...

II lyga, Vakaru zona

2012 Vas 11 15:11

Svarstau, kurios komandos dalyvaus.

1. Kretingos MINIJA
2. Šiaulių JUVENTA-99
3. Telšių MASTIS
4. Plungės BABRUNGAS
5. Plikių SAKUONA
turėtų būti ir
6. AKMENĖ-SC
7. Kelmės klubas
8. Bangelė

Dėl Žagarės ŽVELGAIČIO nieko nežinau, SALANTAS su klaustuku.

MAŽEIKIAI ir FC KLAIPĖDA... Žais čia, ar išnyks, štai kur klausimas.

patriotas
Pranešimai: 323
Užsiregistravo: 2010 Vas 11 16:38
Palaikoma komanda: DAINAVA

Re: II lyga, Vakaru zona

2012 Vas 11 15:48

na bent Mažeikiai turėtų žaisti

šiaip
Pranešimai: 3829
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: II lyga, Vakaru zona

2012 Vas 11 15:58

na bent Mažeikiai turėtų žaisti
Yra tvirtinančių, kad II lygoje ir "Atlantas" žais :)

Lorencas

Re: II lyga, Vakaru zona

2012 Vas 13 12:58

na bent Mažeikiai turėtų žaisti
Yra tvirtinančių, kad II lygoje ir "Atlantas" žais :)
Jeigu gaus II-osios lygos licenziją. :lol:

...

Re: II lyga, Vakaru zona

2012 Vas 14 12:00

Jeigu gaus II-osios lygos licenziją.
ATLANTAS jau gavo I-os lygos licenziją, o su ja galima net į A lygą eiti. Nebereikės ATLANTUI licenzijuotis, jeigu žais II-oje lygoje.

CEZIS
Pranešimai: 1582
Užsiregistravo: 2011 Kov 15 14:55
Palaikoma komanda: LFF kontora
Miestas: Karklų gatvė _-_ buto raktas po kilimėliu :) Achtung - pikta ciocė balkone :)

Re: II lyga, Vakaru zona

2012 Kov 14 18:17

Girdėjau, kad Plikių "Sakuonos" nebus, tai nesitiki.

gdrs
Pranešimai: 800
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 11:26

Re: II lyga, Vakaru zona

2012 Bal 13 14:39

Vakaruose licencijos išduotos Plungės "Babrungui", Šiaulių "Juventai-99", „VJSM-Kelmei", Klaipėdos „Granitui", Telšių "Masčiui", Kretingos "Minijai", Klaipėdos " Jambo", ir "Akmenės-SC".

http://www.lff.lt/lt/article/suteiktos_ ... licencijos" onclick="window.open(this.href);return false;

...

Re: II lyga, Vakaru zona

2012 Bal 13 16:27

Paaiškėjo Lietuvos futbolo II lygos Vakarų zonos pirmenybėse dalyvausiančios ekipos.

Net dvi iš jų atstovaus Klaipėdai – “Granitas” ir “Jambo”.
Taip pat dar žais Šiaulių “Juventa-99″, Telšių “Mastis”, Plungės “Babrungas”, Akmenės “Akmenės-SC”, Kelmės “VJSM-Kelmė”, Kretingos “Minija” bei Radviliškio “Lokomotyvas”.

Dėl finansinių problemų atsisakė dalyvauti Mažeikių miesto komanda

________________________________________________________________________
http://penalty.lt/mazeikiu-komandos-neb ... je-lygoje/
Paskutinį kartą redagavo 1 .... Iš viso redaguota 2012 kartus.

...

Re: II lyga, Vakaru zona

2012 Bal 13 16:28

na bent Mažeikiai turėtų žaisti
Tik ne šiais metais. :cry:

...

Re: II lyga, Vakaru zona

2012 Bal 20 12:16

Pirmąjį Lietuvos futbolo federacijos II lygos klubų licencijavimo sezoną reikalavimus įgyvendino visi jame dalyvavę klubai.
Ketvirtadienį po apeliacijų licencijos suteiktos likusiems areiškėjams - Joniškio „Žygiui" ir Radviliškio „Lokomotyvui".
Šie klubai iki balandžio 19 dienos ištaisė likusius trūkumus ir LFF apeliacinio licencijavimo komiteto sprendimu įgijo II lygos licenciją.
Pirmajame sprendimų etape LFF licencijavimo komitetas buvo suteikęs licencijas 20 klubų.

Vakaruose rungtyniauti ruošiasi 10 ekipų:
„Žygis" ir „Lokomotyvas"
prisijungė prie Plungės "Babrungo", Šiaulių „Juventos-99", VJSM-Kelmės", „Klaipėdos Granito", Telšių "Masčio", Kretingos "Minijos", Klaipėdos " Jambo" ir "Akmenės-SC".


