos italo trenerio ir žaidėjų desantas kažin ar tai kompensuoja.

Tauragiškiai nuo sausio 14 d. sužaidė tik 8 rungtynes, iš kurių laimėjo tik tris (prieš II lygos „Vilmestą“ 2:0, prieš Bangos dublerius 5:0, prieš Trakus 1:0), o porą kartų „Metalurgs“ komandai (0:3 ir 0:6) bei po kartą „Kruojai“ 0:3, „Skonto“ 1:3 ir net „Atlantui“ (0:3). Informacijos apie rungtynes beveik nebuvo, taigi dar kažkokių išvadų daryti neišeina.

Komandą paliko pernai antroje sezono pusėje komandą tempę Miguel Ângelo Oliveira Soares su Goran Jerković, taip pat Regilio Seedorf ir Linas Savastas. Išėjo ir vyr. treneris Gedeminas Jarmalavičius, kurį šiame poste pakeitė niekuo nepasižymėjęs italas Giovanni Scanu.

Jei neskaičiuoti iš dublerių ir vaikų komandų perėjusių, atėjo nedaug žaidėjų - Mantas Lėkis, Tomas Rimas, Tomas Vyšniauskas, Manuel Perra ir Michele Di Piedi.

Kažkodėl man susidaro toks įspūdis, kad tauragiškiams šį sezoną teišeitų išsikelti tikslą kovoti dėl išlikimo lygoje, nieko ambicingesnio neišeis.

Modestas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2011 Spa 20 12:22
Palaikoma komanda: Fk Tauras

Re: I turas

2012 Kov 07 19:02

2012 m ."General Financing A lygos" I turo anonsas

Kovo mėn. 10 d. (šeštadienis)
3) 13:00 Atlantas (Klaipėda) - Šiauliai (Šiauliai) (Gargždų m. stadionas)
4) 15:00 Kruoja (Pakruojis) - Tauras (Tauragė) (Panevėžio FA stadionas)
2) 17:00 Banga (Gargždai) - Žalgiris (Vilnius) (Gargždų m. stadionas)

Kovo mėn. 11 d. (sekmadienis)
5) 16:00 Sūduva (Marijampolė) - Ekranas (Panevėžys) LRTV (Marijampolės ARVI arena)
1) 19:00 Dainava (Alytus) - REO (Vilnius) (Marijampolės ARVI arena)

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: I turas

2012 Kov 08 15:38

Artėjanti A lyga: „Banga“ prieš „Žalgirį“
2012 Kov. 7
http://knutux.blogspot.com/2012/03/arte ... lgiri.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Šiandien įpusėsiu artėjančio sezono komandų A lygos apžvalgas aprašydamas trečiųjų šeštadienio rungtynių komandas - „Bangą“ ir „Žalgirį“.

Tiksliai nežinau kodėl, bet „Bangos“-„Žalgirio“ rungtynės man visad sukelia daugiau susidomėjimo nei kiti susitikimai. Favoritai čia akivaizdžiai bus vilniečiai, bet jėgas šiek tiek išlygins stadionas, nes „Banga“ čia ir žaidė keletą paskutinių rungtynių, o štai „Žalgiris“ ruošėsi maniežuose ir šiltesnėje Kroatijoje. Jei dar pažiūrėsime, kad šios komandos žaisdamos tarpusavyje iš 8 paskutinių susitikimų net 5 baigė lygiosiois, gargždiškiai turi daug vilčių. Na bet tiek pernai, tiek užpernai pirmas tarpusavio rungtynes laimėjo „Žalgiris“ ir tik vėliau pasipildavo lygiosios, tai aš nebūsiu objektyvus ir tikėsiuos vilniečių pergalės.

Vilniaus „Žalgiris“

Vilniaus miesto futbolo draugija tarpsezoniu tikrai nestovėjo vietoje - tradiciškai po metų darbo išvarė vyr. trenerį V.Stankevičių, o pakeitė jį jaunu specialistu iš Kroatijos Damir Petravić, biudžetą pasididino pusantro karto, netgi planuoja kaip senais gerais laikais padovanoti automobilį gerbėjams.
Priminsiu, kad komandai tai 36-ias aukščiausios lygos sezonas (nuo debiuto 1941 m.), 18 kartų yra iškovoti medaliai (9 kart sidabro, 3 kartus aukso).

