Samir
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 2010 Kov 22 13:29
Miestas: Vilnius

III lyga (VAFF)

2011 Bal 25 12:33

Šiais metais VAFF pirmenybėse dalyvaus 10 komandų:

Baltoji Vokė
Gariūnai
Granitas
Naujieji Verkiai
Rotalis
Širvinta
Trakų TFK
Troleibusas
Vėtra2 - Snoras
Žalgiris - Griunvald

Su pirmo turo rezultatais kol kas sunku, paskelbti tik du iš penkių. Matyt visi margučius ridinėja. :)

Komandų pristatymai iš vaff.lt puslapio.
"Baltoji Vokė": "Dabar jau žinom - kas, kur ir kaip"

Prieš prasidedant 2011 m. VAFF pirmenybėms, svetainėje vaff.lt pristatysime komandas, dalyvausiančias čempionate. Pirmoji komanda abėcėlės tvarka - "Baltoji Vokė".

Vos antrą sezoną gyvuojančios Baltosios Vokės komandos vadovai dar negyvena rožinėmis svajonėmis tapti VAFF čempionato nugalėtojais ar prizininkais, tačiau pripažįsta, kad norėtų kilti bent laipteliu aukščiau nei pernai. “Tikslas būtų toks pat – nebūti paskutiniais, bet labai norėtųsi pakilti bent vieta aukščiau. Žinau, kad nebus lengva, juk “Vėtrą” sustiprino “Snoro” žaidėjai, o “Griunvaldą”–“Reo” atsarginiai. Jei nebūsime paskutiniai, tai “Baltajai Vokei” tikrai bus geras rezultatas.

STAIGMENOS. Vos susikūrusi Baltosios Vokės miestelio komanda praėjusio sezono pradžioje parodė nagučius ir sužaidė lygiosiomis su “Polonija”. Netrukus daug vargo su jais turėjo ir “Gariūnai”, kurie išsigelbėjo ir laimėjo 1:0. Po tokių rungtynių naujokus atsargiau pradėjo vertinti ir kitų favoritų treneriai.

KIEKYBĖ. Prieš praėjusio sezono pradžią sutikimą atstovauti “Baltajai Vokei” davė 30 žaidėjų, tačiau ne vienas iš jų taip ir nesužaidė nei vienų rungtynių. „Pernai tik susipažinome su lyga. Norėjome išsiaiškinti kas, kur ir kaip. Registravome 30 žaidėjų, tačiau iš kiekybės naudos nebuvo. Šiemet žadame registruoti 20 futbolininkų, tačiau tokių, kurie tikrai žais, - sakė komandos vadovas.

SMŪGIS. Dar vienas nemalonus praradimas „Baltąją Vokę“ ištiko sezono viduryje, kai komandą paliko rezultatyviausias žaidėjas Edgaras Skarina. Po jo netekties lyderio komandoje taip ir neatsirado, tikėtina, kad tokį lyderį ekipa turės šiemet: „Jurijus žiemos turnyre buvo rezultatyviausias, neabejoju, kad jis bus mūsų lyderis ir čempionato metu. Be jo, komandą sustiprins buvę Vėtros, Olimpijos žaidėjai, - pasikeitimais džiaugėsi ekipos galva.

MINUSAI. Didžiausiu galvos skausmu vėl turėtų būti pajėgaus vartininko neturėjimas. Tą pripažįsta ir Raimondas: „Bus taip, kad ir man pačiam teks atsistoti. Tiesa, tai ne vienintelė problema. Kita vertus, tų problemų yra daug mažiau nei pernai“.

PAŽADAS: „Tikiuosi, žaisim techniškesnį futbolą. Turim daug jaunimo, kuris vaizdo aikštėje turėtų negadinti“
"Granitas" apsiginklavo jaunimu

VAFF.lt tęsia pristatymą komandų, dalyvausiančių netrukus prasidėsiančiose apskrities futbolo pirmenybėse. Šį kartą iš arčiau – apie FK „Granitas“ ekipą.

