Running_Wild
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 23:32
Palaikoma komanda: FK Atlantas

Idomybes ir keistenybes

2010 Kov 21 10:32

Neradau temos panashiems dalykams... Vis delto, benarshydamas internete uzhtikau tokia sveitaine kaip http://fcvilnius.lt/. Aishku, ji turetu asocijuotis su futbolu, bet... Puslapio adresas gal ir nieko, bet blemba, ka reishkia "FCVilnius Ltd"? :D
Atrodo, FCV vis dar gyvas... LCD monitoriuose.

S@muel
Pranešimai: 422
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 21:58
Palaikoma komanda: Lietuva
Miestas: Vilnius

Re: Idomybes ir keistenybes

2010 Kov 21 10:43

Na aš irgi kažkur prieš mėnesį nete naršiau ir buvau tai radęs, bet tai nesąmonė :D

WS10
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 14:59
Palaikoma komanda: LT
Miestas: Vilnius

Re: Idomybes ir keistenybes

2010 Kov 21 10:49

nieko čia keisto nėra, kažkada gal buvo tinklapis, klubas dingo, puslapis irgi, domeną nusipirko kita kompanija ir viskas, tokių puslapiu yra milijonai, reklamuojantis bile ką skirtinguose prasmes puslapio varde neturinčiuose saituose

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Idomybes ir keistenybes

2010 Geg 13 17:07

Paveikslėlis
Futbolo turnyras Anykščiuose "Aš, mano tėtis ir draugas"
http://www.uafa.lt/lt/article/futbolo_t ... ir_draugas
Keistas turnyras, dviprasmišku pavadinimu :)

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Idomybes ir keistenybes

2010 Lie 29 09:47

http://sportas.delfi.lt/abroad/kretingo ... d=34941339
Kretingos rajono policininkai futbolininką areštavo tiesiog aikštėjeKretingos rajono futbolo pirmenybėse Darbėnų ekipa liko be vieno rezultatyviausių žaidėjų. Jį per rungtynes suėmė į stadioną atvažiavę policininkai. Į Jokūbavo gyvenvietės stadioną trečiadienį atvažiavę trys civiliniais drabužiais vilkintys policijos pareigūnai iš pradžių pasidomėjo Darbėnų komandos sudėtimi, o sąraše suradę Kęstučio Zastarto pavardę, tuo metu aikštelėje buvusiam futbolininkui liepė pasikeisti su draugu, rašo dienraštis „Lietuvos rytas“.


Nors darbėniškiai prašė leisti jam baigti žaisti rungtynes, policininkai buvo neperkalbami.

Darbėnuose gyvenantis K. Zastartas įtariamas pernai balandį sumušęs 24 metų kretingiškį. Darbėniškiui buvo pateikti įtarimai, kai jis išvažiavo į Vokietiją uždarbiauti ir dingo.

Tačiau jau nuo gegužės pabaigos įvarčius mušančio K. Zastarto anksčiau policija nepasigedo, pasakoja dienraštis „Lietuvos rytas“.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Idomybes ir keistenybes

2010 Rgp 16 20:02

„Snoro“ savininkai perka Škotijos futbolo klubą „Rangers“?
2010-08-16, 13:04
http://www.diena.lt/naujienos/sportas/- ... n=rss_feed

Pagrindinis banko „Snoras“ akcininkas Vladimiras Antonovas dalyvauja legendinio škotų futbolo klubo „Rangers“ pirkimo-pardavimo sandoryje, pranešė britų spauda. Anot leidinio „News of the World“, V.Antonovas sutiko finansuoti „Rangers“ įsigijimą. Esą investuotojas Andrew Ellisas ketina pirkti legendinę škotų futbolo komandą iš dabartinių savininkų, kompanijos „Murray International Holdings Limited“, o pinigus A.Ellisui parūpins būtent V.Antonovas. Anot „News of the World“, A.Ellisas už „Rangers“ siūlo 75 mln. svarų (316 mln. litų), šiuos pinigus investuotojui esą suteiks V.Antonovas ir jo partneris Romanas Dubovas. To užtektų ir klubo skoloms padengti, ir naujiems žaidėjams įsigyti.