Pasiruošimas sezonui irgi buvo išsiskiriantis iš kitų komandų - sužaista 13 komandų, iš kurių tik 1 su lietuvišku klubu („Dainava“), nemažai rungtynių sužaista stovykloje Kroatijoje (be vilniečių tik „Ekranas“ vyko į užsieninę stovyklą). 7 susitikimai buvo laimėti (2:0 įveikta U-21 rinktinė, 1:0 „Daugava“, 2:1 „Dainava“, 4:1 Gulbenės FK, 3:0 Velenės „Rudar“, 3:2 Mesto „Krka Novo“, 3:0 „Metta-LU“), kartą sužaista lygiosiomis (1:1 su Domžalių ) ir 5 kartus pralošta (0:3 Jelgavos FK, 0:1 Pulos „Istra“, 1:2 Kostrenos „Pomorac“, 1:2 Zenicos „Čelik“, 1:4 Mariboro NK).
Įvarčis pelnė Calum Elliot (4), Pavel Komolov (3), Algis Jankauskas, Tomislav Pek, Donatas Kazlauskas (po 2) ir dar 7 žaidėjai.
Kaip matosi iš didesnės dalies surinktos statistikos, daugiausiai aikštėje žaidė A. Jankauskas, V. Šilėnas, C. Elliot, T. Pek, M. Kuklys, A. Vaskela, A. Nagumanov, M. Grgurović, J. Juozaitis, L. Perić, M. Rapalis, bet naujasis treneris sudėtį keitė gan dažnai, tai kažin ar pagal tai galima kažką spręsti.

Kaip ir trenerių, tai ir žaidėjų VMFD ilgai nelaiko, taigi tarpsezoniu pasikeitė žaidėjų kaita tikrai nemažai (kaita gerokai didesnė nei kitų pernykščių prizininkų).
Išėjo saugai Edgaras Mastianica, Egidijus Juška, Aleksandr Kurnaev, Tomislav Prekratić ir Luca Bonometti, gynėjai Artūras Sobolis ir Mario Jokić. Keletas žaidėju išnuomota - į Krokuvą išsiųstas puolėjas Deividas Matulevičius, į „Dainava“ - vartininkas Aivaras Bražinskas, o į „Taura“ - gynėjas Robertas Freidgeimas (šis žaidėjas į „Žalgirį“ iš FBK atėjo tik sausį).

Atėjo taip nemažai žaidėjų:

saugas Paulius Janušauskas (iš Šiaulių FK),
saugas Povilas Krasnovskis (iš Pakruojo „Kruojos“, pelnė 2 įvarčius per 9 rungt. U-21 rinktinėje),
saugas Markas Beneta (iš Klaipėdos FC, 6 rungt. U-21 rinktinėje, 10 rungt. U-19 rinktinėje),
saugas Mantas Kuklys (iš Tiurnhauto KV).
gynėjas Karolis Urbaitis (iš Gargždų „Bangos“, 22 rungt. U-21 rinktinėje),
vartininkas Armantas Vitkauskas (iš Marijampolės „Sūduvos“, 2008 m. sužaidė 1 rungtynes rinktinėje).
puolėjas Calum Elliot (iš „Hearts“)
puolėjas Tomislav Pek.

Nors kaita ir turėtų kelti šiokį tokį nerimą gerbėjams, atrodo komanda stiprėja, o kad „Žalgiris“ renka perspektyvius U-21 rinktinės žaidėjus tai visai gerai, net ir atsižvelgiant į tai, kad jie renkami su tikslu prie progos parduoti užsienin.