VAFF pirmenybių senbuviai šiemet čempionatą pradeda būdami vicečempionais. 2010 m. sezoną „Granitui“ trūko vos vieno taško iki pirmąją vietą iškovojusių „Gariūnų“ futbolininkų. Komandai koją kišo susižaidimo stoka (dažnai keitėsi sudėtis įliejant II lygoje žaidusios ekipos narių) ir netikėti pralaimėjimai (0:2 ir 0:5 pralaimėta „Polonijai“, 1:2 „Trakams“, 0:2 „Klevui“).

Šiemet išvysime iš pagrindų pasikeitusį „Granitą“. Tarpsezoniu komandą paliko net 8 po kitas komandas išsibarstę pagrindiniai vaikinai, tarp jų – tokie žaidėjai kaip Mantas Makutunovičius.

„Subūrėme visai naują komandą, kurioje liko tik pora vyresnių žmonių. Turime daug jaunų vaikų, gimusių 1993, 1994 ar 1995 metais, todėl bus sunku“, - pasakojo „Granito“ vadovas.

Vertindami situacija blaiviai, „Granito“ vadovai šiemet kels tikslą iškovoti vietą pirmajame trejetuke ir likti tarp prizininkų.

Tiesa, šiemet „Granitas“ draugiškose varžybose jau du kartus sugebėjo įveikti VAFF čempionus „Gariūnus“ (6:2 ir 5:4), tačiau tai padarė pagrindinės komandos, žaisiančios LFF II lygoje, pagrindu.

Sezoną „Granito“ jaunimas pradės rungtynėmis penktadienį 18 val. legendinėje „Žalgirio“ stadiono Marakanoje su „Vėtros-2-Snoro“ komanda. „Galvojame, kad turėtume laimėti bent 8:0“, - pajuokavo „Granito“ galva. O po to pridūrė: „Svarbiausia – pergalė. Bet kokiu rezultatu“.
„Troleibusas-TERA“ pasiryžo kilti į viršų

Dar viena VAFF pirmenybėse startuosianti komanda – Vilniaus „Troleibusas-TERA“. Juos galima laikyti pakankamai stabilia ekipa, kadangi pastaruosius du sezonus VAFF pirmenybėse užimdavo 8 vietas. Pernai troleibusininkai per 28 susitikimus surinko 20 taškų, tačiau įvarčių santykis buvo net minus 74. Šiemet ši komanda tikisi pasirodyti kur kas geriau.

PASIRENGIMAS. Draugiškose rungtynėse prieš sezoną „Troleibusas-TERA“ pasirodė dvejopai. Jie 0:5 pralaimėjo „Granitui“, 0:3 – „Polonijai“ ir 3:2 įveikė „Vėtrą-2-Snorą“. Komandos vadovo komentaras: „Rezultatai nėra įspūdingi, bet kažko panašaus ir tikėjomės. Manome, sezonui prasidėjus viskas bus kitaip“.

GYNYBA. Ji praėjusį sezoną buvo „Troleibuso-TEROS“ komandos Achilo kulnas. Per 28 rungtynes buvo praleista net 115 įvarčių, o rekordas pasiektas žaidžiant su „Širvinta“ – 1:17. Komentaras: „Pasiekimai pernai neatspindėjo mūsų tikrojo pajėgumo. Turėjome didelių problemų su vartininko pozicija. Pagrindinis mūsų vartininkas dėl darbų ne visuomet galėdavo padėti rungtynėse, pamainos jam neturėjome. O į Širvintas apskritai nuvykome ne pilnos sudėties.“

VILTYS. „Troleibuso-TEROS“ sudėtis per žiemą beveik nesikeitė, išliko toks pats komandos branduolys, jo amžiaus vidurkis svyruoja nuo 20 iki 25 metų. Ekipą sustiprino vidurio saugas, kuris teikia daug vilčių. Komentaras: „Jaunas vaikinas, gali palaikyti kamuolį. Tikimės, su juo mūsų žaidimas pagerės. Per draugiškas rungtynes pamatėme, kad su Jevgenijumi ir be jo mūsų žaidimas būna visai kitoks.“