„Kitas aspektas - siekdami įgyvendinti elementariausius infrastruktūros kriterijus klubai pasirinko geresnius stadionus. Džiugu matyti, jog infrastruktūros gerinimo darbai jau vyksta Kazlų Rūdoje, Alytuje, Telšiuose, Prienuose", - kalbėjo licencijavimo specialistas. Paveikslėlis

Jo teigimu, atsižvelgiant į pirmojo licencijavimo sezono surinktą informaciją II lygos licencijavimo taisyklės ateityje bus tobulinamos ir reikalavimų skaičius ar privalomumo pobūdis gali keistis. „Tikimės, kad II lygos licencijavimas padės klubams subręsti ir geriau pasiruošti tuo atveju, jei komanda pretenduos kilti aukštyn į I lygą", - teigė L.Zibolis.


___________________________________________________________________________________
http://www.lff.lt/lt/article/pirmaji_se ... o_uzduotis

...

Re: II lyga, Vakaru zona

2012 Geg 05 10:37

Penktadienį startuoja 2012 m. Lietuvos futbolo federacijos II lygos Vakarų zonos pirmenybės

Šį savaitgalį startuos 2012 m. LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės, kuriose kaip ir pernai varžysis 10 komandų. Tiesa, lyginant su 2011 metų pirmenybėmis išliko tik penkios tos pačios komandos – Šiaulių „Juventa-99“, Telšių „Mastis“, Plungės „Babrungas“, Akmenės SC-FK „Akmenė“ ir Kelmės „VJSM-Kaslita“. Į LFF II lygą sugrįžo Kretingos „Minija“, kuriai pastaruosius du sezonus nesėkmingai sekėsi kovoti LFF I lygoje. Pirmenybėse debiutuos dvi Klaipėdos komandos – keletą metų Klaipėdos Sekmadienio lygoje dominavusi Klaipėdos „Jambo“ ir tik šiemet suburta, tačiau labai ambicinga „Klaipėdos Granito“ komanda. Aukštesnio lygio futbolu galės mėgautis ir Radviliškio futbolo mėgėjai, kurių miestą po daugiau nei dešimtmečio LFF II lygoje atstovaus „Lokomotyvo“ (buvęs „Žėrutis“) komanda. Į Joniškio miestą futbolą sugrąžinti bandys Joniškio „Žygio“ komanda.

Jau pirmajame ture laukia atkaklios kovos, kuriose sunku įvardinti favoritus ar suteikti kažkuriai komandai pranašumą. Tad pabandysim apžvelgti visas penkias I-ojo turo dvikovas.
_________________________________
http://www.taff.lt

...

Re: II lyga, Vakaru zona

2012 Geg 05 10:38

Gegužės 4 d. 18.30 val. Klaipėdos valstybinės kolegijos stadionas

Klaipėdos „JAMBO“ – Telšių „MASTIS“


„Jambo“ futbolo klubas, susibūręs 2008 metais, per savo gyvavimo laikotarpį apjungė būrį Klaipėdos futbolo mėgėjų, kurie rungtyniaudami kartu iškovojo puikių pergalių ne tik Klaipėdos Sekmadienio lygoje, bet ir pastarųjų metų LFF taurės varžybose. Praėjusiame sezone tapusi Sekmadienio lygos nugalėtoja, nusprendė kilti vienu laipteliu aukščiau ir išbandyti savo jėgas LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse. Ruošdamasi debiutui, „Jambo“ komanda savo gretas papildė pora žaidėjų – Ernestu Razonu ir Karoliu, kurie dar pernai vilkėjo Klaipėdos „Atlanto“ marškinėlius. Žvelgiant į komandos sudėtį, „Jambo“ galima būtų pavadinti „Klaipėdos miesto mėgėjų rinktinė“, nes jai atstovaus Sekmadienio lygos kelių komandų lyderiai.

Pirmasis išbandymas klaipėdiečių laukia tikrai sunkus – pirmasis varžovas Telšių „Mastis“, kuris kasmet pretenduoja pakilti į prizininkų gretas. Telšiečiams tai pavyko padaryti praėjusiame sezone – per aštuonioliką rungtynių iškovojęs net dvyliką pergalių, „Mastis“ pasidabino bronzos medaliais. Stadiono rekonstrukcijas kuo greičiau siekiantys užbaigti telšiečiai, jau šiame sezone visais atžvilgiais bandys ruoštis kopimui į LFF I lygą. Tad jau šiose pirmenybėse bandys „lipdyti“ kolektyvą, kuris ateinančiame sezone galėtų atstovauti Telšius aukštesniame lygmenyje.

Jei reiktų įvardinti abiejų komandų pranašumus prieš šias rungtynes – tai „Jambo“ komandoje reiktų išskirti komandos vieningumą ir norą siekti naujų aukštumų, o Telšių „Masčiui“ turėtų padėti tokio lygmens varžybų didesnė patirtis.

...