Gargždų „Banga“

„Banga“ šiemet neatrodo finansiškai stipresnė (kažkaip intuityviai rodos, kad kaip tik šiek tiek taupiau sezoną pradeda), kaip ir „Žalgiris“ pakeitė trenerį bei nemažai žaidėjų ir bus matyt ar pavyks ketvirtą kartą iš eilės jiems laimėti 6 vietą , kuri kol kas komandai yra didžiausias visų laikų pasiekimas. Gargždiškiams tai bus jau 14-as aukščiausios lygos sezonas (ketvirtas be pertraukų).

Jei teisingai skaičiuoju, komanda nuo sausio 21 d. sužaidė tik 7 rungtynes ir negali sakyti kad rezultatai būtų labai džiuginantys. Gargždiškiai tik dvejose laimėjo (minimaliai prieš Wigry ir 3:0 prieš Nevėžį), su REO ir Palangos FK tesužaidė lygiosiomis, porą kartų pralaimėjo „Metalurgs“ ir kartą - „Kruojai“. Įvarčius pelnė Gytis Gailius (3) ir Armando Dos Santos (Mandinho) (2).
Komandos pagrindas gerai matosi iš statistikos - daugiausiai žaidė Andrius Jokšas, Mikas Kura, Vitalii Myrnyi, Aurelijus Staponka, Nika Mgeladze, Mantas Gudauskas, Armando Dos Santos, kiek mažiau Roman Masiuk, Gytis Gailius, Anatolie Ostap, Erikas Grigaitis, Rokas Borusas, Andrius Marcinkevičius ir Rimantas Bogužas.

Iš komandos išėjo net 3 gynėjai žaidę pagrinde - Karolis Urbaitis (perėjo į Vilniaus VMFD „Žalgirį“), Irmantas Zelmikas (į Pakruojo „Kruoją“) ir Marius Kazlauskas, 6 saugai - Andrius Lipskis (į Vilniaus REO), Ignas Bagdonas, Gajus Kulbis (į Vilniaus REO), Nizar Ben Nasra, Tomas Vyšniauskas (į Tauragės „Taurą“) ir Rimvydas Grudys, pora vartininkų - Paulius Pocius (į Šiaulių FK) ir Deniss Korneičiks, puolėjai Caleb Ekwegwo ir Gvidas Juška (jei teisingi duomenys), taip pat vyr. treneris Arminas Narbekovas (kurį pakeitė asistentu dirbęs Vaidas Žutautas).

Prisijungė bent 9 žaidėjai - pagrindinis praeitų metų Klaipėdos FC vartininkas Rimantas Bogužas (3 rungt. U-19 rinktinėje), gynėjai Rokas Borusas (taip pat iš Klaipėdos FC), Andrius Jokšas (iš Panevėžio „Ekrano“, 1998-2009 m. sužaidęs 17 rungtynių rinktinėje) ir Nika Mgeladze, saugai Armando Dos Santos (iš Klaipėdos FC), Evaldas Grigaitis (iš Marijampolės „Sūduvos“), Andrius Butkus, Roman Masiuk ir Moshe Suleimanov.

Kadangi pernykščiai prisininkai tikrai nesusilpnėjo, nenusilpo ir Šiauliai su „Kruoja“, „Bangai“ šiemet sunku tikėtis pasiekti aukštesnę nei 6 vietą. Iš kitos pusės, žemiau pernai buvusios komandos neatrodo sustiprėjusios (išskyrus REO, su kuriais niekas dar neišku), tai šansų išlaikyti 6 vietą komandai tikrai yra.

gdrs
Pranešimai: 800
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 11:26

Re: I turas

2012 Kov 09 00:46

Artėjanti A lyga: „Sūduva“ prieš „Ekraną“

http://knutux.blogspot.com/2012/03/arte ... krana.html" onclick="window.open(this.href);return false;


Kaip jau šią savaitę įprasta, pristatau dar dviejų komandų pasiruošimo sezonui apžvalgą. Ankstesnes apžvalgas galite rasti čia, čia ir štai čia. O šiandienos apžvalga skirta įdomiausiai pirmojo turo porai - „Sūduvai“ ir „Ekranui“.