TIKSLAS. Troleibusininkai šiemet nė nežada blaškytis lentelės apačioje ir būti patrankų mėsa kitiems. Tikslas aiškus – kilti aukštyn per kelias pozicijas. Komentaras: „4-oji vieta. Bet būsime patenkinti, jei liksime ir penkti.“

VARŽOVAI. Pirmąsias 2011 m. sezono rungtynes „Troleibusas-TERA“ žais ketvirtadienį 18 val. Lentvaryje su „Rotalio“ komanda. Komentaras: „Ši komanda turi savo sporto mokykla, o su jais žaisti visuomet būna labai sunku, nes yra nenuspėjami. Kartą tikėjausi, kad Rotalis į aikštę išleis daug jaunimo, o išleido kur kas vyresnius žaidėjus. Manau, kažkas panašaus gali nutikti ir šį kartą. Mes tikimės gerai pasirodyti ir iškovoti taškų“.
„Žalgiris-Griunvald“: Kuklios komandos kuklūs ketinimai

Vilniaus „Žalgiris-Griunvald“ ekipa į VAFF pirmenybių vandenis įplaukė praėjusio sezono viduryje. Komandą sudarė „Žalgirio“ mokyklos septyniolikmečiai vaikinai, kurie naujuose vandenyse orientavosi sunkiai.

„Žalgiris-Griunvald“ debiutiniame sezone tapo tikra patrankų mėsa. Jaunieji žalgiriečiai pralaimėjo net 9 iš 10 žaistų rungtynių ir liko lentelės dugne. Savotiška švente tapo tik nulinės lygiosios su „Širvintos“ komanda.

Mažai šansų, kad šiemet išvysime kitokį žalgirinių pasirodymą. Nemažai pernykščių septyniolikmečių paliko komandą, pasuko savo gyvenimo keliais ar susirūpino mokslais, o juos pakeitę jaunuoliai neturėtų būti stipresni. „Žalgiris-Griunvald“ sudėtyje taip pat nėra nė vieno labiau patyrusio žaidėjo.

Šios komandos treneris Artūras Chatkevič nė neslepia, kad VAFF varžybos jo auklėtiniams taps savotišku bandymų poligonu: „VAFF čempionate žaisime antra sudėtimi. Pagrindinės komandos tikslas – gerai pasirodyti mokyklų čempionate. O tie, kurie negauna pasireikšti ten, ar žaidžia rečiau, galės rungtyniauti VAFF turnyre. Nemanau, kad sugebėsime pakilti iš dugno, nes mūsų tikslas bus toks, kad 16-17 metų vaikinai įgautų daugiau žaidybinės praktikos.“

Pavasariop pasigirdo kalbų, kad „Žalgirį-Griunvald“ gali sustiprinti keletas REO komandos dublerių, tačiau ši informacija nepasitvirtino ir žalgiriečiai per sezoną važiuos savu bagažu.

Tvarkaraštis lėmė, kad „Žalgiriui-Griunvald“ pirmajame čempionato ture tenka išbandymas susikauti su čempionų titulą ginančiais „Gariūnais“. Rungtynės numatytos ketvirtadienį 18 val. Marakanoje ir svarstyti, kas yra poros favoritai neverta. Tačiau šios rungtynės galėjo tiesiog neįvykti. „Tikriausiai su „Gariūnais“ nežaisime. Dėl didelio užimtumo ketvirtadieniais negaliu būti su komanda, o pavaduoti manęs nėra kam. Prašiau mūsų tvarkaraštį sudaryti taip, kad žaistume pirmadieniais – trečiadieniais ir rungtynes su „Gariūnais“ nukelti“, - paaiškino treneris. Vis dėlto pirmosios čempionato rungtynės įvyks.
GARIŪNAI – pasikeitė beveik viskas, bet tik ne čempioniškas charakteris

Yra ne viena komanda VAFF lygoje, kuri pasikeitė nuo praėjusio sezono, tačiau nei viena neprilygsta Gariūnams, pasikeitusiems iš esmės. Taip, daugelis žaidėjų komandoje liko, tačiau nei vadovo, nei trenerio, nei daugiau kaip dešimt veteran VAFF čempionams nebeatstovaus. “Tampam profesionalesni. Nauja valdžia nusprendė, kad klubui turi atstovauti 22 žaidėjai, tad privalėjom atsisakyti veteranų. Liko tie, kurie yra geresni”.

