bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 10967
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

InStatFootball.TV

2012 Kov 22 08:28

http://instatfootball.tv/lithuania/index.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Super dalykas. Tik gaila, kad netelpa į Futbolo.tv freimą..

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 10967
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: InStatFootball.TV

2012 Kov 22 08:28

Sūduva - Ekranas rungtynėse įvartis užrašytas Skinderiui, kuris šiaip net karjerą baigęs :) O Lukša pagal juos net nežaidė.. O ir kitų žaidėjų pavardėse - masė klaidų. Gajus Kulbis pavirto į Gazus Kuilis ir rungtynėse REO - Ekranas pakeitė pats save. Tiksliau Gazų Kuilį pakeitė Gajus Kulbis, hehe :)

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 10967
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: InStatFootball.TV

2012 Kov 23 12:16

Rungtynių epizodai ir statistika – modernioje sistemoje
http://www.futbolo.tv/naujienos/499-fut ... -sistemoje" onclick="window.open(this.href);return false;

Lietuvos futbolo federacija (LFF) įgyvendindama strateginius tikslus, kurių vienas yra futbolo kultūros vystymas, šiais metais šalies futbolo visuomenei pristato unikalų produktą - Lietuvos čempionato varžybų centrą (angl. - match center). Naujai startavusiame projekte galima rasti visus 2012 metų „General Financing A lygos“ rungtynių svarbiausius epizodus ir statistinę analizę. Tokio pobūdžio informacija viešai pateikiama vos keliose pasaulio šalyse. Naują sistemą prasidėjus futbolo sezonui Lietuvos futbolo federacijos (LFF) ir šalies klubų užsakymu įdiegė Rusijoje įsikūrusi tarptautinė kompanija „InStat Football“, kuri teikia rungtynių analizę bei statistiką apie 20 lygų bei 100 klubų.

„Derybos ir techninis įgyvendinimas užtruko, tačiau džiaugiamės, kad jau po antrojo turo pavyko paleisti sistemą. Šis projektas - dar vienas svarbus žingsnis populiarinant mūsų čempionatą ir vystant futbolo kultūrą – vieną iš kertinių LFF strategijos krypčių “, - sakė LFF pirmasis viceprezidentas Liutauras Varanavičius. Pasak L.Varanavičiaus rungtynių analizę atlieka daug profesionalių klubų, tačiau tokių viešai prieinamų varžybų centrų pasaulyje kol kas yra vienetai. Tokia sistema, kokia įdiegta Lietuvoje, jau naudojasi Rusijos „Premier“ lyga. „Tikimės, kad naujasis varžybų centras bus ne tik naudingas įrankis futbolo specialistams ir žiniasklaidos atstovams bet ir įdomus visiems futbolo mėgėjams“, - teigė L.Varanavičius.

„General Financing A lygos“ varžybų centre bus galima rasti apibendrintą įdomiausią informaciją iš kiekvienų jau sužaistų rungtynių: pagrindinių įvykių (įvarčių, smūgių, pražangų, kampinių, nuošalių ir kt.) išklotinę ir video peržiūrą, bendrą komandų ir atskirą žaidėjų statistiką (tikslių perdavimų, kamuolio kontrolės ir t.t.), komandų taktinį išsidėstymą atskirais periodais. Visą informaciją futbolo aistruoliai praėjus 24 val. po rungtynių galės rasti šį sezoną čempionato rungtynes tiesiogiai internetu transliuojančioje „Futbolo.TV“ svetainėje skiltyje „Varžybų centras“. Dar išsamesnę rungtynių analizę su beveik 60 puslapių komandinės ir žaidėjų statistikos gauna Lietuvos futbolo klubai. Ruošiantis dvikovoms tokią informaciją kaip pagalbą pasitelkia ir garsiausi pasaulio futbolo treneriai.

Tobex
Pranešimai: 8263
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: InStatFootball.TV

2015 Kov 11 11:51

Šiemet nebėra?

...

Re: InStatFootball.TV

2015 Kov 12 09:05

Last game: 2014.11.29. Žalgiris _:_ Banga, kurios neįvyko..

Jaučiu, kad užmiršo šeimininkas savo žaisliuką ir 2015 metų nėra suvesta..

Grįžti į