Abi komandos turi galimybių kovoti dėl aukso, ir nors „Ekranas“ turi realesnius šansus penktą kartą iš eilės tapti čempionais, pirmųjų rungtynių baigtį labai sunku nuspėt. Vis tik aš linkęs tikėti, kad susitikimas baigsis lygiosiomis.

Marijampolės „Sūduva“

Detalią ir įdomią „Sūduvos“ pasirengimo apžvalgą galite perskaityti pono Pop blog'e, o aš apsiribosiu tik keliais sausais faktais. Taigi, komandai tai jau bus net 37-as aukščiausiosios lygos sezonas (11-as sezonas be pertraukų). Kol kas aukso nepavyko laimėti nei karto, klubo kolekcijoje tik du sidabriniai medalių komplektai ir keturi bronziniai.

Marijampoliečiai nuo sausio 14 d. tesužaidė 7 draugiškas rungtynes, na ir dar vienerias gruodžio 9 d., kaip visada visos jos buvo žaidžiamos namų manieže. Pradžioje komanda ne itin sekėsi (pralaimėjimas „Ekranui“ 1:3, pergalė prieš „Wigry“ 3:0, pralaimėjimas Ventspilio FK 0:2, pora lygiųjų prieš REO ir „Kruoją“), o pabaigoje jau triuškinti ne itin stiprūs varžovai (4:1 prieš „Dainavą“ ir 4:0 prieš Jelgavos FK). Daugiausiai įvarčių mušė Ričardas Beniušis (6), 2 pridėjo Andrius Urbšys, o dar 7 futbolininkai pasižymėjo po kartą. Daugiausiai žaidė Valdemar Borovskij, Vaidas Slavickas, Nerijus Radžius, Karolis Chvedukas, Andrius Urbšys, Gytis Urba, Tadas Eliošius.

Kol Marijampolės komandos gerbėjai labai džiūgauja į komandą atėjus R. Ledemai, kiti mėgina juos nuleisti ant žemės primindami, kad Baltarusijoje jam nesisekė, o ir sportinę formą jis yra praradęs. Na bet jei formą praradęs jis gerokai susilpnėjusiai FBK komandai prieš mėnesį užtikrino triuškinančią pergalę prie „Kruoją“, tai tikriausiai ir „Sūduvoje“ jis bus naudingas.
Pagrindiniai komandos pokyčiai be abejonės vyko vartininkų srityje - išėjo abu pagrindiniai vartininkai Armantas Vitkauskas (perėjo į Vilniaus VMFD „Žalgirį“) ir Povilas Valinčius (perėjo į Ploješčio „Petrolul“), o juos pakeitė Martynas Matuzas (iš Mažeikių FK) ir Džiugas Bartkus (iš Kauno FBK).
Dar išėjo ir saugai Sergiy Kozyuberda, Wang Yang, Gu Bin bei puolėjai Evaldas Grigaitis (perėjo į Gargždų „Bangą“), Sergėj Žigalov (perėjo į Pakruojo „Kruoją“). Vietoj jų atėjo du stiprūs saugai Marius Šoblinskas (iš Kauno FBK) ir Rafael Ledesma (iš Minsko „Partizan“).

Panevėžio „Ekranas“

Šiokia tokia čempionų pasirengimo apžvalgėlė jau vakar pateikta futbolas.lt svetainėje. Na o aš pateiksiu savo versiją.


„Ekranas“ į aukščiausią lygą pateko 1969 m. ir nuo tada dalyvauja be petraukų – šiemet jiems bus jau 45-as sezonas. Auksu panevėžiečiai džaiugėsi jau 7 kartus, dar po 6 kartus iškovojo sidabrą ar bronzą.