Dar vienas megapasikeitimas – Vinco Kateivos išėjimas iš komandos. Penkerius metus daugkartiniams VAFF čempionams vadovavęs treneris šiemet gudrybių mokys VMFD Žalgirio vartininkus: “Esam dėkingi treneriui už nuveiktus darbus, bet vėlgi strategijos pasikeitimas, privertė priimti tokį sprendimą. Trenerio neliko tikrai ne dėl rezultatų ar kažko panašaus”.

Nepaisant pergalių ankstesniuose sezonuose, Gariūnai šiemet žada keisti taktiką – pirmiausia mažinti gynėjų skaičių ir daugiau dėmesio skirti puolimui: “Žaisim atakuojančiai. Per draugiškas rungtynes visai neblogai gavosi. Mūsų taktika 3-5-2, lyderiai tie patys, kurie buvo: Klišys, Novikovas, krašto saugai ir puolėjai. Be to, pasistiprinom Remigijumi Klimavičiumi iš Alytaus”.

Klubo tikslas lieka toks pat – tapti čempionais. „Su daugeliu komandų dar nesame susipažinę, bet jau dabar aišku, kad Granitas bus rimtas varžovas, Rotalis – komanda, su kuria bus ką veikt, ypač jei žais ta sudėtis, kuri mus nugalėjo „Snaigės“ pusfinalyje. Verkiai, turbūt irgi surinks neblogą sudėtį, neaišku, ką „išstatys“ Trakai. Tačiau tikslas lieka tas pats – būti pirmiems“.

Pirmąsias rungtynes Gariūnai Vilniaus Marakanoje žais rytoj 18.00 val. su „Žalgiris-Griunvald“ mokyklos auklėtiniais. Apie šias rungtynes gariūniečiai dar garsiai nekalba, tačiau neabejotinai galvoja apie tris taškus: „Žinant mūsų pasikeitimus, laiko galėjo būti ir daugiau. Dar visko nesusidėliojom, bet eisim ir žaisim. Neaišku, kaip tie vaikai atrodys, bet nė kiek neabejoju, kad jie stengsis iš paskutiniųjų“.
„Širvinta“ – ateities komanda

VAFF diviziono senbuviai Širvintų „Širvinta“ tikriausiai yra seniausiai įkurtas apskrities klubas, savo istoriją skaičiuojantis dar nuo 1990-ųjų. Tačiau tai nereiškia, kad komandos vadovai pasižymi besaikiu apetitu ir ambicijomis bei nesiskaito su jaunesniais klubais. Šiemet širvintiškiai spręs savus uždavinius, į apdovanojimus nepretenduos. „Širvintą“ papildė gausus būrys jaunimo, pasikeitė ir ekipos „smegenys“ – treneriu tapo Arūnas Dalala.

ĮVARČIAI. Praėjusį sezoną „Širvinta“ liko per turnyro lentelės viduriuką ir užėmė 7 vietą, tačiau įvarčiai kur kas dažniau krito į jų, o ne į varžovų vartus. Pagal gynybą širvintiškiai buvo treti nuo galo – praleido 90 įvarčių. Vadovybė tai aiškina tuo, kad pagrindinis vartų sargas dėl užimtumo darbe ne visada galėdavo žaisti, o jo dubleriui tebuvo 15-a. Ne tas amžius prilygti suaugusiems. Tiesa, panaši problema komandą kamuos ir šiemet.

