slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

III lyga (PAFF)

2010 Bal 20 07:55

http://www.paff.lt/dariaus_interviu.html
Apskrities pirmenybėse intrigos netrūks

Planuojama, kad gegužės 8 d. startuos 2010 m. Panevėžio apskrities futbolo pirmenybės apskrities viršininko Viktoro Trofimovo taurei laimėti. Skirtingai nei praeitais metais, šįkart pirmenybės bus organizuojamos trimis ratais, o futbolininkai aikštėse kovos iki pat spalio vidurio. Apie artėjantį čempionatą bei dalyvių nuotaikas paprašėme savo mintimis pasidalinti PAFF atsakingąjį sekretorių Darių Žindulį.

- Dalyvauti PAFF pirmenybėse užsiregistravo šešios komandos, t.y. dvejomis komandomis mažiau nei pernai. Kaip manote, kas lėmė tokį komandų pasirinkimą?
- Šiais metais pirmenybėse dalyvaus 2010 m. mažojo futbolo nugalėtojai FK "Auris", ištikimi futbolo mylėtojai FK "Ekrano senjorai", po kurio laiko sugrįžusi FK "Aukštaitija", geri mūsų draugai "Rinkuškiai" (Biržai), nuolatiniai PAFF pirmenybių ir turnyrų dalyviai FK "Fokusas" ir naujai susikūręs, pirmenybėse debiutuosiantis FK "Rožynas". Dvi ištikimos mūsų organizuojamų pirmenybių bei turnyrų komandos šiais metais nebesurinko reikiamo dalyvių skaičiaus, taigi jos nusprendė šiais metais čempionate nestartuoti. Žinoma, rodos, paprasčiausia išeitis būtų joms susijungti, rasti naujų žaidėjų, tačiau tai, matyt, nėra taip paprasta.

- Šių metų pirmenybėse, kaip ir praeitais metais, Panevėžio apskričiai atstovaus tik viena komanda - Biržų "Rinkuškiai". Kokia situacija yra kituose apskrities miestuose?
- Kalbinome tiek Rokiškio FK atstovus, kurie dar visai neseniai dalyvavo mūsų organizuojamose salės pirmenybėse, kvietėme ir Kupiškio "Narjantą", tačiau jie dėl vienokių ar kitokių priežasčių dalyvauti atsisakė. Vienas pagrindinių motyvų - finansų trūkumas. Verta paminėti ir tai, kad šiais metais LFF priėmė nuostatą, draudžiančią komandoms dalyvauti ne savo apskrities pirmenybėse, tačiau aukščiau įvardytos komandos vis dar renkasi kitos apskrities organizuojamas pirmenybes.

- Ar galėtų viena iš tokio pasirinkimo priežasčių būti nemažas startinis pirmenybių mokestis?
- Šiais metais komandos pačios susimokės stadiono nuomos bei teisėjavimo mokestį. Mūsų, organizatorių, reikalas yra sureguliuoti, kada ir kokiuose stadionuose žais komandos, suderinti, kurie teisėjai teisėjaus rungtynėms. Šiais metais, komandų-dalyvių pageidavimu, organizuojame tris turus. O startinis mokestis mažai kuo skirsis nuo praeitais metais buvusio. Galėčiau tik perfrazuoti vienos pirmenybių komandos-dalyvės atstovo pasakytus žodžius, kad vienerios rungtynės komandai kainuos ne ką brangiau nei eilinė treniruotė nuomojame stadione.

- Praėjusių metų pirmenybių nugalėtojai, iškovoję apskrities viršininko Viktoro Trofimovo taurę, - SK "Sanžilė" - šiais metais pirmenybėse nedalyvaus. Kodėl?
- Iškovodami 2009 m. pirmenybių nugalėtojų titulą ši komanda įgavo teisę žaisti II-oje lygoje ir "Sanžilė" šia galimybe pasinaudojo. Šiais metais "Sanžilės" futbolininkai savo jėgas išbadys II lygos Vakarų zonoje. Galiu užtikinti, jog jų tikslas yra vienintelis - nugalėti. Linkiu jiems kuo didžiausios sėkmės.

- Kokios prognozės artėjančioms pirmenybėms?
- Žinau tik viena, šiais metais futbolo aikštėje susikaus bene stipriausios Panevėžio miesto ir apskrities komandos. Įdomu, kokią intrigą pateiks čempionate pirmą kartą startuosiantys "Rožyno" atstovai. Šįkart iš anksto tituluoti nugalėtojų nesiryžčiau, bene keturios komandos yra labai panašaus lygio. Pasisekti gali bet kuriai. Sumaišties į aikštę gali įnešti ir kitos dvi komandos.

Grįžti į