„Murray International Holdings Limited“ jau anksčiau buvo paskelbę ieškantys pirkėjo „Rangers“ klubui. Tačiau patrauklaus pasiūlymo nesulaukę verslininkai atsiėmė pasiūlymą. Dabar „Rangers“ savininkai neigia, jog V.Antonovas finansuos klubo pardavimo sandorį. Tiesa, „News of the World“ „Snoro“ savininkui nepagailėjo aštrių žodžių. Esą klubo pirkimo sandorį finansuoti pasirengęs verslininkas priklauso „dinastijai, persekiojamai sąsajų su mafija ir pinigų plovimu“. Britų leidinys primena, jog Antonovų šeima jau kurį laiką domina keleto valstybių teisėsaugą, taip pat nepamiršta ir istorija, kuomet „Snoro“ savininko tėvas Aleksandras Antonovas buvo užpultas ir apšaudytas prie savo namų Maskvoje. Žinomas Rusijos bankininkas buvo sunkiai sužeistas, tačiau per stebuklą liko gyvas.

„News of the World“ publikacijoje minimas ir „Snoro“ vardas. Britų Finansų rinkų priežiūros tarnyba 2008 m. neleido šiam bankui pradėti veiklos Jungtinėje Karalystėje, mat pateikta ne visa su jo veikla susijusi informacija. „Snoras“ atmetė britų tarnybos priekaištus ir sprendimą apskundė.

geriantis
Pranešimai: 1452
Užsiregistravo: 2010 Geg 25 21:59

Re: Idomybes ir keistenybes

2010 Rgp 17 08:28

o lietuvišką futbolą paremti tai jau nelygis :evil:

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Idomybes ir keistenybes

2010 Rgp 17 08:47

kad čia ne rėmimas, o bandymas investuoti ir uždirbti. Būtų Lietuvoje tokios galimybės, tai klubai neapsigintų nuo panašių rėmėjų :)

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Idomybes ir keistenybes

2010 Rgp 18 15:09

Vo, čia geras: :)

Paveikslėlis

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Idomybes ir keistenybes

2010 Rgs 14 09:44

Krepšinis – Lietuvai, futbolas – visiems!
Inesa Gailienė
2010-09-14 06:59
http://www.lrytas.lt/-12844367541284233 ... isiems.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Vasaros karščius pakeitė rudeniška vėsa, pasaulio futbolo čempionatą – pasaulio krepšinio čempionatas. Neabejoju, kad šie du sporto renginiai šią vasarą Lietuvoje buvo populiariausi. Neslėpsiu, visą mėnesį gyvenau futbolu, žiūrėjau visas rungtynes, žinojau kiekvieną rezultatą, su draugais lažinomės, sirgome, aptarinėjome. Krepšiniu nesidomėjau, nežinojau, kokios komandos dalyvauja čempionate, kartais žiūrėjau tik kaip žaidžia Lietuvos rinktinė arba tiek, kiek negalėjau nematyti norėdama praeiti Rotušės aikšte.

Įdomu, kokios vyrautų nuotaikos, kokie vyktų renginiai, jei Lietuvos futbolo rinktinė dalyvautų pasaulio ar Europos čempionatų finaliniuose etapuose. Sunku nuspėti, tačiau manau, kad toks faktas taptų „sprogimu“, po kurio vaikai pradėtų norėti žaisti futbolą – Javtoko maniją pakeistų kokia Karčemarsko manija, tėvai daugiau nebijotų leisti savo vaikų į futbolą, net jei jie ir uždustų mūsų dulkėtose stadionuose be vejos, atsirastų pinigų stadionui, o gal ir ne vienam, ir futbolas Lietuvoje niekuo daugiau nenusileistų numylėtam krepšiniui. Be to, Lietuva galėtų tokiu atveju išgarsėti kaip šalis, patekusi į čempionatą neturėdama nė vieno padoraus stadiono. Ir gyventume mes ilgai ir laimingai.