PARADOKSAS. „Širvinta“ skaičiuoja 21-uosius gyvavimo metus, tačiau absoliuti dauguma šios metų komandos narių dar nė gimę nebuvo, kai kūrėsi klubas. „Po praėjusio sezono veteranai pasitraukė, o atėjo daug jaunimo. Visi – vietiniai Širvintų SM auklėtiniai. Su jais tikimės pasirodyti neprasčiau nei pernai. Daugeliui žaidėjų yra 15-16 metų“, - teigė treneris.

VIZIJA. Su tokia jaunimėlio kompanija, pasak A.Dalalos, buriama ateities „Širvintos“ komanda: „Turime viziją ir į priekį žvelgiame su perspektyva. Kai šie vaikinai po 2-3 metų subręs, bus kita kalba ir kiti rezultatai“.

KELIONĖS. Nors Širvintos nuo sostinės nutolusios apie 50 kilometrų, šio miestelio futbolininkams neturėtų kilti sunkumų rinktis į išvykos rungtynes. Jaunesniems prieš kelionę pamokos jau būna pasibaigusios, vyresni sugebės futbolą suderinti su paskaitomis sostinėje. Anksčiau kildavo sunkumų, kai komandoje žaisdavo vyresni darbus turintys vyrukai, ar „legionieriai“ iš Molėtų, Ukmergės, ar to paties Vilniaus. Taigi, žaidėjų „Širvintai“ pakaks.

MOKINYS PRIEŠ MOKYTOJĄ. Tokia intriga mūsų laukia jau pirmosiose „Širvintos“ rungtynėse Lentvaryje su „Trakų“ komanda. Mat dabartinis „Trakų“ treneris Vytautas Jančiauskas yra buvęs A.Dalalos treneris bei dėstytojas universitete. „Ne kartą stebėjau Trakų komandos rungtynes SFL lygoje, ten taip pat daug jaunimo. Trakuose vyksta rimtas darbas su komanda, o mūsų laukia įdomios rungtynės“, - sakė Širvintų futbolininkų vedlys.

Samir
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 2010 Kov 22 13:29
Miestas: Vilnius

Re: III lyga (VAFF)

2011 Bal 28 16:36

Gariūnai 10 - 1 Žalgiris - Griunvald
Naujieji Verkiai 7 - 2 Baltoji Vokė
Granitas 2 - 0 Vėtra 2 - Snoras
Trakai 2 - 0 Širvinta

Baltoji Vokė 1 - 1 Granitas
Širvinta 1 - 4 Rotalis
Naujieji Verkiai 3 - 0 Troleibusas
Vėtra 2 - Snoras 0 - 15 Gariūnai
Žalgiris - Griunvald 0 - 3 Trakai

Samir
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 2010 Kov 22 13:29
Miestas: Vilnius

Re: III lyga (VAFF)

2011 Geg 05 13:59

Naujieji Verkiai 2 - 1 Širvinta
Granitas 7 - 0 Troleibusas
Rotalis 1 - 2 Trakai
Žalgiris - Griunvald 0 - 3 Vėtra 2 - Snoras (techninis pralaimėjimas, nes Žalgiris neatvyko į rungtynes)

Troleibusas 0 - 8 Gariūnai
Širvinta 0 - 1 Granitas
Žalgiris - Griunvald 0 - 3 Rotalis
Trakai 3 - 2 Naujieji Verkiai
Vėtra 2 - Snoras 2 - 0 Baltoji Vokė

Gariūnų žaidėjas Romas Kurec per pirmus tris turus įmušė net 12 įvarčių.