Komanda nuo sausio 4 d. sužaidė 11 rungtynių, iš kurių laimėjo tik 4 (2:1 įveikė „Daugava“, „Sūduvą“, „Strømsgodset“ ir 1:0 – „Levadia“), kartą sužaidė lygiosiomis (1:1 su Ventspilio FK) ir 6 kartus pralaimėjo (0:4 prieš „Videoton“ ir „Young Boys“, 1:4 prieš „Stabæk“ ir „Strømsgodset“, 0:2 prieš „Vålerenga“, 1:2 prieš „Viking“).
Rezultatyviausias pasiruošimo metu buvo Mantas Savėnas (4 įvarčiai), 2 įv. pelnė Andrius Velička, po kartą mušė R. Radavičius, M. Samusiovas ir M. Anđelković - iš šių penkių žaidėjų tik du yra šiek tiek jaunesni nei 30 metų (M. Savėnui trūksta pusės metų, o Anđelković dar tik 27,5 m.).

Daugiausiai žaidė Tadas Kauneckas, Ignas Dedura, Giedrius Tomkevičius, Marko Anđelković, Ramūnas Radavičius, Mantas Samusiovas, Arnas Ribokas, Aurimas Kučys, Mantas Savėnas, Uchenna Umeh, Andrius Velička, bet aikštėje pasirodė ir dar bent 14 žaidėjų.

Tarpsezoniu iš komandos išėjo tik 5 žaidėjai - gynėjai Nerijus Sasnauskas, Marius Skinderis (prisijungė prie trenerių komandos) ir Andrius Jokšas (perėjo į Gargždų „Bangą“) bei saugai Mauro Lucas Alonso ir Jevgenij Moroz (išnuomotas į Vilniaus REO). Atėjo tik perspektyvus saugas Dovydas Norvilas (iš Klaipėdos FC, pelnė 2 įvarčius per 14 rungt. U-17 rinktinėje, 5 rungt. U-19 rinktinėje).

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: I turas

2012 Kov 09 11:06

"General financing A lygos" I-ojo turo anonsas
http://www.fktauras.lt/index.php?option ... ws&lang=lt" onclick="window.open(this.href);return false;
Penktadienis, 09 Kovas 2012 03:42

Šįmet A lyga startuoja kupina ryžto tapti patrauklesne žiūrovui: projektas futbolo.tv žada lietuviško futbolo mėgėjams šusnį reportažų, rungtynių transliacijų, statistikos ir visko ko gali prireikti tikram fanui. Pati lyga nuo šiol vadinsis "General financing A lyga" , pagal generalinio A lygos rėmėjo, bendrovės "General financing" vardą. Šeštadienį, Kovo 10 dieną, 15:00val. "Tauro" komanda bandys sklaidyti skeptikų prognozes ir pasiekti teigiamą rezultatą. Panevėžio futbolo akademijos (PFA) stadione susikausime su Pakruojo "Kruoja". Tarp klubų ir Lietuvos futbolo federacijos susitarta, jog pirmieji turai vyks maniežuose ir dirbtinės dangos aikštėse, siekiant išlaikyti kokybišką žaidimo lygį ir tausojant natūralios vejos aikštes.

Sklinda gandai, kad šiemet "Kruoja" sieks aukštų tikslų ir yra subūrusi gana pajėgią komandą. Sausio 28-ąją "Tauras" ir "Kruoja" žaidė draugiškas rungtynes, kurias svečiai tąsyk laimėjo rezultatu 0 - 3. Belieka tikėtis, kad "Taurą" pastaruoju metu papildę žaidėjai pakeis komandos veidą,o pasiruošimo sezono nesėkmių ruožas neturės didelės įtakos komandos žaidėjų nuotaikoms ir nusiteikimui žaisti.

Klubo fanai "TauRagai" į Panevėžį ruošiasi siųsti apie 30 žmonių "desantą". Nėra ko abejoti - šeštadienį Panevėžyje mūsų komandai palaikančių dainų netrūks.

CEZIS
Pranešimai: 1582
Užsiregistravo: 2011 Kov 15 14:55
Palaikoma komanda: LFF kontora
Miestas: Karklų gatvė _-_ buto raktas po kilimėliu :) Achtung - pikta ciocė balkone :)

Re: I turas

2012 Kov 09 11:17

"General financing A lygos" I-ojo turo anonsas

Bronius labai skubotas vaikis. Ir per tą skubėjimą ne viską sužiūri. Va, pirmas ženklas ten liko ne į temą.
Klubo fanai "TauRagai" į Panevėžį ruošiasi siųsti apie 30 žmonių "desantą".