Tačiau kol kas reikia toliau kantriai klausyti nemirtingų pasisakymų, kad Lietuva – krepšinio šalis, kad mūsų krepšininkai garsina Lietuvą, kad krepšinis – antra Lietuvos religija ir kad kas antras berniukas Lietuvoje nori būti krepšininku ir dar panašiu į R.Javtoką.

Visa tai girdėti gerokai įgriso, ypač, jei nesi krepšinio fanas. Be to, ta banali ir nuvalkiota frazė, kad krepšininkai yra geriausi mūsų šalies ambasadoriai, visiškai neatitinka tikrovės – gal koks ispanas, išgirdęs, kad esi iš Lietuvos, ir šaukia su džiaugsmu „O, Sabonis!“, tačiau jis įsitikinęs, kad Lietuva yra kažkur prie Kroatijos. Taigi koks čia garsinimas?

Nežinau, gal mano rate daugiau žmonių, kuriems krepšinis nerūpi, o gal susižavėjimas ir susidomėjimas juo ne toks jau didelis, bet man faktas, kad Turkijoje vyksta pasaulio krepšinio čempionatas, ramiai gyventi netrukdė. Kiek žinau, kitų šalių žurnalistams, sporto mylėtojams – buvo taip pat. Nežinau, kurioje šalyje dar tiek dėmesio skiriama krepšiniui, kiek Lietuvoje.

Paradoksalu ir juokinga, kad tose šalyse, kurių krepšininkai pasaulio čempionatuose užima pirmąsias vietas, krepšinis nei labai mėgstamas, nei labai populiarus. Ispanai, buvę pasaulio krepšinio čempionai, gyvi vien futbolu. Ir kas, kad ispanai krepšininkai – pasaulio čempionai, juk ispanai futbolininkai – taip pat pasaulio čempionai.

Balkanų šalyse žmonės irgi moka žaisti krepšinį, bet labiau myli futbolą. JAV krepšinio lyga garsi, nepaprastai stipri, bet toje šalyje nesportuoti beveik neįmanoma, todėl daugybėje sporto šakų pasiekimai bei rezultatai yra itin aukšti, ir krepšinis tiesiog nublanksta. Kur kas mieliau amerikiečiai domisi amerikietiškuoju futbolu ar beisbolu. Panašių pavyzdžių galima prirašyti ir daugiau.

Kadangi krepšinis pasaulyje nėra populiari sporto šaka, komandų pajėgumai labai skiriasi, atskirtis tarp skirtingų žemynų komandų yra milžiniška, ir visai neatrodo, kad kažkada galėtų būti kitaip. Todėl Europos ir pasaulio krepšinio čempionatai nėra labai įdomūs. Jiems trūksta azarto, intrigos, trūksta to jausmo, kad vyksta sporto šventė. Jie įdomūs nedideliam būreliui krepšinio žaidėjų ir specialistų, lietuviams ir... viskas.

Žinau, kad daugelis krepšinio žiūrovų tiesiog norėtų mane nužudyti po tokių žodžių, bet argi krepšinyje būna netikėtumų? Krepšinyje yra ne favoritai, o tiesiog kelios komandos, kurios tarpusavyje tą čempionatą ir sužaidžia. Pasaulio čempionatai – dar kiek įdomesni, nes prisijungia komandos iš už Atlanto, o apie Europos čempionato „žavesį“ kalbėti net neverta. Argi įdomu, jei susirenka neva stipriausios pasaulio komandos ir aštuntfinalyje viena nugali kitą n taškų skirtumu? Ką jau ir kalbėti apie atrankos varžybas.

Visai kitaip yra su futbolu. Kadangi futbolo populiarumas yra stulbinantis, tai ir komandų lygis nuolat kyla, čempionatai tampa nenuspėjami, o sirgaliai apsvaigę iš laimės vien nuo reginio. Futbolo čempionatas nesibaigia vien žaidimu aikštelėje. Juk dar plačiai aptariamas naujasis kamuolys (paprastai jis kritikuojamas), oficiali daina, parduodama kalnai atributikos, vyksta daugelis kitų dalykų, pavyzdžiui, šių metų ažiotažas dėl vuvuzelų.