Re: II lyga, Vakaru zona

2012 Geg 05 10:39

Gegužės 5 d. 13.00 val. Plungės miesto stadionas

Plungės „BABRUNGAS“ – Klaipėdos „KLAIPĖDOS GRANITAS“


Dar viena I-ojo turo dvikova, kurioje sunku įžvelgti favoritą. Plungės „Babrungas“ po truputį atsigauna ir per pastaruosius kelis metus po porą laiptelių kyla vis aukštyn – 2008 m. sezone “Babrungas” užėmė tik X-ąją vietą tarp dvylikos komandų, 2009 metais tenkinosi aštuntąja vieta, 2010 metus užbaigė šeštoje pozicijoje, o praėjusiame sezone pritrūko tik kelių taškų, kad pakiltų į prizininkų gretas ir užėmė garbingą ketvirtąją vietą. Ar bus lemta šiemet pakilti dar dviem arba daugiau laiptelių aukščiau parodys sezono eiga, tačiau pasiruošimo sezonui periodas plungiškiams turėtų teikti daug optimizmo. „Babrungas“ gan sėkmingai rungtyniavo šių metų „Palangos Juzės“ turnyre bei per draugiškas rungtynes iškovojo ne vieną pergalę prieš LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių favoritus. Prie „Babrungo“ komandos vairo po poros metų pertraukos sugrįžo treneris Alvydas Mickevičius, kuris branduolį išlaikiusią komandą ves į naujas pergales.

„Klaipėdos granitas“ tik pastaruoju metu įkurtas futbolo klubas, šiame sezone remsis Klaipėdos futbolo mokyklos auklėtiniais bei keliais labiau patyrusiais žaidėjais. Trenerio Rimanto Vilavičiaus treniruojamai komandai tikrai netrūks sportinio entuziazmo ir bus rimtas varžovas kiekvienai komandai, tačiau ar pakaks jaunuoliams jėgų kovojant dvejuose frontuose (kartu bus dalyvaujama ir Lietuvos sporto mokyklų ir klubų pirmenybėse) iškart, parodys jau pirmieji turai.

Tad ar Plungės „Babrungo“ labiau patyrusiam kolektyvui pavyks nugalėti „Klaipėdos Granito“ jaunatvišką entuziazmą?

...

Re: II lyga, Vakaru zona

2012 Geg 05 10:40

Gegužės 5 d. 15.00 val. Kelmės miesto stadionas

Kelmės „VSJM-KASLITA“ – Joniškio „ŽYGIS“


Pernai į LFF II lygos varžybas grįžusi Kelmės futbolo komanda tarp dešimties ekipų užėmė aštuntąją vietą. Didelių tikslų ir šiemet nekelianti „VJSM-Kaslita“ pagrindiniu tikslu laiko siekį išlaikyti Kelmėje futbolo komandą, kuri suteiktų progą vietos jaunimui varžytis su kitomis Žemaitijos futbolo komandomis. Kaip informavo komandos vadovas Edvardas Jokantas, kad komanda jaustųsi labiau pajėgesnė, į „VJSM-Kaslita“ sudėtį bus įtraukti keli jauni žaidėjai iš Šiaulių ir Tauragės miestų.

Šių metų futbolo sezoną Kelmės komanda savoje aikštėje pradės su Joniškio „Žygio“ komanda. Prieš porą metų „Žygis“ rungtyniavo Joniškio rajone Skaistgirio miestelyje, o šiemet komanda persikėlė į patį Joniškį ir bandys sugrąžinti futbolą į šį miestą. „Žygio“ komandai, kuriai vadovaus treneris Vaidas Jurkus, turėtų atstovauti žaidėjai iš Joniškio, keli buvę Šiaulių futbolo akademijos auklėtiniai. Komandos vadovas Edmundas Bernotas tikina, kad šiemet komanda sezonui pasirengusi žymiai geriau nei prieš du metus ir komanda turėtų garbingai atstovauti Joniškio miestą.

...

Re: II lyga, Vakaru zona

2012 Geg 05 10:40

Gegužės 5 d. 15.00 val. Radviliškio miesto stadionas

Radviliškio „LOKOMOTYVAS“ – Akmenės SC-FK „AKMENĖ“


Pastarąjį dešimtmetį Radviliškio komanda dalyvavo Šiaulių apskrities futbolo pirmenybėse, tačiau pastaruoju metu įvykdžius miesto stadiono rekonstrukciją, futbolo komanda taip pat nusprendė siekti aukštesnių tikslų. Mindaugo Urbonavičiaus vadovaujamoje komandoje dauguma žaidėjų bus iš Radviliškio, tačiau prie jų prisijungs ir keletas panevėžiečių, tarp kurių labiausia žinomas gynėjas Nerijus Sasnauskas, dar pernai atstovavęs Panevėžio „Ekranui“. Kiti panevėžiečiai pastaruoju metu rungtyniavo LFF I lygos komandose bei prieš du metus atstovavo Pasvalio „Sanžilei“.

„Lokomotyvas“ savame stadione atidarys futbolo sezoną rungtynėmis su Akmenės SC-FK „Akmenė“, kuri pastaruosius du sezonus tenkinosi aštuntąja ir septintąją vietomis. Treneris Eugenijus Jogminas teigė, kad komandos branduolys išliks tas pats kaip pernai ir jame dominuos vietiniai žaidėjai, kurių dauguma futbolą derina su studijomis.

Grįžti į