Desantininkai. :D Prieš Kruoją žaidžiant to desanto ir reikės. Per futbolo.tv žiūrint tai bus daug blesėjimosi. :lol:

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: I turas

2012 Kov 09 22:28

Damiras Petravičius: "Privalome nugalėti"
http://www.zalgiris-vilnius.lt/naujieno ... aleti.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris“ komanda šeštadienį pradeda kovas „General Financing A lygos“ čempionate. Pirmasis varžovas – Gargždų „Banga“. Į Gargždus žalgiriečiai atvyko rungtynių išvakarėse, surengė treniruotę Gargždų stadione, o vakare apsistojo šalia Klaipėdos-Palangos plento esančiame viešbutyje „Žaliasis slėnis“. Žalgiriečiai prieš pirmąją pirmenybių dvikovą nusiteikę kovingai. „Pirmosios rungtynės visada labai svarbios. Prieš jas jaučiama didesnė įtampa, bet komanda puikiai dirbo pasirengimo sezonui laikotarpiu ir yra pasirengusi čempionatui“, - įsitikinęs žalgiriečių vyriausiasis treneris Damiras Petravičius. Pirmenybių išvakarėse VMFD „Žalgiris“ neišvengė traumų. Paskutinėse draugiškose rungtynėse susižeidė Arminas Vaskela, komandai Gargžduose negalės padėti ir Egidijus Vaitkūnas, bet vyriausiasis treneris mano, kad tai nesutrukdys kovoti dėl pergalės. „Turime futbolininkų, kurie gali pakeisti traumuotus žaidėjus. Galbūt kai kam teks žaisti neįprastose sau pozicijose, bet esu tikras, kad žaidimo kokybė nuo to nenukentės“, - sako D.Petravičius.

Nors treneris pripažįsta, kad su „General Financing A lygos“ komandomis kol kas nėra gerai susipažinęs, bet apie Gargždų „Bangą“ jis susirinko pakankamai informacijos. „Stebėjau varžovų rungtynių įrašus. „Banga“ – įdomi komanda su kuria nebus lengva. Jie žaidžia jėga pagristą futbolą, dažnai atakuoja kairiu kraštu, sugeba tiksliai perduoti kamuolį. Pasikalbėjau su pernai Gargžduose žaidusiu Karoliu Urbaičiu. Jis suteikė naudingos informacijos. Manau, vyrai sugebės maksimaliai susikaupti ir po pirmųjų rungtynių mūsų nuotaikos bus puikios. Žinau, kad žaidžiant Gargžduose komandai nebūna lengva, bet mes neturime žvalgytis į praeitį ir privalome nugalėti“, - sako D. Petravičius.

VMFD „Žalgiris“ ir „Bangos“ dvikova prasidės 17 valandą. Prieš tai Gargžduose pirmąsias šio sezono „General Financing A lygos“ čempionato rungtynes žais Klaipėdos „Atlantas“ ir Šiaulių „Šiauliai“. Pirmosios pirmenybių rungtynės prasidės 13 valandą. Šeštadienį vyks dar vienerios rungtynės - Pakruojo „Kruoja“ susikaus su Tauragės „Tauru“. Sekmadienį Marijampolės „Sūduva“ namie susitiks su Panevėžio „Ekranu“, o Alytaus „Dainava“ – su Vilniaus REO.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: I turas

2012 Kov 09 23:03

„Reo“ futbolininkai pasirengę debiutui A lygoje
2012-03-09
http://www.fkreo.lt/2012/03/09/reo-futb ... ui-lygoje/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vilniaus futbolo klubo „Reo“ komanda sekmadienį debiutuoja Lietuvos futbolo federacijos A lygoje. Marijampolės futbolo manieže vilniečiai susitiks su Alytaus “Dainava”. “Pasirengimas baigtas, dabar laukia aršios kovos, nes visos A lygos komandos deklaruoja ambicijas siekti aukščiausių vietų šalies čempionate, – sako „Reo“ vyriausiasis treneris Stasys Baranauskas. – Savo ruožtu mes esame pasirengę toms kovoms. Mes važiuojame laimėti”. Rungtynės su “Dainava” prasidės sekmadienį 19 val. Marijampolėje. Jose„Reo“ žais naujomis uniformomis su nauju klubo logotipu.