Nors Shakiros „Waka Waka (this time for Africa)“ vis dar skamba ausyse, bet, tiesą sakant, iki šiol negirdėjau nieko geriau už himną („Three Lions“ – aut.past.), kuris buvo sukurtas 1996 m. vykusiam Europos futbolo čempionatui Anglijoje, kai tapę čempionato šeimininkais anglai tikėjosi tapti čempionais.

Atrankos varžybos į futbolo pasaulio ir Europos čempionatus neretai dar įdomesnės nei patys čempionatai, todėl čempionatuose dalyvauja labai platus spektras komandų. Juk, pavyzdžiui, Lietuvos rinktinė gali nugalėti Čekiją, o koks nors Lichtenšteinas – beveik išplėšti lygiąsias iš škotų. Kažkada latviai „įšoko“ į Europos čempionatą, o anglai neįveikė net atrankos varžybų. Dar prisiminkim, koks neįtikėtinas buvo graikų ar danų triumfas Europos čempionatuose. Ir kaip kone visi sirgome už Turkijos rinktinę 2002 m. pasaulio čempionate, kai ji iškovojo bronzą kažkokiu nesuprastu būdu (beje, Turkijos futbolo rinktinė nuo 1962 m. nė karto neįveikė atrankos, išskyrus 2002 m. – aut.past.).

O mes, lietuviai, buvome pasirengę užsisakinėti bilietus į Afriką, kai mūsų futbolininkai tariamai lipdė stebuklus. Tuo metu visi net trumpam futbolą mylėjome.

Ką gi, dabar Lietuvos krepšinio pasaulyje artėja naujas pamišimas – Europos krepšinio čempionatas, kuris įvyks Lietuvoje. O aš linkiu sėkmės R.Žutautui, kuriam tikrai lengviau nei krepšinio rinktinės treneriui – juk Lietuvoje yra 3 mln. krepšinio ir tik kokie keliasdešimt tūkstančių futbolo „specialistų“, bei mūsų futbolo rinktinei, kad stebuklas įvyktų, ir mes tikrai galėtume pirkti bilietus į Lenkiją ir Ukrainą.

Jau spalio mėnesį žiūrėsime, kaip lietuviai žais atrankos rungtynes su ispanais, ir širdyje tikėsime, kad mūsų futbolininkai gali sužaisti ir sužais taip, kaip kažkada su italais (įdomu, ar ir toliau burtai lems kaskart žaisti su pasaulio čempionais) ir ką tik – su čekais.

Greenas
Pranešimai: 647
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 12:05
Palaikoma komanda: Kybartų Sveikata

Re: Idomybes ir keistenybes

2010 Rgs 14 10:04

Pats tas laikas tokį straipsnį rašyt :D Autorė turbūt liaudį norėjo įpykdyt ;)

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Idomybes ir keistenybes

2010 Rgs 14 10:10

Taip ir įvyko :) Bet man ji vistiek patinka. Keista tik, kad tokius straipsnius LRytas spausdina. Kažkas radikalaus įvyko šiame laikraštyje per metus.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Idomybes ir keistenybes

2010 Rgs 14 18:01

... Keista tik, kad tokius straipsnius LRytas spausdina. Kažkas radikalaus įvyko šiame laikraštyje per metus.
nieko keista tokie straipsniai, kai LR/snorui nepavyko prisikasti prie LKF valdymo. Romka, dabar ten labiau savo knyslę įmerkęs, bei jo vaikai vos nelamėjo pasaulio čempionato :) Gal tikrai LR/snoro klanas bandys mestis į LT futbolą , kur Romkos pozicijos silpnos.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Idomybes ir keistenybes

2010 Rgs 21 22:07

Alytaus apylinkių pasididžiavimas Antanas po sunkios darbo dienos stebi miesto derbį :)
http://www.alytausgidas.lt/lt/naujienos ... tik-seime/" onclick="window.open(this.href);return false;
Paveikslėlis

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Idomybes ir keistenybes

2010 Rgs 21 22:34

Oba, sėdėjo stadione? Aš tai jį mačiau tik VIP'e besisukiojantį..

Grįžti į