Samir
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 2010 Kov 22 13:29
Miestas: Vilnius

Re: III lyga (VAFF)

2011 Geg 09 23:38

Grantas 0 - 0 Trakai
Naujieji Verkiai 3 - 0 Rotalis
Troleibusas 0 - 1 Vėtra 2 Snoras
Širvinta 0 - 6 Gariūnai
Baltoji Vokė 3 - 0 Žalgiris Griunvald
Trakai 1 - 3 Gariūnai

Samir
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 2010 Kov 22 13:29
Miestas: Vilnius

Re: III lyga (VAFF)

2011 Geg 11 22:33

Rotalis 1 - 1 Granitas
Griunvald 0 - 3 Naujieji Verkiai
Vėtra 3 - 1 Širvinta
Baltoji Vokė 3 - 1 Troleibusas

Samir
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 2010 Kov 22 13:29
Miestas: Vilnius

Re: III lyga (VAFF)

2011 Geg 19 21:47

Gariūnai 0 - 1 Rotalis
Naujieji Verkiai 2 - 2 Granitas
Trakai 3 - 0 Vėtra
Širvinta 3 - 1 Baltoji Vokė
Troleibusas 3 - 0 Griunvald

Griunvald 0 - 3 Granitas
Vėtra 1 - 9 Rotalis
Baltoji Vokė 0 - 4 Trakai
Troleibusas 0 - 2 Širvinta

Varžybose jau kurį laiką nepasirodantis ir vieną techninį pralaimėjimą po kito renkantis Griunvaldas veikiausiai bus pašalintas iš turnyro.

Samir
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 2010 Kov 22 13:29
Miestas: Vilnius

Re: III lyga (VAFF)

2011 Geg 27 18:47

Kaip ir tikėtasi, Griunvaldas buvo pašalintas iš turnyro, o visų komandų rungtynėse su jais iškovoti taškai buvo anuliuoti. Kadangi taškus prieš Griunvaldą susirinko visi, jokių esminių pokyčių lentelėje nėra, išskyrus gal tik tai, kad Troleibusas liko apskritai be taškų.

Gariūnai 2 - 2 Granitas
Baltoji Vokė 0 - 6 Rotalis
Trakai 3 - 0 Troleibusas
Naujieji Verkiai 4 - 1 Vėtra

Rotalis 3 - 0 Troleibusas

Samir
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 2010 Kov 22 13:29
Miestas: Vilnius

Re: III lyga (VAFF)

2011 Bir 06 19:47

Naujieji Verkiai 2 - 0 Gariūnai

Baltoji Vokė 1 - 9 Naujieji Verkiai
Širvinta 0 - 5 Trakai
Troleibusas 1 - 10 Rotalis

Rotalis 4 - 0 Širvinta
Troleibusas 3 - 10 Naujieji Verkiai
Baltoji Vokė 0 - 3 Granitas
Gariūnai 14 - 1 Vėtra

Lentelėje susiformavo gan aiškios komandų grupės. Pirmą penketuką sudaro Naujieji Verkiai, Trakai, Rotalis, Granitas ir Gariūnai, apatinį ketvertą - Vėtra, Širvinta, Baltoji Vokė ir taškų dar neturintis Troleibusas.

Samir
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 2010 Kov 22 13:29
Miestas: Vilnius

Re: III lyga (VAFF)

2011 Bir 24 13:27

Baltoji Vokė 0 - 2 Gariūnai
Troleibusas 0 - 8 Granitas
Trakai 3 - 2 Rotalis

Granitas 8 - 0 Širvinta
Gariūnai 7 - 3 Troleibusas
Naujieji Verkiai 2 - 1 Trakai
Baltoji Vokė 6 - 0 Vėtra

Rotalis 3 - 0 Naujieji Verkiai
Trakai 0 - 1 Granitas
Vėtra 1 - 6 Troleibusas

Granitas 3 - 1 Rotalis
Troleibusas 2 - 2 Baltoji Vokė
Širvinta 6 - 0 Vėtra

Granitas 3 - 1 Naujieji Verkiai
Vėtra 1 - 9 Trakai
Rotalis 1 - 5 Gariūnai
Baltoji Vokė 5 - 1 Širvinta
Gariūnai 1 - 0 Trakai

Rungtynėms tarp Vėtros ir Trakų dėmesio dėl nekurių priežasčių skyrė ir Lietuvos rytas. :)

http://www.lrytas.lt/-13085966771307361 ... raukos.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Paveikslėlis

Grįžti į