Vilniaus futbolo klubas „Reo“ įkurtas 2005 metais. Nuo savo įkūrimo klubas yra du kartus laimėjęs Vilniaus apskrities III lygos pirmenybes 2006 ir 2008 metais, o 2010 metais laimėjo Lietuvos futbolo federacijos II lygos pirmenybes ir pateko į LFF I lygą. 2011-aisiais „Reo“ laimėjo Lietuvos I lygą ir sportiniu principu pateko į stipriausią šalyje A lygą.

vartininkas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2012 Vas 25 18:38
Palaikoma komanda: Lietuva

Re: I turas

2012 Kov 10 08:40

Sveiki,sveikinu visus su naujuoju sezonu.Linkiu pergalių, gerų emocijų,sekmės !

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: I turas

2012 Kov 10 10:53

1 turas: pirmieji pretendentai į auksą
http://www.fkbanga.lt/index.php/naujien ... 583-1turas" onclick="window.open(this.href);return false;

Šiandien oficialiai startuoja 2012 metų sezonas. Pirmajame GeneralFinancing A lygos ture "Banga" išmėgins jėgas su Vilniaus "Žalgiriu". Bent jau sezono pradžioje atrodo, kad šiemet turėsime ne vieną pretendentą į aukščiausios prabos medalius. Vienu iš tokių pretendentų yra ir Vilniaus "Žalgiris", įspūdingai padidinęs savo biudžetą ir į savo gretas pakvietęs ne tik keletą pajėgių lietuvių (tarp jų ir "Bangos" auklėtinį Karolį Urbaitį), bet ir buvusį škotų Edinburgo "Hearts" puolėją Calum Elliot. Komandos vairą sostinės ekipa patikėjo kroatui Damirui Petravičiui.

"Banga" bandys dar kartą patvirtinti, kad nėra pats parankiausias varžovas "Žalgiriui". Per dvejus metus komandos tarpusavyje susitiko aštuonis kartus. 2010 metais A lygoje "Banga" nusileido varžovams Vilniuje (0:2), o du susitikimai Gargžduose baigėsi taikiai (abukart 1:1). Praėjusiais metais mūsų komandai teko pripažinti varžovų pranašumą ne tik Vilniuje (1:3), bet ir Gargžduose (0:1), tačiau trečiajame susitikime, kai vilniečiams buvo svarbus kiekvienas taškas, "Bangai" pavyko sostinėje pasiekti lygiąsias (0:0). Dar du kartus per tą laiką komandoms teko išmėginti jėgas LFF Taurės turnyre. Abu kartus žiūrovai išvydo tikras dramas. 2010 metais po vienuolikos metrų baudinių serijos kelialapį į kitą etapą iškovojo "Banga", o pernai po tokios pat ilgos kovos sėkmė šypsojosi "Žalgiriui".

Deja, mūsų komanda prieš varžovus negalės išbėgti pačios pajėgiausios sudėties. Aikštėje tikrai neišvysime traumas patyrusių gynėjų Mindaugo Bitino (iškrito iš rikiuotės ilgesniam laikui) ir Aleksandro Ivanausko bei komandos naujoko saugo Evaldo Grigaičio.

Kviečiame visus atvykti į Gargždų miesto stadioną ir aktyviu palaikymu suteikti "Bangai" papildomų jėgų!

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: I turas

2012 Kov 10 11:04

Linas Savastas: „Mus tenkins tik trys taškai“
09 kovo 2012
Giedrius Vaitkevičius
http://www.fkkruoja.lt/naujienos-kruoja ... rys-taskai" onclick="window.open(this.href);return false;

Paveikslėlis
Pernai Linas Savastas atstovavo „Taurui“ (Evaldo Černiausko/Tubukas.info nuotr.)

Šeštadienį, 15 valandą, Pakruojo „Kruoja“ maču Panevėžyje su Tauragės „Tauru“ pradės 2012 metų A lygos sezoną. Futbolininkai nusiteikę kovingai. „Mus tenkins tik trys taškai“, – sako saugas Linas Savastas. „Kruoja“ su „Tauru“ žaidė pirmąsias pasiruošimo 2012 metų A lygo sezonui rungtynes, kurias laimėjo užtikrintai – 3:0. Tąkart įvarčius pelnė Konstantinas Matsionas, Giedrius Slavickas ir Ernestas Veliulis. Pasak „Kruojos“ stratego Aido Dambrausko, „Tauro“ negalima vertinti pagal tą mačą, nes varžovų ekipa gerokai pasikeitė. Metų pradžioje Gedeminą Jarmalavičių pakeitęs ir prie ekipos vairo stojęs italas Džiovanis Skanu (Giovanni Scanu) į „Taurą“ pasikvietė tautiečių – gynėją Leonardą Velą, saugus Džampietrą Demurtasą (Giampietro Demurtas), Alesandro Maskią (Alessandro Mascia) ir puolėją Manuelį Perą (Manuel Perra). Ekipai atstovaus naujokas iš Rusijos Romanas Kuzinas, pernai komandos vartus gynęs ukrainietis Aleksandras Borysenko. Šiemet „Tauro“ garbę ginti nusprendė ir naujokai iš Lietuvos – Tomas Rimas, Tomas Vyšniauskas, Marius Kižys ir Vilniaus „Žalgirio“ iki vasaros paskolintas Robertas Freidgeimas.

„Varžovas – nenuspėjamas. Kiekvienais metais keičiasi „Tauro“ sudėtis. Manau, kad šiemet jis susilpnėjęs“, – vertino pernai „Taure“ žaidęs L. Savastas. 26-erių metų saugo teigimu, pirmosios rungtynes labai svarbios psichologiškai. Joms „Kruoja“ ruošiasi labai rimtai.

Pernai „Kruoja“ (49 taškai) pasiekė geriausią rezultatą klubo istorijoje – buvo penkta, o „Tauras“ 2011 metų A lygos sezoną baigė septintas (45 tšk.). Visi tarpusavio mačai baigėsi lygiosiomis. Pirmasis – 0:0, antrasis – 1:1, trečiasis – 2:2.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: I turas

2012 Kov 10 11:05

Jaunas Silvesteris Stalonė :)

Tobex
Pranešimai: 10887
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: I turas

2012 Kov 10 18:51

nu ka pirma diena alygos praejo. ziurejau atlantas - siauliai ir didesne dali banga - zalgiris.
tiek apie siaulius, tiek apie atlanta manau dar anksti daryti isvadas, nors ziurint i sudeti tai siauliams neturetu buti blogiau nei pernai.. kas liecia zaidima tai nlb kas krito i akis, nu aisku rimkeviciaus progu isnaudojimas nebent :D
o va banga - zalgiris, tai manau banga nusipelne tasko ir turejo ne viena galimybe iskovoti ir visus tris. bet va gale rungtyniu padare klaida gynyboje ir gavo banke. zalgiris tai nuvyle, jokio teigiamo ispudzio nepadare, kamuolys juda gana letai, daug stovejimo zaidime. Banga labai nustebino netiketai, nesitikejau kad taip rungtyniaus.. bet cia gal kad pirmos rungtynes ir namu aikste taip teigiamai juos paveike.
patiko bangos saugas is afrikos. ir kamuoliu daug pereme ir bande astriais perdavimais isvesti komandos draugus i geras pozicijas.

mafia7
Pranešimai: 7314
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: I turas

2012 Kov 10 18:55

Saugas iš Afrikos Tetiafang antrus metus iš eilės Bangoje žaidžia, ir rodo vienodai gerą žaidimą.Bėja, tai galės būti jo pravardė-Saugas iš Afrikos :D
Mandinho blizgėjo tiesiogine to žodžio prasme.

Grįžti į